Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Ezekiell válasza ak76 (#241) üzenetére


Ezekiell
veterán

Persze, nyilván ez a cél :)

(#245) Balika911 de ha cserélni kell, akkor máris megbukott a környezetvédelem bullshit ;) Sima cash grab ez, semmi más.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#252) 2ofthem válasza icecave (#250) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Értem, köszi :)

(#253) #44179968


#44179968
törölt tag

Sziasztok! Tényleg tök laikusként kérdezném: miért szidja mindenki, vagy elégedetlenkednek a tesztelők, kommentelők a sony xperia 1 ii-re ( és az elődjére ), az is szögletes, kb csúcs hardver, és " ennyi pénzért ez kevés " tesztek, kommentek.
Ám ha kijön egy iphone...nem baj, ha sokkal drágább, és évek óta semmi olyat nem tudnak hozni, amit már pl egy xiaomi is meglépett, akkor mindenki " hú de frankó"... ?

* xiaomit használok évek óta, de iphone SE óta várok szögletes telóra, ami nem IOS-es.

(#254) #72042496 válasza Ezekiell (#251) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hát az meg. :) Hosszú távon azért van hozzá bizodalmam, amennyiben tényleg nagyon sokáig marad, és egységessé válik a csatlakozó. Akkor talán kevesebb kábelre lesz szükég. Elsősorban azért kényelmi dolognak tartom. (Az Apple-nek pedig dobozonként pár dollár, összességében sokmillió dollár megtakarítás, igen.)

(#249) Razzul
Technikailag működik, nem tudom, nekem speciel van-e. Talán csak egy, az S10 dobozában.

[ Szerkesztve ]

(#255) Sn00k


Sn00k
veterán

Nagyon fain lett a felhozatal, és jók a speckók is a mini kifejezetten tetszik... Tökéletes méret. nekem!

3njoy the Lif3

(#256) Lewis4421


Lewis4421
csendes tag

A minit rendelem, ahogy lehet, must-buy, S10 repul vissza a galaxysba. Mondjuk a 60Hznek nem nagyon orulok, de ez van. :R

Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

(#257) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A Mini szerintem sikeres lesz, emelem kalapom, hogy végre meglépte egy gyártó.

Kérdés a többi gyártó megy-e az Apple után ebben is. Jó lenne talán, ha minden márka kicsit átgondolná a big size modellek mellett a kisebb vasak bemutatását is

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#258) Ezekiell válasza #72042496 (#254) üzenetére


Ezekiell
veterán

Az egységes csatlakozó mindenképpen kívánatos dolog lenne az összes telefonon, nem véletlen lesz remélhetőleg EU-s szabályozás is erre. De a piac is erre felé halad magától - kivéve az Apple persze, nyilván... :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#259) szoldzsor


szoldzsor
csendes tag

Most nagy kérdés, hogy 340-350-ért mit vegyen egy hónap múlva az ember, ha Iphone-t akar. 11 pro max-ot vagy sima 12-őt? A 11 pro max méretben és zoom kamerában jobb, a 12 meg sebességben és dizájnban. :U :U

(#260) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Itt is olvasom hogy sokaknak a mini lesz a befutó a mérete miatt. Nem is értem hogy más gyártó miért nem lépi ezt meg. Erős hardver pici készülékház , szinte teljes kijelzővel. A milyen okostelefont vegyek topikban is állandó kérdés, hogy melyik telefon az aminek kicsi a fizikai mérete. Sanszos hogy ezekután mindenki csak ezt fogja ajánlani, hisz nem is van nagyon sok alternatíva 6" alatt.

[ Szerkesztve ]

(#261) jacis


jacis
nagyúr

A design nagyon bejön.
A kijelző minimum lehetett volna 90Hz-es.
Ez így kicsit olyan egyhelyben toporgás a design leszámítva.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#262) Navaren válasza szoldzsor (#259) üzenetére


Navaren
aktív tag

Még úgy is, hogy az A14 tényleg egy ugrással erősebb(nek mondott, bár kétlem, hogy tényleg 50% lesz az a lóerődifferencia), nem hiszem, hogy 1-2 évig megéreznéd azt, hogy az i12 gyorsabb lenne, mint az i11.

Más: esett már szó arról, vagy van róla hivatalos-közeli adat, hogy tényleg kaptak-e több RAM-ot a telefonok? Legalább a Pro modellek?

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#263) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Nagyon bejön a pro max, kivéve az itthoni ára, a svájci viszont egész jó. Itthon januártól ugye 3 év garit kapnék hozzá, kintről csak 1 lenne, de apple care+-t kötve itthon is hosszabbodna?
Svájci Samsungot itthon pl sehol sem tudtam javíttatni..

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#264) evR válasza mrThomi (#228) üzenetére


evR
aktív tag

iP11 128GB-m van es nem, nem erzem magam menonek. De teged megrangatott a dolog. Balfek

[ Szerkesztve ]

''...trend a lelke mindennek...''

(#265) Graphics válasza evR (#264) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A kötekedést mondjuk Te kezdted...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#266) Legendd


Legendd
senior tag

Nem tök mindegy, hogy adnak-e töltőfejet vagy sem? Úgyis muszáj lesz venni, tehát mindenképpen felhasználunk egy fejet egy telefonhoz. Csak így még olyanok is lesznek, akik ezen spórolnak és valami kínait vesznek, ami meg jobban szennyezi a környezetet. Nincs ebben logika, bárki bármit mond.

És tényleg az a gond, hogy szar az irány. Nagy tepsi kell a jó kamerához. 5G. Persze, így gyorsul, de valljuk be, 100/99 iPhone felhasználónak tökre nincs szükség rá, az Instagram 4G-n is gyors.

A 90 Hz kihagyása meg érthetetlen. A 90vs60Hz nagyon látványos különbség, a 90vs120 nem annyira. És van panel bőven. Én szeretem az iOS-t, az ökoszisztémát, de ameddig az Apple csak reszelgette a tudást, addig a többiek most jobban fejlődtek. Tavaly azt mondtam, hogy amit akar később is kiad az Apple, az jobban működik. De a Samsung azért a Fold 2-vel innovatív, a Xiaominál a 90 Hz, zoom, nagy akku, fordított vezetékmentes és sokkal gyorsabb töltés a jobb ajánlat, a Huawei meg... Hát, jó lenne, de már nem biztos, hogy az lesz.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#267) evR válasza Graphics (#265) üzenetére


evR
aktív tag

Nem kotekedesnek szantam.. Az teny en kezdtem. Bocsanat erte. Bar mondjuk en kapalni se szegyellek. Pont

[ Szerkesztve ]

''...trend a lelke mindennek...''

(#268) #72042496 válasza Graphics (#265) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azért a (#105) mrThomi se volt épp egy matyóhímzés.

(#269) Petya88


Petya88
tag

1. Jelentkezzen akinek nincs otthon különböző kütyük, telefonok és bármihez kapott usb töltőből legalább három elfekvőben. Ma már sok elosztóba, sőt fali dugaljba is építenek USB-t. Szerintem igenis van környezetvédelmi jelentősége annak, hogy végre nem adnak mindenhez egy töltő fejet.
2. Továbbra sem értem, hogy egész éjjel miért nem lóghat a telefon a drót végén? (Jól feltöltődik, ráadásul az iPhone még igazítja is az alvási szokásokhoz a töltést!) Ha napközben rá kell tölteni, nekem mondjuk elég a 7,5Wattos Qi is, ami még meg van a Nexus 5 óta 2013-ból (ez lehet, hogy csak 5W)

Tudom kisebbségben vagyok, nekem inkább az ujjlenyomat olvasó hiányzik, főleg így Covid időszakban. A forma viszont végre megint nem az a mindenhol legömbölyített csúszós bénaság, de ez szubjektív.

(#270) icecave válasza Navaren (#262) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem lesz: "50% faster than any other smartphone chip". Házon belül azért pár % (15, vagy hogy összességében) a különbség az A13-hoz képest.

(#271) Balage005 válasza #44179968 (#253) üzenetére


Balage005
csendes tag

Mert valahogy meg kell magyaráznia az illetőnek saját magának és a környezetének hogy mennyire megérte ennyi pénzt kiadni egy márkajelzésre! :))

(#272) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

i12 mini ütősnek tűnik, csak az a fránya forintunk.. :(

Xr

(#273) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

MIÉRT??? Csak kérdezem... :((( :(((
Nem tudták belerakni az iphoneokba az ujjlenyomat olvasót a gombba úgy mint ahogy az ipadnél? :(
Simán elfogadnám azt a kompromiszzumot hogy legyen nagyobb ez miatt a gomb.

Pro verziónál nagyon vártam legalább egy kijelző frissitést 90-120HZ és teljesen káva mentes kijelzőt (bilibe lóg a kezem).
Igy igazából a sima 12 höz képest a 12 pro...hát nem is tudom :N

Azt lehet tudni hogy a hátsó üveglap a 12 pronál is olyan "savmart" hatású lesz mint a 11 pronál vagy visszatérnek fényesre?
Képek alapján savmartnak tűnik, de Unbox Therapy-nál meg amik vannak fényes a hátulja, vagy azok még csak dummy telók?

[ Szerkesztve ]

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#274) evR válasza #72042496 (#268) üzenetére


evR
aktív tag

De nem am...

''...trend a lelke mindennek...''

(#275) Ezekiell válasza Petya88 (#269) üzenetére


Ezekiell
veterán

Type C fej, sokadjára is... Nem Type A. Szóval az otthon elfekvő töltőidet hagyhatod is elfekvőben :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#276) Teo. válasza evR (#267) üzenetére


Teo.
aktív tag

Bakker most eset le nekem ....

Azért nincsen 90 Hz/120Hz,hogy legyen 5G.
De sok helyen nincs 5G.
Ami itt MO van az kb semmi, jövőre se lesz teljes országos lefedettség.
Tehát kvázi nincs 5G-se ( egy jó darabig.)
Viszont nincs magas képfrissítési ráta és töltő se.
Viszont van van egy olyan USB kábek ami nem jó régi apple töltők többségéhez.
Ami miatt venni kell sokak számára egy töltőt ami tutti különcsomagolásban lesz ....
Jajj de szép !!!
(Bocs nem válasz akart lenni)

[ Szerkesztve ]

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#277) Navaren válasza icecave (#270) üzenetére


Navaren
aktív tag

Mhm. :)

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#278) aprokaroka87 válasza Petya88 (#269) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az hogy van semmit nem jelent, mert nem biztos hogy jó.

Nekem 2 töltő fejem van, mindkettő telefonhoz kapott, + 2 micro usb és egy usb-c kábel.

2 telefonom és egy powerbankom van.
Powerbankoz eleve nem adtad töltő fejet.

(#279) evR válasza Teo. (#276) üzenetére


evR
aktív tag

En az ev elejen vettem az iP11-et. Tisztaban voltam vele, hogy lesz-e a csomagban tolto stb... Tajekozodtam. 5G minek? 4G se megy maradektalul jol. 60Hz: nem hasznalnam ki.. Ertsd: tudatos vasarlo vagyok. 8 eve ugyanazzal a szolgaltatonal 9000magyar forintert ket ev rabsag mellett ideadtak a telot korlatlan nettel.. Vannak szempontok

[ Szerkesztve ]

''...trend a lelke mindennek...''

(#280) NGA


NGA
addikt

Szeretem olvasgatni a hozzászólásokat. Jókat szoktam nevetni rajtuk :-)

Annyi a meglátásom ebben a körben, hogy az Apple így nem utasíthatja vissza az esetleges hibás töltőfej miatt telefonok javítását/cseréjét, hisz nem ad hozzá töltőfejet.

(#281) Parallaxis válasza Aryon87 (#134) üzenetére


Parallaxis
addikt

Huawei P40Pro mindezt egy kapszulába rejtette, a hangszórónak meg hely se kell, mivel a kijelző maga a hangszóró..

Az a "kapszula" meg a mellette lévő státusz sor kb. 1 centis csíkot elvesz a képernyő hasznos felületéből általános felhasználásnál. Ez kb. 2,5x annyi mint amennyit az iPhone Notch foglal
:D

A kijelző meg mint hangszóró részemről felejtős a gyengébb hangminőség miatt.

Köszi, de ezek nem kellenének. :)

[ Szerkesztve ]

(#282) BloodRay


BloodRay
veterán

A mini tetszetős lett, de ujjlenyomatolvasó nélkül, kitudjamekkora akksival, optikai zoom nélkül, töltőfej nélkül, 64 GB-os kiszerelésben 300-ért szerintem nevetséges...
Komolyan mondom némelyik modell még tetszene is, de ez a vevő totális hülyének nézése, abszolút lehúzása nálam kizáró ok.
És nem, nem magában az árral van gondom, meg tudnám engedni magamnak mielőtt jön pár okos...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#283) KISDUCK válasza aprokaroka87 (#159) üzenetére


KISDUCK
addikt

Elég hozzá kevesebb idő is 5G-vel? :)

(#284) aprokaroka87 válasza NGA (#280) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Arra mi a garancia, hogy egy hibás 3 fél által gyártott töltőfej esetén van garancia, ha kiderül hogy az okozott gondot?

Mert ha jól tudom jelenleg még használható hozzá nem Apple gyártotta töltőfej is.

Ezt szépen megfogalmaztam...

[ Szerkesztve ]

(#285) aprokaroka87 válasza KISDUCK (#283) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mihez?

(#286) KISDUCK válasza Gsx-rr (#156) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ja hát az a noccs kicsit erős, meg az aod is biztos jó lenne. Most valamiért kora reggel valami hatalmas hiányzó újításra tudtam csak gondolni.

(#287) KISDUCK válasza aprokaroka87 (#285) üzenetére


KISDUCK
addikt

Azt hittem ahszem 5g-s részére válaszoltál, akkor a második fele lett volna?

(#288) icecave válasza BloodRay (#282) üzenetére


icecave
nagyúr

i12 mini: 2227 mAh
i12: 2815 mAh
i12 pro: 2775 mAh
i12 pro max: 3687 mAh

(#289) beastars


beastars
tag

Biztos hogy benem van a hiba, de nem értem miért kell ennyire nyálat csorgatni? Oké oled kijelzö ez tetszik is. Nagyobb is ez jo, a kicsi hidegen hagy, de hogy már töltöt is nekem keljen venni és ehhez még tapsikoljak ahogy itt SOKAN tetszik. Persze világért sem mondom azt hogy hülyére vagy véve ( persze környezettudatoság, ez ujabb trendi lesz) mert azért kapsz egy kábelt. És remélem Jövöre a csomagolásért is felárat kérnek majd mert hát ez is mekkora kiralyság lesz..és egy ujabb fas.. fog a többi gyárto el lesni sajnos

(#290) aprokaroka87 válasza KISDUCK (#287) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az 5G-Hez.

nem értem az összefüggést az 5G és a gyorsabban elfogyó adatkeret hozzászólásodhoz :)

(#291) Hallosz


Hallosz
senior tag

Az aksi kapacitása dönti el, hogy 12 vagy 12 mini. Tetszeni, a mini tetszik jobban.

Mert lakni, muszáj.

(#292) Parallaxis válasza #08176384 (#223) üzenetére


Parallaxis
addikt

Gyakorlatilag akadályozza a készülék rendeltetésszerű használatát

Nem értem a felháborodást... Már most is rengeteg terméket adnak töltőfej nélkül és eddig ez senkit nem zavar.
Pl. a Samsung az összes kiegészítő termékét (órák, Bt füles stb.) évek óta töltőfej nélkül, egy sima kábellel adja, pedig tölteni ezeket is kell.

Ez olyan mintha egy kocsit úgy vennél meg, hogy az üzemanyag betöltő nyílást külön meg kell venni a kocsihoz.

Bocsi, de a kocsidhoz sem kapsz saját benzinkutat, sem töltőállomást (elektromos esetén). Sőt még csak tele sem tankolják neked a szalonban :D

(#293) adamklark válasza Petya88 (#269) üzenetére


adamklark
senior tag

én jelentkezem hogy nincs 3 millió elfekvő töltő, de én vagyok kisebbségben :d

(#294) NemMo


NemMo
őstag

11 pro-ról szerintem váltani fogok 12 minire, csak nézek előtte üzemidő teszteket, mert félek abban nagyon karcsú lesz a mini, de a méretei miatt nagyon kívánatos

(#295) adamklark


adamklark
senior tag

fél álmosan néztem a streamet. ennek az új csoda toknak amúgy mi az értelme, hülye biztos?

(#296) -Faceless-


-Faceless-
őstag

A lydar szenzor tetszik is, ha 90 hz lenne a kijelző még be is neveznék rá, de ez a bemutató egyszerűen röhejesen szar volt.
Komolyan mindenkit hülyének néznek?

Mintha ők találták volna fel az 5G-t, Samsung már hónapok óta használja az új törés álló üveget, és rossz volt nézni ezeket az retardált neveket amit mindenre rá kell akasztani...

Na mindegy következőt megvárom hátha lesz lydar a simában is.

(#297) Parallaxis válasza Ezekiell (#238) üzenetére


Parallaxis
addikt

USB A van a falban és ezer eszközön meg töltőn - nem USB C. USB C töltője nincs az átlagnak, milrt is lenne?

Ha USB A lett volna, akkor a saját vásárlóit szúrta volna tökön, mert az összes jelenlegi Apple gépen USB C van már egy ideje.
Egy átalakító, ami kb. kerül 200 Ft-ba nehogy már probléma legyen annak, akinek nincs C-s töltője..

(#298) BloodRay válasza icecave (#288) üzenetére


BloodRay
veterán

Köszönöm az infót.
Kitettek magukért... :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#299) mrThomi válasza #72042496 (#268) üzenetére


mrThomi
addikt

Matyóhímzés :DDD Pedig próbáltam szépen fogalmazni. Nem túlzás, iphone 4 óta akarok váltani, vagy második telefonnak beszerezni egy iphone-t. De amit művelnek az számomra szánalmas, és bosszantó :F Ekkora cég, csinálhatná 1000x jobban is, de NEM. Hát akkor leírom a veleményem, mint sokan mások.

(#300) Parallaxis válasza ak76 (#241) üzenetére


Parallaxis
addikt

Egy rakás pénzt fognak lehúzni azokról akiknek nincs otthon a megfelelő töltője.

Tényleg, a 200 Ft-os átalakító rengeteg pénzbe kerül :D
Te tényleg vennél egy új töltőt, mikor van otthon vagy 10 db, ahelyett, hogy szereznél egy átalakítót? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.