Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1302) Wajk


Wajk
addikt

Kínából már lehet rendelni, 12 stílusú házat az iPhone 11-hez... :D forrás

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1303) 7Heads Drago válasza Navaren (#1298) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Wajk: Házat? És az mire lesz jó? Hogy fér bele? Elvileg az I11 a nagyobb... Vagy ez csak a színre utal?

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1304) icecave válasza Wajk (#1302) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor ilyen tokban mutogatták egyik videón a sima 11-et, mint iPhone 12 first look. Néztem is, mondom itt valami b*sz van, vastagabb volt a káva, mint a 11-en :D

(#1305) w333 válasza tovgab (#1273) üzenetére


w333
félisten

Senkinek nincs még a kezében a telefon de már egyből tudják hogy visszavettek a teljesítményből ... bocsi de ezt remélem te sem hiszed el :))

Nagyon sok oldal szeretné valamiért lehúzni az iPhone -at ez minden évben így van ! :D

Antutu teszt meg honnan tudhatjuk hogy nem a 10 -ik teszt képét nyomták fel amikor már forró a telefon és alapból visszavesz a teljesítményből, várjuk meg az igazi teszteket !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1306) tesz-vesz123 válasza w333 (#1305) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Antutut összevissza csalják a kínaiak évek óta. :D A Play Áruházban régóta fent sincs.

(#1307) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Felmerült egy kérdés bennem:
iWatch-om van, vajon annak a mágneses töltőjével lehet(ne) tölteni a mostani 12. szériát, vagy hülye gondolat? :F

[ Szerkesztve ]

(#1308) nikilauda válasza Sunyi Sanyi (#1307) üzenetére


nikilauda
senior tag

biztosan nem lehet

(#1309) -secret- válasza Sunyi Sanyi (#1307) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem lehet.

(#1310) joey04 válasza HarleyCustom (#1266) üzenetére


joey04
titán

nem kell levenni, elég az orrod alá lehúzni, úgy már működik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1311) U2ka válasza macii97 (#49) üzenetére


U2ka
csendes tag

Ez tényleg érdekes... plusz számítsd hozzá a csomaagolást, ha már megvetted külön a töltőt! Az Alma arról híres, hogy nem spórolja ki az anyagot belőle. Ez aztán a környezetvédelem! :)

(#1320) mario1988 válasza doooo (#1318) üzenetére


mario1988
csendes tag

Akkor Samsung gáláns note 20 ultra... xd amúgy még drágább mint 400 ezer Ft 😅😂🤣🤦🏻

(#1321) doooo válasza mario1988 (#1320) üzenetére


doooo
veterán

Az nem műanyag. iPhone topikban meg az árral dobálózni... hát minimum érdekes...
Ja és használd az off-topik gombot.

[ Szerkesztve ]

(#1322) #16820480 válasza doooo (#1321) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jaja, egy i12 áráért már lehet kapni OP8T-t is akár, gyenge kamerával, IP-védettség és wireless töltés nélkül. De legalább 120Hz a kijelzője! :DDD

(#1323) tibcsi0407 válasza #16820480 (#1322) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Micsoda deal. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#1325) rolandrepasi


rolandrepasi
tag

Megint kezditek??? 1324 hozzászólásból jó ha 10%-a szakmai töltetű, vagy legalább is kapcsolódik valahogy az új szériához...

(#1327) adamklark


adamklark
senior tag

áron vitatkozni iPhone témában olyan mint elmagyarázni a diktátornak milyen jó a demokrácia,semmi értelme, főleg hogy android fronton is felugrottak az árak szépen.

szolgáltatás /specifikáció stb. vonalon érdemes kritikát megfogalmazni, pro contra,van bőven.

[ Szerkesztve ]

(#1328) #16820480 válasza icecave (#1324) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, itthon nagyon egekben van az i12 ára, az USA-ban ugyanez az arány $799 vs $749, vagyis nem egész 16 ezer forint a különbség a kettő között.

(#1329) jegesib válasza adamklark (#1327) üzenetére


jegesib
aktív tag

ez meg kb olyan mint az autóskártya, vagy a kő papír olló. Mindenki a saját döntését szeretné megindokolni. Cirka 200 hozzászóláson keresztül olvastunk mennyire fos h nincs 120Hz, kontra mennyire nem is számít az. Kinek ez kinek az. Én csak azt nem értem h minek esnek ide az emberek befröcsögni, h szarfosdrága meg soseveszeksokkaljobbam van. Legyen boldog a tudattal h ő mennyivel okosabb a többinél, mennyivel jobb döntést hozott...

(#1330) adamklark válasza jegesib (#1329) üzenetére


adamklark
senior tag

én sem értem, gondolom buyer's remorse, aki rosszat vett próbál kapálózni hogy milyen jó vagy rossz android /ios, bár páran azért leirtuk objektíven mitől jó /rossz az iPhone.

szerintem a mini egyedülálló mostani piacon mert ebben a méretben ilyen spec ritkán van (akku kérdéses), személyes véleményem meg hogy a nagyobb iPhone meg egy meh, nem rossz csak nem akkora fejlődés (5g nekem nem az, másnak lehet)

(#1331) szarka996 válasza w333 (#1305) üzenetére


szarka996
tag

[iOS Geekbench Score list]

Úgy gondolom a geekbench score-nak lehet hinni, szóval nincsen itt baj.

[ Szerkesztve ]

(#1332) tesz-vesz123 válasza adamklark (#1327) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

szolgáltatás /specifikáció stb. vonalon érdemes kritikát megfogalmazni

Én ezt tettem és legalább 700 oldalon keresztül oltottak az Apple haterek csapatostul. :D A hsz-ek fele az, hogy velem vitatkoznak, beszólogatnak. Esélytelen.

(#1333) adamklark válasza tesz-vesz123 (#1332) üzenetére


adamklark
senior tag

ez bármelyik topic-ban megy, legyen az bármi, én is kapom a személyeskedést rendesen ha már nincs érv, ez az online tér hozadéka

(#1334) mario1988


mario1988
csendes tag

Amerikában is csak leghamarabb 23.án kapják meg az előrendelők az iPhone 12? mivel jo lenne már látni néhány tesztet a telefonról a YouTube-on.

(#1335) w333 válasza szarka996 (#1331) üzenetére


w333
félisten

+1 :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1336) ToniSoprano válasza #16820480 (#1328) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Google Pixel 5-öt is lehet kapni elég jó kamerával, 4000 mAh-s aksival, 90hz-es amoled kijelzővel, 6 Gb ram és 128 Gb tárhely alapból és 630 euró a nyitó ár, nyilván fog ez lejjebb menni az ár: [iPhone 12 Pro Max Vs Pixel 5 Camera Test] Van egy Ipad Air 2 Cellular a 4G miatt útközben is használom sokat, én nem túlságosan szeretem az IOS rendszert nem túl felhasználóbarát, sok mindenen le van maradva van amiben kicsit jobb. De van aki csak az IOS rendszerben tudja elképezelni az életét nyilván megveszi ennyiért, pedig kicsit szerintem elszálltak. Ellenben az IPAD-ekkel amiknek szerintem elég jó az ár-érték arányuk.

Az USA árakkal meg ne jöjjetek mert az ne tartalmaz ÁFÁ-t, mivel az államonként eltérő lehet, szóval az ha jól tudom nettó ár. És egyébént a többi telefon is olcsóbb jóval kinn nem csak az Iphone ez nem újdonság, a 27% ÁFA itthon minden telefonra rárakódik.

[ Szerkesztve ]

(#1337) #16820480 válasza ToniSoprano (#1336) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért azt láttad, hogy az OP8T kinti árát hasonlítottam az i12 kinti árához...? Meg ha valamire, akkor a OP telefonokra pont nem rakódik 27% áfa, mivel még áfás számlát sem képesek adni a telefonok mellé :)

Amúgy nekem sem annyira szimpatikus az iOS, de amilyen árakon mérik a többi telefont, régen nem igaz az, hogy "az iphone" a legdrágább, vagy egyáltalán az hogy hihetetlenül sokkal drágább lenne a többieknél. Azért az a szégyen netovábbja, ha egy OP jellegű "flagship killer" meg "never settle" márka is behozza őket árban. Illetve nem is szégyen, csak ismét segget csináltak a szájukból ezzel.

Az ipad-ek amúgy tényleg jó áron vannak, vagy inkább úgy mondanám, hogy nincs konkurenciájuk a piacon, így annyiért adják, amennyiért. Bár azt sajnálom mondjuk, hogy az új Air drágult egy 100$-t :(
A Pixel amúgy egy jó telefon lett, és meg is éri venni, csak nem most, hanem majd 1-2 hónap múlva, amikorra kijavították az első széria hibáit.

(#1338) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

A memória mérete volt már?
I12/mini 4gb
pro modellek 6gb
link
Ez szemétség.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1339) Kamikaze75 válasza Dany007 (#1326) üzenetére


Kamikaze75
tag

De legalább forradalmi hogy kisebb lesz a doboza az iphone-nak :DDD
Hála istennek nem csak samsung létezik..........

(#1340) tibcsi0407 válasza 7Heads Drago (#1338) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Miért szemétség?
Ha mindent beletennének a simába és a Minibe, akkor azokat is Pro-nak hívnák.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1341) #72042496 válasza Kamikaze75 (#1339) üzenetére


#72042496
törölt tag

Apropó, doboz. Simán vevő lennék arra, ha újrafelhasznált papírból nyomnának valami tökegyszerűt, ezt mindenféle termékre értve. Úgyis a fiókba megy (pl. a telefoné), vagy rögtön a kukába (nagyobb dobozok).

[ Szerkesztve ]

(#1342) ToniSoprano válasza #16820480 (#1337) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ja ez igaz nem csak az Apple szállt el az árazással hanem a többi gyártó is pl. OnePlus, Samsung stb. Majd kiderül tényleg lesz-e hibája, bár csak tapasztalatot szereztek ebben most az ár és a forma is úgy tűnik a felhasználók igényeire lett szabva. Míg a Google korábban teljesen elszállt az árral most a kezdő ár elég visszafogott, a többi gyártó folytatja az őrült árazást ami nem tudom hova vezet és indokolt-e.
A Pixel 5 Áfá-s nyitó ára 613 Euro a német mediamarkt oldalon, az Iphone 12-ből a szintén 128 Gb-osé 925 Euró ez több mint dupla ár. A Face id a maszkos időszakban meg nem akkora előny.

[ Szerkesztve ]

(#1343) Dany007 válasza 7Heads Drago (#1338) üzenetére


Dany007
veterán

Elképzelhető, hogy az, de innen nézve viszont plusz egy pont, amiért jobban megéri a 12pro az árát.
Elvégre a 12 egy "olcsósított" modell, ennek ellenére a tavalyival megegyező a ram. A pro meg az aktuális modell, aminél viszont már van növekedés a tavalyihoz képest, mégis ugyanúgy 1000$-ba kerül, mint a tavalyi modell.
Sőt, ha azt vesszük az iPhone X óta, vagyis 3. éve ugyanannyiba kerül az aktuális iPhone. Persze van egy lépcső felette is, ami nyilván drágább, de van alatta is, ami meg olcsóbb valamivel.

(#1344) Dany007 válasza Kamikaze75 (#1339) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, azt mondjuk sose mondtuk, hogy az Apple nem szokott "trükközni". :) Ez tény.
De ettől függetlenül tényleg ütősnek tűnik, amit csináltak. Drágának mindig is kiemelkedően drágák voltak, tehát erről az oldalról nézve, ebben nincs semmi új. Sőt, ahogy előttem is írták már páran, bizony a többi gyártó is erősen igyekszik felzárkózni az árak terén, sőt!

Amúgy páromnak egy S8-asa van már vagy 3 éve és használja is rendesen. Meglepően jó azóta is. Hibátlan, zökkenőmentes sebesség, minden kb olyan, mint "out of box" anno. Állítólag ez az S10-re már nem mondható el ahogy olvasgattam, de aztán kitudja.

(#1345) ToniSoprano válasza ToniSoprano (#1342) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Szerk Bocs eltéveztettem több mint 50%.os a különbség a kezdőárban és azt is eltévesztettem korábban hogy a Pixel 5-ben nem 6GB, hanem 8 GB a memória, de nem lényeges, ami lényeges hogy a kamerában felveszi a versenyt a pro verzióval: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1346) tibcsi0407 válasza ToniSoprano (#1336) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerinted az a kameraösszeahasonlítás mennyire hihető? Még egy tesztelő sem kapta meg a telefont, de egy nevenincs Youtube-os igen. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#1347) 7Heads Drago válasza tibcsi0407 (#1340) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem az a bajom hogy nagyobb. Hanem hogy 50%kal nagyobb.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1348) w333 válasza 7Heads Drago (#1338) üzenetére


w333
félisten

De 100 ezerrel olcsóbbak is ... inkább legyen kevesebb RAM memória mint pl. gyengébb IPS kijelző vagy gyengébb kamera, iOS -nek 3GB is bőven elég, sőt SE -ben 2GB van és semmivel sem ézem másnak mint az X -t amiben 3 van ! :))

Mondjuk van egy olyan érzésem hogy az a +2GB a 3 kamera miatt kell nek, vagy csak szimplán azért hogy legyen indok a +100 ezresnek felárnak ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1349) tibcsi0407 válasza 7Heads Drago (#1347) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Felettem a kolléga jól mondja.

https://utdetailing.hu/

(#1350) w333


w333
félisten

Szvsz. az i12 Mini sikeresebb lesz mint a sima 12, az érdeklődés is ezt mutatja ! :D

A sok tepsi után kellet már egy ilyen telefon, jól csinálja az Apple ! :K

Jövőre viszont az S30 Mini már borítéklható ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.