Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) assemble válasza Skynet258 (#1799) üzenetére


assemble
addikt

Honnan ez az info?

(#1802) Tejberizs76 válasza assemble (#1801) üzenetére


Tejberizs76
tag

Megéri várni a magyar hivatalos release-t? Félek, hogy 60-70-80 szériát fogok ki.

(#1803) Skynet258 válasza assemble (#1801) üzenetére


Skynet258
veterán

Most írtam róla. És amit én írok, az úgy is van. :DDD Egyébként nem kell hozzá messzire menni...

https://geekpulse.hu

(#1804) lolchief70


lolchief70
aktív tag

Hali!

Van valami infótok mikortól és mennyiért lesz kapható hivatalosan a nexus 7 8GB-osa?
Met ha sokára lehet hogy kiugrom majd pld. Ausztriába és hozok be onnan, ha megjelenik végre a határ menti MediaMarktban vagy valahol... :DD
Vajon ott mennyi lesz az ára 8-asnak és a 16-osnak?

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#1805) Champipi válasza lolchief70 (#1804) üzenetére


Champipi
senior tag

Pont előbb írtam a bécsi média márknak, hogy van-e raktáron! Ha jön válasz írok. De ha azt írják, hogy kevés van, akkor nem írok, nehogy elhappoljátok előlem! :D

(#1806) assemble válasza Tejberizs76 (#1802) üzenetére


assemble
addikt

Ha olyan (vagy hasonlo) aron lesz mint amirol szoltak a hirek (90k), akkor szerintem nem eri meg, ha van lehetoseged, szerezd be angliabol vagy mashonnan es vagy 15-20 ezer forinttal olcsobban meguszod. Ha hibas darabot fogsz (amire valszeg ugyanannyi eselyed van ha itt veszed majd meg), ugyanugy ervenyes garanciad lesz ra amit tudsz ervenyesiteni. Valszeg az egyetlen hatrany hogy az alap toltohoz be kell szerezni egy atalakitot :)

Skynet258: a masodik link alapjan amit adtal juni 30-ig a walletes promociot lehet elhasznalni, de a play-es 25 kreditet azt szeptember 30-ig lehet, viszont nem kell izgulni mert jovo ev szeptemberrol van szo ahogy latom :)
Redeemed balances that remain unused in your Google Play account will expire on September 30, 2013.

[ Szerkesztve ]

(#1807) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Hol a legolcsóbb a készülék? Továbbá külföldön (Ausztria és Németo.) hol érdemes vásárolni?

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1808) agabe válasza bigbuda (#1800) üzenetére


agabe
addikt

Nekem sem tünt fel probléma, bár én csak rövid ideig használtam 177-es densityvel...a 160-as elvileg még inkább kompatibilis, de lehet, hogy csak nem volt olyan progink aminél előjön.

(#1804) lolchief70:
itthon nem lesz 8gigás
8 gigás sztem MM-ben nem lesz, csak 16-os, és várhatóan 250EUR körül.

(#1802) Tejberizs76:
Szinte mindegy a széria, mert mindegyikben voltak eddig hibásak, és hibátlanok is.
Igaz...vaéószínűleg javul az arány a gyártás folyamán, de ezt pontosan nem tudhatjuk előre úgysem.

(#1809) Picco:
Ez esetben telepítésnél vissza kell térni az alapra, és azután megint tablet módra....de nem tudom mindennél tuti igy van-e.

[ Szerkesztve ]

(#1809) Picco válasza agabe (#1808) üzenetére


Picco
addikt

en ugy olvastam h a problema csak a programok telepitesenel jon elo, feltelepitett proginal nem.

bigbuda (#1800) te milyen density-n hasznalod?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1810) Skynet258 válasza assemble (#1806) üzenetére


Skynet258
veterán

Jogos, szept 30, csak átfutottam. :)

https://geekpulse.hu

(#1811) bigbuda válasza Picco (#1809) üzenetére


bigbuda
aktív tag

160-n használom, de már kezdetektől fogva és már számtalan programot feltelepitettem és semelyikkel nem volt gondom, sokkal jobb ez a tablet ui, mint az eredeti, ha kicsiknek találod a betüket, akkor érdemes átállitani a méretét settingsbe... szuper lesz

(#1812) eami válasza lanszlo (#1791) üzenetére


eami
addikt

nekem 40GBos most egy OTG kábellel :P filmek egy fizikailag apróbb pendriveon, zene telefonomon.

(#1813) lanszlo válasza eami (#1812) üzenetére


lanszlo
csendes tag

Persze, az is megoldás :) Mondjuk én nem vinnék még magammal pluszba kábelt meg egy pent (tokban van a nexusom, ezeket nem is tudom hova raknám, max a zsebembe...), mert azon vannak a cuccaim. De mondom, ez én vagyok :) Nekem jobb a nagyobb és egyszerűbb számomra. De a kollégának, aki kérdezte melyiket vegye, legalább már el tudja dönteni, hogy neki melyik is lesz a jó :)

(#1814) SolymossyBal


SolymossyBal
tag

Sziasztok,

Olvasásra milyen appot ajánlotok? Egyelőre a Nexusomnak ez az egyik fő alkalmazási területe, de nem nagyon találok jól használható gyors appot a célra.

Viszonylag nagy mennyiségű PDF-es doksim van, amelyek közül némelyik nagy. Egyelőre az Aldiko-t próbáltam, de PDF-ben nem túl erős. Ha kép is van az oldalon, érezhetően lassú. Illetve elforgatva mindig a lap magasságához scale-ezi az oldalt és nem őrzi meg a zoom-beállítást az előző lapról.

iAnnotate PDF-et is próbáltam de az sem ad igazán jó olvasás-élményt. Valami tapasztalat?

Köszi előre is,

Balázs

(#1815) Oldman2 válasza SolymossyBal (#1814) üzenetére


Oldman2
veterán

Hát... 7"-on PDF-eket olvasni nem éppen élvezet.

Én telefonon ezeket használom (mikor melyiket): Aldiko, ezPDF Reader, RepliGo PDF Reader

Egyik sem kedvenc, mivel a PDF eleve nem egy kedvenc formátumom.
Inkább a valódi eBook formátumokat kedvelem.

[ Szerkesztve ]

(#1816) eami válasza lanszlo (#1813) üzenetére


eami
addikt

mindössze ennyit a kábel + külső memória, annyira nem vészes szerintem :)

(remélem jó a droid figura viszonyítási alapnak, lusta voltam átmenni a másik szobába az n7ért:P)

(#1817) Oldman2 válasza eami (#1816) üzenetére


Oldman2
veterán

Mekkora zsebed van neked, hogy ez a Droid figura is elfér benne!?
:-)

(#1818) eami válasza Oldman2 (#1817) üzenetére


eami
addikt

nem olyan nagy az a figura :P amúgy nem hordom a zsebemben:DD

(#1819) lanszlo válasza eami (#1816) üzenetére


lanszlo
csendes tag

Tényleg nem vészes, nagyobbra gondoltam a pent illetően :)

(#1820) TOZ válasza Oldman2 (#1815) üzenetére


TOZ
addikt

ezPDF nekem eddig a favorit.

Hozzateszem, hogy konyvolvasara eInk a tutti.
De! Grafikonokkal, tablazatokkal, kepekkel telerakott pdf-ek, prezentaciok eseteben az eINK no way.

(#1822) lanszlo válasza eami (#1818) üzenetére


lanszlo
csendes tag

Amúgy az nem a limitált kiadású Power Vampire figura? Ha jól látom de... Szép példány :D

[ Szerkesztve ]

(#1823) FeRkE válasza eami (#1816) üzenetére


FeRkE
őstag

Az Android figurát hol szerezted ? :)

(#1824) Attila04 válasza SolymossyBal (#1814) üzenetére


Attila04
tag

Nekem a beépített PDF cucc nagyon gyors és jól működik. Nem az Adobe Readerre gondolok, hanem a másik PDF progira.

(#1825) Mankó válasza vibjunior (#1821) üzenetére


Mankó
veterán

Miért nem jött be? Melyik országból való beszerzés?

(#1826) Mankó


Mankó
veterán

Remélem december környékén ED-ben is lehet majd részletbe vásárolni. Aztán a karácsonyi akciókra való tekintettel, jó esetben csak lecsökken arra a 90es árra. Vagy akár még az alá is.

(#1827) nikilauda


nikilauda
senior tag

Udv minenkinek!

Egy hete olvasom mar szabadidomben a topikot. Ennek az lett a kovetkezmenye,hogy tegnap vettem egy 16gb-osat. Tokeletes szamomra. Kicsit tartottam tole ipad2 utan, de nem bantam meg a vasarlast. (80-at megert nekem)
Le sem tudom tenni :-)

(#1828) agabe válasza nikilauda (#1827) üzenetére


agabe
addikt

Udv ,es gratula !

(#1829) hallerlaller válasza SolymossyBal (#1814) üzenetére


hallerlaller
addikt

adobe reader?

(#1821) vibjunior

ne itt boltoljatok már, olyan idegesítő, ráadásul tilos. :(((

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1831) hallerlaller válasza Picco (#1830) üzenetére


hallerlaller
addikt

ezért mondod?: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1832) agabe válasza Picco (#1830) üzenetére


agabe
addikt

Aki 8gigasat vesz, az nem boltbol fogja, es olcsobban, bar varni kell ra valamennyit az tuti.
Ha a szabalyzat szerint nem lehet forumokban hirdetest tenmi, akkor egyszeruen eleg beirni, hogy by the way van egy elado, es priviben jelentkezzen akit erdekel, igy a szabaly sem serul.

(#1833) Picco válasza hallerlaller (#1831) üzenetére


Picco
addikt

aztarohadt....egyszer toltam egy gyujto hirdetest, mert ez nem volt meg tilos kb 6 eve amikor regeltem es te megkerested, gratulalok, te biztos rohadtul unatkozol. mellesleg ez hogy jon ide?
nekem meg arrol van meg a velemenyem h valaki 600 nap alatt osszefos 3000+ hszt, errol ennyit. ;]

(#1832) agabe: elnezest, azthittem h 16gb, csunyan beneztem :B :R
tudom h tiltja a szabajzat a hirdetest a topicban, de erdekes ha valaki el akar adni egyet/venni es beirja az sgs2 topicba meg senkisem tepte le a fejet.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1834) agabe válasza Picco (#1833) üzenetére


agabe
addikt

Remelem nem ertelmezem felre a szabalyokat, de ha nincs direkt link a hirdeteshez, vagy konkretan hirdetes a forumba irva, akkor az nem tiltott ha utal ra valaki.
Persze elofordul barhol, hogy betesznek egyet-egyet, es nincs vilagvege, csak ne legyen ilyenekkel tele a topik, viszont nem lehet egyszer engedni egyszer meg nem, szoval mivel elmeletileg (gyakorlatilag is) tiltva van, ezert probaljuk betartani, ha meg valaki nem teszi, az max kap egy figyelmeztetest, de ehhez az is kellhet, hogy valaki nagy buzgalommal jelentse, mert nem mindent tudnak egyszerre ellenorizni, viszont ez a jelentgetes meg folosleges, ha egy-egy alkalomrol van szo..nem kell tulragozni.
Viszont en mar tulragoztam, szoval be is fejezem :))

(#1835) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A topikokban hirdetni szigorúan tilos!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1836) bigbuda válasza philoxenia (#1835) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Halálbüntetést!!!

Az én nyugalmam speciel nem zavarta a kollega hírdetése, bár már rájöttem, hogy mindig lesznek kis pedálos fagyizabáló egyének akik sírva futnak a moderátorok szoknyája alá :D

(#1837) hallerlaller válasza bigbuda (#1836) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nem akartam jelenteni, csak már unalmas tényleg ez a sokadik hirdetés, főleg olyantól akik nem is aktív tag itt.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1838) Picco válasza bigbuda (#1836) üzenetére


Picco
addikt

agabe-nak igaza van, leirta a tuti. a szabaly az szabaly!

(#1834) agabe: megfogalmaztad h mit gondolok, szebben mint en magam :R

(#1837) hallerlaller: csak ahogy ratenyereltel a bill.-re, ez tortent :DDD

reszemrol lezarva, mar igy is tul sokat offoltam. pisz.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1839) philoxenia válasza bigbuda (#1836) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Olvasd el az Alapelveket, amiket regisztrációkor elfogadtál! A Hardveraprón nyugodtan lehet hirdetni és keresni.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1840) hallerlaller válasza Picco (#1838) üzenetére


hallerlaller
addikt

az a fránya tenyér :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1841) philoxenia válasza Picco (#1833) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

2011 hat éve volt? :F [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1842) Picco válasza philoxenia (#1841) üzenetére


Picco
addikt

"mert ez nem volt meg tilos kb 6 eve amikor regeltem"
2004-11-29 12:32, azaz 2851 napja

nem, igazabol majdnem 8 :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1843) nikilauda


nikilauda
senior tag

Hogy a Nexusrol is legyen valami ( :-) ):
Az e-book az milyen fajlformatum? Amit az Aldiko kezelni tud? Teljesen kezdo vagyok e-book ugyben.

(#1844) philoxenia válasza Picco (#1842) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A KRESZ-t is mindig frissíteni kell, a vindózt is, hat-nyolc éve Hardverapró sem volt, ha lesz új, még szigorúbb lesz a szabály...

nikilauda: gyűjtőfogalom, sokféle formátummal, az Aldiko egy részüket kezeli

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1845) hallerlaller válasza nikilauda (#1843) üzenetére


hallerlaller
addikt

.prc, .pdb, de akár pdf-ben is vannak könyvek.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1846) nikilauda válasza philoxenia (#1844) üzenetére


nikilauda
senior tag

Koszonom.
Hallerlaller-nak is!

(#1847) FeRkE


FeRkE
őstag

A 720p video recording modot próbálta már vki ?

(#1848) bigbuda


bigbuda
aktív tag

Hangoskonyvbe nincs?:-)

(#1849) pandor


pandor
tag

Sziasztok
Átrágva az 1800+ bejegyzést azt látom, hogy lecsengett az instant-get beszerzési láz, így mostanában már nincs annyi naprakész infó az aktuális beszerzési forrásokról. Én most tervezem egy N7 8GB vásárlást és mivel céges vásárlás lesz a Google Play semmilyen formában nem játszik.

1. Melyik bolt(hálózat)ban (London, Bécs, Németo., Szlovákia játszik) tudom a polcról leemelni és megvásárolni?
2. Van esetleg új infó a magyar bevezetést illetően (mivel utoljára szeptember közepére ígérték)?
3. Szlovákiában hivatalosan forgalomba került már vagy ott is csak a magánimport játszik jelenleg?
4. Szó volt a sorozatszámban levő széria-azonosítóról, C80-at érdemes csekkolni, esetleg C90-et keresni?
5. Ha helyben tudom ellenőrizni a gépet, mit nézzek meg, melyek a jelenleg előforduló jellegzetes problémák?

Köszönöm a segítséget

(#1850) eami válasza lanszlo (#1822) üzenetére


eami
addikt

de bizony :) sajnos ami a képen van annak letört az egyik antennája :( szerencsére van még egy ami az eredeti dobozában pihen :)

(#1823) FeRkE: direktből a figurákat tervező Dead Zebra webshopból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.