Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Ezekiell válasza Zanik (#797) üzenetére


Ezekiell
veterán

Tegye fel a kezét, akinek van type C-s töltője otthon! ;)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#802) floatr válasza Giovan! (#799) üzenetére


floatr
veterán

Nincs rajta GMS. Néhány alkalmazás van

(#801) Ezekiell
Annyi töltő van, ahány telefon, így ha valaki elviszi a sajátját, akkor nincs gond... minimál logisztika

[ Szerkesztve ]

(#803) janeszgol válasza Sn00k (#722) üzenetére


janeszgol
félisten

En ennek orulok. Ugy se vagy hasznomra.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#804) LurkerSheik válasza hroberto (#780) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Mikor 512Gb-okat tudsz tárolni egy micro SD méretű kártyán, tényleg úgy gondolod, hogy egy 3-4X akkora területű kártyának van létjogosultsága egy mobil termékben amin néhány (256 talán) KB tárolható?

Ha iphone 4 nem lèpi meg a micro Simet majd az 5 talán a nanoSimet, még lehet mindig normál méretűvel rohangálnánk.
Mit össze nem szerencsétlenkednek a Micro usb-USBC váltással is, EU törvényt rebesgettek kényszerítésre, nem csodálkoznék...
A technológia egy olyan gigásznak is adott mint a Samsung, Huawei, Sony és a mára lecsúszott gyártók, de a 100x digitális zoom-ot kell implementálni meg 4-5 kamerát mikor alig van hozzáadott érték. 120Hz aztán skálázható 120Hz ami nem is megy mindig csak FHD-n meg bizonyos tartalmaknál.
Van aki emlékszik az Xperia Z5-re QHD-val?
A SOC nem tudták kihajtani de fontos volt villantani. Az se ment csak bizonyos tartalmaknál.
Esetleg még régebben, Optimus 2x 2 magos proci, de szoftveresen nem volt támogatva.
Optikai FP kijelző alatt ami hol működik hol nem. Aztán jött a ténylegesen használható ultrahangos.
Touch ID koppintás S5-ben amin az ujjat kellett húzogatni.
Írisz szkenner, gesztusvezérlés,
tényleg ezt tudja egy kreatív csapat?
Na ezek a parasztvakítások.
Az LG G2 dupplakoppos ébresztése szerintem egy marha jó dolog volt, az is az a dolog, hogy ez eddig miért nem jutott eszünkbe?!

Saját vesztükbe rohannak a droidos gyártók, a béta dolgokkal, de lassítani már nem lehet, mert minden évben villantani kell valamit a tavalyihoz képest.
Drukkolok a Huaweinek, (mégha kínai is) hogy betolja a HMS szekeret és valamelyest saját lábra állhasson.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#805) Zanik válasza Ezekiell (#801) üzenetére


Zanik
addikt

Három is!
Meg 3 wireless töltő szerte a lakásban.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#806) Giovan! válasza floatr (#802) üzenetére


Giovan!
addikt

Ja, az a "néhány" alkalmazás jelenti a Google Mobile Services szolgáltatáscsomagot :DDD
Ezekből mennyi érhető el Huawei-re hivatalosan? Még mindig tényszerűen nem igaz amit írtál.

Amire te gondolsz (valószínűleg), az a Google Play Services. Az tényleg nincs iOS-en.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#807) floatr válasza Giovan! (#806) üzenetére


floatr
veterán

A GMS nem egy alkalmazáscsomag, ami iphone-ra elérhető, áljál már le

(#808) #16820480 válasza Ezekiell (#801) üzenetére


#16820480
törölt tag

Van három, ebből egy jött a mostani telefonom mellé.

(#809) janeszgol válasza vizcsap (#744) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez a MagSafe csak azert erdekes nekem, mert 2-3 eve mar eltoroltek a projectet, most pedig itt van. Kivancsi vagyok milyen hasznalni. Ez az ujragondolt verzio.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#810) Gsx-rr válasza Zanik (#797) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kepzeld sok ilyen van, es ha meg is van a gyari tolto akkor azzal sokra nem mesz az Usb-c kabellal

(#811) tesz-vesz123 válasza Ezekiell (#801) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

3 otthon, egy a munkahelyemen. 🖐️

(#812) Ezekiell válasza Zanik (#805) üzenetére


Ezekiell
veterán

Elhiszed nekem, hogy te vagy az apró kisebbség ez esetben? :)

Amúgy a töltő/füles elhagyásával nincs problémám, örülnék ha minden gyártó meglépné ezt - de nem így, hogy egy proprietary csatlakozó van a telefonon, a kábel másik vége meg egy rohadtul nem elterjedt csatlakozó (töltővég-szinten). De ha már így csinálják: ugyan mégis mibe került volna a sokszázezres teló mellé egy typeC-typeA átalakító csomagolása? :(

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#813) Giovan! válasza floatr (#807) üzenetére


Giovan!
addikt

Legalább olvasd már el a hozzászólást amire reagálsz könyörgöm. Ott a link, hogy mi a GMS. A Google mobilos szolgáltatásainak összessége. Ezek közül lényegében mind elérhető iOS-re, ami nem érhető el, az a Play Services.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#814) ΞΔGLΞ válasza Aryon87 (#795) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez most nem pontosan neked szól, de így jött ki a lépés, mert már nagyon unalmas az egész iPhone ellenes vergődésetek. Napok óta csak ez megy.
Azt nem értem, hogy többed magaddal, akik leírják, hogy kb fos az ájfon, az miért nem elég egyszer, minek kell itt odalakon keresztül olvasni a kicseszett agymenéseiteket?
Valaki keressen már rá, hogy ami engem nem érdekelt, oda posztoltam-e...
Segítek, nem fog találni.
Egyszerűen emiatt a sok (ájfonutálóésmegmondommiafrankó) komment miatt, teljesen szét van cseszve a topik témája és egy redvás normális- kérdés válaszra esély sincs.
Szóval a kérdés veled együtt azokhoz szól, aki nyilvánvalóan nem vesznek új, vagy semmiyen iPhone-t, akkor miért is nem húztok el a halál náthás f...a és hagyjátok VÉGRE eszmecserét váltani, akiket érdekel a készülék?

[ Szerkesztve ]

(#815) 7Heads Drago válasza Vole (#723) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Te kevered az árakat. Az i11 volt tavaly 699$ 6,1 collon, most meg a 5,4 collos mini kerül annyiba. A sima i12 799$. Plussz veszel hozzá töltőt, fülest. (ami a szekrényben van azt is megvetted egyszer)
Szóval nincsenek egy árban.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#816) Ezekiell válasza Giovan! (#813) üzenetére


Ezekiell
veterán

De mondjuk pont az a lényeg a GMSben, a Play Services :) Persze lehetne pontosabban fogalmazni, de aki GMSről beszél, az általában valójában a Play Servicesről beszél.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#817) Aryon87 válasza tesz-vesz123 (#800) üzenetére


Aryon87
félisten

Hatalmas tevedesben vagy, de sebaj..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#818) Essentials válasza Aryon87 (#795) üzenetére


Essentials
aktív tag

Kedves Aryon!

Neked teljesen mindegy hogy van-e töltőfej az új iPhone-ok dobozában, vagy nincs 2 szempontból is:

1,) Ha van töltő, keresel mast amivel elmarasztalhatsz másokat azért mert igényt foglamaznak meg egy ilyen készülékre: Mindezt egy Trabant Pro-ból, ami hardveresen nem nyújt többet, mint bármelyik mai androidos csúcsmobil, szoftveresen pedig továbbra is butított, továbbra sem kapja meg a GMS keretrendszer engedélyeit --> nem tudod úgy használni, ahogy egy Samsung J2 Core Duo tulaj viszont igen. 30 ezer forintos befektetéssel a te kezdeti 395000 forintoddal szemben, amit 5 hónappal a termékmegjelenés után a gyártó maga ütött le 289000 Ft-ra,( és itt nem fognak megállni ) anyagilag megkárosítva a tavasszal erre beruházó fogyasztókat! Az árzuhanás pedig tovább fog folytatódni a satnya kereslet miatt...

2.) Ha a Huawei P50-be ( már ha sikerül alkatrészeket szerezni addigra, és megjelenik ) esetleg nem lesz töltőfej TE AZONNAL LEGITIMÁLNI fogod, és a legkisebb rosszérzést mellőzve szerzed be! Akkora már nem lesz gondod ezzel, hiszen addigra már "mindenkinek van otthon töltője", "engem nem érdekelnek holmi töltők nem vagyok én villanyszerelő", vagy "a Huawei környezettudatos" és "akinek egy töltőfejen múlik az hogy a számára legjobb telefont megvegye, az ne vegyen inkább ilyet" rigmusokat fogod skandálni az összes topikban.

Egyébiránt hozod a papíformát. Valaki véleményt mert megfogalmazni az itteni állandó aktivításaiddal kapcsolatban, egy saját igazadat fújó válasszal írod h fejezze be, ne szóljon hozzád, te lezártad, befejezted, itt vége. :)

Ez nem így működik, a kritikàt tudni kell fogadni, és esetenként megfogadni.

[ Szerkesztve ]

(#819) floatr válasza Giovan! (#813) üzenetére


floatr
veterán

A GMS-ben olyan API-k vannak, ami ios-en nincsen. A linkelt wiki oldal elég hiányos, de nem is ez a célja. Nem baj, ha nem értesz hozzá, de akkor nem kéne beleállni.

GMS != google apps

(#820) Giovan! válasza Ezekiell (#816) üzenetére


Giovan!
addikt

Attól ez még két külön dolog hivatalosan. A Play Services-t soha nem is mondta senki, hogy elérhető lenne iOS-re, de a GMS-hez tartozó appok legnagyobb része fent van az App Store-ban (hirtelen nem is tudok olyat ami ne lenne fent) is, vagyis hivatalosan is elérhetőek az iOS userek számára. Ez a Huawei userekről már nem mondható el, szóval a kolléga állítása pontatlan.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#821) tesz-vesz123 válasza Essentials (#818) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

nem tudod úgy használni, ahogy egy Samsung J2 Core Duo tulaj viszont igen, 30 ezer forintos befektetéssel

Lol! 😂:C

(#822) 7Heads Drago válasza N.otorious (#736) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Váuuu Ennyiért ez nagyon gázos.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#823) Beci19 válasza Giovan! (#792) üzenetére


Beci19
csendes újonc

:D világi vagy komolyan mondom, elképzelem hogy otthon rángatózol a fotelbe és örjöngsz "úristen ennek nem tetszik a bozzászólása most akkor is kiosztom hogy mit képzel mert olyan" okos" vagyok" 😂 kis fotelharcos, ha nem tetszik valami olvass tovább másik hozzászólást. Hagyjuk már a civilizált társalgás keretedet, mi vagy te punci vagy férfi? Egy szaros telefonról van szó de neked ez halálos csapás volt hogy leirtam a véeményem :D

(#824) Giovan! válasza floatr (#819) üzenetére


Giovan!
addikt

Te azt írtad ugyanúgy nem elérhető Huawei-en mint iOS-en. De iOS-en az appok elérhetőek. Aztán meg keverted a Play Servicest a GMS-el.
Mindegy, meghajlok a szakértelmed előtt, láthatóan tájékozottabb vagy a témában nálam...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#825) Zanik válasza Gsx-rr (#810) üzenetére


Zanik
addikt

Fura, mert eddig mindenki szidta az Apple-t, hogy miért egy szaros 5W-os töltőt ad, most meg mindenkinek hiányzik hirtelen?!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#826) floatr válasza Giovan! (#824) üzenetére


floatr
veterán

Nem kell meghajolni, annyi is elég, ha nem szólsz bele, ha nem sok közöd van hozzá

(#827) Gsx-rr válasza Zanik (#825) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Pont ez a lényeg hogy nem az 5 W-os töltő hiányzik hanem a gyorstöltő amit csak tavaly egyetlen egy évig adtak és csak két telefonhoz a forgalmazott öt helyett.

(#828) Essentials válasza Ezekiell (#801) üzenetére


Essentials
aktív tag

Tegyel fel a kezét az, akinek ha nincs otthon, egy 5e Ft-os töltőfejen fog múlni a sokszázezres csúcstelefon megvásárlása! Ha van ilyen, neki érdemes szétnézni a 200k környéki felsőkategóriás szériák között. Százezreket spórolhat sokszor nüansznyi lemondásokkal egy flagship árkategóriás készülékhez képest. Bárki megtalálja a számítását.

[ Szerkesztve ]

(#829) 7Heads Drago válasza Essentials (#759) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Apple userek is használnak kiskapus módszereket, amik droidon simán adottak. Persze lehet hogy nem mindenki.
Hasonló ár esés pedig nem csak a Huawei termékeire jellemző, hanem minden droidos készülékre.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#830) Giovan! válasza Beci19 (#823) üzenetére


Giovan!
addikt

Kettőnk közül te vagy az, aki képtelen voltál kulturált stílusban megnyilvánulni :U
Ez egy szakmai topik, ha nem tűnt volna fel...

Mellesleg te nem a telefonról mondtál véleményt, hanem azokról akik megveszik, de az ilyen apróságokon már ne akadjunk fenn.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#831) janeszgol válasza ΞΔGLΞ (#814) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

Nem Aryon irta, de en a birkazast nem szeretem. Nem is ertem, miert kell ezt. Akinek iOS kell, az iPhone-t vesz. Valaki jott a 80-100 ezres Xiaomival. Jok is azok, de:
1, nem iOS van rajta
2, azoknak mas bajuk van. Peldaul a Note 8T nfc fizetese meg mindig nem jo. Tudom harmadar, tudom nfc-s ora. De akkor mar nem harmada az ar.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#832) Ezekiell válasza Essentials (#828) üzenetére


Ezekiell
veterán

Az elv zavar, tudod? A sima nettó kapzsiság zavar (meg hogy közben az arcunkba hazudnak, de azt már megszoktam, minden gigacég csinálja).

Ez pont olyan hülye érvelés egyébként, hogy aki vesz egy BMW-t, annak igazán nem tétel megvenni a kocsiba 50ezerért a szőnyeget, ha meg igen vegyen Suzukit.
Csak az van, hogy a BMWhez meg a Suzukihoz is adnak szőnyeget, mert elv, mert megbecsülik, megtisztelik a vásárlót ezzel.

De nem baj, ha nem adnak töltőt, hosszú távon jobb lesz mindenkinek - de ne lightning csatlakozóval adják akkor a telójukat, de legalábbis ne ilyen töltő kábellel - de minimum, abszolút minimum egy rohadt átalakítót adjnanak.
Mert az elvek, és a velük közvetített megbecsülés fontos.

Persze nem mindenkinek, az látható....

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#833) Essentials válasza 7Heads Drago (#829) üzenetére


Essentials
aktív tag

Androidon is használnának olyanokat, amik Apple platformon integrált alapvetések. Ilyet minden oldalon lehet sorolni, de én most konkrétan a Huawei butított szolgáltatási környezettel bíró telefonjaira gondoltam.

(#834) tesz-vesz123 válasza janeszgol (#831) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

A Mi 10 Pro 380 ezres kezdő áráról megfeledkeztek, úgy tűnik. Persze lehet Kínából rendelni az olcsó Redmit (amiről tudjuk, hogy olcsón tudja ugyanazt lol), megkerülve az áfát. Majd 2-3 hónapon belül megérkezik, ha el nem süllyesztik a kalózok a hajót.

;]

(#835) Razzul válasza Tin (#764) üzenetére


Razzul
senior tag

Egy alap dolgot tisztázzunk. Az OLED kijelző technológia nem egyértelműen jobb, fejlettebb mint az LCD. Mindkettőből lehet hulladékot és gyönyörűt gyártani. Az iPhone LCD kijelzőit pedig a JDI szállítja, akik a világ legjobb minőségű kijelzőit gyártja.

Stat crux dum volvitur orbis

(#836) floatr válasza Essentials (#828) üzenetére


floatr
veterán

Töltő, headset, és még az akku kapacitásával is költséget vágtak. Így ráadásul a doboz is kisebb, így feleződik a logisztikai költség is. Legalábbis a telefoné, mert ugyanakkor jóval nagyobb csomagolásokban vásárolsz hozzá ugyanúgy kiegészítőket, amiket nem kaptál meg alapból.
Egy júzer ezt is simán benyeli a márka kedvéért

(#837) janeszgol válasza tesz-vesz123 (#834) üzenetére


janeszgol
félisten

En? En reagaltam csak arra, nem en hoztam fel ervkent.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#838) Zanik válasza Gsx-rr (#827) üzenetére


Zanik
addikt

Tehát igazából senki se volt elégedett eddig azzal hogy az Apple milyen töltőket mellékelt a telefonjaihoz, erre most az Apple azt mondja, hogy jó, akkor mindenki olyat vesz, amilyet csak szeretne.
Nem értem hol a gond?

Sose szerettem az Apple fos 5W-os töltőit. Én szinte örülök, hogy nem csomagolják tovább a telóik mellé.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#839) Ezekiell válasza floatr (#836) üzenetére


Ezekiell
veterán

Egy márka kedvéért semmi se nyelek be simán, ami nekem nem jó, nem barátom semmilyen márka, nem fűződik érdekem semmilyen márkához, szóval nem teljesen értem ezt az érvet.

Költséget meg lehet vágtak, mégse érzel belőle semmit. És itt volt érv párszáz kommenttel ezelőtt, hogy aki megveszi 800 USDért, az megvenné 850 USDért is.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#840) tesz-vesz123 válasza janeszgol (#837) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

T/3-ban értettem.

(#841) floatr válasza Zanik (#838) üzenetére


floatr
veterán

Ez csak amiatt vicces, mert a kínai telefonok mellé elég ütős töltőket csomagolnak. Egyszerűen csak ezt is lesprórolták, ennyi a történet. De te is éppen magyarázod, hogy ez miért jó...

(#839) Ezekiell
Apple témában azt mondod, hogy a felhasználók nem nyelnek be dolgokat a márka miatt...? Szerintem nem ugyanazon a bolygón élünk

[ Szerkesztve ]

(#842) Giovan! válasza floatr (#836) üzenetére


Giovan!
addikt

Ja, biztosan csak a márka kedvéért nyelik be ezt, és nem mondjuk azért, mert iOS még mindig
csak iPhone-on van :U

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#843) Ezekiell válasza floatr (#841) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem ezt mondom, hogy az Apple felhasználók nem nyelnek be (néha elég durva) dolgokat, ilyen hülyeséget nem írok le, ne viccelj :D De mielőtt almabirkázásba csapna át a dolog: ugyanez a mentalitás megvan más márkáknál is egyesekben, nem az Apple sajátja (soha nem fogom mondjuk megérteni, de mind1...)

Azt írtam, hogy ÉN nem nyelek be olyan dolgokat egy márka miatt, ami nekem nem jó :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#844) Zanik válasza floatr (#841) üzenetére


Zanik
addikt

Figyi, egy telefongyártó vagy adjon jó töltőt a telefonok mellé vagy semmit. Az Apple - nem meglepő módon - a semmit választotta.
Lehet ezért köpködni őket, de legalább nem árasztják el a világot milliónyi szar 5W-os Type-A töltőkkel a továbbiakban. Bocs, ha ennek örülni tudok.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#845) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Továbbra sem tervezek iPhone-t venni, de azt jó látni, hogy a piac éllovasa mert kisebb, 6 col alatti kijelzőjű csúcsmodellt is kiadni. Remélem, hogy a droidos "többiek" is beállnak majd ebbe az irányba.
Amúgy meg a 12 Mini: 300 ezer, a hasonló kaliberű SE (2020): 180 ezer - nem tudom, hogy mennyire lesz sikeres ekkora árkülönbség mellett.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#846) Aryon87 válasza Essentials (#818) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha ugy erzed elmarasztallak, lelked rajta. Rajtad kivul senki nem problemazik ezen erdekes modon.
Tobbszor is irtam, akinek van toltofej otthon, az nem type-c csatlakozasu. Es erdekes modon mas iPhone tulaj is huzza a szajat a teman.
Felesleges a Huaweit idekeverni, koze nincs a topik temajahoz, de ha ezzel tudsz ervelni, feleslegesen teszed.
Papirformat te is hozod, epp ezert szeretnelek mielobb mellozni, mielott meg tiltast kapok az okossagaid miatt. Annyit nem ersz.
Teszvesz ad neked, sejtem is miert. Jo szorakozast egyutt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#847) Giovan! válasza Ezekiell (#832) üzenetére


Giovan!
addikt

Egy átalakítót szerintem is illett volna a dobozba rakniuk, dehát akkor kisebb esélyel húzhatnák le a usert még a töltőfejjel is (mert akiknek kell ez, azoknak a nagy része szerintem a telefonvásárlással együtt már ezt is el fogja intézni ha ott van, és akkor már vélhetően Apple töltőt fog választani magának).

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#848) Essentials válasza Ezekiell (#832) üzenetére


Essentials
aktív tag

Az Apple egy amerikai nagyvállalat, ami szemérmetlenül hajt a pénzedre. Egy kínai, és az Apple között hatalmas a különbség, hogy az alma ezt szemrebbenés nélkül csinálja, mert a hazájában ez szinte alapvetés. Egy kínai meg próbálkozik elég dugdosott reklám bevételekkel, 400 ezrért olyan csúcsmobillal kopasztani téged, amit már megjelenéskor tudják hogy később ( még a ciklusában ) rommá fognak ütni, és az 1 éves ciklusa végén ha esetleg el akarnád adni, negyed áron válhatsz meg tőle hasznàltan.. ( Pld P40 Pro, Xiaomi Mi10 Pro ) Naphosszat tudnám sorolni azokat az üzleti húzásokat, amivel az Apple megpróbálja tovább fejni az ügyfelet, aztán vagy hagyod magad, és élvezed amit kapsz érte, vagy nem. Kezdve azzal h betelt a 200GB-os felhő tárhelyem a sok év alatt, és ők úgy gondolták, hogy nekem nem lenne elég az 500GB-os opció, hanem rögtön 2000GB kell, mert nincs köztes állapot. Ezeket fel kell ismerni, és ez alapján kell mozogni bármilyen irányba! Az Apple nagyon kiszámítható, és nagyon kapzsi vállalat. Ugyanakkor rengeteg olyan VALÓDI értéket képvisel, amivel azonosulni tudok, a termékei nálam jelesre vizsgáznak long term-ben megbízhatóságrw, a terméksupport kiváló ( új cserekészüléket kapok hiba esetén ) és kimondottan szeretem azt a víziót, amivel működnek a saját rendszereik, és ahogy kinéznek, amilyen fícsöröket szolgáltatnak. Felmerülő problémák mindenhol vannak, de biztos hogy nem egy töltőfej fog a 12-es iPhone-ok helyett másik irányba lökni a idei készülékválasztásomnál. Ismerem az Apple kicsinyes, és megkédőjelezhető húzásait. Viszont ( SAJNOS ) ők is tisztában vannak vele, meddig érhet a takarójuk, és ha sokan mást is állítanak ezeken a fórumokon amíg lemegy ez a töltő hisztéria: Belül tudják hogy nem ez fog dominálni, ha telefont választanak, nem ezen fog múlni a legtöbb usernél hogy iPhone vagy android. Tudatosan kell választani ha ennyi pénzt kiad az ember, bármilyen termék legyen is az, ( például egy árát tartani képtelen készülék, vagy egy töltő nélküli iPhone ) és nem azért kell megvenni az iPhone 12 Minit töltő nélkül, mert az Apple azt mondja: "környezetvédelem", hanem mert summázva az kell. Ennyi a titka.

[ Szerkesztve ]

(#849) collecting válasza Ezekiell (#801) üzenetére


collecting
tag

jelen!

(#850) floatr válasza Zanik (#844) üzenetére


floatr
veterán

Szerintem a gagyi töltő is több a semminél, többen is azzal használjuk. Kicsit mókás a huawei töltője mellett, de a semminél jobb.

(#843) Ezekiell
na azé :D már kezdtem meglepődni...

(#848) Essentials
Azért az a minőség is megér egy pár szót, amikor egy macbookot akarsz adapteren keresztül hdmi-re kötni, de pár hónap alatt szétesik az egész

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.