Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) agabe válasza Ivanh (#1749) üzenetére


agabe
addikt

Miert ne lenne? Szlovak ceg magyar oldallal is....es egy ev garit arra is gondom ad az asus itthon, mert eu-s szarmazasu lesz, igy nem latom okat mi lenne amiert roszabb lenne mint mondjuk barhol eu-n belul beszerezni, bar a bolttal nem volt meg kapcsolatom.

(#1752) rpeter válasza Ivanh (#1749) üzenetére


rpeter
csendes tag

Én innen vettem, nagyon korrekt cég, felhívtak többször is, hogy mikor érkezik, amint lett raktáron egyből megkaptam, 16-os helyett szokott lenni 8-as is 72-ért. 2 év gari van rá, 1 év teljeskörű és egy év szoftveres (hogy az utóbbi mit jelent azt nem kérdeztem). Ha garis gond van telefonálsz és futár viszi-hozza (bár ebben nincs tapasztalatom).

(#1753) Champipi válasza agabe (#1751) üzenetére


Champipi
senior tag

Talán csak azért lehet gond az Interstore-al, amiért 33 embernek már volt gondja vele, lásd az értékelésüket: KATT

GSM Pláza: még üzletük sincs, ilyentől én nem vennék. Hangúlyozom: én nem vennék, ha Ti jónak látjátok használjátok.

Nekem olyan bót kéne, ahová bebattyogok és polcról leemelik, és ha előjön a kijelző leválás akkor vissza tudom vinni.

[ Szerkesztve ]

(#1754) Ufff válasza Champipi (#1753) üzenetére


Ufff
senior tag

Hibával 3 (netes vásárlásnál 10) napig viheted vissza a boltba. Utána szakszerviz. Az, hogy valakinek nincs boltja, az nem jelent ám semmit!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#1755) Champipi válasza Ufff (#1754) üzenetére


Champipi
senior tag

Csak stresszt! ;]

(#1756) agabe válasza rpeter (#1752) üzenetére


agabe
addikt

a 8 gigás 66-ért van náluk ...bár nem ismerem őket, és én is azt szeretem ha meg lehet nézni átvétel előtt, utána meg a hivatalos szerviz javitja ha szükség van rá.
szoftveres gari kb semmit nem ér...max annyit, ha valami miatt nem indul a rendszer normálisan, vagy túl lelassul, akkor ráteszik az akkori romot amivel frissen megint jól működik.
ez annak jelent valamit aki nem akar/tud otthon a szoftverekkel foglalkozni egyáltalán...talán még az automatikus frissítést is rájuk bízza.

(#1757) rmmm válasza Attila04 (#1714) üzenetére


rmmm
tag

meg tudnátok mondani, honnan lehet tudni, melyik verziom van?
köszi

(#1758) eami válasza rmmm (#1757) üzenetére


eami
addikt

dobozra rá van írva..

(#1759) agabe


agabe
addikt

jaja a dobozon... a szériaszám eleje (a rövidebb, mert kettő is van rajta)
nekem c70 és hibamentes....remélhetőleg hamarosan (c90-c100 körül) a hibák már nem lesznek jellemzőek, mert ennyi idő alatt eleget kell tudniuk változtatni a gyártáson, aztán itthon a 90-esek 100-asok (mire kapható lesz azok lesznek soron) talán már nem is lesznek problémásak.

[ Szerkesztve ]

(#1760) lanszlo válasza agabe (#1759) üzenetére


lanszlo
csendes tag

Szintén, c70-es az enyém is és eddig nem tapasztaltam hibát rajta.

(#1761) rmmm válasza eami (#1758) üzenetére


rmmm
tag

köszi

az létezik, hogy C60-asom van?:-O

(#1762) rmmm válasza rmmm (#1761) üzenetére


rmmm
tag

igen:)

(#1763) agabe


agabe
addikt

c80-asaokban már néhány csavar kihagyásával próbáltak javítani a helyzeten (mást is lehet, hogy csináltak, de azt nem látták akik szétszedték)
hibások c50, 60, 70 -esek , és még a 80-asok között is ugyanúgy előfordulnak.
arányt nem tudom melyiknél mennyi, remélhetőleg egyre csökkenő.

(#1764) Skynet258 válasza agabe (#1763) üzenetére


Skynet258
veterán

Igen, két csavart kihagytak - na meg ne felejtsük el a könyebben kinyitható dobozt sem, én már előre felkészültem hogy majd mit szívok vele, erre a C80-asom dobozát tök könnyű volt kinyitni, csináltak rá két kis bevágást. :D

https://geekpulse.hu

(#1765) rmmm válasza Skynet258 (#1764) üzenetére


rmmm
tag

lekopogom, de az enyem jo. nincs egy ismert hibaja sem, azokra dierekt raneztem. meg a kepernyotesztelo progikat is lefuttatam

itt a forumon az 1 hsz meg eleg gyenge. visszaolvastam mar 600 hsz, de elfaradtam. ezert titeket kerdeznelek, hogy milyen progikat erdemes ratenni? pl mikor meg nem volt meg a keszulekem, csak beolvastam ide, volt nehany jotanacs bongeszo stb ugyben (androidhoz nem vagyok lamer, s2-m van es power userkent nyomom, csak ehhez a keszulekhez vagyok meg zoldfulu)

köszi

(#1766) agabe válasza rmmm (#1765) üzenetére


agabe
addikt

Altalaban hasonlok jok erre is...ami hirtelen eszembe jut es nem art hozza:
stickmount (root kell hozza)
Videolejatszobol nekem a bsplayer, mxplayer kettos jott be.
Browserbol mindent osszevetve a gyari talan a legjobb...van ami gyorsabb, van ami tordel, de azoknal mas hibai vannak amik iatt nem hasznalom, es sajnos az s2-esen tok jol mukodo opera mobile ezen nagyon laggol.
Streamelesre a sotfmedia playert hasznalom (ha marketen epp nem erheto el, akkor mashol azert igen)
Titanium backup pro itt is jol jon...es ha kellenek facebook kontaktok, akkor facebook contact sync-el be lehet hozni oket a kapcslatok koze....vibert is szoktam hasznalni a skype-n kivul, igy masokkal dumalgatas is adott neten keresztul, de headset mikrofonjat nem kezeli(nincs a csatlakozojaban ami fogadna), viszont a bepitett mikrofonok igen jo hatasfokuak.
Majd a tobbiek is javasolnak ...meg ha eszembe jut majd en is.
Ja es Mycso forumtars logout-os osszefoglaloja jobb mint az itteni elso hsz.

[ Szerkesztve ]

(#1767) Attila04 válasza agabe (#1766) üzenetére


Attila04
tag

VIBER hogyan kúszott fel a NExus 7-re?

(#1768) agabe válasza Attila04 (#1767) üzenetére


agabe
addikt

S2-rol apkoptikkal lementettem, azutan meg az apk file-t telepitettem...ha mar rajta van a belso memorian akkor a telepites ellen nem tiltakozik;)
Van csomo mas lehetoseg, de nekem ez volt a legegyszerubb.

[ Szerkesztve ]

(#1769) TOZ válasza agabe (#1768) üzenetére


TOZ
addikt

Titaniummal ez nem menne?

(#1770) bigbuda


bigbuda
aktív tag

Érdekel titeket ahogyan játszok Dirt 3-al, illetve Darksiders-el? HA igen akkor nyomok fel egy videót :)

(#1771) kervantas válasza bigbuda (#1770) üzenetére


kervantas
aktív tag

Onlive-on?

(#1772) bigbuda válasza kervantas (#1771) üzenetére


bigbuda
aktív tag

jaja, na de mindjárt csinálok vidit, kb fél óra és feltöltöm

(#1773) Attila04 válasza agabe (#1768) üzenetére


Attila04
tag

Sikerült, de egyszerre csak egy készüléken tudok bejelentkezni, a masikon visszaall olyan uzemmodba, mintha most tettem volna fel és küldi a regisztrációs kódot SMS - ben... :(

(#1774) hallerlaller válasza bigbuda (#1772) üzenetére


hallerlaller
addikt

vezess ilyen logout blogot és akkor megjelenik a neved alatt, mint agabe-nak:[link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1775) bigbuda


bigbuda
aktív tag

(#1776) assemble válasza bigbuda (#1775) üzenetére


assemble
addikt

5:15-nel Windows feeling azert befigyel :)
Ez az Onlive ment most csodbe amugy nemreg nem?

(#1777) hallerlaller válasza bigbuda (#1775) üzenetére


hallerlaller
addikt

az onlive-ot hogy sikerült rárakni? nálam nem kompatibilis.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1778) TOZ


TOZ
addikt

Smart Office 2 ezen a héten 2 dollár... :C

(#1779) bigbuda válasza hallerlaller (#1777) üzenetére


bigbuda
aktív tag

apk-t külön rámásolod és ugy telepited... sok program van ami elviekben nem kompatibilis, de ha az apk-t felteszed mégis feltelepül és müködik normálisan... NEm is értem, hogy ezek alapbol miért nem kompatibilisek.. ki érti??

(#1780) assemble


assemble
addikt

Jo tudni: szeptember 30-an lejar a 25 kredit akcio. [link]

Nem tudom ez csak arra vonatkozik-e hogy utana nem lehet kivaltani, vagy hogy ha mar megvan utana se lehet hasznalni, de biztos ami biztos, erdemes lehet addig elkolteni a penzt :)

(#1781) mimate


mimate
csendes tag

Hello! Én ezt találtam: http://www.xxlgsm.hu/webshop/details/19217
Rendelt már valaki innen, ha igen tapasztalatok? Nekem barátinak tűnik az ára és két boltjuk is van Budapesten. Szerintetek kevés a 8Gb? Egy ismerős tudna nekem hozni Németországból, de csak egy hónap múlva, nem tudom, hogy megvárjam-e.

[ Szerkesztve ]

(#1782) assemble


assemble
addikt

Itt irnak a megterhelo jatekok -> touchscreen nem jol erzekel problemarol, hivatalosan ezt mondtak ra:
We're still investigating this issue. It's probably software which we can fix with an update, but I don't want to say so definitively yet.

(#1783) Picco válasza assemble (#1780) üzenetére


Picco
addikt

jo tudni, csutortokon jon meg a tabom elvileg angliabol :)
akkor meg lesz idom gyorsan elkolteni :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1784) lanszlo válasza mimate (#1781) üzenetére


lanszlo
csendes tag

Szvsz kevés a 8 Gb... Azt azért észben kell tartani, hogy te NEM tudod az egész 8 giga tárhelyet felhasználni! LINK

Nem tudom, hogy ezzel tisztában voltál-e, de erre figyelj :)

(#1785) mimate válasza lanszlo (#1784) üzenetére


mimate
csendes tag

Köszi, persze tudom, hogy az a 8 ténylegesen olyan 6 körül alakul. Zenét nem tervezek rajta tartani arra ott az iphone, se filmet max egyet amit épp nézek. Főleg tanuláshoz kéne, ja és egy-két játék persze.

(#1786) Picco válasza mimate (#1785) üzenetére


Picco
addikt

nova 3 es egyeb jo grafikaval rendelkezo jatekok 1-2gb-ot foglalnak sajna, ezert a 16gb musthave :/

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1787) Cene18 válasza mimate (#1781) üzenetére


Cene18
csendes tag

Tegnap még egy ötössel drágább volt náluk. Viszont nem európai régiós termék, semmilyen papírt és tartozékot nem kapsz hozzá és magyar nyelv sincs rajta ennyiért.
Miután ezt elmondták telefonon, inkább elálltam a vásárlástól.
Ha esetleg Neked így is megfelel és vásárolnál tőlük, ne habozz megosztani a tapasztalataid!

(#1788) rmmm válasza agabe (#1766) üzenetére


rmmm
tag

köszi a választ, egyelore nem tervezek otg hasznalni. bsplayer alap! :D
bongeszovel az a bajom, h flasht mar nem jatszik ugye, titkon reméltem, macera nelkul van vmi masik bongeszo, ami megoldja, nem kell bolygatni a rendszert

nekem egyebkent a kedvenc kevesbe ismert alkalmazasom a Pocket (régi Read it later). ami nem surgos de erdekes cikk van neten, azokat a notebookon berakom ide, es amikor holt idom van (sorban allas) vagy cska fekszek az agyban / kanapen, akkor olvasom telon. illetve most mar tableten is
wifin szinkronizal automatikusan, igy net nelkul is megyen

(#1789) rmmm válasza mimate (#1781) üzenetére


rmmm
tag

nekem eleg a 8GB, mert...
azon az aron, amibe a plusz 8GB lenne, inkabb vettem egy TP LINK 1043ND routert (13eFt alatt van, es mar amugy is erett a csere), es abba bedugtam a kulso vinyomat, de lehet pendrivet is

oda pakoltam az osszes videot, zenet, kepet, instal filet stb. filmeket 720p-ig siman jatszik a gép. jah: es nem plusz 8Gbom van, hanem amekkorat akarok

(#1790) mimate válasza Picco (#1786) üzenetére


mimate
csendes tag

hát igen, ez is igaz.

(#1791) lanszlo válasza mimate (#1785) üzenetére


lanszlo
csendes tag

Igen, mindig így kezdődik :D Csak erre, csak arra, max egy film...:D Főleg ha azt jó minőségben rakod fel...:) Aztán eljön az a pillanat, hogy hopp bakker, törölni kell 1-2 progit, meg kezdődik a kompromisszumok megkötése :D Meg amilyen játékok vannak már tabletre is.... Na jó, nem lebeszélni akarlak a 8 gigásról, de tárhelyből kb. soha nem elég :) De ha tényleg csak olvasásra meg netezésre meg ilyenekre szánod, akkor mehet a 8 gigás.

Most olvastam rmmm hozzászólását és az otthonra tökéletes. Nem tudom, hogy mennyire akarod majd vinni a nexusod, de ha sokat utazol, mondjuk naponta bejársz valahova, busszal vagy vonattal, és ott használnád, akkor az már más tészta :)

[ Szerkesztve ]

(#1792) mimate válasza Cene18 (#1787) üzenetére


mimate
csendes tag

A tartozékok és a magyar nyelv hiányát még kibírnám de, hogy nem eu régiós az viszont zavar. Valószínűleg nem náluk veszem akkor. Kösz a plusz infót!

(#1793) kervantas válasza bigbuda (#1775) üzenetére


kervantas
aktív tag

Azt hogy csináltad hogy normális tablet felülete legyen?
Szvsz az alap elégé telefon UI-ra hajaz

(#1794) bigbuda válasza kervantas (#1793) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Rootolas utan a dpi-t atallitottam 160 -ra a rom toolbox progival

(#1795) Picco


Picco
addikt

sokan irtak h dpi valtoztatassal problemak vannak ha uj programot telepitesz, de ez akkor is igaz ha a play store webes feluleterol inditod?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1796) Ufff válasza Cene18 (#1787) üzenetére


Ufff
senior tag

Magyar nyelv mindegyiken van. :K

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#1797) rmmm válasza lanszlo (#1791) üzenetére


rmmm
tag

hat igen, ezen mar regota agyaltam, mert van itthon tobb noti, okostelo, es most nagyon zsir, h nem kell mindig hurcolni a kulso vinyot
lett egy szerver! :)

(#1798) Cene18 válasza Ufff (#1796) üzenetére


Cene18
csendes tag

Lehet hogy van, nekem azt mondták az üzlettől, hogy nincs. Talán valamilyen ázsia régióba szánt változatban nincs...

(#1799) Skynet258 válasza assemble (#1780) üzenetére


Skynet258
veterán

2013 június 30-ig kell elkölteni a 25 dolcsit. ;)

https://geekpulse.hu

(#1800) bigbuda válasza Picco (#1795) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Nekem semmi kompatibilitasi gondom nincsen, de tenyleg semmi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.