Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Giovan! válasza Ezekiell (#948) üzenetére


Giovan!
addikt

Nálam folyamatosan be van kapcsolva a mentés, valami 300 forint havonta az 50 GB-os csomag, annyit nekem megér, hogy minden mentve legyen a felhőben.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#952) Drp81 válasza Navaren (#937) üzenetére


Drp81
aktív tag

"ráböktem valamire és onnantól semmire sem reagált az app mondjuk 10 mp-ig, aztán kilép"

Ja igen, nálam is volt ilyen. Pl. a Notability, de hamar frissítették és jó lett.

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#953) Gubu0101 válasza k-adi (#950) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem,megtartom azt is,mivel voda es telenor elofizetesem van es ugye ott nincs e sim :U Jobban orultem volna,ha fizikai dual simes lesz az i12 ,viszont nagyon megtetszett a forma,igy bevallalom a 2 telefont zsebbe :B

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#954) doooo válasza Razzul (#835) üzenetére


doooo
veterán

Eddig az LG is szállította őket, és most nem hagyományos IPS-ről volt szó. Azt sem használhatták volna eddig, ha nem lenne cég, gyártó, aki képes azt a magas minőséget biztosítani. Ez nem az Apple érdeme, hanem azé, aki képes elkészíteni azokat a paneleket. IPS-nél a Japan Display/LG, OLED-nél a Samsung (aki az abszolút csúcsot a saját készülékeibe rakja egyébként).

(#955) Drp81 válasza jegesib (#949) üzenetére


Drp81
aktív tag

Nekem 50GB-s van, 299 Ft/hó. De 28-30GB fölé még sose mentem, igaz van egy terás vinyóm, amire lementem a képeket rendszeresen, ha már összejött úgy 3-4000db kép és törlöm őket a telefonról.
#951 Giovan! :)

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#956) mario1988 válasza Drp81 (#955) üzenetére


mario1988
csendes tag

Nekem is van 50 GB iCloud , de nem elég sajnos! Pedig nincs sok alkalmazás vagy kép esetleg videóm letöltve. Azt sem értem hogy a telefon memóriára miért nem menti automatikusan pl a képeket. Akárhogy is próbáltam egyszerűen nem tudom hogy kell. :/

(#957) Razzul válasza doooo (#954) üzenetére


Razzul
senior tag

Persze, a panelgyártók érdeme vitathatatlan. De az Apple az, aki a minőségi sztenderdeket felállítja és betartatja a beszállítókkal. Az LG és a BOE is tud hulladékot gyártani, ezt már bizonyították párszor.

Stat crux dum volvitur orbis

(#958) Ezekiell válasza Giovan! (#951) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nálam is be van GCloudra (legalábbis a fontos dolgokra), de nem azért élnek meg vígan a data recovery üzletek, mert ez a jellemző :D

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#959) doooo válasza Juhaszatti (#867) üzenetére


doooo
veterán

+1, nagyon jól jön az S9+-szon.

(#960) doooo válasza #16820480 (#876) üzenetére


doooo
veterán

"Arra a note 20 Ultrára gondolsz, amit kb az utóbbi évek legrosszabb Samsung telefonjának tartanak...? Alul múlva az amúgy is fagyos fogadtatású S20 szériát vele."

Azért igazán érdekelne, hogy hol látod ezeket a "véleményeket", mert szöges ellentétei a valóságnak, főleg az S20-akkal összehasonlítva. Kamerától kezdve a fogyasztáson keresztül a melegedésig, mindenben jobb (és ez csak az Exynos verzió). Akkuidőt meg 60Hz-cel hasonlítsd az iPhone-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#961) jegesib válasza Giovan! (#941) üzenetére


jegesib
aktív tag

én meg utálom mindig fogpiszkálóval kitúrni belőle a zsebszöszt :D felőlem aztán ki is vehetik, gyakorlatilag csak töltésre használom azt a likat

(#962) CsabaZz


CsabaZz
tag

Eléggé slamposak lettek, de mostanában már nem nagyon tudnak mivel előrukkolni a gyártók. Marad az S10+ egyelőre, de van egy sejtésem, hogy jövőre sem lesz ez másképp, S21/Note21/iPhone 13 ide vagy oda.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#963) Navaren válasza Tin (#946) üzenetére


Navaren
aktív tag

Ez egyébként több topikban is felmerült már, talán még sosem volt ennyire egyszerű és egyértelmű a file-kezelés iOS-en, mint talán iOS 13 óta így, hogy az egyébként kinevetett, egyszerű 'Files' app is natívan kezeli a megfelelő csatis pendrive-okat, csatlakozik fel NAS-ra (SMB 1-re nem), teljesen korrekt letöltés-menedzsment van a Safariban, ami lehet közvetlen felhő is.
Nem mondom, hogy olyan rendszer - szintű hozzáférést kapsz, mint droidon - ilyen kb. sosem lesz, ami szerintem nem feltétlen baj, de ez mellékes -, de kifejezetten jól használható, én legalábbis nemigen futottam vakvágányra - ettől függetlenül lehetnek kivételek.

Ez a file-para leginkább akkor lehet gond, ha "csak" egy db iPhone-od van a sokat kinevetett ökoszisztémában, de egyébként többek között épp ez az egyik lényege is, hogy bármilyen file bármelyik cuccon elérhető.
Azt is tegyük hozzá, hogy iCloud nem csak így egyszer csak magától elkezd 'nem menteni' a betelt tárhely miatt, jóval a teli fiók előtt figyelmeztet, hogy lassan cselekedni kell, mert gond lesz, csak - mint ahogy a családomban is előfordult - párod figyelmen kívül hagyta, vagy nem tudta, mit jelentett :DDD .

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#964) doooo válasza doooo (#959) üzenetére


doooo
veterán

Hupsz, nem kell az az "sz"... :DDD

(#965) Zanik válasza Ezekiell (#923) üzenetére


Zanik
addikt

8 év alatt soha egyik iPhone-om se bootloop-olt. Persze ettől még nincs kizárva hogy bekövetkezzen.
De ahogy többen már leírták: 299Ft/hó 50GB, folyamatos iCloud-ba mentés és nincs para. Lassan évek óta nem dugtam rá az iPhone-om számítógépre. Minek is kéne?

jegesib (#961) azért a gyorstöltéshez még tényleg jól jön. :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#966) Ezekiell válasza Zanik (#965) üzenetére


Ezekiell
veterán

Amikor meg majd kell, akkor meg küldheted szervízbe, várhatsz napokat/heteket a javításra. Igazán remek kilátások - kösz nem. Ezt nyilván tudja az Apple is btw, ezért nem is merült fel eddig ez a hülyeség.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#967) Tin válasza Navaren (#963) üzenetére


Tin
veterán

Te, ez valami 4-5 éve volt, tehát ha most már tudja, az örvendetes, de akkor nem tudta. És mivel a kijelző nem érzékelt, képtelen voltam a számítógéppel összelövéskor megnyomni a kijelzőn, hogy engedélyezem a hozzáférést. Beszéltem előtte több hozzáértővel, mindenki azt mondta, hogy keresztet vethetek az adatokra, de mégis sikerült lehackelnem róla.

Nem mondom, hogy nem lesz majd egyszer megint iPhone-om, de most nagyon nehezen tudom elképzelni. Az Androiddal mindent IS meg tudok csinálni, amit kell, szóval nem nagyon tudok okot arra, hogy mitől lenne az még jobb.

Az viszont igaz, hogy Androidból (is) flagshipet kell venni, amilyen az iPhone is. Akkor van szoftvertámogatás, és nincs gond.

(#968) catroot válasza Navaren (#931) üzenetére


catroot
veterán

14-es frissítés után feleségem szifonján estére beragadt a Siri és pörgött végig 100%-on (ki is kapcsolt miatt a telefon éjszaka).

Plot twist, hogy nincs is a Siri nála bekapcsolva. :D

Szóval igen, itt ios alatt is bőven vannak nyalánkságok azért.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#969) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Indiában ~1700$ a 12 Pro kezdőára.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#970) hroberto válasza Drp81 (#932) üzenetére


hroberto
veterán

Nem volt más?! Akkor olvasd végig! A jack szubjektív? Ne röhögtess! :D
A töltő szintén szubjektív, nem?! :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#971) Giovan! válasza gyuromoj (#969) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem az volt, hogy ott a behozatali vámok miatt drága, és pont emiatt elkezdték áttelepíteni a foxconn gyártósorokat oda (pl. a 11-et már ott gyártották ha jól emlékszem)? Akkor a pro modelleket még mindig Kínában gyártják?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#972) gyuromoj válasza Giovan! (#971) üzenetére


gyuromoj
veterán

YT-n dobta fel, konkrétumokat nem tudok.
De esélyes amit írsz akkor.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#973) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Azokat kérdezem akik holnap előrendelik valamelyik telefont. Melyiket és miért?

(#974) LurkerSheik válasza 7Heads Drago (#860) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Nem vagyok. ha usb c lenne minden, akkor pár év alatt talán kihalna a sok szutyok végre.
igen a lightning is. mindegy h lightning vagy usb-c, csak 1 féle legyen. Ezáltal kevesesebb szemét kerül idővel legyártásra.
Tavaly vettünk a céghez egy canon kompaktot... mini usb-vel csatlakozik. :C Mint 2005-ben a motorola V3
A 3 philips hajvágóm szakállvágom csatija majdnem egyforma, de mégse, nehogy már ne kelljen mindhez a sajátját használni. Nonszensz a mai helyzet.
Laptopoknál is.

zoom: 10-12x digitális zoom van a termékoldalon, ennyit tud a telefon. De ez nem egy selling point a marketingeseknek.
A deep fusion egy marha jó dolog, nem csodálom hogy ilyen büszkék rá a kamerarendszerrel együtt.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#975) Ezekiell válasza Giovan! (#971) üzenetére


Ezekiell
veterán

Indiában minden tech cikk marha drága tudtommal (legalábbis a PC alkatrészek, amiket importálnak, nagyon durván azok, gondolom emiatt drága az iPhone is)

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#976) Drp81 válasza hroberto (#970) üzenetére


Drp81
aktív tag

Ja, igen, a töltő is szubjektív, kösz hogy szóltál.

#973 Maxxy10:
Nekem vagy 12 Pro lesz, vagy a 11 Pro Max, ha még van készlet belőle. (Véleményem szerint nem biztos, hogy megéri a felárat a 12 Pro Max.) Még gondolkodom rajta.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#977) LurkerSheik válasza Juhaszatti (#867) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Vagy egy Touch ID, engem is bosszant a Face ID, de erre nyilván nem lehetett készülni, hogy lesz egy világjárvány ahol a fél arcod takarva lesz.
ebben a droidosok most előnyben vannak a üveg alatti FP-vel, nem bántam volna egy bekapcsolóba rejtett touch idt mint az ipaden

Az irisz egy fokkal még kényelmetlenebb mint a face id, mégha bizonyos helyzetekben előnye lehet.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#978) #86564352


#86564352
törölt tag

Indiában azt olvastam SE, XR, 11 gyártósor van vámot elkerülendő. Ezek fogynak nagy volumenben. Pro gyártósor nem hiszem, aki már olyat vesz az megveszi a behozott vámolt áron is.

(#979) Gubu0101 válasza Maxxy10 (#973) üzenetére


Gubu0101
veterán

Pro de szerintem nekem a 128 as boven eleg lesz,aze me tecccik :D 3G ota nem volt iPhone-om,kivancsi vagyok. :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#980) viera válasza Maxxy10 (#973) üzenetére


viera
őstag

12 Pro grafit színben. :))
Nagyon tetszik a rozsdamentes acél és a matt hátlap.A 6.1-es kijelző teljesen jó nekem,Max már túl nagy.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#981) Marc864 válasza Maxxy10 (#973) üzenetére


Marc864
tag

Nekem 12 mini lesz valszeg fehér (bár képeken csak én látom sárgásnak :F ) háttértáron még gondolkozom.
Bár mindenekelőtt szeretném megnyomkodni

[ Szerkesztve ]

(#982) Drp81 válasza viera (#980) üzenetére


Drp81
aktív tag

Nekem mindig egyre nagyobb képernyős volt (3,5" --> 4" --> 4,7" --> 5,5" --> 5,8") Most is nagyobb lesz, 6,1" vagy 6,5" :)

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#983) viera válasza Drp81 (#982) üzenetére


viera
őstag

Eddig én is így voltam,de most elindultam visszafelé.
6.3 helyett 6.1 :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#984) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Tesztek alapjan nem lett a legerosebb az I 12

(#985) mario1988 válasza Gsx-rr (#984) üzenetére


mario1988
csendes tag

Szintetikus tesztek soha sem voltak mérvadóak :)

(#986) syIex válasza Drp81 (#982) üzenetére


syIex
veterán

Nekem a 6.5 sem maradt ii viszont mostmár 6.1 lesz szerintem simán elég legalábbis nekem az lesz. Nagy volt már feleslegesen a Max. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#987) N.otorious


N.otorious
senior tag

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#988) Zanik válasza Ezekiell (#966) üzenetére


Zanik
addikt

Figyelj, nyílván baromság volna az utolsó fizikai csatlakozást is lehagyni róla, pláne hogy a gyorstöltés egy baromi jó dolog.
Mindössze arra akartam volna felhívni a figyelmet, hogy rendelkezésre állnak már alternatív megoldások azokra a funkciókra, amikre régen a töltő/adatkábelt használtuk.

A legfontosabb érv pedig: valahogy a gyárban is fel kell telepíteni a telefonra az operációsrendszert. :B

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#989) hroberto válasza Drp81 (#976) üzenetére


hroberto
veterán

Akkor majd használd egészséggel, de kizárólag a szubjektív töltő nélkül! :DDD

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#990) Navaren válasza N.otorious (#987) üzenetére


Navaren
aktív tag

Hát.. öhm... ha ez legit, akkor az elég tisztességes.
Érdekes egyébként, hogy más teszt program meg egész más képet mutat:
Kirin 9000 vs Apple A14

Aztán a fene tudja. Kb. ennyit is érnek a tesztek, ha ennyire nem lehet eldönteni, hogy most mi van :).
Na, nem mintha bármit számítana ezen a szinten.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#991) adamklark


adamklark
senior tag

tesztek semmit sem érnek, felhasználónként változhat, egyik azt írja hogy jaj 3 óra SoT és fagyogat másik meg isteniti, kamera is..

(#992) Drp81 válasza Navaren (#990) üzenetére


Drp81
aktív tag

Meg aztán iOS14.1 van odairva, akkor azon futtatták a tesztet? Az nem még csak béta?

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#993) Sn00k válasza Tin (#946) üzenetére


Sn00k
veterán

Ez igy mind szep es jo. Csak mikor mar van apple tv-ed, iwatchod, ipaded nehez atmenni droidra es lejonni az ios rol :DDD

3njoy the Lif3

(#994) Zjunior válasza viera (#980) üzenetére


Zjunior
veterán

Basszus az iphone 11 pro az akkora lesz meretben mint az iphone xs/x :Y .
Holnap akartam rendelni, így akkor marad a november 6 :W
pro max.

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#995) tibcsi0407 válasza Zjunior (#994) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor már együtt várunk. :)

https://utdetailing.hu/

(#996) Gsx-rr válasza Zjunior (#994) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Eddig is akkora volt :)

(#997) Zjunior válasza Gsx-rr (#996) üzenetére


Zjunior
veterán

Mi hulye vagyok, tenyleg a 6.1" tevesztett meg :F .

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#998) PinguPingvin


PinguPingvin
csendes tag

A 12 mini tényleg egész vonzó, de a 2020-as SE dizájnja valahogy jobban bejön :(

(#999) Navaren válasza Drp81 (#992) üzenetére


Navaren
aktív tag

Nem biztos, hogy értem, mire gondolsz, én 14.0.1-et látok, ami jelenleg a live build, nem?

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1000) chipesz válasza PinguPingvin (#998) üzenetére


chipesz
őstag

Nekem nagyon bejön az új design. Igazából erre várok évek óta. A legutolsó iPhone ami tetszett, az az 5S (vagy a régi SE) volt. Szerencsére ez a vonal már követi és remélem meg is marad a forma következő években is. Már csak azért, mert a 12 Mini nagyon bejön (a notch-ot leszámítva, de meg tudnék vele barátkozni), de a lightning-gal sajnos már nem. Csak remélni tudom, hogy egyszer eljutunk az USB C-hez.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.