Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) b3Ro válasza agabe (#1496) üzenetére


b3Ro
senior tag

Londonban élek, itt rendeltem. Az ASUS UK-nek kell küldeni. 1 hónap a max, amit remélem nem akarnak kitölteni tökölődéssel.

assemble: semmit nem tudok vele kezdeni. sehova se lep be, pedig olvasgattam, h hátha van valami módszer...

eami: próbáltam a te módszeredet is. mar fajt az ujjam annyi ideig nyomtam a gombot.. :)

[ Szerkesztve ]

(#1502) eami válasza b3Ro (#1501) üzenetére


eami
addikt

olyan jó 20-30mp nyomva kell tartani és nekem is csak sokadjára sikerült.

(#1503) drlovi válasza eami (#1502) üzenetére


drlovi
aktív tag

nálam is

(#1504) Mr.Csizmás válasza eami (#1502) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ilyen előfordulhat ezzel is? :F

munkatárs noname tabletjével volt olyan, hogy 1 hónap után beállt mint a szög (nem volt reset), aztán vagy 2 percbe tellett a kikapcs gomb nyomvatartás, és fél percig rátartani a kikapcs? igen-re....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1505) assemble válasza Mr.Csizmás (#1504) üzenetére


assemble
addikt

Egyszer (a tobb mint 1 honap alatt miota megvan) nekem is volt olyan hogy hirtelen nem reagalt a dolgokra de aztan egy 10-20 masodperc utan feljott a valami nem valaszol ablak es megusztam a dolgot ujrainditas nelkul. Amugy heteket szokott menni a cucc ujrainditas nelkul, tele van a memoriaja programokkal es jatekokkal (szo szerint, multkor mar fel se tudtam installalni valamit, valami fel giga szabad helyem volt - olyan 1 giga szabad ezek szerint tenyleg nem art ha van mindig) es teljesen stabil, amikor ujrainditottam sem volt baja csak epp pl rootoltam, legutobb dpi-t allitottam :)

(#1506) Mr.Csizmás válasza assemble (#1505) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azt tudom, hogy a droid kiszemeteli a ramot, csak néha elfelejti, és jön a cement....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1507) agabe válasza b3Ro (#1501) üzenetére


agabe
addikt

Akkor remeljuk a legjobbakat, hogy hamar javitjak, es az egy honap csak amolyan vegso hatarido.

(#1508) TOZ válasza agabe (#1494) üzenetére


TOZ
addikt

Köszönöm.

A wallet lóvét meg akkor mindjárt ellövöm a Rossmannban.

(#1509) edward2


edward2
addikt

Valaki tudja hogyan kell itt a Google musicon az album borítót beállítani?

Eddig folder.jpg volt itt mit kéne használni?

(#1510) TOZ válasza TOZ (#1508) üzenetére


TOZ
addikt

A Rossmannban nem sikerült valamiért. Pay Pass működött. De az N7et hiába rakosgattam.
A Relayben egy Coke viszont megvolt.
Zökkenőmentesen, mintha a bankkartyaval csináltam volna.

(#1511) assemble válasza Mr.Csizmás (#1506) üzenetére


assemble
addikt

Hat szerintem tuti hogy nem RAM hiany okozta a dolgot, multkor kb 3 het folyamatos mukodes utan raneztem a szabad RAM-ra es ugyanugy kb fel giga volt mint kb bekapcsolas utan szokott lenni.

(#1512) Skynet258 válasza FeRkE (#1499) üzenetére


Skynet258
veterán

Kicsit visszább linkeltem. ;)

Meg rendeltem ma egy ilyen tokot is. Meglátjuk melyik lesz a jobb. :)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1513) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

moin,

valami normális színű elegáns tokot tudunk valahol? szürke, vagy kékből sötétebb, elegáns árnyalat? (a dzsunka bugyikék nemkő)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1514) b3Ro válasza eami (#1502) üzenetére


b3Ro
senior tag

Sokaig nyomtam nem is 1x..... amugy is visszakell kuldeni, mert a kameraja nem mukodik.

(#1515) bejgli86


bejgli86
csendes tag

Sziasztok!

Abban kernek segitseget, hogy egy jobaratom rendel nekem n7 16gb-s modellt nemethonban es hazakuldi, csak meg szeretnem kerdni, hogy bontsa ki es nyomkodja meg, h minden jo-e rajta...

Szoval nagyon halas lennek ha valaki tudna irni/linkelni egy ilyen cheklist szeruseget,h mire kell odafigyelni,h ne erjen meglepetes, mikor boldogan hasznalatba veszem.

Posta/futar arakat tud vki, vagy,h mivel erdemes hazapostaztatni?

elore is kosyi!

(#1516) kervantas válasza bejgli86 (#1515) üzenetére


kervantas
aktív tag

hello,

én nemrég rendeletem az USA-ból 8GB-s verziót, szállításal együtt 62-ért.

(#1517) edward2 válasza bejgli86 (#1515) üzenetére


edward2
addikt

Sajátom és Skynet258 gépe sem lett kibontás előtt megnyomkodva eddig úgy tűnik semmi para.

80as szériát küldözgetnek elméletileg nem kéne hibának lennie.

Ha Frankfurthoz közel lakik ismerősöd akkor én elviszem neked :-)

(#1518) assemble válasza edward2 (#1517) üzenetére


assemble
addikt

Van mar tobb szeria? Van errol valami info valahol?

(#1519) drlovi


drlovi
aktív tag

ma megjött az usb otg kábelem. Az egér simán mükszik, viszont külső vinyó az nem. Ahogy nézegettem kell neki valamilyen program. Van valami ajánlott? Egyet még linkelt valaki korábban, azt használja valaki ?

:R

(#1520) TOZ válasza drlovi (#1519) üzenetére


TOZ
addikt

Stickmount rootolas után.

(#1521) hallerlaller válasza assemble (#1518) üzenetére


hallerlaller
addikt

eddig volt c60, c70, már van c80, és sztem lassan már c90 is lesz/van.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1522) FeRkE


FeRkE
őstag

Az mitől lehet, hogy fel akarom tenni a Titanium Backupot és azt írja, nincs elég hely, és szabadítsak fel, pedig van 12 Gb?

(#1523) assemble válasza hallerlaller (#1521) üzenetére


assemble
addikt

Jah, nem rossz. Az enyem C70-es.

(#1524) hallerlaller válasza assemble (#1523) üzenetére


hallerlaller
addikt

enyém is júliusi. :) azért a képernyő kiemelkedést hogy megoldották a csavarok eltávolításával.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1525) Attila04 válasza drlovi (#1519) üzenetére


Attila04
tag

Media Importer kell hozzá.

Honnan rendelted a kábelt? Vaterán néztem, de ott nincs speciálisan Nexus 7-hez. Vagy ez mindegy, csak a micro USB-re kell figyelni?

(#1526) TOZ válasza Attila04 (#1525) üzenetére


TOZ
addikt

Ebayrol fillerek. Nekem nem is kábel van, csak egy pici basz. Volt vagy egy dollár.

(#1527) assemble válasza hallerlaller (#1524) üzenetére


assemble
addikt

Ja hogy ez a honap? Akkor nem is biztos hogy uj szeria? Illetve a 80-as ugye annyiban biztos mas hogy nehany csavar hianyzik. Csak kicsit olvastam bele de az alapjan ugy lattam hogy ez azert nem egeszen oldotta meg a dolgot minden esetben :)

(#1528) Nexus7


Nexus7
csendes tag

A media importer az jó progi a lényeg hogy nem kell rootolni a készüléket hozzá

(#1529) drlovi válasza Attila04 (#1525) üzenetére


drlovi
aktív tag

ez jobbnak tünik,root mentes. :D

én amazon rol vettem 5 eurort. ebayről fele lett volna mint utólag kiderül :D

(#1530) Maximus43


Maximus43
tag

Nekem tetszik, sőt örülök higy kezdenek a minőségre adni :R
Így tovább :K

ツ 12 éve tag

(#1531) drlovi válasza drlovi (#1529) üzenetére


drlovi
aktív tag

megvettem!

király a cucc egyből megy a külső vinyó :D

Az elöbb rádugtam egy logitech billt. az is megy szépen. most akkor ha van egy usb hub. akkor mehet egyszerre a bill . egér + külső vinyó ? !

(#1532) assemble válasza Nexus7 (#1528) üzenetére


assemble
addikt

Nem kell rootolni de azzal ha jol tudom kozvetlenul nem is tudsz megnyitni semmit, csak atmasolni a belso memoba, es onnan megnyitni, ugy pedig felig ertelmet veszti a dolog, illetve elegge korulmenyesse teszi....

(#1533) FeRkE válasza Skynet258 (#1476) üzenetére


FeRkE
őstag

A második módszert próbáltam, de nem műxik :( Lehet gond volt neki, hogy már korábban hozzá volt adva a kártya? Eltávolítottam és hozzáadtam újra később, de nem adta meg a 25 dodót.

(#1534) MrPetya19 válasza TOZ (#1510) üzenetére


MrPetya19
addikt

Egy videóban láttam, hogy pl a galaxy nexusnál nem volt mindegy, hogy barra, vagy jobbra fordítva tartotad oda.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1535) edward2


edward2
addikt

Depo.hu:

"kéne egy menő tablet? Google nexus 7 tablet már 100000 forinttól! Miért keresnéd tovább vedd meg a legjobb áron! "

Omg. :O

(#1536) FeRkE válasza TOZ (#1473) üzenetére


FeRkE
őstag

Na ezzel a módszerrel sikerült a 25 dodó megszerzése, egy dolgot csináltam másképp:
az Orbotot úgy csináltam system app-á hogy Root Explorerrel átraktam a /data/app -ból a /system/app-ba, így is system app lett és megmaradt factory reset után.

A progik amikre elvertem eddig a pénzt olyanok amit eddig is használtam, csak most legalizáltam :)

Appmonster Pro
Pure Calendar Widget
Beautiful Widgets
Swiftkey 3 Tablet version
Tapatalk
SVOX Mariska + Victoria (UK)

(#1537) FeRkE válasza TOZ (#1510) üzenetére


FeRkE
őstag

Megírnád a Walletes 10 dodó megszerzését is?
Valamint ha megvan a pénz, akkor minek kell futnia (gondolom NFC: ON) hogy el tudjam költeni ahol elfogadnak Paypasst? Köszi!

(#1538) TOZ válasza MrPetya19 (#1534) üzenetére


TOZ
addikt

Relayben érzésre nem csináltuk máshogy, ott meg ment.

(#1539) TOZ válasza FeRkE (#1537) üzenetére


TOZ
addikt

Talán este lesz időm. De nem ígérem. Már az irodába tartok. Sűrű nap lesz.

(#1540) FeRkE válasza TOZ (#1539) üzenetére


FeRkE
őstag

Na közben megcsináltam, csak a leírásban amit kaptam, nem volt benne, hogy a Google prepaid kártyát is hozzá kell adni. Megcsináltam azt is, és megvan a 10 dodó :)

(#1541) Skynet258 válasza FeRkE (#1536) üzenetére


Skynet258
veterán

Este én is bezsebeltem a 25 dolcsit, mondjuk ez a system app meg reset tök felesleges, legalábbis én csak felraktam az Orbot-ot, beállítottam, Play adatait (cache, miazmás) töröltem, így mikor beléptem, olyan volt, mintha akkor tenném először. :D

13 játék (legalább asszony is tuja őket játszani a Huawei tableten), meg a Swiftkey 3 került megvételre.Spirits-et eddig nem ismertem, de mindenkinek ajánlom, tök jó cucc. Lemmings szerű, csak elvontabb kinézettel. :K

https://geekpulse.hu

(#1542) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy a készüléket milyen üzletekben lehet megkapni kint US-ben? Walmart-ba gondolom van..
Köszi előre is!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1543) assemble válasza FeRkE (#1540) üzenetére


assemble
addikt

Nekem a 10 dodo resze nem akar menni, addig eljutok hogy prepaid kartyat hozzaadjak, de amikor arra ramegyek, ezt dobja : " "Error adding card".". Pedig probaltam Orbot-tal is...

(#1544) goldnarmz válasza MrPetya19 (#1534) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

"...hogy barra, vagy jobbra..." :F
Sok "érdekességet" láttam már leírva, de azért ez... :O Édes istenem...

[ Szerkesztve ]

(#1545) eami válasza TOZ (#1510) üzenetére


eami
addikt

amúgy ez offline sikerült, vagy kell mellé netkapcsolat is?

(#1546) TOZ válasza eami (#1545) üzenetére


TOZ
addikt

Offline.

(#1547) Gondwana


Gondwana
addikt

Egy ideje olvasom ezt a topikot (akartam venni egy 16GB-ost alapvetően PDF-kompatibilis ebookolvasónak), de a kételyeimet most foglalták össze igazán...

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1548) goldnarmz válasza Gondwana (#1547) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

:DDD :C

(#1549) edward2 válasza Gondwana (#1547) üzenetére


edward2
addikt

Bocs, de ez borzalmas hülyeség. Nincs ilyen kétely. Ismered a SwiftKeyt? Akkor nem kell billentyűzet. Egér meg touchscreenhez??

No comment. :U

(#1550) agabe válasza Gondwana (#1547) üzenetére


agabe
addikt

nem arra való mint egy laptop ;)
főként tartalomfogyasztásra való. Erre netbook is megfelelne, de ezt még könnyebben magaddal cipeled...de többre ne számíts, csak kicsit más mert android, meg érintő kijelző. mivel nem túl nehéz, ezért kézben is sokáig lehet tartani, viszont elég nagy ahhoz (és a felbontása is megfelelő), hogy már ne "egérmozi"-nak hívjuk ha pl. valami filmet néznél rajta.

Nálam kiváltja az otthoni pc használat nagy részét, és az okostelefont is sokkal kevésbé nyúzom emelett (otthon szinte nem is).

réteg terméknek is lehetne mondani, mert most még nagy az összevisszaság, de legalább mindenki választhat neki melyik jön be, aki meg kütyü őrült, az halmozhat otthon többfélét is (nem csupán, hogy legyen, hanem azért, mert így kiderülhet melyik az a vonal ami neki leginkább bejön)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.