Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) #16820480 válasza Giovan! (#496) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehetséges. Most ebből a négyesből szerintem a 12 Pro a legrosszabb ár/érték arányú telefon, de ha választanom kellene, valószínűleg a sima 12-t venném, a Mini olyan kis vacak, esélyesen kicsi akksival, és elég hülyén néz ki az azonos méretű kamera a hátlapon.

(#502) INGJOKE válasza Fryskitt (#498) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem anno egy szar autós töltő szétcseszte az I6-ban a töltésért felelős chipet. 2 hétig volt a szervívbe, vidéken nem is vállalták csak a nagyfaluba. 25 ropi volt a csere. Mondjuk a lakásbizti kifizette, de macera volt míg újra vissza kaptam...

(#503) Metilalkohol


Metilalkohol
csendes újonc

A bemutató előtt elgondolkodtam, hogy a következő telefonom egy idei alma lesz (jövő nyáron cserélném). Eljutottam arra a pontra, hogy a készülékek már nem nyújtanak 2 évről 2 évre annyival többet, hogy megérje váltani, így átállnék hosszabb csereciklusra, viszont Androidos szinten a gyártók csak 2 3 év szoftveres támogatást nyújtanak, szemben az almás készülékekkel. (bár most a samu ebben javulni látszik) Árban már nem látok különbséget, mert (ha megnézem a Xiaomi sem kedvező árak irányába mozdult el) az androidos gyártók is felnőttek erre az árszintre, igaz, ott a csomagban már akad 90hz, gyorsabb töltés stb., de a hosszabb szoftveres támogatásért és a jobb optimalizáltságért le tudnék mondani ezekről a dolgokról.

Most így a bemutató után azonban elvetettem az ötletet.

- Töltőfej hiánya, a töltőkábel olyan amilyen: mivel semmilyen apple eszközöm nem volt soha, így nekem ez többletköltség, plusz fáradtság. Csalódás, hogy elővették a környezetvédelmi bullsh*tet, mert a külön töltőnek a csomagolása biztos nem szennyezi annyira a környezetet. Miért nem lehet, töltővel, vagy töltő nélkül kérni? Oké, hogy vezeték nélkül tölthető, így a samus töltőpaddal otthon lehet tölteni, de azt a franc fogja hurcolászni. Így következő készüléknek is marad majd a samu, mert ahhoz ha egyszer nem is adnak majd töltőfejet, legalább lesz valamilyen töltőfejem. (még ha sebességben valszeg lassabb is lesz)

- Vezeték nélküli visszatöltés (reverse wireless charging) hiánya: A szivárogtatók és a hírek kapcsán lehetett számítani arra, hogy nem lesz majd ilyen az idei készülékekben, de nekem az óra, füles miatt ez sarkalatos pont.

-Kamerák: Az elhangzottak alapján úgy tűnik az s10-em még mindig jobb kamerában mint az új iphone széria. Tudom, ismerem a dxomark benchmarkjait, de az ismeretségi körben az S10em lenyomja a 11pro képeit, (elképzelhető, hogy csak az én kezem ügyesebb :DD )

Mondjuk az elgondolkodás mélységét mutatja, hogy ez a 3 pont elkedvetlenített. :))

Siemens c35i =》Siemens c75=》Nokia E51 =》 Nokia 5230 =》Sony Eric. Neo V =》LG G2 =》Huawei P8 =》Galaxy S8=》Galaxy S10=》Galaxy S20 FE

(#504) Bdanyy válasza Fryskitt (#498) üzenetére


Bdanyy
addikt

nekem fordítva volt, a telefon tette tönkre a töltőket (htc one m7). nem hitték el a szervízben, amíg az övéket is tönkrevágta :D

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#505) mbotnd


mbotnd
tag

Gondolom a kameraüveg itt is igazi "zafír"...

(#506) DraXoN


DraXoN
addikt

Mióta írtam, nem olvastam mindenki kommentjét végig, de a töltő dolgot tullihegitek.
Nincs benne.. és?
De szétnézve itthon, noha ehhez a telefonhoz nem jó de a korábbi telefon és tabbet vásárlásokból akkad vagy 5-6db töltő itt-ott (usb-s fej)...
Ha valaki az apple ökoszisztémájának éllne ugyan ez kialakulha(ha) ott is akár.

Szerintem tényleg felesleges minden készülék mellé töltőt (is) adni. Az egyetlen amire figyelni kell, felhívni erre a figyelmet eladáskor. (részemről mondjuk egyébként se a telefonjaimhoz adott töltőfejet használom. 2 töltőfejet használok most. 1db 3portos ikea töltőt ami sima 5w 2A (de azt 3 porton is leadja), annak usb kábelei benannak húzva ide-oda.
Meg vettem nemrég egy uniersális Baseus töltőt ami valamennyi gyorstöltési technológiát támogat (az apple féle PD-t is, a QC és mások mellett, krillin chippes telefonokat is gyorstölti).. A teljesítménye ráadásul MacBook Pro hoz is elég (tapasztalat, ahhoz is használom).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#507) Razzul válasza Wajk (#446) üzenetére


Razzul
senior tag

Az igaz, hogy az Exynos 9820 nem volt egy világverő lapka és az SD855 egyértelműen jobb teljesítményt nyújtott, de az Exynos nem volt olyan brutálisan távol az SD-től. Mindkettő lapka kellően erős volt, a különbség nagyjából ugyanannyi mint az S20 esetében. Az pedig nyilvánvaló, hogy az SD és az Apple lapkái között megint mekkora a különbség.

Itt a döntő tényező szerintem nem is a HW meg a teljesítmény, hanem a formavilág, a médiafogyasztási szokások miatt a többség szíve a tepsik felé húz.

Stat crux dum volvitur orbis

(#508) ΞΔGLΞ válasza wutuka (#462) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

El fog jönni az a pillanat, amikor már teljesen mindegy, hogy milyen és mennyire fan az ember. Mennyire elvakult valami felé. Egyszerűen azért mert van az a határ, amikor már mindenki szeme felnyílik. Meg fog ez történni nálunk, az USA-ban is mindenütt!

Igen, de ez ellen (is) a nép tud(na) tenni. Ha mától nem venne senki ájfont meg úgy semilyen buzifont, akkor 1 hét sem kellene és fillérekért lehetne venni, nemcsak ezt, hanem, kb mindent.
De mivel én is az azonnal lecserélem birkák közé tartozom, mert ezt őszintén bevallom, amióta létezik ájfon, ha piacra került, nekem már vagy aznap, vagy 2 napon belül a kezemben volt az új. Egyrészt, mert 1 évben csak egyszer van ilyen, másrészt a garancia miatt is, harmadrészt ilyenkor már úgy unom a "régit", mint valami elavult xart.
De, hogy ez mikor jön el, amiről Te írsz. Talán mikor 1- 1,5 millió lesz az ára, mert addig, kb ugyanaz lesz, mint eddig.
Kifogy a készlet szinte azonnal és az Apple vér izzadva próbálja gyártani és szállítani az utánpótlást.
És a harmadik de...
Ez egy amerikainak, vagy német, svájcinak etc... lfsz pénz, főleg az elsőnek egy új ájfon ára.

(#509) Giovan! válasza #16820480 (#501) üzenetére


Giovan!
addikt

Az akksi nyilván lehetne nagyobb, de ha azt nézem hogy a miniben a 2200 mAh az pont 400-al több mint ami a jelenlegi i8-asomban van, és még a proci is energiahatékonyabb, cserébe viszont ott az 5g meg a nagyobb kijelző, akkor nálam szerintem ez is kb. 1 napot bírna mint most az i8, ami nekem igazából elfogadható teljesítmény, de megértem azt is, aki meg kevésnek érzi.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#510) nozs23 válasza Metilalkohol (#503) üzenetére


nozs23
addikt

Az elhangzottak alapján úgy tűnik az s10-em még mindig jobb kamerában mint az új iphone széria. Tudom, ismerem a dxomark benchmarkjait, de az ismeretségi körben az S10em lenyomja a 11pro képeit, (elképzelhető, hogy csak az én kezem ügyesebb :DD )

Ezt az elhangzottakból szűrted le?
Bar a mobilkamerak megitelese mar-mar szubjektiv, azert az Exynos-os Samsungok nem valami nagy bajnokok, max akkor ha szereted az olajfestményeket. Az S10 a ket eves XS-t sem "nyomta le", nemhogy az uj szeriat.

(#511) KISDUCK válasza janeszgol (#360) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem kell mindent szó szerint értelmezni. Az eredeti hsz-m miszerint az 5g annyit tud hogy hamarabb elfogy az előfizető adatkerete az egy visszatérő poén, de ezt a poént már legalább 4G óta süti el mindig valaki, azon poénkodva hogy bár egyre gyorsabb mobilhálózatokat fejlesztenek és üzemeltetnek be, ezt az átlag előfizető előfizetése nem tudja forgalmazható adat mennyiségben követni.

(#512) Bdanyy válasza nozs23 (#510) üzenetére


Bdanyy
addikt

ezen én is csodálkoztam, próbáltam is az s10-et, de főleg a kamera miatt nem vállaltam be. Ahogy az s20, note20 sem tetszik, inkább egy sima i11 (főleg videózni). Nekem leginkább i11/pixel4 képei tetszenek, utánuk samsung, huawei, de ez eléggé szubjektív.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#513) INGJOKE válasza KISDUCK (#511) üzenetére


INGJOKE
veterán

A kockáknak nagyon alacsony a poén értési képességük. Hiába teszel akár smilet, vagy bármit akkor sem értik. Ezért van hogy egy poénra hosszasan megsértődve fejtik ki, hogy miért nem úgy van... :D

(#514) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

A Mini tetszik, nagyon is, de várok a vásárlással. Elég borsos lett az ára. :)

Sic Parvis Magna

(#515) Felesbandi válasza janeszgol (#170) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Tavaly S10e-t vettem volna, engem is ott vesztettek el. Az a durva, hogy valaki azert a tervert meg penzt is kapott.

(#516) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Én csak megköszönöm az apple-nek, a mini telefon visszahozását, a többi gyártó látni fogja, hogy mennyire viszik őket, és mindenki rá fog állni ezekre is

Nekem persze nem kéne kis telefon, de sokan erre szoktak panaszkodni, szóval :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#517) stellaz


stellaz
addikt

A környezetvédelem tekintetében miért adnak átalakítót?

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#518) 30z.Samu válasza enginev3.0 (#516) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nincs kicsi kezem, de én is jobban kedvelem az egykezes telefonokat. :K

Sic Parvis Magna

(#519) janeszgol válasza S e t h (#480) üzenetére


janeszgol
félisten

Még mindig nem tudod, mi a személyeskedés. Évekig űzted a netes zaklatást. Ha megmelítek egy nevet, és azt, hogy mit írt, az nem személyeskedés.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#520) santaclaus


santaclaus
csendes tag

A 12 mini lesz párom új készüléke kicst öregecske 7-es helyett. Így elsőre jól sikerült a mi szempontunkból. Kis méret, jó HW, elfogadható üzemidő. Engem a noccs nem zavar (i11 van).
Az árazás elég komoly más országokhoz képest, de szerintem ennek azért van pár oka: magas áfa, folyamatosan gyengülő fizetőeszköz, illetve januártó 3 év garanciát kell rá vállalni... Addig szerintem nem is érdemes vásárolni...

(#521) KISDUCK válasza INGJOKE (#513) üzenetére


KISDUCK
addikt

Amúgy ja, ez se ritka eset itt a fórumon.

(#522) S e t h válasza janeszgol (#519) üzenetére


S e t h
nagyúr

Oké, melíts, de miért is szűklátókörű Legendd?
Mert ennek kifejtése vhogy lemaradt a címkézés mellett, vagy a többi ment neki is privátban?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#523) Plebi


Plebi
senior tag

A töltő adapter hiányát a watch esetében még megértem. Az egy olyan eszköz ami iphone nélkül gyakorlatilag nem megy, de az előzmény telefonokat jó esetben mindennel együtt eladjuk, így extra töltő nem marad és az is igaz, hogy a régebbi apple eszközökhöz a 12 mellé adott kábel nem is jó. Kamu környezetvédelem ez így. Az itthoni árakra pedig annyit, hogy Ft gyengülés ide vagy oda, de a 12 mininek az SE2020 és a 11 köze kellett volna beállnia ami olyan 235 eFt, de legyen 250 eFt mert gyengült a Ft, a normál 12 pedig 290 eFt mint a 11 ára, de az is legyen akkor 310 eFt. A jelenlegi árazás is egy vicc. Egyébként a sima 12 tetszene, az S8-at már cserélném az új szériára, de ezen az áron + töltő... inkább veszek egy note10-et 250-ért.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#524) janeszgol válasza S e t h (#522) üzenetére


janeszgol
félisten

Ő is írta a minek az 5G típusú hozzászólást. Meg hogy az insta elpörög 4G-n. Muszáj élcelődni? Szeméyleskedés, élcelődés, a másik megalázása nélkül nem tudsz írni? Évekig csináltad. Ez az oldalnak is a szégyene.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#525) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Valaki szolgáltatót kérdezett:

"A Telekomnál elérhető lesz az új iPhone 12 sorozat minden tagja, köztük az iPhone 12 Pro, az iPhone 12 Pro Max, az iPhone 12 és az iPhone 12 mini, párosulva a gigaerős 5G élménnyel.
Szeretnéd már október 24-én kézbe venni az új készülékedet? Rendeld elő az iPhone 12 Pro-t vagy iPhone 12-t október 16-án 14 órától itt https://www.telekom.hu/.../keszu.../akcios-keszulekek/iphone
Az iPhone 12 Pro Max és az iPhone 12 mini készülékek november 6-tól lesznek előrendelhetők és november 13-tól megvásárolhatók."

(#526) mario1988 válasza -secret- (#525) üzenetére


mario1988
csendes tag

De a linket amit beraktál ott nincs iPhone 12 😀

(#527) #16820480 válasza Giovan! (#509) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az egy nap azért elég kevés, ott már könnyen beindul a töltő-para. Most néztem tegnap pont a telefonom, hogy közel 6 óra SoT mellett 3 napig bírta, ezzel már elég jól elvagyok a gyakorlatban :K Pedig ez is csak valami 3100-as akkumulátor amúgy.

(#528) Metilalkohol válasza nozs23 (#510) üzenetére


Metilalkohol
csendes újonc

Nekem úgy tűnt sok változás nincs kamerák kapcsán a tavalyi szifonokhoz képest. (Rekeszérték talán?) Most csak a képalkotást nézzük, videózást nem.

Amit írsz az jellemzően a 20as szériára illik, az S10 generációban még nincs ekkora különbség és nem tapasztaltam az olajfestmény effektust se még soha. S20 kipróbálása kapcsán már találkoztam olyan képpel ami vicc, olyan volt mintha kaputelefonnal fotóztam volna.

Lehet am az illető fotózik bénán a telefonjával, de egy kirándulás alkalmával az ugyan onnan rögzített képek között simán nyert a samu, meglepő volt.

Siemens c35i =》Siemens c75=》Nokia E51 =》 Nokia 5230 =》Sony Eric. Neo V =》LG G2 =》Huawei P8 =》Galaxy S8=》Galaxy S10=》Galaxy S20 FE

(#529) INGJOKE válasza mario1988 (#526) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen ezt én is észre vettem. :)

(#530) S e t h válasza janeszgol (#524) üzenetére


S e t h
nagyúr

Inkább az a szégyen, amikor ha elfogynak az érvek, akkor sunyi módon, a nyilvános megszégyenülést elkerülve kommunikálsz úgy másokkal, ami egyébként itt tiltást vonna maga után.

Ismét megkérdezem.

Legendd véleményt formált, ahogyan mások is és mivel az ő véleményük nem egyezik a tiéddel, ezért ők szűklátókörűek?

Az aláírásodat olvasva,- már ha tőled származik és nem idézet-, felmerül bennem, hogy tudod-e mit jelent egyáltalán a szó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#531) kozmy válasza -secret- (#525) üzenetére


kozmy
őstag

Én kérdeztem. Köszi szépen az információt

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#532) janeszgol válasza mario1988 (#526) üzenetére


janeszgol
félisten

Lehet csak 16-tól töltik fel.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#533) janeszgol válasza S e t h (#530) üzenetére


janeszgol
félisten

Akarsz még sokat írni, vagy inkáb befejezed? Nem vagyok rád kíváncsi, nem is tartozom neked.
Te meg sokkal kevesebbért alázod meg a másikat. Követed az embert topicról topicra, és beszólogatsz. Nehogy már te kérj számon mást!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#534) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hoppszika:
The $699 and $799 starting price points for the iPhone 12 models are only for Verizon and AT&T customers in the United States, as Verizon and AT&T are offering $30 device discounts for existing customers in partnership with Apple. For SIM-free models or models purchased from T-Mobile or Sprint, pricing on the iPhone 12 mini starts at $729 and pricing on the iPhone 12 starts at $829. [link]
Szóval nem is annyi az ennyi...... Csak rizsa az egész. Vagy ez eddig is így volt csak én nem tudok róla.
Nem sok ez a 30 dollár, csak hát ugye az adókkal együtt már jóval több lesz az. Nem is beszélve arról hogy a készülékhez jó eséllyel venni kell jó pár kiegészítőt ami más gyártóknál már valszeg a csomagban van: töltő, füles, tok esetleg más fontos kiegészítő (ami tudom hogy csak akció a megjelenés után viszont ha nem tetszik eladod és lejön az árból)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#535) Tuhajohn


Tuhajohn
tag

A 12 mini az a telefon, amire már évek óta várok. Kicsit és szinte egész eleje kijelző + iOS-t futtat. Lehetett volna kicsit olcsóbb és vettem is volna egyet. De szerintem iOS 15-ig kibírom a kőkemény 16GB-os SE-vel. Hihetetlen, de még ezt se töltöttem meg.

(#536) somogyib válasza Fryskitt (#498) üzenetére


somogyib
őstag

Persze, hogy nehéz bizonyítani (ha egyáltalán lehet). De a kérdés az volt, hogy ha nem az eredeti Apple töltővel (pontosabban adapterrel) töltöm és az okoz hibát, akkor él-e a garancia. És én úgy értelmezem, hogy igen - amennyiben a töltő ugyanolyan paraméterekkel bír, mint az eredeti Apple.

"az autónak kell Apple certified-nak lennie?"
Arra ez nem vonatkozik, mert az Apple nem gyárt autót. :) :P

De összefoglalva: tényleg nemigazán lehet garanciáztatásnál bizonyítani, de ha pl. egy az eredetivel egyező paraméterű Anker vágja szét a telót, akkor lehet a jótállásban leírtakra hivatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#537) OgreImre


OgreImre
senior tag

Van itthon sok Apple mobil eszköz a családban, 2012-2019 közötti eszközök. Van sok töltőfej is, legalább 8db. Viszont egyiken sincs USB-C. És igen, kímélném a környezetem én szívesen, nyugodtan használtam volna az itthon lévő 8db töltőfej valamelyikét, de az Apple ezt nem tette lehetővé nekem. akkor most hogy is van ez?
Mea culpa, a párom iPhone 11-ének már USB-C-s a töltőfeje. Majd versengünk hogy ki dugja és hova.

[ Szerkesztve ]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#538) Ezekiell válasza OgreImre (#537) üzenetére


Ezekiell
veterán

Úgy, hogy simám hazudnak az indokról - egyszerűen pénzt akarnak lehúzni rólad, ennyire egyszerű.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#539) w333 válasza somogyib (#536) üzenetére


w333
félisten

de ha pl. egy az eredetivel egyező paraméterű Anker vágja szét a telót

Az elmúlt 10 évben hány db. ilyen esetről halottunk ? na ugye ! :D

Szerk.

Nekem is az i12 Mini ami a legjobban bejön :)

Gagyi 5W -t töltőt ne is adjanak mire jó az ? nem véletlenül Type C a másikoldala a kábelnek, próbálják az embereket a 18W -s gyorstöltőre rávezetni ! :K

(#537) OgreImre

8 töltőfej van de 1 kábe sincs igaz ? ne kötelező a csomagolsában haaznált kábellel tölteni a telefont ... én pl. Baseus 18W gyortöltővel és kábellmel töltőm az akkut, 1 évalatt 2% esett az akkukapicitás az iPhone X -nek ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#540) Bdanyy válasza w333 (#539) üzenetére


Bdanyy
addikt

megint jelentkezem :D 3rd party töltő is tette már tönkre telefonomat (gariban cserélték a telefont)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#541) somogyib válasza w333 (#539) üzenetére


somogyib
őstag

"Az elmúlt 10 évben hány db. ilyen esetről halottunk ?"
Nem tudom, nem vezetek róla statisztikát. :D

(#542) Drp81 válasza OgreImre (#537) üzenetére


Drp81
aktív tag

Nekem sincs C-s töltőfejem itthon, csak a régi fajta 5W-osak... Töltöm majd ezekkel. Vagy ha nagyon sietek, akkor a régi iPad töltőjével. A C-s kábelt meg ki sem bontom majd, a dobozban hagyom.
Nekem sosem volt gondom az 5W-os töltőkkel, ezek meg az iPad-é nekem sebességben mindig elég volt az elmúlt 10 évben. (Tervező vagyok, vagyis nem vagyok egy sietős típus :) )

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#543) Zanik válasza Tuhajohn (#535) üzenetére


Zanik
addikt

Nem hihetetlen. Egy jó felhő szolgáltatással nem akkora macera elleni 16GB-on. Talán a fotózást/videózást kell kicsit limitálni, meg nem telepakolni helyigényes appokkal.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#544) Tuhajohn válasza Zanik (#543) üzenetére


Tuhajohn
tag

A képeimet szinte azonnal a felhőbe tölti, szóval azzal sok helyet megspórolok. Meg az az igazság, hogy főként böngészésre és beszélgetésre használom. Játékból is csak a 2048 van rajta. Meg van pár más app is azért. 2,4GB helyem van így. Nekem a 64GB maga lenne a bőség.

[ Szerkesztve ]

(#545) nevemfel válasza Drp81 (#542) üzenetére


nevemfel
senior tag

Eddig nekem sem voltak problémáim az 5W-os töltőkkel, éjszaka ráér feltölteni, ráadásul kíméletesebb az akksival. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy a mai szörnyeket mennyi idő lenne feltölteni velük. Mondjuk egy 12 Pro Maxot.

[ Szerkesztve ]

Forget your troubles, c'mon get happy

(#546) d@vee válasza janeszgol (#532) üzenetére


d@vee
őstag

Az az aláírás, kiégtem :DDD

[ Szerkesztve ]

Ja

(#547) mario1988


mario1988
csendes tag

Egyébként egy iPhone Mini akkut 2200 mAh nem tölt fel túl lassan egy 5v-os töltő szerintem. .

(#548) Lewis4421 válasza Szakiii (#367) üzenetére


Lewis4421
csendes tag

En most fogok valtani s10rol, minire amikor meg lehet venni, 4 honapja van meg az s10em, de ha 50 atalakitot es 30 fulest fognak adni a jovoben akkor sem veszek tobbet Samsungot. Itt UKben minden francot adnak a Samsunghoz barmilyen uzletbe mesz, az apple semmit nem ad megis sikeresebb, vajon miert? Koltoi kerdes volt, en mar tudom a valaszt.

[ Szerkesztve ]

Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

(#549) Micsurin válasza d@vee (#546) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Évtized elején eleve magas kijelentés ha azt veszem a Galaxy S1 óta mekkora utat tettünk meg, szintén 10 év alatt. Vagy 2007 és az első Iphone óta...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#550) Giovan! válasza #16820480 (#527) üzenetére


Giovan!
addikt

Nekem is 5-6 óra szokott lenni a SOT, igaz nem éppen a leg cpu izzasztóbb dolgokra használom a telefont. Böngészés, reddit, facebook, insta, némi zenehallgatás meg néha játszom is, kb. ennyi, a nap végén töltőre rakom, kb. két óra alatt feltölt, nekem ez így még belefér. Ezért is lenne nekem elég a mini is, mert már hozzászoktam hogy ne tervezzek egy napnál többre egy töltéssel :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.