Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Tibee86 válasza Szabi® (#1632) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezt mégis miből raktad össze, hogy szerintem nem lehet kritizálni az Apple-t, vagy negatív dolgot írni? De ugyanúgy megkérdezném, hogy azt miből gondolod, hogy belőlem megél az Apple? :F Pont ezekért felesleges leállni bármilyen témában manapság már fórumozni, mert pl ahogy jelen esetben te, kitalálsz dolgokat a fejedben amit a másik szájába adsz, majd azokkal érvelsz a másik ellen a saját igazad mellett...

[ Szerkesztve ]

(#1652) Noukoum válasza Ricardo (#1650) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért ha belegondolsz mennyire szomorú már hogy az emberek annyira hülyék pazarlóak hogy csak a magas ár gátolja őket a fogyasztásban rengeteg esetben, van ahol ott is keresnek kiskaput.
Most csak egy példa, de ha már mobil ne mondja nekem senki hogy 1 telefonra 20db tokot kell venni. És a legtöbb esetben itt is az ár a gát, hiszen biztosan nem méregdrága és elképesztően túlárazott (és nem is igazán tartós) apple tokból vesznek tucatnyit az emberek, főleg a balkánon..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1653) Dany007 válasza Noukoum (#1652) üzenetére


Dany007
veterán

Ezért szerintem kár az embereket hibáztatni. Mármint úgy kompletten.
Ez így lett kitalálva, direkt.
Még ma is beleborzongok, ha megnézem az első keynote-ot vagy épp Jony Ive i5-ös promóvidóját. Ez egy "szakma", hogy ők rávegyenek arra, hogy megvedd azt a valamit. Marketing. Egyetemen is oktatják. :D És az Apple ezt elég jól csinálja, de persze a többi gyártó se panaszkodhat.

Tehát arra célzok, hogy a "hülye emberek" csak félig meddig felelősek a pazarlásért. De inkább csak töredékében. Hiszen komplett iparágak épültek arra, hogy már-már tudományos alapon eladjanak nekünk minden szart olyat is, amire nincs szükségünk.

Plusz ott a másik érdekesség, a "tervezett elavulás". LINK. Ami részben a gazdaság mozgatórugója és elősegíti a fejlődést. Elég belegondolni, ha nem lenne alapvető vágyunk a jobbnál jobb elérése, akkor a mai napig 2Mpxl-es kamera lenne az iPhone-ban és 4GB tárhely. Ugyanígy az elavulás is, ha minden örökélet+1napig tartana, akkor jóformán elég lenne mindent csak 1x legyártani, feltölteni a piacot vele, aztán a gyárak 90%-át be is lehetne zárni, a maradék százezer dolgozót meg hazaküldeni.

(#1654) zsoltiz válasza Zanik (#1637) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Egyetértek. A másik érdekes dolog az lesz, amikor leveszed a telefont a töltőről. Minden alkalommal úgy kell róla “letépni” (2 kéz kell hozzá), mert jön a telefonnal az egész töltő meg kábel. Mivel rá van tapadva, pont olyan lesz a procedúra, mint egy vezetékes töltővel. Nem elég csak felkapni a telót, ahhoz a MagSafe fejet rögzíteni kéne az asztalhoz. (autós tartóban van előnye, otthonra az éjjeliszekrényre biztos nem vennék ilyet, mert a vezeték nélküli töltő kényelme veszik kel azzal, hogy a töltőt mágnes rögzíti a telefonra)

[ Szerkesztve ]

(#1655) Noukoum válasza Dany007 (#1653) üzenetére


Noukoum
veterán

Én nem akartam ennyire belemenni a témába, mert szerintem itt felesleges. Csak arra akartam utalni hogy mi a francnak egy csomó olyan dolog amit nem is használunk és miért kell egy cégnek közbelépnie ahhoz hogy a user kontrollálja magát.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1656) janeszgol


janeszgol
félisten

"A TF Securities neves elemzője, Ming-Chi Kuo szerint a jelenleg elérhető két modell (az iPhone 12 és az iPhone 12 Pro) 7 és 9 millió közötti számban rendelték meg, mielőtt a hétvége véget ért volna. Kiderült, hogy Kínában, az Egyesült Államokban és Európában is igen nagy az igény az újdonságok iránt.
Csak összehasonlításképpen: az Apple becslései szerint a teljes iPhone 11 család 10-12 millió előrendelést hozott az indítási héten, a 2019-es modellekből 500 ezer-800 ezer darab kelt el az első 24 órában, a két elérhető iPhone modellből viszont 1,7-2 millió darabot értékesítettek mindössze egyetlen nap alatt."

[link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1657) janeszgol válasza zsoltiz (#1378) üzenetére


janeszgol
félisten

Erre lenne jó megoldás a webapp. A telefon egy vékonykliens lenne csak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1658) Parallaxis válasza Szabi® (#1614) üzenetére


Parallaxis
addikt

Beleállhatsz, mikor adott ki az apple eladási statot bámelyik készülékével. :F És miért nem :F

Melyik gyártó ad ki eladási statisztikát negyedéves jelentésnél? Ja, egyik sem.

(#1659) #40047616 válasza janeszgol (#1656) üzenetére


#40047616
törölt tag

Van rá kereslet azt meg kell hagyni.

(#1660) Parallaxis válasza Tin (#1617) üzenetére


Parallaxis
addikt

Egy mai Androidos csúcstelefonon lazán elmegy sok játék 120 fps-en, mert nem csak az A13 erős.

Egyet mondj, ami valóban elmegy 120 fps-en :)
Nem a SOC a szűk keresztmetszet, hanem a fejlesztők és a sokféle vas, amire optimalizálni kéne.

(#1661) Tin válasza Parallaxis (#1660) üzenetére


Tin
veterán

165 eleg lesz?

Kezdesz idegesito lenni, haver... eleg mar a legbolkapott Android fikazasbol!

(#1662) Navaren válasza zsoltiz (#1654) üzenetére


Navaren
aktív tag

Picit túlagyalod a ‘procedúrát’, nem? :)
Egyébként gyanítom, ugyanannyi lesz a mozdulat, mint a Watchnál, életemben nem használtam még mindkét kezem hozzá. Nem tűnik olyan rohadt erősnek a mágnes a videók alapján (MKBHD pl.). Megtartja, ha felemeled, de konkrétan egy mozdulattal le tudod ‘rázni róla’ - autós töltő meg nyilván erősebb lesz.

Basszus, nagyon jöhetne már az a teszt mert kezdünk nagyon abszurd dolgokon elmélkedni :D

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1663) koxx válasza Parallaxis (#1660) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha ezt tovább folytatod kiraklak a topikból.

(#1664) zsoltiz válasza Navaren (#1662) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

A Watch töltője kisebb.
Ezt meg majd nyilván rázogatni fogod. Nem kell ehhez teszt, a sima vezeték mentes töltő nem tapad a telefonra, a mágneses meg igen ergo felemeled a telefonnal együtt és plusz mozdulatot vagy 2 kezet igényel. Az eddigi videókból látszik hogy elég erős, a töltő zsinorjaval fel lehet emelni a telefont.

(#1665) Noukoum válasza Navaren (#1662) üzenetére


Noukoum
veterán

Ami viszont probléma lehet hogy nem műanyag vagy gumi a töltő tetejének széle, így minden egyes csatlakozáskor valószínűleg sérül a telefon. Hogy ez semmiben, karcban vagy másban fog megnyilvánulni azt nem tudom. De mindenesetre elég para.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1666) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Így működik az új mágneses töltő!

(#1667) jegesib válasza zsoltiz (#1654) üzenetére


jegesib
aktív tag

de hiszen ez csak egy lehetőség, nem kell neked megvenni a magsafe töltőt ha nem szeretnéd. Veszel sima vezetékmenteset, problem solved...

(#1668) Navaren válasza Noukoum (#1665) üzenetére


Navaren
aktív tag

Ez már inkább valós aggodalom.
A korábbi órám alja is 2 év alatt ~ 2 naponta töltéssel tényleg szedett össze karcokat alulra.
Szerencsére megy tokokkal is.

De nem lesz itt baj a mágnesekkel, ez innen elég jól kiderül.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1669) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

iPhone 12 Pro camera teszt! Úgy tűnik ebben az évben is tarolja a mezőnyt a szifon és Pixel! :Y

(#1670) janeszgol válasza tesz-vesz123 (#1666) üzenetére


janeszgol
félisten

Én még egy pici szögletességet elbírtam volna (Sony ebben forever), de így is szép. Az a kék gyönyörű. Ellenben a piros. Ahogy MKBHD os mondja: azt pirosnak hívni... Ugyan nekem nincs nyelvvizsgám, de aki ezt pirosnak hívja, az még nálam is gyengébben beszéli az angolt. :)

Szerk.: ez a magsafe ilyen gyenge tartással semmit nem ér. Még a tok is leesik róla. Hülyeség az egész. (Erősebb mágnes se legyen benne, inkább hagyták volna ezt az egészet.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1671) tesz-vesz123 válasza janeszgol (#1670) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Olyan mint egy piros strandlabda, amit kiszívott a nap. :DDD

(#1672) kozmy válasza tesz-vesz123 (#1671) üzenetére


kozmy
őstag

Az koral pirosnak hívják :DDD

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#1673) janeszgol válasza janeszgol (#1670) üzenetére


janeszgol
félisten

Mert hamis biztonságérzetet ad. Amikor ment az előadás, azt gondoltam, hogy majd ez megakadályozza a véletlen lelökéseket, és tök király. Hát nem. Néhányan majd akkor szembesülnek vele, amikor a légy fing leviszi az asztalról a telót.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1674) tibcsi0407 válasza janeszgol (#1670) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Arra való ez, hogy így még több Apple certified eszközt adnak el. ;]

https://utdetailing.hu/

(#1675) Ricardo válasza tesz-vesz123 (#1669) üzenetére


Ricardo
félisten

Rendes teszt még nincs? Fotókat nézni Youtube videóba bevágva olyan mintha a moziban , kamerával titokban felvett filmet nézné valaki 4K tévén.

(#1676) 7Heads Drago válasza Parallaxis (#1610) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Android vs iphon:
link
Ha te nem látod a különbséget akkor menj el szemészetre. És ezt tényleg a legjobb szándékkal mondom. Nem bántásként.
Ipadon a különbség: link

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1677) syIex válasza 7Heads Drago (#1676) üzenetére


syIex
veterán

Nyilván látszik, de a telefon nem kap közel sem annyi előnyt, mint egy nagy monitor pl.
Majd lesz ebben is amikor nem fog kellene az hozza, hogy a felbontás vissza legyen butitva vagy le meríti 4 óra alatt a telefont. Sosem adott ki az Apple olyat ami kompromisszum köteles. :U

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1678) tesz-vesz123 válasza Ricardo (#1675) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Ezt dobta fel a YouTube ajánlásban, szerintem írott teszt még nincs. A jövő héten már várható.

(#1679) janeszgol válasza 7Heads Drago (#1676) üzenetére


janeszgol
félisten

3:30-tól látod a Jelly effectet a Samsungon? Brutálisan kihozza a videó. Amúgy ez lassított felvétel?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1680) Tewe013 válasza janeszgol (#1679) üzenetére


Tewe013
őstag

Lassított felvétel nélkül nehéz lenne bemutatni a 120Hz-et egy 60FPS-es vidiben.

[ Szerkesztve ]

(#1681) Ricardo válasza syIex (#1677) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyszerű lenne. Beleteszi, és ki/be kapcsolhatóvá teszi. Ezzel rábízza a döntést a felhasználóra. ha tutira akar menni akkor figyelmezteti a felhasználót. mondjuk bekapcsoláskor feldob egy ablakot, hogy a nagyobb képfrissítés drasztikusan csökkentheti a telefon üzemidejét. A felhasználó leokézza és ezzel tudomásul veszi. ha nem kell nem kapcsolja be. Az Apple mondjuk nem az a cég aki ilyen felelősségteljes döntést rábíz a felhasználóra.

(#1682) tibcsi0407 válasza tesz-vesz123 (#1678) üzenetére


tibcsi0407
félisten

The Verge és Cnet már publikált írott tesztet.

https://utdetailing.hu/

(#1683) janeszgol válasza Tewe013 (#1680) üzenetére


janeszgol
félisten

No igen. Akkor meg minek mutogatjuk? Aki kíváncsi, az menjen el egy boltba, vegyen a kezébe egy 120 HZ-es akármit, meg az iPhone-t, és úgy nézze meg.
Csak így adunk korrekt választ a fórumtárs felvetésére. (Bár ez is némileg emberfüggő, mert valaki jobban érzékeny a képfrissítésre, valaki nem, valaki azt se tudja, mit kell nézni stb.)

Szerk.: ráadásul tartalomfüggő az egész. Ez is fontos!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1684) tesz-vesz123 válasza tibcsi0407 (#1682) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Köszi, már lesem is! :R

(#1685) 7Heads Drago válasza #86564352 (#1645) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Lehetne itt nagyobb különbség isa tavalyi modellekhez képest. Csak bele kellett volna rakni egy valódi 5xes zoomot. Ujjleolvasót pl oldalra, nagyobb hz kijelzőt, kisebb notchot, egy 4000es akkut, esetleg 8/6gb ramot.
Ki vagy mi fogta vissza az Apple-t?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1686) tibcsi0407 válasza 7Heads Drago (#1685) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az, hogy nincs rá igény, mert így is többet adnak el belőle, mint bárki a saját flagship-jéből. Akkor mi a töknek tegyenek bele minden feature-t?
Akárhogyan is nézzük, a számok őket igazolják. Hiába a sírás a képfrissítés, meg a zoom range miatt, bőven eladnak ebből a szériából is 100 milliót legalább.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1687) Friczy válasza Zanik (#1450) üzenetére


Friczy
senior tag

Továbbá port nélkül kicsit problémás az airplay módban történő zenehallgatás, filmnézés is. Ez már a jack elhagyásakor is felmerült, akkor az volt a szokásos válasz, hogy használd a hozzá adott fülhallgatót, vagy a lightning-jack adaptert. Ami lassan megszűnik....

(#1688) 7Heads Drago válasza tesz-vesz123 (#1669) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha legalább 2-3 teloval lenne összemérve. Ez így önmagában nekem semmit se mond.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1689) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

iPhone 11 Pro vs 12 vs 12 Pro kamera összehasonlítás!

(#1690) Zanik válasza janeszgol (#1670) üzenetére


Zanik
addikt

Pont ezt írtam, hogy nem tűnik annyira erősnek a mágnes. Egy 3rd party autós töltő/tartóba persze lehet majd erősebbet tenni. Nem azt mondom hogy eleve hülyeség, csak hogy még nem elég meggyőző nekem.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1691) #86564352 válasza 7Heads Drago (#1685) üzenetére


#86564352
törölt tag

Hogy ismerik a felhasználó bázisukat? A piac őket igazolja. Egyébként ha beleraknak mindent a Pro-ba és még drágább, akkor meg azért menne a sírás. Így is már a Pro és a Max között van némi különbség.

Egyébként amit írtam váltás kitolódásról nem csak az Apple-re jellemző, aki tavaly vett Samsung flagshipet, idén vált az újra? Nem valószínű, mert minek? Átlag vásárló számára nincs manapság akkora éves ugrás, ahogy régen volt. A legjobban fogyó iPhone az elmúlt években a 11 és előtte XR voltak. (LCD modellek, single camera) A legolcsóbb iPhone, az SE is tud egy napot és elég jó képeket csinál és 4K videót és évekig gyors marad. Szóval a tömegeket nem annyira érdekli ami a kockák közt lemegy specifikáció háború, hogy csak az übergigahipermax Hz, mAh, W, MP, GB cucc lehet csak jó. Ha jövőre vagy azután bekerül a 120 Hz Pro Motion kijelző, akkor majd találtok mást ami miatt lehet háborogni.

Huawei, Sony találsz szinte minden benne van modelleket, mégse övék a piac, mert nem minden a specifikáció.

(#1692) Szabi® válasza syIex (#1677) üzenetére


Szabi®
addikt

"""Sosem adott ki az Apple olyat ami kompromisszum köteles. ""

Ez így nem teljesen igaz . Sajnos az Apple is egy-egy eszközét alulméretezi.És attól még jó drágán adja.
Megnézném ez a gép mennyire kompromisszumos a két éves Shadow of the Tomb Raider alatt :) (Tudom, Macen nem kell játszani,filmvágásra van)

450 ezerért :

(#1693) #86564352 válasza Szabi® (#1692) üzenetére


#86564352
törölt tag

És túl sokáig árulták 5400 RPM HDD-vel a gépeket. Túl sokáig tartott a butterfly keyboard fiaskó is. Egyébként sajnos vagy nem sajnos ez a marketing miatt, betesznek a kínálatba egy alulkonfigolt alapmodellt, hogy elmondhassák már ezer dollárTÓL van iMac. A tájékozatlan nagymama megveszi polcról karácsonyra, aki ért hozzá az konfigurálja és tudja többe kerül a jó. Ez a -TÓL dolog ilyen, gyerekkoromban én is mondtam anyunak amikor elvitt mekizni, hogy nem a sima hamburgerre gondoltam ám. :D

(#1694) ToniSoprano válasza tesz-vesz123 (#1689) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Én egy 49 colos tv-n néztem 4K-ban az összehasonlítás tesztet, igazán nem láttam érdemi különbséget, ahogy a tesztelő is nagyon erőlködött. Nekem nagyon sokszor a 11-es kamerája természetesebbnek tűnt kicsit úgy tűnik ez a kamera hype egy marketing bullshit, vagy nagyon el van túlozva. Ettől még az Iphonok jók, és megbízhatóak csak szerintem túlárazottak, ez a 12 ugyanaz mint a 11 átlagos felhasználó szempontjából nem hozott semmi érdemi újítást, viszont a forma sokkal jobb lett ami azért fontos és eladhatja a telefont.

Egyébként az Android fronton a gyártók akkor tarolnának, ha tök hasonló paraméterrekkel mint az Iphone 12 pro (3 jó kamera), csak persze nagy akkuval kiadnának telefonokat 200-250 ezer Ft-os nem szürke importos áron. Ezzel letarolnák a piacot baromi nagy nyereséggel. Erre van kezdeményezés pl. Pixel 5, Samsung 20 FE csak méretopciók is kelllene, hogy legyenek ebben az árkategóriában, specifikációban (és volt nagyon sok jó telefonja a Huawei-nek pl. P30, P40 Pro stb de kő kiszálltak a versenyből sajnos amit személy szerint nagyon sajnálok és nem biztos jó az innovációnak és a versenynek).

Az kiderült eddig is hogy hiába a Samsungban a 120 Hz-es kijelző ha ugyanabban az árban van (értsd ugyanolyan baromi drága) a Samu és az Iphone inkább inkább az Iphone-t veszi meg az átlag felhasználó.

A Face ID-t meg a baromi nagy és ronda Notch-ot el kéne már felejteni, főleg a vírusos maszkos időszakban, eléggé vírusveszélyes dolog és nem komfortos, vagy legalább pl. a bekapcsológombba, vagy a kijelző alá beletenni egy ujjlenyomat olvasót, hogy legyen alternatíva is.

Összegezve én érdemi újítást nem látok, viszont a forma szerintem sokkal letisztultabb, egyedibb, karakteresebb lesz ami eladja elég jól a telefont ez nekem nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#1695) 7Heads Drago válasza #86564352 (#1691) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez a "piac őket igazolja" ez csak egy találgatás mivel nem tudjuk mi lenne ha még jobb lenne.
Nekem személy szerint sokat dobna az új telo választkor egy nagyobb akku és több ram, kisebb notch felállás. Sőt valszeg nem is érdekelne a droidos vonal. Pedig eddig csak az volt nekem. Még akkor is dobna valamit az áron. Viszont az alkatrész árakat ismerve egy nagyobb akku több ram felállás maximum 50 dollárt dobna az áron. A kisebb notch az valszeg drágább cucc.
Persze tudom így is jó a legtöbb usernek, csak én vagyok a túl igényes. :))
Ma megjött a lányom I11-ese. Kíváncsian várom milyen lesz. Sajnos ma nálunk tervezett áramszünet van, és a lányom sim-je sincs itthon. Szóval csak este ha hazaér tudom én is megnyomkodni. Illetve nem akarok a saját accountomal belépni rá, az övé meg agyon van titkosítva. :DDD

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1696) 7Heads Drago válasza 7Heads Drago (#1695) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mellesleg 16-án rendeltem az I11-et, szóval simán lehet hogy ma fog célba érni sok I12 is. Szóval lehet izgulni. :N

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1697) Navaren válasza ToniSoprano (#1694) üzenetére


Navaren
aktív tag

Ha megnézed Mrwhostheboss videóját, akkor ott elég jól kijön, hogy mik a különbségek, a srác most is nagyon klasszul elmagyarázza, melyik változtatás mit eredményezhet az elkészült felvételeken.

De összességében tényleg nincs túl nagy fejlődés az egy évvel ezelőtti modellekhez képest. Bár aránylag sok a technikai újítás, formátumtól kezdve képalkotáson át night mode-dal bezárólag, de az elkészült felvételek inkább csak speciális körülmények között mutatnak érdemi javulást, ami talán inkább a tavalyi modellek képességeit dícséri.

Még a Pro Max-ra kíváncsi vagyok, illetve szívesen megnéznék egy teljes összehasonlító tesztet a nagyágyúkkal is, no nem ilyen pár nap alatt 'embargó végére kész kell lennie' - jellegű videóra gondolok.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1698) #16820480 válasza 7Heads Drago (#1695) üzenetére


#16820480
törölt tag

Neked igen, meg még pár száz embernek, akik ilyen tech fórumokon nevelkedtek, és a másik 100-200-300 millió vevőnek meg semmit nem mond sem a RAM sem a SoC sebesség, nem véletlen nem MHz-ben meg TFLOP-ban adják meg a bemutatókon, hanem %-ban a korábbihoz vagy konkurenciához képest. Nagy eladásokat nem azzal lehet csinálni, hogy mi van az adatlapon, hanem hogy az egész csomag összességében szép, ízléses, hasznos, vonzó, menő, kívánatos legyen. Ezt pedig bőven hozza így is az i12

(#1699) #86564352 válasza 7Heads Drago (#1695) üzenetére


#86564352
törölt tag

De látod, igazolod te is: i11-et vettél a lányodnak, nem pro-t, nem a legújabbat, nem a legjobb specifikációt. Egy bizonyos szintet elérve technikában már van az a sáv, hogy elég jó. Használja örömmel, évekig ki fogja szolgálni.
Neked ott van i12 pro max 6 GB RAM van benne, 3687 mAh. Mire nem elég iOS-en 6 GB RAM? (notch nekem se tetszik, a prémiumnak szánt fényes acélkeret se mert maszatos lesz)

ToniSoprano: FaceID mellé bekapcsológombos TouchID is lehetne, a kijelző alatti sajnos nincs olyan szinten

(#1700) Ricardo válasza #86564352 (#1691) üzenetére


Ricardo
félisten

"Huawei, Sony találsz szinte minden benne van modelleket, mégse övék a piac, mert nem minden a specifikáció."

A Huawei övön aluli volt :)
Mintha egy futóversenyen lábon lőnéd a legesélyesebb riválist, aztán közölnéd, " Nézd már, hogy lemaradt"

Ők elég komoly szereplők voltak, mielőtt az amerikaiak bele nem nyúltak a versenybe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.