Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Dany007 válasza Szabi® (#1900) üzenetére


Dany007
veterán

Rose gold telefonod volt? :o

(#1902) Szabi® válasza Dany007 (#1901) üzenetére


Szabi®
addikt

Mindig kísérletezek a színekkel .De elvileg sima Gold volt :D

(#1903) Ricardo válasza Szabi® (#1900) üzenetére


Ricardo
félisten

Igen, ebben is van valami, de ez függ attól is ki mire használja. én például sokat fotózok a telefonjaimmal. Sokszor nem hátrány ha van rajta tok. :N

Meg aztán egy kőmüves, és egy irodai dolgozó teljesen más körülmények között éli a mindennapjait. Előbbinek nem biztos, hogy elég betartania a "nem rakok mellé mást a zsebbe szabályt. ahány ember, annyi felhasználási szokás.

(#1904) koxx válasza tibcsi0407 (#1899) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Remek, jó kilátások. :o Csak nehogy befusson hamarabb az Mi10T pro...

(#1905) jegesib válasza Szabi® (#1900) üzenetére


jegesib
aktív tag

amikor megvettem a 4S-em, nagyjából amikor megjelent, marhára tetszett, soha nem használtam tokot, mindig tudtam vigyázni dolgaimra. Ellenben lehuppantam egy alacsony kempéngszékre, teló ki a zsebemből, pont a sarkára esett kb 30 centi magasról, szarrá tört a kijelzője. Ekkor volt éppen cirka 2 hetes. Apple nem javította, bontott még nem volt, így maradt az utángyártott fos kijelző. Na azóta tetszik az SE-n a bőrtok és az üvegfólia :D

(#1906) tibcsi0407 válasza koxx (#1904) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Inkább a halál. ;]
Nálam még az Xperia 5 II játszana, de kívánok inkább.

https://utdetailing.hu/

(#1907) Szabi® válasza Ricardo (#1903) üzenetére


Szabi®
addikt

Gáz-fűtésszerelő vagyok németben,úgyhogy az irodai munka kilőve.Bár hazudok,mert egyszer az ingolstadti audi irodaházba elromlott egy infrapanel,4 napot ott voltam .. :)

jegesib A "jobb félni,mint megijedni" alapelv érvényesül akkor nálad :D

[ Szerkesztve ]

(#1908) koxx válasza tibcsi0407 (#1906) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hehe :DDD
Nálam sonyból csak ps5 jöhet a lakásba, semmi más.

(#1909) jegesib válasza Szabi® (#1907) üzenetére


jegesib
aktív tag

vicc, de azóta télleg megkedveltem a bőrtokot, biztosabban fogom benne, elkoptattam már belőle kettőt 4 év alatt, de a teló még mindig patika, pedig esett nem egyszer, de vagy tok sérült vagy az üvegfólia.

(#1910) joey04 válasza tibcsi0407 (#1906) üzenetére


joey04
titán

Azt a modellt nagyon összerakta a Sony. Nem lesz sikeres, mert olyan helyzetben vannak, hogy most jobbat kellene adni a többieknél olcsóbban (anno így lépett felfelé a samu meg a huawei is), ez a készülék meg "csak" simán hozza a konkurencia szintjét. Mi 10t pro-ra meg tényleg nem tudom miért vannak annyira rápörögve. Szvsz mindenkinek van rá alternatíva. Max az amoledtől fejfájósaknak megváltás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1911) koxx


koxx
MODERÁTOR

Alzán megjelentek a dátumok, természetesen pont az általam rendelt kék nincsen csak (okt30), kb bármelyik másik szín átvehető vasárnap. F.szom :((( de lehet akkor fekete lesz belőle, a tok miatt úgysem látszódik semmi.

joey04: azért mert az Mi10T pro elég ütős cucc lett, kivéve az IPS kijelzőt, de 210k a teló és mindent tud amit ma egy droidos teló tudhat/amire szükség van. A sonyért mennyit is kérnek? na ezért tart ott ahol, beállhat az LG mellé.

[ Szerkesztve ]

(#1912) joey04 válasza koxx (#1911) üzenetére


joey04
titán

he? a mi 10 prot SAJÁT márkatársai lehetetlenítik el. A Sony egy külön téma. btw abban van ip védettség, telephoto kamera, és amoled kijelző (utóbbi ízlés kérdése, de marketing értéke mindenképpen több). Maradjunk annyiban, hogy a sony többet ad, de drágábban, kérdés ez kinek éri meg. De valamit benéztél, mert én ezt a 2 telefont csak egy kommentben említettem, de nem eresztettem egymásnak. A mi 10 pro szvsz egy fölösleges készülék, a fent részletezett okok miatt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1913) judas13 válasza belan (#1847) üzenetére


judas13
addikt

Pontosan ez a ráncfelvarott, i5 dizájn, nem is jutott más nekem sem eszembe. Nagyon bejön ez a szögletes forma.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#1914) #16820480 válasza joey04 (#1912) üzenetére


#16820480
törölt tag

+1
Az a Mi10T Pro kb annyira jó, hogy annyi erővel már egy OP Nord-ot is vehet az ember, csak olcsóbban. Főleg, hogy MIUI van rajta, ami ha hízelgő akarok lenni, akkor egy polarizáló rendszer.

(#1915) leslien


leslien
nagyúr

elvileg Láng Vincét játszik a i12 ....
egy óra múlva itt vagyok...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1916) tibcsi0407 válasza joey04 (#1910) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egyedül a Sony-tól való félelmem miatt nem merem megvenni. Brutális lett a kamera trió is, főleg a főkamera az 1.9 micronos pixelekkel.

A Mi 10T Pro egy középkategóriás cucc erős processzorral, semmi több. Teljesen más liga.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1917) syIex válasza leslien (#1915) üzenetére


syIex
veterán

Ez mit is jelent? :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1918) koxx válasza syIex (#1917) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én is próbáltam megfejteni, de nem jöttem rá :N

(#1919) icecave válasza koxx (#1918) üzenetére


icecave
nagyúr

Gondolom felhívta a futár, hogy egy óra múlva ott van a telefonnal.

(#1920) Gubu0101 válasza icecave (#1919) üzenetére


Gubu0101
veterán

Meglepo lenne, foleg hetvegen. Max uzletben lehet atvenni, ha nem tevedek :))
Nekem ugy inditott a Telenoros, hogy videkre hetfotol indul a kiszallitas, itt legalabb is nincs szombaton se futar se posta :(

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1921) icecave válasza Gubu0101 (#1920) üzenetére


icecave
nagyúr

Telekom is 24-re ígérte a kiszállítást, és többen mondták, hogy van GLS is hétvégén (szombat), max a feladónak kicsit többe kerül.

[ Szerkesztve ]

(#1922) Gubu0101 válasza icecave (#1921) üzenetére


Gubu0101
veterán

Na majd ma ugy is jelentkeznek akik igy megkaptak.
Az a telekom, emitt ingyenes a kiszallitas azon nem lehet varialni.
Mondjuk en nem vagyok raporogve mert nov. 6 ra kertem a kiszallitast, addig nem tudom sehogy atvenni :(((

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1923) koxx válasza icecave (#1919) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Meglátjuk :)
Én meg átvariáltam a rendelést, lemondtam a kékről, fekete van az alzánál, elvileg holnap 19h utáni átvétellel. De, hogy miért pont 19h azt a franc se érti, amúgy meg 8-kor zárnak.

(#1924) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Gratulálok a Telekomnak, ha már ma szállítanak!
A bajom csak az, hogy amikor elő akartam rendelni, akkor legkorábbi szállítási idő, amit írtak a november 6 volt! Erre most kiderül, hogy már ma is van esély a kézbesítésre! Pedig 16-án kb. 14.15-kor le akartam adni a rendelést! Szal mondhatni, hogy az elsők között voltam! :W
Sebaj, így megrendeltem máshol! ;)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1925) icecave válasza PeteePeti (#1924) üzenetére


icecave
nagyúr

Színtől, tárhelytől függ. Ha végig klikkeled a színeket, most is van olyan, amit előbbre ír, mint mást. Szóval ha olyan szíben kérted, amit csak akkorra tudtak szállítani, akkor az nem is változott előbbi időpontra azóta sem.

(#1926) tibcsi0407 válasza PeteePeti (#1924) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Honnan rendelted végül?

https://utdetailing.hu/

(#1927) PeteePeti válasza icecave (#1925) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az óceánkék 128-as volt amúgy amit akartam!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1928) PeteePeti válasza tibcsi0407 (#1926) üzenetére


PeteePeti
őstag

Emag! Ott már fenn van fiókomban a számla is és a jótállás is imei számmal! Szal ezekszerint már náluk van a készülék! Remélem hétfőn, vagy kedden hozzák majd!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1929) telefonmágus válasza PeteePeti (#1928) üzenetére


telefonmágus
senior tag

magyart vagy románt kapsz ? :)

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1930) tibcsi0407 válasza PeteePeti (#1928) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hm, akkor lehet én is megrendelem onnan gyorsan. Köszi!

Update:

Nekem mind előrendelés státuszú..

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1931) PeteePeti válasza telefonmágus (#1929) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ez milyen szempontból lényeges?

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1932) telefonmágus válasza PeteePeti (#1931) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Csak a gari miatt

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1933) jegesib válasza telefonmágus (#1932) üzenetére


jegesib
aktív tag

nem releváns, világgaris

(#1934) viera válasza Gubu0101 (#1920) üzenetére


viera
őstag

Már beszéltem a futárral és 11-12 körül ér ide.
Telekom-os rendelés és Veszprém mellett lakom.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1935) PeteePeti válasza jegesib (#1933) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ezt én is így tudom! Ezért rendeltem be nyugodt szívvel náluk! Nyilván egy Samsung, Huawei, Xiaomi, stb. esetében már más a helyzet! :B

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1936) telefonmágus válasza jegesib (#1933) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Bocs ezt nem vágom,mi ez a világgari?

1év 2év ?

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1937) Dany007 válasza viera (#1934) üzenetére


Dany007
veterán

Wow-wow! ;]
És melyik színt rendelted? :DD

(#1938) viera válasza Dany007 (#1937) üzenetére


viera
őstag

Grafit
Ha kíváncsi vagy rá akkor meg tudod nézni.
Olvastam,hogy Veszprém környékén megnéznél egyet.
Mondjuk ez nem kék,amit keresel. :)

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1939) Bossi válasza viera (#1934) üzenetére


Bossi
őstag

Nekem megjött Telekomtól kék színben... A szín pont mint képeken és a vidókon hol szép hol nagyon fényes érdekes :) de nem rossz a kinézet viszont nagyon jó és nagyon jó fogni...
Most megy a visszaállítás mentésből aztán majd jelentkezem még belakom illetve párosítom Apple Watch-al stb..

(#1940) Gubu0101 válasza viera (#1934) üzenetére


Gubu0101
veterán

Zsir,az jo.A telekom tud valamit :D Nekem most is van a helyi depoban cuccom de,hogy ma nem hoznak ki nekem semmit az hotziher :D
En majd 2 het mulva nyomkodom szet,ugy is pentekre rendeltem,lesz idom kitapasztalni.
Meg olvasom majd az itteni velemenyeket :B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1941) leslien válasza Gubu0101 (#1920) üzenetére


leslien
nagyúr

tessék...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1942) viera válasza Bossi (#1939) üzenetére


viera
őstag

Gratulálok,használd egészséggel. :K
Nekem mindig a szürke tetszett legjobban telefonban.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1943) 7Heads Drago válasza jegesib (#1933) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Csak a világ garison 1 év lesz. Az itthonin meg nem variálnak a 2ik évvel se.
Tudtommal.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1944) koxx


koxx
MODERÁTOR

Az alza számla még mindig azt írja, hogy 24 hó gari, gondolom 12 hó alma, a másik fele meg bolti lenne :F

(#1945) Bossi válasza viera (#1942) üzenetére


Bossi
őstag

köszi :) nekem eddig a legtöbb telefonom szürke vagy fekete volt most bevállaltam egy kéket :)

(#1946) Dany007 válasza viera (#1938) üzenetére


Dany007
veterán

Oh, köszönöm!
Valóban, a kékre lennék kíváncsi, mert az a "lutri" egyelőre. A Grafit meg amolyan biztonsági játékos, hogy az biztosan jó lesz! De tényleg köszönöm a lehetőséget! :R

(#1947) jegesib válasza 7Heads Drago (#1943) üzenetére


jegesib
aktív tag

fogalmam sincs hogy megy az otthon, eddig minden szarhoz vettem apple care+-t és külföldön élek, ellenben 1x már volt vmi problémám és a németországban vásárolt ipadot gond nélkül átnézték otthon, minden számla nélkül serial alapján, akkor mondta a srác, h minden apple hordozható eszközre világgari van, még akkor is ha az adott országban pl nem árulnak apple care+-t (otthon akkoriban, nem lehetett ilyet venni, talán még most sem).

(#1948) koxx válasza Bossi (#1939) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

sima vagy pro? nekem is a kék tetszik sajnos :)

(#1949) Gubu0101 válasza leslien (#1941) üzenetére


Gubu0101
veterán

Faxa :C

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1950) telefonmágus válasza koxx (#1944) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Meg kell nézni imei alapján ,hogy magyar vagy kintit adnak

Általában cseh/szlovák régióst nyomják

Magyar 2év gari , kinti 1év gari +bolt amit intéz

[ Szerkesztve ]

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.