Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) eami válasza assemble (#400) üzenetére


eami
addikt

szerintem simán OK a samu töltője is, én általában minden USBről tölthető kütyüt gépről töltök, szóval azzal sem lehet gond, max ha USB 2.0 alatt van az a port:P

(#402) jerry311 válasza eami (#401) üzenetére


jerry311
nagyúr

Annyi, hogy a sajat toltojere 2 Amper van irva, mint max. teljesitmeny.
USB ugye max 0.5 Ampert ad, meg a legtobb tolto is.
Szoval ha nem a gyarival toltod, akkor lassabb lehet.

(#403) hallerlaller válasza jerry311 (#402) üzenetére


hallerlaller
addikt

Samu töltők újabbak 1 A, de én is inkább a gyárijával töltöm, volt itthon átalakító.

LCD TEST(amoled ready) eltünteti a navigációs sávot is, azzal jó nézegetni.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#404) ampulla válasza eami (#382) üzenetére


ampulla
aktív tag

A kepernyo hibarol tud a ceg egyik munkatarsamnak is volt ilyen gondja.

(#405) hallerlaller válasza ampulla (#404) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nekem semmi gond, csak ezt a vibrálást vettem észre. Kicsit jobban utánaolvasva valami Nvidia driver hiba lesz, Hox-nál és Transformereknél is jelezték, Hox-nál viszont egy frissítéssel megjavult.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#406) ampulla


ampulla
aktív tag

Az enyem viszont eddig jo mar csak a camot kell lecsekkolnom, amugy tudja valaki hogyan lehet rootolni?

(#407) agabe válasza ampulla (#406) üzenetére


agabe
addikt

nem kell a kamerahoz root (ha mást akarsz akkor pesze igen)
letöltöd az instagramot, és az fényképez
vagy
letöltöd a skype-t és videochatelsz valakivel
vagy
a már úgyis gépen lévő google+ ban elindítod a hangout -ot. [így], és ha nem is csatlakozik senki, alul saját magadat látod a kamerából, ha jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#408) hallerlaller válasza agabe (#407) üzenetére


hallerlaller
addikt

Vagy a gyári gtalk is tud videohívást. (a szokásos gülüszem, nagy száj stb effektekkel, roppantmód vicces :D )

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#409) FearTomi


FearTomi
őstag

Nekem is elojott a vibralas es a baratnomen is, szoval ez tuti driver hiba lesz. Amugy csak akkor lehet eszrevenni, ha nagyon koncentral az ember, remelem a kov frissites megoldja a hibat.

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#410) agabe válasza FearTomi (#409) üzenetére


agabe
addikt

meg csak kis fényerőnél...vagy nagyobbnál is?

(#411) jerry311 válasza agabe (#410) üzenetére


jerry311
nagyúr

En eddig csak sotetben, kis fenyeronel vettem eszre.

(#412) Skynet258 válasza FearTomi (#409) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha belövöd 75%-ra vagy a fölé a fényerőt, akkor eltűnik, csak ezalatt jön elő. Meg persze auto módban, amikor épp a "75% alá" ér. Ez szerintem is csak szoftveres téma, javítható. :K

https://geekpulse.hu

(#413) agabe válasza assemble (#400) üzenetére


agabe
addikt

no és milyen garipapír van hozzá?
tescodirect-ből lesz az enyém is ( ha végre ideér...már úton, de a hétvégére nem kaptam még meg)

(#414) hallerlaller válasza agabe (#413) üzenetére


hallerlaller
addikt

Az én garipapírom nincs is kitöltve, csak a matrica van beleragasztva, meg a play-es vásárlásról egy papír.

Egy kis Tegra3 ingyenes játékajánló:
SoulCraft THD
Dark Meadow
Siegecraft THD Lite
Heroes Call THD
Galaxy on Fire 2™ THD

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#415) agabe válasza hallerlaller (#414) üzenetére


agabe
addikt

no igen az a play-es vásárlás, erről már valaki írt gari szempontjából..engem a tesco direktes érdekel (bár jövő héten vmikor úgyis látom...de addig is :) )

[ Szerkesztve ]

(#416) bostone válasza hallerlaller (#414) üzenetére


bostone
addikt

Szép lista!

(#417) FearTomi válasza agabe (#410) üzenetére


FearTomi
őstag

Csak kis fenyeronel.

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#418) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Hányan használnak innen, itthon Nexus 7-et? Ki hogyan szerezte be?
Angliából rendelnék egyet ismerősön keresztül, de nem tudom, hogy volna érdemes hazahozatni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#419) Skynet258 válasza z0d1AK (#418) üzenetére


Skynet258
veterán

Én is forszírozom a témát, ha hazajöttünk Horvátból, szeretnék beszerezni egyet. Angliából nekem itteni fórumtárs ajánlotta fel, hogy hazaküldi, illetve van opcióm arra is, hogy asszony kollégája hazahozza. Angliai fórumtárs megrendeli Play-ről, eljut a kollégához, aki itthon odaadja. Vagy megkérsz kint lévő fórumtársat, hogy küldje haza, ebben az esetben a postaköltség még nem is annyira magas. Csak ugye rizikós, hogy megkapod, és nem tűnik el menet közben. Futárszolgálattal meg már magasabb az ár.

Szóval a legtutibb, ha haza is tudja hozni valaki a bőröndben. :K

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#420) z0d1AK válasza Skynet258 (#419) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igazából ismerős van kint, viszont ő mostanában nem jön, így valószínűleg csak a posta/futár jönne szóba. Ehhez kellene nekem valami megbízható tipp, hogy mivel volna érdemes szállítani, amivel a költségek nem is lesznek az egekben.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#421) z0d1AK válasza z0d1AK (#420) üzenetére


z0d1AK
veterán

Közben megnéztem, DHL-lel elvileg ha minden igaz 40 font körül alakulna, így akár kettő is eltudna jönni egyben. Ha esetleg valaki tervezi rendelni, az szóljon, hátha kihoznánk olcsóbban a szállítási költséget!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#422) jerry311 válasza z0d1AK (#421) üzenetére


jerry311
nagyúr

Royal Mail csak 12.57 GBP + biztositas. Utobbit nem sikerult megtudnom, de ami kesik az kesobb derul ki. :-)

(#423) bostone


bostone
addikt

Lehet, hogy érdemesebb lenne több darabot rendelni és kimennénk érte egy kamionnal. :D

(#424) Maybourne


Maybourne
tag

Mire az Asus Magyarország elkezdi itthon forgalmazni, addigra már mindenki beszerezte magának Angliából. :DD

(#425) hallerlaller válasza z0d1AK (#418) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nekem kocsival hozták. :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#426) z0d1AK válasza hallerlaller (#425) üzenetére


z0d1AK
veterán

De nekem nem jön haza ismerősöm mostanában Angliából. :((

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#427) hallerlaller válasza z0d1AK (#426) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ismerős ismerőse? Rengeteg magyar van londonban.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#428) z0d1AK válasza hallerlaller (#427) üzenetére


z0d1AK
veterán

Sajnos nem tudok ilyenről. :N

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#429) agabe válasza z0d1AK (#418) üzenetére


agabe
addikt

nekem is még csak úton van angliából, de van egy itt a hardveraprón is (most [belinkelem] , bár topikba nem szokás, de nem az én hirdetésem, és nem is ismerősöm) ...vedd fel vele a kapcsolatot ha az amcsi verzió is megfelel (ugyanaz, csak más a töltő mint angliában, de az se olyan mint itthon, és azt nem tudom mi van a garijával, de igazán az angollal sem perpill)

szerk:
most nézem augusztus 18-ig várni kell rá.... az még valmivel több mint két hét, addig vhogy be tudod szerezni angliából is tuti.

[ Szerkesztve ]

(#430) z0d1AK válasza agabe (#429) üzenetére


z0d1AK
veterán

Vele mar beszéltem, de ha ket ember rendel, akkor volna valami 64 Angliából, tehat ő azert tesz rá nemi hasznot is.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#431) Oldman2 válasza z0d1AK (#430) üzenetére


Oldman2
veterán

Másképpen megfogalmazva: "ha legalább 2 ember rendelne, 64e lenne Angliából"?

(#432) z0d1AK válasza Oldman2 (#431) üzenetére


z0d1AK
veterán

IgeN, jelenlegi árfolyam alapján kb ennyi lenne kettőt hozni DHL-lel.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#433) assemble válasza agabe (#413) üzenetére


assemble
addikt

Gari papír: nincs kitöltve nálam sem, csak a serial numberhez van beragasztva valami, gondolom onnan már tudnak mindent.

A Tesco-s vonatkozását a dolognak lefotóztam a csomagolásról: [link]
Illetve az international gari vonatkozása a hivatalos Asus garipapiron (az alján): [link]

Ez a Samsung töltő hosszútávon szerintem mégsem lesz jó, mert tényleg lassan tölti az 1 A miatt. Vagy egy átalakítót kéne szereznem hozzá, vagy a töltőnek a konnektor részéből valahogy megszerezni az itt is jó verziót...

(#434) z0d1AK válasza assemble (#433) üzenetére


z0d1AK
veterán

Tablet töltött vegyél. Ez lehet a Tansformerek, Galaxy Tabok töltő adaptere, mind 2V/5A leadására képes, hozzá csak egy micro USB kábel kell. Meg az iPad adaptere is jó lehet, bár az 2,1 A-es.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#435) #34577664 válasza z0d1AK (#434) üzenetére


#34577664
törölt tag

Mármint úgy érted 5V 2A.

(#436) z0d1AK válasza #34577664 (#435) üzenetére


z0d1AK
veterán

Pontosan. :D már módosítani nem fogom tudni. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#437) assemble


assemble
addikt

Próbálgattam amúgy videókat nézni rajta, ilyen 1080p film trailereket, és az MX player (amit telefonon is szoktam használni) nem tudta hardveresen gyorsítani a lejátszást így akadozott, a gyári lejátszó meg se próbálta lejátszani. Feltettem a Dice Player-t és most tökéletesen viszi őket HW gyorsítással. Baromi jól néznek ki amúgy ezen a kijelzőn, tűéles minden :C

[ Szerkesztve ]

(#438) bostone válasza assemble (#437) üzenetére


bostone
addikt

A player memóriakártyáról is viheti a filmeket rendesen? Feliratokat kezeli? A trial verzió mennyiben trial?

(#439) assemble válasza bostone (#438) üzenetére


assemble
addikt

A Dice? Szerintem tök ingyenes, ráadásul elvileg reklámmentes. Hol láttál trialt?
Memóriakártya alatt valami OTG-s megoldásra gondolsz? Olyasmit még nem próbáltam.
Viszont hálózati meghajtókról simán megnyitja a dolgokat ahogy látom (ES File Explorer-en át). Amúgy dicsérik még a BS Player-t is páran, az se rossz talán.
Feliratokat ezek mind kezelnek szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#440) bostone válasza assemble (#439) üzenetére


bostone
addikt

Asus tf300t-s készülékről van szó. Memóriakártyáról játszanám a filmeket, az mx nekem is problémás.

(#441) z0d1AK válasza bostone (#440) üzenetére


z0d1AK
veterán

Milyen sebességű a memória kártya? Class10 alatt lehet az a keskeny keresztmetszet is akár.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#442) assemble válasza bostone (#440) üzenetére


assemble
addikt

Ja ezt nem tudtam. Nekem N7 van szóval nem fogom tudni kipróbálni, de ezek szerintem mind olyanok kb, hogy akárhonnan le tudnak játszani filmeket, amit egy akármilyen file kezelőből vagy bárhonnan el tudsz érni, megnyitásnál kiválaszthatod hogy melyik lejátszóval csinálja és kész. Lehet belső memóriában is a cucc, külső sd-n, a neten vagy akár egy hálózati meghajtón, NAS-on, tök mindegy, csak el tudd érni valahogy.

Közben amúgy összefutottam néhány videóval aminél a Dice azt írta hogy nem tudja lejátszani, a BS Player azokat is vitte. És ugyanúgy támogatja a HW gyorsítást is, és ez ténylegesen full screenbe megy lejátszáskor, a többi lejátszónál az alsó navi sáv nem tűnik el, ilyen kis pöttyök a helyén akkor is ott maradnak. Szóval jelenleg nekem az tűnik a legjobb megoldásnak :)

(#443) hallerlaller válasza assemble (#437) üzenetére


hallerlaller
addikt

Dice player-MX Player-Moboplayer hármas nálam eddig mindent vitt, telón is. Moboplayer meg tud olyan kisablakos lejátszást mint a SGS3. :D

Ilyet:

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#444) hallerlaller válasza assemble (#373) üzenetére


hallerlaller
addikt

Közben kinyomoztam, a tegra3-ban külön dedikált memóriája van a gpu-nak, azért több az összes rendelkezésre álló memória, más soc-nál ez nincs így.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#445) assemble válasza hallerlaller (#444) üzenetére


assemble
addikt

Aha, erre tippeltem eloszor en is. Mondjuk akkor fura h ahogy mondta valaki nemelyik tegra3as telonak (one x talan) meg sincs ennyi.
Amugy vajon mennyi memoja van a tegra3nak? 128 v 256 mb korul gondolom? :)

(#446) agabe válasza z0d1AK (#432) üzenetére


agabe
addikt

8 gigásból. jó lett volna nekem az is, de nem sokkal többért meg lesz a 16gigás.

(#444) hallerlaller:
lehet tegra 3-asból is több verzió?
Mintha a sony tervezett 9,6colos tabletjében is tegra 3 lenne, de magasabb órajellel (bár ez még nem jelent nagy különbséget), és HOX-ban bizos gondok vannak jelenleg a memóriával, bár nem néztem utána mennyiből hagy kevés szabadot...fórumában le van írva.

[ Szerkesztve ]

(#447) hallerlaller válasza assemble (#445) üzenetére


hallerlaller
addikt

Szerintem 256, de nyomozzatok ti is :D
One x(és állítólag már pár program le van tiltva) azért vannak gondok a memóriával, mert a htc elbaltázta, 720MB összesen nincs ennyi elérhető a telefonomon, nem tudom ezt hogy sikerült nekik. :(
Igen több verzió van, a mienk egy visszafogott órajelű úgynevezett olcsóbb kivitel a T30L, Hox-ban T30 van, és van egy emelt órajeles T33 is.
Amúgy ezeknek semmi értelme JB alatt ugyanúgy fut az omap4460-as is, szemmel láthatólag semmi különbség.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#448) agabe válasza assemble (#442) üzenetére


agabe
addikt

streamelve nas-ról, vagy pc-ről az otthoni hálózatban átmegy egy normál.1080p-s is? Azt Mx player szoftveresen elvileg lejétszaná, de a wifi sávszéle lehe kevés hozzá kicsit :F

Amúgy meg ha BS player mindent visz, akkor azt érdemes használni.
S2-esen MX player jó mindenre, de driver szempotntjából azért különbözők.

(#447) hallerlaller:
a nagyobb órajelnek esetleg későbbi bika játékolnál lehet szerepe, mert akkor nem csak a proci pörög kobban, hanem a memóriq, és a gpu közötti adatsebességek is nagyobbak lehetnek, meg akár a cpu is futhat gyorsabban...de mindez tényleg csak erős 3D-s számításigényű progiknál lehet előny....legalábbis most erre tudok gondolni.

[ Szerkesztve ]

(#449) hallerlaller válasza agabe (#448) üzenetére


hallerlaller
addikt

Persze, játékoknál van, de magán az ui-n szemmel láthatólag semmi különbség. Sőt vagy a visszafogott órajel, vagy a nagyobb ház miatt nem is melegszik annyira mint az omap4460.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#450) agabe válasza hallerlaller (#447) üzenetére


agabe
addikt

most néztem a képet...az összes memória amit lát, az HOX-nál is 976Mb, csak a szabad ott max 400 körüli CM10 -el, míg a nexus 7-en 600körüli alapból.
A sense, meg egyéb hülyeségek nélkül is van 200Mb különbség, gyári rommal meg sokkal.durvább...tényleg sokat lehet azon még javítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.