Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) zsoltiz válasza #24536576 (#405) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Nekem az egyik kizáró ok az iPhone-nál, hogy még a SwiftKey is le van butítva..."

Ez sajnos igaz, elég nehéz megszokni android után. Nincsenek kint a spec karakterek, a hosszan nyomás túl hosszú és nem állítható, nincs swipe delete, mintha 10 évet visszarepültem volna az időben....

(#452) Gubu0101 válasza mario1988 (#449) üzenetére


Gubu0101
veterán

En meg iden a P40 prot 470 volt és kedvezménnyel 330-ra jott ki.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#453) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Te jó ég 600 ezer töltő nélkül....
Elmebeteg üzletpolitikai..........
Csak gondoljon bele mindenki mennyi mindent lehet ennyi pénzből venni...
Droid csúcs telót 5G + egy komolyabb PC mellé vagy komolyabb LED tv + házi mozi mellé....
Ez egy iPhone 11 minecraft verzió ahogy kinéz....😂
Micsoda innováció...

[ Szerkesztve ]

(#454) -secret- válasza Kamikaze75 (#453) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vehetsz amit szeretnél! Senki sem mondta, hogy ne... gondolom akinek telefon kell az beéri egy tévével a házimozi mellé.

(#455) Bdanyy válasza Kamikaze75 (#453) üzenetére


Bdanyy
addikt

pls írd meg melyik droid csúcsteló meg komolyabb pc fér bele, bár önmagában a komolyabb pc nem igazán fog szerintem megállni 600-nál. Ha már az 512-es árát nézzük, akkor hasonló kategóriát válasszunk az alternatívából is.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#456) Balage005 válasza Kamikaze75 (#453) üzenetére


Balage005
csendes tag

Majd pörögni fognak nálunk a babaváró hitelek! 😂

[ Szerkesztve ]

(#457) weberzolee válasza icecave (#444) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Pláne!!! :B iszok még egy kávét. Megzavarnak ezek a kilencesek :DD . Nem véletlen találták ki a marketingesek :C

(#458) #72042496 válasza Kamikaze75 (#453) üzenetére


#72042496
törölt tag

De örülnék neki, csak a szomorú helyzet, hogy 600 ezer forintból egy erős felső-közép erősítő van csak meg a házimozihoz, pl. egy Denon X4700H.

(#459) Agyrák666


Agyrák666
aktív tag

Edesistenem az a notch :DDD 2020-ban..

(#460) Lazika válasza tibcsi0407 (#423) üzenetére


Lazika
senior tag

Igen. Veheted nyugodtan.

(#461) hmb válasza Richoo44 (#412) üzenetére


hmb
aktív tag

a kornyezetvedelem miatt hagyjak el

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#462) wutuka


wutuka
aktív tag

El fog jönni az a pillanat, amikor már teljesen mindegy, hogy milyen és mennyire fan az ember. Mennyire elvakult valami felé. Egyszerűen azért mert van az a határ, amikor már mindenki szeme felnyílik. Meg fog ez történni nálunk, az USA-ban is mindenütt! Mert vannak képtelen dolgok! Ezek határait feszegetik. Nem csak az Apple, de a többi Droidos gyártó is, néhány kivételtől eltekintve, bár már ott is kezdenek nem jó irányt venni a dolgok.
Egy-két havi fizetést egyszerúen nem fognak az emberek telefonra költeni. Olyan nagy számban semmiképpen sem, hogy ezt a trendet a végtelenségig lehessen tolni!
Az, hogy a következő hónapokban a járvány következményei hová fognak jutni gazdaságilag egyes országokban nem lehet tudni, de hogy ebben a helyzetben pl. itt hazánkban ezt az árat meglépni több mint bátorság. Persze nem Magyarországból él az Apple, csakhogy a többi országban is gáz van.Nem gondolom, hogy a dolgok jó irányt vettek volna.

Lionel Messi : The Best !

(#463) janeszgol


janeszgol
félisten

Jön a teljes 5G-lefedettség Budapesten, a Vodafone közel 200 bázisállomást kapcsol be. [link]
Kár, hogy itt átlagban csak a szűklátókörűség jön. Még Legenddtől is.
De tudom vacak az egész, mert a fácse meg az insta jó LTE-n is. Igazából 3G-n is, szóval...

(#464) tesz-vesz123 válasza janeszgol (#463) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Legend az most Xiaomi marketing szakember. ;] ;]

(#465) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Az jutott eszembe , ha vacak töltő miatt meghibásodik a készülék, akkor is garanciában javítják a készüléket,vagy itt is megkövetelik azt hogy eredeti töltő használatát? Lehet láma kérdés. :B

(#466) -secret- válasza Silentfrog (#465) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szifon esetében még nem hallottam ilyen problémáról, hogy előfordult volna.

(#467) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez igen sem fülhallgató, sem töltő nem jár hozzá... :C :C :C

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#468) tibcsi0407 válasza Lazika (#460) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Köszi! Meg is rendelem most. Mire idér, addigra a telefont is be tudom rendelni. :)

https://utdetailing.hu/

(#469) mario1988 válasza janeszgol (#463) üzenetére


mario1988
csendes tag

Oke, de a jelenlegi legolcsóbb 5G mobilszolgáltatás a vodafonnál az 15 ezer Ft havonta. Ki fizet elő ilyen csomagra?

(#470) -secret- válasza mario1988 (#469) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

S mi értelme?

(#471) Duree válasza lolal (#196) üzenetére


Duree
veterán

Nagyon igazad van, maximálisan egyet értek veled.

duree54

(#472) janeszgol válasza wutuka (#462) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen változni fog, de nem abba az irányba, amit remélsz. A legnépszerűbb notebook kategória már nem a 150-200 ezres, hanem a 200-300 ezres kategória. És ezt jellemzően több évre veszik. A Samsung kitolta 3 évre az OS upgrade-et, tehár reagált részben arra, amit az EU szeretne bevezetni: hosszabb élettartamú telefonokat, illetve könnyebben javítható telefonokat.
Az utóbbira nem tudni mi lesz a válasz (lehet képeznek szerviz központokat), de az előbbire jön a nyomás. Egy fél milliós noti láttán a szemöldökünk sem mozdul meg, majd a telefonnál sem fog.
Aki nem tudja megfizetni, az vesz olcsóbban középkategóriásat. Én annak is örülök, hogy a középben nem lesznek rosszabb termékek, mint amik most vannak.

Lásd a 200 ezer ft alatti notik esetét. Ott a kijező a legtöbbször gagyi, OS sem mindig jár a géphez, játékra nem alkalmasak. De ennek is van szele: ha a Galaxy A42 5G valóban csak HD+ kijelzőt kap, akkor elindult a tendencia.

(#473) tibcsi0407 válasza lolal (#196) üzenetére


tibcsi0407
félisten

363 Ft/ Euro + ÁFA (27%) = 461, tehát még jobban is számolták át.

https://utdetailing.hu/

(#474) Silentfrog válasza -secret- (#466) üzenetére


Silentfrog
veterán

Pedig évek alatt rengeteg videoban , bemutatóban kiemelik, hogy nagyon fontos az eredeti tartozék használata. Azt gondoltam hogy sokszor előfordult hiba ha már ha ennyi helyről említik a mindőségi kiegészíők használatát.

(#475) Micsurin válasza janeszgol (#472) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Olyannyira reagált rá, hogy az S10 csatija alaplapra forrasztott volt anno. :D :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#476) Kasya válasza hmb (#461) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha az lenne a fő ok, akkor átálltak volna USB-C-re és kábelt se kellett volna betenni a dobozba.

(#477) BaLee válasza DanielLong (#433) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Z1C-nek nálam 1-1.5 éves korában lejött a bekapcsoló gomb körüli gyűrűje, kilazult a hangszórórács ami nagyon hülye hangot adott ha rezgett a telefon mikor hívtak ill. előjött a kamera gyári hibája is, hogy a vaku bevilágított a képbe, ez után cserélték Z3C-re ami bár műanyag volt kevesebb gond volt vele de ott meg az új frissítések után lett teljesen megbízhatatlan a teló (volt mikor hívást nem lehetett fogadni, volt mikor én hívtam és mikor a másik felvette lefagyott).

iPhone-nál van dual sim csak éppen eSim az meg a magyar szolgáltatók balf*szsága, hogy erre nem haraptak rá, Vodafone-nál pl. 2018 óta mindig épp bevezetés előtt van az eSim. Telekomnál van egyedül, de ott meg csak előfizetéses konstrukcióban.

(#478) Fryskitt válasza tibcsi0407 (#468) üzenetére


Fryskitt
addikt

Van lengyel posta, az 7 nap. Addig nem,,,

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#479) somogyib válasza Silentfrog (#465) üzenetére


somogyib
őstag

"jótállás nem terjed ki: ...külső fél által gyártott olyan komponens vagy termék által okozott károkra, amely nem felel meg az Apple Termék specifikációinak"

Ebből én azt veszem le, hogy ha egy ugyanolyan teljesítményű de nem Apple töltővel töltöd, mint amit az Apple ajánl, akkor él a garancia. Ez való i12-höz.

(#480) S e t h válasza janeszgol (#463) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lehet figyelmetlen voltam de, nem láttam dátumot, csak annyit, hogy hamarosan, viszont neked ennyi elég volt hozzá, hogy másokkal szemben személyeskedj.
Remélem ezért nem fogsz ismét arra utalni privátban, hogy mivel foglalkozik anyukám.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#481) #16820480 válasza zsoltiz (#451) üzenetére


#16820480
törölt tag

De a Flow az megy benne legalább?

(#482) INGJOKE válasza S e t h (#480) üzenetére


INGJOKE
veterán

Miért mivel? :DDD

(#483) nozs23 válasza wutuka (#462) üzenetére


nozs23
addikt

Négy éve pont ugyannyi pénzbe kerülnek az iPhone-ok. Az, hogy a forint szarabb és szarabb.. Hát na. Ha meg nincs pénz, nem kell iPhone-t venni, én sosem igazán értettem ezt a vergődést. Olyan telefont kell venni, amit megengedhet magának az ember. És nem olyanért hisztizni, amit nem. Sosem volt olcsó, nem is lesz. Van belépőbb/gyengébb/régebbi modell, ha valaki mégis be akarja magát vásárolni a rendszerbe.

[ Szerkesztve ]

(#484) INGJOKE válasza nozs23 (#483) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mi volt négy éve? I7-I8? Azokból nem is volt pro/pro max főleg nem 1000 dollárért... :D :D :D

(#485) nozs23 válasza INGJOKE (#484) üzenetére


nozs23
addikt

Bocs, 3 éve. 1000 dollárral jött az X. Lényeg, hogy nem ezután fognak elkezdeni lázadozni a felhasználók az ár ellen, ha már évekkel ezelőtt benyelték és azóta is slágertermék a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#486) tibcsi0407 válasza Fryskitt (#478) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Végül úgy rendeltem. :)

https://utdetailing.hu/

(#487) somogyib válasza INGJOKE (#482) üzenetére


somogyib
őstag

A nevelésével biztos nem. :DDD ;]

(#488) INGJOKE válasza nozs23 (#485) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen ott engedtem ez az alma vonalat. Az 1000 dollár és a szépséges notch miatt... :D (egyébként csak 999 volt ha jól emlékszem... :D :D :D)

(#489) janos68


janos68
aktív tag

Elmebeteg árak. Tudtam, csak nem sejtettem, hogy drágák lesznek ezek is, de ez már gusztustalan. :(

(#490) INGJOKE válasza janos68 (#489) üzenetére


INGJOKE
veterán

Akkor úgy vagy, mint az idős bácsi az első repülésén? :)

(#491) elfelejtette válasza mario1988 (#469) üzenetére


elfelejtette
veterán

15ezer? :Y
Telekomnál ha jól értelmezem, akkor 9190-ért már kapsz korlátlan 5G-t.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#492) S e t h válasza INGJOKE (#482) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kérdeztem anyutól, de tagadta, szóval vagy fals infó, vagy vki félrevezet. :DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#493) #16820480 válasza nozs23 (#483) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az i11 az 699$ volt, az i12 ehhez képest 799 lett, ez nekem eléggé emelkedő árat mutat. Valamelyik videóban (talán Dave 2D vagy MKBHD) mondta, hogy a Mini azért kellett idén, mert így kevésbé feltűnő a drágulás, és a kisebb méret miatt ki tudták hozni kevesebből is.

(#494) Noukoum válasza S e t h (#492) üzenetére


Noukoum
veterán

:C :DD

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#495) Braddock válasza elfelejtette (#491) üzenetére


Braddock
őstag

De mást nem sokat.

Vodafone RED Infinity World:
"Díjmentes Világ Napijegy 72 országban
A szolgáltatással korlátlanul telefonálhatsz haza, fogadhatsz hívásokat, küldhetsz üzeneteket hazai perc- és SMS díjakkal és használhatod itthoni adatmennyiséged az itt megjelölt EU-n kívüli 72 országban is!"

Korlátlan minden, 90 országban. Bumm.

Mindegy is, a lényeg hogy találjunk valami apróságot, aminek nem nézünk utána és akkor jól megmondtuk. Ez jellemző most erre a topicra is.

[ Szerkesztve ]

(#496) Giovan! válasza #16820480 (#493) üzenetére


Giovan!
addikt

De a mini meg csak 699, és belül ugyanaz van, mint a nagyobbik modellben, szóval szerintem itt a termékpaletta átpozicionálásáról is szó van. Ha sikeres lesz a mini, akkor ezentúl szerintem a jelenlegi 4 modelles felállást fogják folytatni, vagyis a minit fogják alapmodellnek tekinteni és a nem a sima iPhone-t.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#497) elfelejtette válasza Braddock (#495) üzenetére


elfelejtette
veterán

Amire válaszoltam az arra vonatkozott, hogy "a jelenlegi legolcsóbb 5G mobilszolgáltatás". :U

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#498) Fryskitt válasza somogyib (#479) üzenetére


Fryskitt
addikt

Azért ezt elég nehéz bizonyítani, hacsak nem kérik mondjuk be a töltőt is (mármint az Apple töltőt, hogy megnézzék, az is elszállt vagy csak a telefon). Az Anker, Aukey, Ugreen, Rawpower elég megbízható, más kérdés, hogy én nem annyira spórolnék egy ilyen árú telefon mellett az eredeti tartozékon, vagy pedig vennék vezetékmentes töltőt.
Továbbfejlesztve a gondolatot, amelyik autóban van pl USB port és abba dugod tölteni az eszközt, akkor az autónak kell Apple certified-nak lennie?
Nyilván egy 2 dolláros kínai szarba nem dugom bele a telefont, sőt, általában kipróbálom egy powerbankon a töltést, hogy milyen, így pl megúsztam egy hibás Blitzwolf töltőt, ami úgy tönkreb..ta a powerbankot, hogy öröm volt nézni. Mint Jason Biggs az Amerikai pitében, el(meg)sült egy másodperc alatt. :))
Azóta Apple cuccot veszek, jelesül egy második 30W-os töltőt, az viszi a MacBookot, iPadot és a telefont is.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#499) nozs23 válasza #16820480 (#493) üzenetére


nozs23
addikt

Az 11 elődje (XR) pedig 750$, tehat tavaly lejjebb vittek a belepo arat, de azt nem jegyzi meg senki.

(#500) mario1988 válasza elfelejtette (#491) üzenetére


mario1988
csendes tag

Igen 15 ezer Ft. Igaz korlátlan adatforgalommal. És EU ban is felhasználhatod. Az a baj hogy a kisebb díjcsomagokhoz nem adnak 5G-t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.