Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) TOZ válasza TOZ (#1249) üzenetére


TOZ
addikt

És ha már Modaco...
Paul minapi tweetje szerint az Asus októberben adja ki a N7 3G képes változatát.

(#1252) Mr.Csizmás válasza z0d1AK (#1250) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy kinti ismerőshöz megrendelni, és kivonatozni/autózni/repülni érte. (amelyik olcsóbb)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1253) kozyadam válasza z0d1AK (#1250) üzenetére


kozyadam
tag

Ez lett volna a másik kérdésem. Rendelésnél a lakcímem is ki volt szürkítve illetve a kártyám is. A lakcím az érthető okból, de a kártyám az teljesen használható. Magyar és német play store-ban is tudok vele alkalmazást venni. Akkor gépet miért nem?

Hogy lehetséges a magyar bankkártyát külföldön használni?

Illetve a külföldi gépeken elérhető ugye a könyv és film bolt is, ha pl németországból veszem meg a gépet és a vásárlásnál be van pipálva, hogy kapcsolja a gépet a fiókomhoz, akkor ha itthon használom is elérhető lesz a könyv és film rész, vagy nem?

Remélem érthetően le tudtam írni, hosszú volt az éjszakai műszak. :)

Meg időközben nézelődtem és angol e-bay-en találtam £185.00-ért használt nexust 5 tokkal, amiből az egyik billentyűzetes. A feladó szerint az állapota teljesen rendben van. Szerintetek érdemes lenne beruházni rá? Az eladónak 100% pozitív visszajelzése van.

(#1254) Mr.Csizmás válasza kozyadam (#1253) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

imho ha nem sürgős szept. 15-ig, akkor az asus-shop.sk-ból rendelj, sőt ott személyesen is lehet. Zólyomban vannak, Bp-ről nem nagy összeg a benzin, vagy a vonat, fél nap alatt meg lehet fordulni.

ja és ott is 249 eur lesz.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1255) Blaise válasza Mr.Csizmás (#1254) üzenetére


Blaise
veterán

Kéne felhajtani valami magyar kontaktot Szlovákiában, aki boltban dolgozik.

(#1256) Mr.Csizmás válasza Blaise (#1255) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van szlovákiai magyar ismerősöm, Sturovoban lakik, a rendelés mehet az ő címére pl.

olyat ismerek Komárnoban, aki ismer boltokat.

Bp-től meg kb. 1800ft a vonatjegy oda-vissza, egy délelőtt megjárható

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1257) Blaise válasza Mr.Csizmás (#1256) üzenetére


Blaise
veterán

Komárom nem lenne rossz, megérné kiugrani érte, meginni 1-2 csapolt sört, kofolát, aztán hazajönni :)

(#1258) Mr.Csizmás válasza Blaise (#1257) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Sturovo nem játszik? Bp-hez közelebb van, 1 óra út eurocityvel. na meg ott is tudok pár jó helyet. :)

szerk.: nekem mindegy, de akkor legyen Gockern :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1259) Blaise válasza Mr.Csizmás (#1258) üzenetére


Blaise
veterán

Nekem az is jó, de nevezzük inkább Párkánynak :D

(#1260) Metal213


Metal213
tag

Nagyon elbizonytalanodtam...

Nexus 7, myaudio 1016dcc, 916dcc is nagyon jó! Árban ugyan ott vannak... de nemtudomnemtudomnemtudom :(
:)

Nekem főleg a hdmi ami miatt a nexus7 egy kicsit térden lőtt királylány.

archaic.bandcamp.com

(#1261) bigbuda


bigbuda
aktív tag

Én a HDMI-t DLNA-val helyettesítem... nagyon szuper, semmi kábel, mindent játszik azonnal a TV-n.... jo, persze nem mindenkinek van otthon routere és DLNA alkalmas készüléke... de akinek esetleg van, akkor felesleges hdmi-t használni

(#1262) TOZ válasza Metal213 (#1260) üzenetére


TOZ
addikt

Szerintem N7.
Vanilla Android!
Ennyi. :Y

(#1263) agabe válasza Metal213 (#1260) üzenetére


agabe
addikt

Ezt a HDMI-t (MHL-el) az sgs2-on is szinte csak kiprobaltam, aztan sosem hasznaltam. Nekem nem hoz semmi konnyebseget...persze a medialejatszom is a halozatban van, igy ha akarok valamit arra kuldeni DLNA-val meg tudom tenni...de ha megis kene a HDMI, akkor tenyleg ott az s2.
Akkor lehet ertelme, ha olyan helyen ahol nincs mas csak egy HDMI-s tv valamit nagyobban akar valaki (vagy tobben) nezni, de ha mar van egy (joval olcsobb is lehet...akar 20ezer kornyeken mar kapni megfelelot) medialejatszo , akkor azzal jobb usb-rol, halozatrol lejatszani mindenfelet.
Elvileg a tabletek HDMI kimenettel erre is hasznalhatok valoban, de szemelyfuggo kinek van ra tenyleges igenye amit hasznalna is nem pedig csak kiprobalna mint en.

Ja igen...amit elottem irtak az pl. az android verzio...a tobbin meg JB sem biztos, hogy valamikor lesz, N7-en, meg a kovetkezok (sztem masfel evig) mind egybol elerhetok lesznek, de ez is szemelyes preferencia kerdese.

[ Szerkesztve ]

(#1264) assemble válasza Metal213 (#1260) üzenetére


assemble
addikt

Hat igen, a HDMI es microSD a ket dolog ami nekem is bokte a szemem. Valos haszna mondjuk valszeg nem lenne olyan sok nalam, inkabb csak a tudat bant hogy nincs benne, de ez akkor is zavaro. De ennyit hajlando voltam bealdozni, igy is messze a legjobb vetelnek tunt.

(#1265) Champipi


Champipi
senior tag

Ha esetleg az Interstore-ból rendelnétek, mint ahogy én is gondolkoztam ezen, csak belefutottam az értékeléseikbe:

http://www.arukereso.hu/stores/interstore-hu-s51238/velemenyek.html

(#1266) edward2 válasza Mr.Csizmás (#1254) üzenetére


edward2
addikt

Ezt a szept. 15öt azért nem kéne ilyen biztosként venni. :)

Én német mediamarktban rendeltem elő 1 hete a Nexus 7em hivatalosan most hétfőtől lett volna kapható de sehol semmi. Az a szept 15 is lesz olyan szept 20 legalább.

(#1270) Nexus7 válasza Champipi (#1265) üzenetére


Nexus7
csendes tag

már az interstorral volt egy rövid levelezésem a nexus 7-tel kapcsolatban azt néztem ha átváltasz magyar nyelve akkor már 77000 Ft-ot ír ki ami nem 250 euró és csak forintban lehet fizetni Magyarországon ezt mondták. Tehát kérdéses hogy megrendeled angolul vagy szlovákul 250 euróért akkor az mennyi is lesz forintban.

(#1271) Champipi


Champipi
senior tag

Tróger gúúglí, mire kapni lehet, már jön az iPad mini... egy jó gadget attól jó, hogy kívánatos és leeht kapni. Ha nem leeht kapni, akkor az csak egy fing az őszi szélben. :W

(#1272) Mr.Csizmás válasza edward2 (#1266) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem ráér az október 6-10 környékén esedékes fizetésem után. :N

(#1270) Nexus7 ezért kell kinti ismerős bevonásával megrendelni.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1273) edward2 válasza Mr.Csizmás (#1272) üzenetére


edward2
addikt

Törölték a mediamarkt honlapjáról a nexus 7et. Nem tudom mi van azt írják érdeklődjön a helyi boltban.

Gyanítom elment az egész szállítmány és ki tudja mikor jön következő.

Gondolkodom a visam újraregisztrálásán a német cím alól és akkor rendelem play storeból...

vagy nem tudom.

(#1274) assemble


assemble
addikt

Horn

Ezt is demoztak a tabla bejelentesekor, es most megjelent az app. Mondjuk van egy ara, de eleg jonak tunik...

[ Szerkesztve ]

(#1275) HardRic válasza assemble (#1274) üzenetére


HardRic
addikt

Nagyon jónak tűnik. És a legtetszetősebb benne, hogy nem az általános érintőkérnyőn alkalmazott TPS irányítás van benne, hanem sokkal kényelmesebben csak tapizni kell ahova mész, és gesture-ökkel harcolsz. Átgondolt darab, nem mint amiket a Gameloft áraszt magából.

(#1276) z0d1AK válasza HardRic (#1275) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én vagy két hete próbáltam ki, de nem igazán jött be, le is töröltem.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1277) hallerlaller válasza z0d1AK (#1276) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem 5 napja jelent meg? :F ha rossz nem veszem meg.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1278) z0d1AK válasza hallerlaller (#1277) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem Androidon, hanem iPaden néztem meg.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1279) HardRic válasza z0d1AK (#1276) üzenetére


HardRic
addikt

Lehet, hogy nekem se tetszene, de videók alapján nagyon okénak tűnt, érződött egyfajta fejlődés.

(#1280) drlovi válasza edward2 (#1273) üzenetére


drlovi
aktív tag

csúszik a szállítás.Hétfőn kellett volna beérkezni a taboknak,erre azt kapták hogy még 10 nap. Tehát a jövő hét második felétől lesz a saturnban& mediamarktban

(#1281) Blaise válasza drlovi (#1280) üzenetére


Blaise
veterán

Akkor gondolom a szlovákoknál se lesz 15-én...

(#1282) sagit válasza Blaise (#1281) üzenetére


sagit
addikt

Október 25 körül megyek Salzburgba, illetve október 22.-én Graz-ba
Ha valakinek kell, és ha véletlen addigra az osztárkoknál is kapható lesz akkor szívesen hozok. :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1283) drlovi válasza Blaise (#1281) üzenetére


drlovi
aktív tag

nem tudom, nekem azt momdták jövő hét vége fele érkezik. jó lenne már most nyomkodni :-)

amugy a start elviég németben szept 3. lehet más műszaki áruházban már kapható is

[ Szerkesztve ]

(#1284) pepe792


pepe792
tag

Az ipon is elmehet ám valahova az árazásával...
[link]

(#1285) TOZ válasza pepe792 (#1284) üzenetére


TOZ
addikt

AAK

(#1286) Oldman2 válasza pepe792 (#1284) üzenetére


Oldman2
veterán

Srácok!

Istennek nem értelek meg benneteket, a piac úgy működik, hogy kereskedői oldalról azt a legmagasabb árat kell kérni egy termékért, amennyiért még megfelelő mennyiségben megveszik azt az emberek.

Ha e fölötti áron kínálja valaki, vagy nem veszi meg senki, vagy jóval kevesebben veszik meg azt. Ha senki nem veszi meg, akkor az adott termék azon az áron bukta. Ilyenkor jönnek a leárazások és akciók...

Nem kell fikázni az ilyen ajánlatokat, egyszerűen nem kell megvenni. Ha meg megveszi valaki (esetleg elegendően), akkor mi a gond?

A kereskedő kihozta a maximális hasznát, aki megvette vélhetően elégedett. Aki meg nem vette meg, azzal mi a gond? Semmi.

A kereskedő célja nem az, hogy neked/nekünk jó legyen, hanem hogy ő elérje azt a hasznot (célszerűen többet), amennyit kitűzött magának.

Persze a legegészségesebb a középút.
:-)

(#1287) Attila04


Attila04
tag

Alap kérdés: mit használtok filemegosztáshoz Win7 és Android között?
A lehető legegyszerűbb megoldás érdekel, ES File Explorerrel próbáltam, de sehogy nem jön 9ssze a kapcsolat, talán Win7 oldalon van a probléma... várok ötleteket!

(#1288) Gabe123 válasza Oldman2 (#1286) üzenetére


Gabe123
aktív tag

A baj ezzel,hogy a Nexus 7(16gb) 250$ -nak indult ez az ár meg a mai vétel dollár vétellel számolva 450 dollár, euróba meg 360. Pláne ,hogy ha az amerikai átlagfizetést lebontjuk napokra akkor 1- de 1,5 napi melóból megvan. (Tudom ott más a helyzet mint nálunk) Ettől függetlenül mindenképp beszerzek én is egy Nexus 7-et de pepe792 méltán lehet felháborodva.

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#1289) hallerlaller válasza Attila04 (#1287) üzenetére


hallerlaller
addikt

ES file explorer-ben van olyan bal felül, h local, rákattintasz>LAN majd >new>server>anonymous pipa>majd server-hez az ip cím ez általában 192.168.1.100 vagy 192.168.1.101 stb és már böngészheted is a hálózaton megosztott fájlokat.

Srácok! ez az ár miatt nyavajgás tényleg kezd kicsit unalmas lenni, főleg olyanoktól, akik nem is szagoltak még ide. Szeretnénk értelmesen beszélgetni a készülékről, a beszerzést meg oldja meg mindenki ahogy tudja, köszike! :)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1290) Oldman2 válasza Gabe123 (#1288) üzenetére


Oldman2
veterán

Az amerikai árat hagyjátok már a fenébe... ennyi erővel bármi másra is lehetne joggal hivatkozni.

Amit leírtam, továbbra is áll. Ha sokallod (jogod van hozzá), vegyél az USA-ban te is.

(#1291) Attila04 válasza hallerlaller (#1289) üzenetére


Attila04
tag

Igen, ez megvan, de nem talál semmit. Win7 beállítás lesz a ludas, csak még nem értem rá troubleshootolni...

(#1292) agabe válasza Attila04 (#1287) üzenetére


agabe
addikt

Airdroid
Fokent azert hasznalom ezt, mert egyszerre tobb keszulekkel is tudok a win7-en kunbozo bongeszo ablakokban csatlakozni, es egymas kozott (kozbeiktatva a pc-t) fileokat masolgatni.
Lustabb pillanataimban vnc-vel racsatlakozok meg pluszban valamelyikrol a pc-re (emellett persze fut az airdroid ott is), es arrol vezerlem az egeszet mondjuk este agyban fekve ha epp valamit meg masolgatni akarnek, de ezen kivul siman hasznalhato jopar egyeb dologra (sms olvasas, kuldes pl...ezt is ugy, hogy telom valahpl a lakasban pihen, es egy masik eszkozon a pc-re csatlakozva olvasom , vagy epp valaszolok is ha kell.)
Erdekessegnek mindenkeppen jo.

(#1293) z0d1AK válasza pepe792 (#1284) üzenetére


z0d1AK
veterán

Hozzáteszem, ez már hivatalos magyar beszerzés....

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1294) TOZ válasza agabe (#1292) üzenetére


TOZ
addikt

Még egy +1 az Airdroidnak.

(#1295) Champipi válasza Oldman2 (#1290) üzenetére


Champipi
senior tag

A kereskedő nyilván próbálja a profitot maximalizálni.

De a vásárloni szándékozónak joga van ezt szóv tenni... :K

(#1296) Oldman2 válasza Champipi (#1295) üzenetére


Oldman2
veterán

Persze, csak elég unalmas ezt itt naponta olvasgatni...

(#1297) Attila04 válasza agabe (#1292) üzenetére


Attila04
tag

Köszi szépen, remek kis progi!!:)))

(#1298) assemble válasza Attila04 (#1287) üzenetére


assemble
addikt

Nekem ES-sel kivaloan megy a dolog.
Ha meg a telo fajlait akarom halozatrol latni: Samba Filesharing (root kell hozza)

Az itthoni arazas temahoz pedig:
Az a gond, hogy ha a kinti nagy boltokat megnezed, gyakorlatilag sehol nem adjak dragabban a javasolt vegfelhasznaloi aranal. Angliaban pl a 16 gigas modell sehol nem dragabb brutto 199 fontnal, es a legtobb bolt ingyen kiszallitast ad melle, 10-20-30 font learazasu kuponokat fogad el melle. Szoval az hogy itt ennyiert adjak valahogy arra utal, hogy teljesen hulyenek nezik az embereket. Es mivel ennyiert merik arulni, igy feltehetoen sokan meg igy is megveszik/meg szoktak venni, tehat jogosan nezik teljesen hulyenek az embereket - na ez a tragedia.

Ugyan ezen gondolkozok el amikor a tv-ben olyan reklamokat latok hogy tolts le csengohangot 100 vagy mit tom en mennyi forintert. Csengohangot. Penzert. 2012-ben. Nem adnak a tv-ben folyamatosan a pofamba ezt a reklamot ha nem lenne egy rakat barom aki be is fizet ra.

[ Szerkesztve ]

(#1299) cseppelcs válasza assemble (#1298) üzenetére


cseppelcs
csendes tag

Szia!

Ezeknél a szolgáltatásoknál (csengőhang) az a lényeg, hogyha egyet veszel akkor előfizetsz a szolgáltatásra és hónap végén veszed észre, hogy lehúztak.

(#1300) McSpy


McSpy
őstag

[itt]99000 ft

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.