Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) mario1988 válasza syIex (#696) üzenetére


mario1988
csendes tag

Jogos 11 pro max. Sorry :)

(#702) Gsx-rr válasza Parallaxis (#695) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hybrid Cayenne-nek?
Na neee.

The battery capacity also reaches a new level, enhancing the electric range and boost reserves too: in comparison to the previous model, capacity has risen from 10.8 kWh to 14.1 kWh.

[ Szerkesztve ]

(#703) d@vee válasza mario1988 (#701) üzenetére


d@vee
őstag

Borzolod itt a fanok idegeit ;]

Ja

(#704) S e t h válasza Sn00k (#699) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, meg is lepődtem, jelezték ezt ma nekem, ignorálni kell.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#705) Lewis4421 válasza LoGeN90 (#558) üzenetére


Lewis4421
csendes tag

Laggol, és fura dolgokat képes nap mind nap produkálni. Nem teljesen megbízható a készülék. Nálam ennyi. Hagyok egy képet, amit újra és újra képes produkálni. Repulomodba teszem, es mikor kikapcsolom, nem jön vissza a térerő.

[link]

[ Szerkesztve ]

Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

(#706) LoGeN90 válasza Lewis4421 (#705) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Egyik sem altalanos problema, de mind1.

(#707) tesz-vesz123 válasza Lewis4421 (#705) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

A lag és akadozás minden Androidos telefonon jelen van a mai napig. Nekem P20 Pron rángatózik a Twitter folyamatosan. XD

(#708) Kasya válasza tesz-vesz123 (#707) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az nem a rendszer hibája lesz akkor, hanem a programé.

(#709) Micsurin válasza Kasya (#708) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hagyd, nem fogja fel. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#710) Maxxy10 válasza tesz-vesz123 (#707) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem kell rángatni a telefont. :N

(#711) syIex válasza Kasya (#708) üzenetére


syIex
veterán

Lassan azt mondjatok, hogy stabilabb a rendszer, mint az iOS. :DDD :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#712) Aryon87 válasza Kasya (#708) üzenetére


Aryon87
félisten

Neki akkoris xar a P20Pro. Appbug van bőven, de a teló hulladék. Megkapta a főverziót, nem csinált FR-t (mert jaj az adatai), persze hogy összeakadnak az alkalmazásai. De hulladék lett a Huawei, ami fél éve még király volt, most az Alma az istenkirály...
Röviden, tömören.
Kár energiát beleölni.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#713) tesz-vesz123 válasza Kasya (#708) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

iOS-en miért nem szaggat? :o Igényesebbek az appok ott mint Androidon.

(#712) Aryon87: Fura almát szidni egy olyan készülékről, ami ugyanannyiba kerül(t), cserébe egy kiherélt rendszert kaptál, appok, támogatás, szolgáltatások nélkül. :)

[ Szerkesztve ]

(#714) moleculez


moleculez
veterán

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#715) DraXoN válasza syIex (#711) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Szerintem nincs olyan, hogy stabil rendszer, mindet ki lehet fagyasztani. Én pl. ismerős apple telefonját csak azzal kifagyasztottam, hogy a beállításokba beléptem (a főmenübe, még csak nem is valami almenü részre)

egyébként a töltő gondra.. nem megoldás egy lighting-usbA kábel? mint ha a korábbi modellek ilyennel lettek volna szerelve... vagy tévednék? (de ikeában 1000Ft egy lighting usbA kábel).

Gsx-rr:
egy ilyen adapterben kb. semmi se tud elromlani, kb csak vezeték a belseje (az meg nyákra van marva).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#716) Gsx-rr válasza moleculez (#714) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Na az a biztos ,hogy filléres adaptereket én nem használnék akkor már tényleg vegyen az ember egy normális töltőt

[ Szerkesztve ]

(#717) Aryon87 válasza tesz-vesz123 (#713) üzenetére


Aryon87
félisten

De mégis 5 hónapja használom. Megmondtam, hiába érvelsz nekem a GMS hiányáról, jóval jobb így, mint hogy minden 2 percben azt lássam hirdetésben, amiről beszéltem, vagy amire rákerestem.
És mellesleg hardveresen van egy bika telefonom. Többet számít nekem, mint a szoftver.
Ha egy filmet meg akarok nézni telón, meg tudom nézni. Te nem fogod tudni ezt megtenni mikor átváltasz. Netflixen és HBOGO-n meg nincs minden fent. Csak egy a sok közül. Ennyit a kiheréltségről.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#718) Marc864 válasza Aryon87 (#712) üzenetére


Marc864
tag

Csak halkan jegyezném meg, hogy nálam is sokat szórakozik a p20 pro hard reset után cirka 2 hónappal (10es rendszer) :(

(#719) tesz-vesz123 válasza Aryon87 (#717) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Persze, alig várod a P50-et, hátha ott már normális rendszert kapsz (nem). ;] Hagyd az almát, nem a te kategóriád...

(#720) Aryon87 válasza tesz-vesz123 (#719) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem is várok normális rendszert. Sejtem mire célzol, de ne igyál a medve bőrére előre.
Nem is akarom hogy az én kategóriám legyen, legalább nem ülök magas lovon mint te (a semmire)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#721) lecsokolbi


lecsokolbi
aktív tag

Végre a mini egy létező alternatíva lesz majd egyszer, ha a telóm feladja a küzdelmet. :)
(Sony XZ1Compact)

- Mindenki hazudik! -

(#722) Sn00k válasza S e t h (#704) üzenetére


Sn00k
veterán

Igy van mar en is megtettem joideje. :DDD

3njoy the Lif3

(#723) Vole


Vole
tag

Teljesen egyetertek az Apple -el, hogy nem adnak toltot es fulest az iPhone -hoz. Nalunk van ugy 15-20 lightning kabel es legalabb ennyi tolto kocka, 1, 2 vagy 4 USB -vel. Tok folosleges egy uj, a legutobbi 3 iPhone -omat ugy adtam el, hogy doboz + papirok + bontatlan kabel + bontatlan tolto. Ki sem vettem oket a dobozbol.

Es aki panaszkodik, hogy miert nem lett olcsobb, annak annyit tudok mondani, hogy a legujabb telefont ugyan annyiert kapja mint 1 eve, mikozben amerikaban is van inflacio ( USA arakrol beszelek ).

Oszinten szolva a maradek kabelt es papirokat is elfelejtenem, a doboz pedig lehetne egyszeru karton doboz fekete felirattal. Folosleges gyartani a szemetet. A szallitassal is sporolnak, en orulok neki.

Reszemrol a 8 Plus -t cserelem majd 12 mini -re. Mar most is magneses toltokabelt hasznalok, de mar par honap utan problema van a csatlakozassal, viszont a hatlapos megoldas ezt kikuszoboli. A mostani kabeleket meg majd hasznalom az iPad -hez.
Kap egy vizallo felfogatast a quad-ra, jetski -re es a Gopro is megy a levesbe.

(#724) Beci19


Beci19
csendes újonc

Hmm... Furcsa azért hogy a xiaomi 70-90 ezerért ad tök jó telefonokat(note 8 pro, note 10 lite) ami kb mindenre elég, ad hozzá egy ajándék tokot is, ideje elgondolkodni picit hogy tényleg megéri inkább a 6-7x annyiba kerülő telefont venni az ökoszisztéma meg a vagizás miatt és kb semmit se kapsz hozzá, persze jobb meg többet tud az iphone, de nem 6-7x annyit ami az ára tükrözi! Az a helyzet hogy olyan elvakulttá váltak mára az emberek hogy az apple úgy húzza le őket minél jobban hogy még tudnak is róla hogy levannak húzva,persze aki megteheti annyi pénze van az vegye nyugodt szívvel,de én úgy gondolom hogy egy átlag magyar bőven tudná sokkal értelmesebb dolgokra is forditani a kis pénzét!

(#725) Vole


Vole
tag

"egy átlag magyar bőven tudná sokkal értelmesebb dolgokra is forditani a kis pénzét!"

Magasrol tojnak a premium gyartok a csoro magyarokra, a nyugati orszagokban viszont az atlag embernek nem nagy dolog egy 700 dollaros telefon. A legszebb, hogy a tobbseg nem is egyben fizet, hanem a szolgaltaton keresztul 24 honap alatt. 70 dollaros telefonszamla, uj telefonnal, korlatlan hivas, sms es internet... pont lesz@rjak.

(#726) Giovan! válasza Beci19 (#724) üzenetére


Giovan!
addikt

Neked nem éri meg, szerencsére van alternatívád, válaszd azt, és használd megelégedéssel. De más pénztárcájában inkább ne akarj turkálni, mindenki arra költi a "kis pénzét", amire akarja (legalábbis amíg ezzel nem sért törvényt).

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#727) Juhaszatti válasza tesz-vesz123 (#641) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"A headsetet egyébként meg tudom érteni, nevetséges Tescos minőségű headseteket szoktak a gyártók a termékeikhez csomagolni (az Apple is). Egy normális BT headset amúgy is kényelmesebb, és szebben szól (nem, nem az AirPods a doboz hangjával)."

Ez egy időben tényleg igaz volt, de manapság azért nem teljesen. Évekkel ezelőtt ki sem bontottam őket, a Samsung gyári AKG-jával viszont olyan elégedett voltam, hogy egy Beyerdinamic BT füles került miatta a fiókba.

(#728) Beci19 válasza Giovan! (#726) üzenetére


Beci19
csendes újonc

:D :C ;)

(#729) Micsurin válasza Juhaszatti (#727) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az a Tuned By AKG cucc tényleg meglepően szépen és telten szól. JBL T290 bőven nem tudja azt a szintet mint a gyári AKG.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#730) Beci19 válasza Giovan! (#726) üzenetére


Beci19
csendes újonc

Nem kötök alternatívát köszönöm, mate 20 pro telefonom van mert mindig ilyet szerettem volna és imádom! Volt már xiaomi telóm, azért is vázoltam ezt fel hogy ennyiért is lehet normális telefont venni aki akar,senkinek nem fogok a pénztárcájába nyúlkálni, de az tény hogy magyarok között sokkal több a csóró mint a gazdag, mégis kell az új iphone itthon is, persze aki hülye az is marad, ennyit erről.

(#731) Juhaszatti válasza Micsurin (#729) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A Beyerdinamic Byron BT-m kb 2x annyi volt, mint amennyi most az a JBL, és az sem tudja azt a szintet, mint a gyári AKG. Az egyik szemem sírt, a másik nevetett, hogy őszinte legyek.

(#732) Giovan! válasza Beci19 (#730) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem mondta senki, hogy köss alternatívát (:F), én azt mondtam válaszd akkor az alternatívát ha neked az felel meg. Akinek meg a 400k-s iPhone felel meg, az meg hadd használja azt. Ha nem a te pénzed költi, akkor nem mindegy neked, hogy amúgy csóró vagy gazdag az illető?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#733) Micsurin válasza Juhaszatti (#731) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hallgass meg egy Piston Hibrydet és még jobban megfogsz döbbenni ár/érték arányban. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#734) gidalight


gidalight
tag

Végre ismét teljesen sík teló! Remélem ez is olyan népszerű lesz mint a notch, és ezek után elfelejti minden gyártó az idétlen 2.5D-t.

[ Szerkesztve ]

(#735) viera válasza syIex (#711) üzenetére


viera
őstag

+1 :C :DD

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#736) N.otorious


N.otorious
senior tag

[link] Nincs is 5x zoom....

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#737) -secret- válasza gidalight (#734) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért? Mi bajod a lekerekítéssel?

(#738) aprokaroka87 válasza Beci19 (#724) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Minden amnyit ér, amennyiért el tudják adni, és meg is veszik :)

(#739) gidalight válasza -secret- (#737) üzenetére


gidalight
tag

Semmilyen gyakorlati haszna, ellenben bénán illeszkedik rá a fólia, és sérülékenyebb is, mint egy teljesen sík kijelző, amit keret fog közre.

(#740) -secret- válasza gidalight (#739) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem semmi bajom ezekkel a fóliákkal de pl. ismerősnek szoktam rakni az S7 edge telefonjára fóliát, na arra még nem sikerült olyant rendelnem ami fenn is marad pár napnál tovább.

[ Szerkesztve ]

(#741) Teo. válasza syIex (#562) üzenetére


Teo.
aktív tag

Te vagy a legideálisabb Apple vásárló.
Minden rosszindulat nélkül mondom ilyen emberekre rá lehet építeni egy olyan vállalatott mint az Apple.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#742) Drp81 válasza N.otorious (#736) üzenetére


Drp81
aktív tag

Nem azt írják a technikai adatoknál, hogy ötszörös optikai zoom, hanem hogy ötszörös optikai zoomtartomány. De valóban kicsit megtévesztő lehet.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#743) judas13 válasza Teo. (#741) üzenetére


judas13
addikt

Igen.Az ilyenekre alapoz a cég ,be is jön neki bőven.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#744) vizcsap


vizcsap
tag

Én nem látom semmi értelmét a Magsafe töltőnek, gyakorlatilag megölték vele a vezetéknélküli töltés lényegét: a kényelmet.
Ugyan a videókból nem derül ki egyértelműen (mert csak a felhelyezést mutatták), de amilyen elánnal rácuppan a töltő a telefonra, kb. kizártnak tartom, hogy amikor le akarnád venni a töltőről, akkor nem fogod tudni csak úgy felemelni róla a telefont, hanem a mágnes miatt repülni fog vele szépen a Magsafe is... :W

Így muszáj vagy a másik kezeddel is odanyúlkálnod és le kell venned a töltőt a telefonról, de ennyi erővel már igazán bele is dughatnád a kábelt, ugyan ott tartasz. :(((

(Oké, a kábeles töltéshez képest megspórolsz egy mozdulatot, mert legalább amikor feldugod akkor nem kell hozzá két kéz.)

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#745) #16820480 válasza Giovan! (#550) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha csak erre és csak így használod, akkor persze oké az egy nap, de ha mondjuk néha kellene még késő este is, vagy egy utazás alatt sokat kell a térkép/navigáció, akkor meg már lehet mellé vinni a powerbankot, úgy meg már akár vehet az ember nagyobb (és nehezebb) telefon, ami jól bírja :)

Aryon87: Persze, miért is nem azokra gondol az Apple, akik messze túlnyújtóznak a takarójukon a 2 havi fizetésbe kerülő telefon megvételével. Végül is miért ne mad a Merci is téligumi szettet a kocsikhoz, hiszen a szegényember, aki megvette hitelre, annak nem telik a 20 évi törlesztő mellett már arra.

Egyszerűen arról van szó, hogy eddig kaptál töltőt hozzá és adogattad tovább, ha túladtál a telefonon. Most meg veszel egy töltőt külön, és megtartod, amikor túladsz a telefonon. Nem kell ezt túldramatizálni, most egyszer lesz plusz befektetés az az 5-10 ezer forint, amit aztán évekig használsz majd bármilyen telefonnal (kivéve a sok kínai csodát, ami mind egyedi gyorstöltést használ és nem kompatibilis USB-PD-vel).

somogyib: Muti már egy telefont, amin 6,3-as monó jack van vagy volt ;]

(#746) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Jessz... több száz poszt egy töltőfej miatt? Aztak....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#747) Tin válasza Fryskitt (#746) üzenetére


Tin
veterán

Ja, pedig csak el kéne fogadni, hogy az Apple külön kategória. Jó minőségű, speciális rétegnek szánt eszközokkel, amik technológiailag 1-2 évvel a versenytársak mögött állnak. Ezt kompenzálja a - néhol csúsztatott - marketing.

Ha így nézzük, csak el kell fogadni, hogy ez ilyen.

(#748) Zjunior


Zjunior
veterán

Hands on videon csalodas a pacific blue pro színe :W
a sima 12 kék szebb.
Marad a gold :U

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#749) Friczy válasza Balage005 (#605) üzenetére


Friczy
senior tag

Ha már autós hasonlat:
Régen minden autóhoz adtak pótkereket, úgy emlékszem, még egy alapvető szerszámkészletet is. Most mi a helyzet ezzel?

(#750) nozs23 válasza vizcsap (#744) üzenetére


nozs23
addikt

Az ugye megvan, hogy használhatsz nem Magsafe-es töltőt is, ugyanúgy működni fog, mint eddig és nem fog rácuppanni.
De szerintem ez a Magsafe jobb megoldás, főleg az autóstartóknál lesz nagyon jó, hogy nem kell külön ragasztani semmit a telefonra vagy a tokra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.