Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) viera válasza Bossi (#1844) üzenetére


viera
őstag

Nekem is szombaton hozza a GLS. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1852) telefonmágus válasza Ati007 (#1850) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Kifizetted kártyásan?

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1853) Ati007 válasza telefonmágus (#1852) üzenetére


Ati007
őstag

Elő akartam rendelni, felhívtak és kérdeztem hogy független-e? Azt mondták nem , mivel telekom kártyával használnám lemondtam.

[ Szerkesztve ]

(#1854) David75 válasza Dany007 (#1831) üzenetére


David75
őstag

Teljesítmény az egy dolog, és az apple már jópár éve a legerősebb cpu-val jön elő, de a legtöbb embernek a telefon külseje is nagyon fontos. Szerintem a pixel 5 mindkét színben borzasztó unalmas. Számomra ciki lenne használni, akkor már inkább vennék Samsung-ot vagy OnePlus-t egyik se néz ki ennyire kínosan. Az ár meg amúgy másabban néz ki mert a legtöbben előfizetés lejártával hoznak ki telefont a szolgáltatótól. Pl UK EE Pixel 5 £47/hó, i12 £59/hó mindkettő 10gb-os csomaggal. Nagyon szegénynek kell lenni ahhoz, hogy 12 font ide vagy oda érdekeljen a nyugati országokban valakit.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#1855) belan válasza Ati007 (#1850) üzenetére


belan
addikt

Telenor soha nem árulta függetlenül a mobiljait.! Egyszer változhat ez a dolog de mikor kérdés.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1856) leslien válasza Bossi (#1844) üzenetére


leslien
nagyúr

melyiket rendelted?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1857) Bossi válasza leslien (#1856) üzenetére


Bossi
őstag

Csak a sima 12 lesz nekem az elég.

(#1858) #16820480 válasza David75 (#1854) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a Pixel annyival jobb, hogy legalább nem csillogós üveg hátlapja van. Illetve amennyire jól néztek ki a renderképeken a színek, annyira rondák videókon (a zöld majdnem fehér, annyira halvány, a kék meg rémesen szaturált). Színben az OP telefonok elég jók mostanában, csak méretben és ár/értékben nem annyira.

(#1859) Gubu0101 válasza leslien (#1843) üzenetére


Gubu0101
veterán

Maa hulyeseg,eleve szombaton nincs posta,nekem hetfot mondtak legkorabban azt is akkor,ha lesz keszlet stb.
De legyen ugy,azert irjon aki szombaton megkapja :C

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1860) Gubu0101 válasza belan (#1855) üzenetére


Gubu0101
veterán

Majdnem igaz,dual mind fuggetlen ott is.
Mondjuk nem mobil de az iPad-is,szerencsere,bele is dobtam a vodas korlatlan netes kartyat :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1861) David75 válasza #16820480 (#1858) üzenetére


David75
őstag

A színekkel egyetértek teljesen, nekem a legnagyobb csalódás, hogy nincs egy szép matt fekete a pro-ból csak ez a grafit ami egyáltalán nem tetszik így kéket rendeltem. A simából is a zöld mondjuk lehetne egy szép almazöld, de pl barátnőm meg egy világos rózsaszínt hiányol a sima 12-ből. De még így is szerintem ha megkérdezel 10 embert akár több korosztályból, a többség az iPhone tartaná szebbnek, fiatalok között egészen biztos a vérciki kategória lenne a pixel. Szerintem az eladásokon is megfog ez látszani. Kéne egy Jony Ive a google-nek az az igazság :DDD

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#1862) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Mindenhol november 10-et írnak kiszállításra. Seriously?

https://utdetailing.hu/

(#1863) Sn00k válasza belan (#1845) üzenetére


Sn00k
veterán

Én ennek csak örülök, mindig is jobban bejött az a dizájn...

3njoy the Lif3

(#1864) Bossi válasza #16820480 (#1858) üzenetére


Bossi
őstag

Azért a legtöbb ember tokot tesz rá akkor mind1 a hátlap :)

(#1865) #16820480 válasza David75 (#1861) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, az a navy blue egész jó amúgy a Pro-n, de ott meg a keret körben csillogós :U Nem értem miért nem tudták megcsinálni mattra, ahogy a simánál, nem olyan nehéz azt biztosan. Mondjuk én nem is almazöldet várok (bár attól függ mit tartasz almazöldnek), de mondjuk példát hozva, erről a palettáról a 3-4. sorból bármelyiket elfogadnám, de a videók alapján inkább az első sor halványságát kapta a telefon. Kicsit tartok tőle, hogy az ipad Air is ilyen élőben, pedig képeken annak is szép a zöldje.
A Pixel nekem bejön Sage greenben, bár megnézném azért élőben, kicsit fura árnyalatú néhány videóban (nagyon szürkés-olajos), de legalább matt. Arra szerintem nem is tennék tokot, mert biztosan jó a fogása.

Bossi: Vannak átlátszó tokok is, abban látszana a szín, de amúgy meg ha olyan anyagból csinálnák eleve, akkor még tok sem kellene rá feltétlenül. Mondjuk mint az i4-i5 korszakban arra az alu házra szerintem csomóan nem tettek tokot, én sem használtam az i5-ön, mert feleslegesnek éreztem (mondjuk kopott is mint a franc a fekete festék róla).

(#1866) David75 válasza #16820480 (#1865) üzenetére


David75
őstag

A palletáról nekem shamrock nagyon tetszene a pro-n, almazöld alatt kb az itteni "küldés" gomb színét értem, de egy british racing zöld se lenne rossz.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#1867) Dany007 válasza David75 (#1854) üzenetére


Dany007
veterán

"Pl UK EE Pixel 5 £47/hó, i12 £59/hó mindkettő 10gb-os csomaggal. Nagyon szegénynek kell lenni ahhoz, hogy 12 font ide vagy oda érdekeljen a nyugati országokban valakit. "

Igen, hát a lényeg a lényeg, hogy az árkülönbség nem olyan jelentős a valódi különbségekhez képest.

A színen én is ki vagyok akadva.
Első körben nem értem miért kellett kukázni az asztroszürkét? Arról legalább tudtam hogy néz ki élőben. Most ez a grafit szín ez mi? Meg a kék is... A promóképeken burtál jól nézett ki: LINK. Ez meg a "valóságban": LINK.
Értem én, hogy render, de sajnos köze sincs a képeken látottakhoz, maximum bizonyos szögből nézve, bizonyos megvilágítás esetén.
Úgyhogy én most nem tudom eldönteni melyik szín legyen. Meg kell néznem élőben. A grafik túl haloványnak tűnik a kék meg a legtöbb videón erősen túl szaturált, élénk és fénytől függően mindenféle fura árnyalatban jelenik meg, ami meg már egyáltalán nem tetszik.

(#1868) chipesz válasza Dany007 (#1867) üzenetére


chipesz
őstag

Nekem is a kék tetszett, a videón is baromi jó volt, de amit linkeltél kép, hát... Nem is tudom.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#1869) icecave válasza Dany007 (#1867) üzenetére


icecave
nagyúr

Ahány videót megnézel, ahány megvilágítás, annyi árnyalat...

(#1870) Navaren válasza Dany007 (#1867) üzenetére


Navaren
aktív tag

Én szerintem az a kék így is elég jól néz ki :).

Egyébként az is érdekes, hogy idén a Midnight Green is elmaradt, pedig a 11 Pro-n is nagyon jól áll.
Hozzáteszem az is tud épp olyan színűnek látszani fénytől függően, amilyennek akar, sötétszürkétől jajdeződig :)

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1871) Dany007 válasza Navaren (#1870) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, de arról olvastam és a leírás meggyőzött - volna, ha idén is lett volna olyan szín -. Miszerint alapvetően szürke és fénytől függően látszik benne egy kis zöld is. Az okés.
De ez a kék hogy is mondjam... "nagyon kék".

De tökmindegy, mert szerintem élőben kell látni ahhoz, hogy el lehessen dönteni. De valószínű nem tudom megnézni a közeljövőben élőben a két színt, ezért hétfőn berendelem a grafit színt, mert azzal azért nem nagyon lehet majd mellélőni.

(#1872) 7Heads Drago válasza Dany007 (#1867) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tokban nem mindegy milyen árnyalat?
Egy öltönynek vagy nyakkendőnek a színe, árnyalata nyilván fontos, dehogy egy telonak?
Nekem ami bejön hogy most már vannak matt színnek. De a tok miatt pont semmi se látszana belőle.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1873) Dany007 válasza 7Heads Drago (#1872) üzenetére


Dany007
veterán

Az enyém biztosan nem lesz tokban! :D Kap egy üvegfóliát meg kötök rá valami készülékbiztosítást és ennyi.
Úgyhogy elég sokat fogom "látni". És mivel design területen dolgozom, az én szememnek fontos lenne, hogy milyen a színe.

A tok egyébként fontos lenne meg minden, de pont elcseszi a designt, a színt és méretet is. Btw ahogy előttem is írták, azért vannak átlátszó tokok is.

(#1874) #86564352


#86564352
törölt tag

Sok videó után már értem miért Pacific Blue a szín neve. Tényleg több féle kékben pompázik fényviszonyoktól és szögtől függően.

Szomorú mennyi tech youtuber és cikk azzal kezdi korábbi iPhone-ról -> 12 váltáskor, hogy kell venni töltőt is, mert már nincs a dobozban, így elpoénkodják. Azt kéne mondaniuk a meglévővel is lehet tölteni az új készüléket, ne kavarják meg a laikus usert.

(#1875) Ron Swanson válasza telefonmágus (#1846) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Valóban 410 ezerbe kerül a 128GB 12 Pro a Telenornál ha feltöltőkártyás csomagban veszed. De ilyenkor függetlenül kapod a készüléket, vagy rögtön lehet kérni rá a függetlenítést? :F
Ennyiért lehet beruháznék rá, 30 ezerrel olcsóbb és ugyanúgy megbízható forrásból származik...

[ Szerkesztve ]

(#1876) mario1988


mario1988
csendes tag

Láttam néhány videót meg igazából Magyarosi Csaba is megerősítette, az iPhone-ok aksi ideje nem lettek rosszabbak annak ellenére hogy kisebb lett a kapacitásuk, igaz 5G mellett gyorsabban merül, de ha ugyanúgy 4G-vel használja az ember az új iPhone 12-őt akkor ugyanúgy 9-10 óra az üzemidő mint az iPhone 11. sőt 12 pro-val plusz 1 órát is ellehet érni a 11 pro-hoz képest, így aztán 11-12 óra is lehet az üzemidő.

(#1877) Dany007


Dany007
veterán

Szerintetek honnan rendelve jön meg a leggyorsabban, ha mondjuk hétfőn rendelem?
Apple.hu, MediaMarkt, stb egyéb? Vagy mindegy mert nagyjából egyidőben lesz meg?

(#1878) syIex válasza Dany007 (#1877) üzenetére


syIex
veterán

Ha most akarsz rendelni valószínűleg mindenhol várnod kell pár hetet.
Leghamarabb szerintem az Apple-től jön meg, ha nem akarod személyesen átvenni valahol.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1879) Dany007 válasza syIex (#1878) üzenetére


Dany007
veterán

Oks, köszi! Most néztem Nov 10-17 közé teszik. Legkésőbb hétfőn berendelem és akkor talán nov. közepére itt lesz. :DD

(#1880) adamklark


adamklark
senior tag

van már videó iPhone 12 aksi időről. 12 minire lennék inkább kíváncsi
[link]

(#1881) #16820480 válasza Dany007 (#1867) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk az a baj, hogy ilyen videóknál sosem térnek ki arra szinte, hogy milyen színprofilt lőnek be a post processing során. Eddig egyedül Badseed Tech videóban láttam, hogy mondta volna (ő nem valósághűre hangolja a színeket, hanem saját ízlés szerint, meg nem is tesztel telefonokat persze).

De a grafittal tényleg nem nagyon mellé menni, biztosan szürke lesz, csak kérdés milyen árnyalatú.Viszont legalább nem olyan ocsmány szivárvány átmenetes színeket kaptak a telefonok, mint néhány másik gyártónál, az nagyon nem jönne be :U

David75: Nekem a shamrock már kicsit sötét, mostanában jobban szeretem a világos színeket, de ez tényleg már ízlés kérdése :D Sajna 200-féle színben nem gyárthatnak semmit, arra csak tokot lehet használni.

(#1882) Navaren válasza mario1988 (#1876) üzenetére


Navaren
aktív tag

Ezt a videót javaslom megtekintésre.

Szerk.: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1883) Gubu0101 válasza 7Heads Drago (#1872) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tok 8 foleg ilyentokban :D Hamarosan rendelem is meg, csak legyen kezben a telo :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1884) tesz-vesz123 válasza adamklark (#1880) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Itt is látszik, mennyit számít az 5nm és az OLED. A 12-es rendesen rávert a 11-esre! :Y (ellenben látszik a nagyobb akku is - 11 Pro és Max).

(#1885) Szabi® válasza Bossi (#1864) üzenetére


Szabi®
addikt

Meg tokkal a keret is mindegy, hiába kapott klasszikus dizájnt, ha tokba rakja az ember azt sem látja.
Én soha nem használtam tokot iPhone-okra :)

(#1886) syIex válasza Szabi® (#1885) üzenetére


syIex
veterán

Én sem már évek óta.. :N
Imádom "pucéran" fogni és úgy a legszebb is szerintem! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1887) Ganzer válasza David75 (#1861) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Szerintem a 12 mini kék színben így képeken egész szép. A többi elmegy számomra kategória.

[ Szerkesztve ]

(#1888) 7Heads Drago válasza #86564352 (#1874) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A meglévővel? Amit eladsz az előző teloddal együtt? Vagy te csak berakod a régi telot a fiókba? Az ipadéval persze lehet, viszont ha azt is cseréled akkor megint ott a kérdés mivel töltöd. Az új ipadhoz meg valszeg nem adnak már.
Még mindig az a legjobb a veszek egy gyors töltőt és kész. Én a lányomnak az I11-hez is rendeltem egyet, mivel neki megszokott dolog a gyors töltést használni.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1889) Szabi® válasza syIex (#1886) üzenetére


Szabi®
addikt

Pontosan +1 :R
Én se másnak szeretném kímélgetni,egyszerűen bűn elcsúfítani a fröccsentett tokokkal :)

(#1890) concrete86


concrete86
aktív tag

Üdv!

Szakértői véleményre lenne szükségem. Iphone 11 pro-m van, de a 12 mini nagyon tetszik. -1 telefotó kamera, kicsit rosszabb üzemidő, ezen kívül van még hardveres negatív különbség szerintetek? Gondolom, 1 napot csak ki fog bírni ez is nagynehezen.

A fentiekkel meg tudok barátkozni.

üdv.

(#1891) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Sziasztok, én őt szeretem a legjobban tesztben és teljesen egyetértek mindenben vele: [lPhone 12 és 12 Pro]

Szerintem egyébként végre karakteresek lettek a telefonok megint a szögletes formával.

(#1892) Giovan! válasza concrete86 (#1890) üzenetére


Giovan!
addikt

Ez eléggé használatfüggő, szóval szerintem jobb lenne megvárnod az első battery testeket, mielőtt döntenél.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1893) syIex válasza concrete86 (#1890) üzenetére


syIex
veterán

Várd meg a teszteket, de valószínűleg ezek amiket írtál, több nem lesz. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1894) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Ti sem tudjatok mar youtuben szethuzni/nagyitani a kepet? Gondolom a frissites az oka..

(#1895) icecave válasza LoGeN90 (#1894) üzenetére


icecave
nagyúr

Az appban? Simán megy, 2 ujjas "pinch"-el.

(#1896) koxx


koxx
MODERÁTOR

Kíváncsian várom, hogy az alzás átvehető lesz-e holnap.

Telekom oldalán lévő infó nem túl bíztató :o
"A készülék még nem kapható, de előrendelhető. Várható kiszállítási/átvételi időpont: 2020. november 4."

[ Szerkesztve ]

(#1897) janeszgol válasza concrete86 (#1890) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezt te tudod. Itt, illetve más fórumokon, a kicsi telefonokért rajongók sem tartják nagynak a 11 Pro méretét (144 x 71.4mm). Szerintem fogj majd kézben egy kiállított darabot, mielőtt egyáltalán elgondolkozol a cserén. Gondolom a méret érdekel. A 12 mini kisebb, mint egy régi 4.5 colos telefon. (Pl én a Huawei G510-zel mértem össze specben.)

Nálam a 12 Mini a nyerő. Nem mondom, hogy kényelmetlen a fenti méret (11 Pro, 12, 12 Pro), de a maximum határt súrolja (S8-am van, az kb akkora, mint a 11 Pro).

ToniSoprano, én is komálom a szögletes telefonokat. Ha egy picit még sarkosabbak lennének, nem lenne baj, de így is tetszenek a telók.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1898) Ricardo válasza Szabi® (#1889) üzenetére


Ricardo
félisten

Én sem másnak kímélem a telefonjaimat, hanem saját magamnak. Ha egy véletlen folytán mondjuk a második héten sikerülne rávarázsolni egy brutál nagy karcot, nem lennék vidám. Szeretem rendben tudni a dolgaimat. Nem másnak, magamnak.

(#1899) tibcsi0407 válasza koxx (#1896) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Amazon még rosszabb.

https://utdetailing.hu/

(#1900) Szabi® válasza Ricardo (#1898) üzenetére


Szabi®
addikt

Én ebben soha nem láttam logikát,akkor így mindegy milyen formájú/kialakítású/színű/anyagú telefonod van,úgysem látod,nem érzed. :U

Én annyit szoktam csupán csinálni, hogy betartom azt a szabályt, hogy amelyik zsebben van a telefon, abba mást nem teszek csak azt.Üveget sem használok,néha Xpro fóliát rakok fel,de ennyi.
Ezt a telefonom fél évet használtam "mezítlábasan", és karcmentesen adtam tovább (sajnos a képek már kis felbontásúak,mert archivált). De van egy 6s-em is a fiókban,pár hajszálkarc van csak a hátulján,az üvegen semmi,pedig az kapott rendesen :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.