Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) adamklark válasza RSteve (#349) üzenetére


adamklark
senior tag

plusz a nyereség amit rápakol az eladó, de nem lesz drágább mint 400k, ami fejlődés nemde? (remélem xd)

(#352) -Skylake- válasza FіkuszKukіsz (#319) üzenetére


-Skylake-
addikt

Apple szervizben.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#353) icecave válasza FіkuszKukіsz (#348) üzenetére


icecave
nagyúr

Elvileg a 12 és miniben 4 GB, a pro-k 6-ot kapnak: [link] Még a bemutató előtti pár órával, de minden igaz volt a 2 összegző táblázatból eddig.

(#354) kovsol válasza joey04 (#309) üzenetére


kovsol
titán

Ki nem szarja le, hogy gagyi nem gagyi. Csak működjön. Van nekik már a működőképes technológiájuk, és nem képesek belerakni a telefonba, ahol tényleg van haszna is. Ipaden mi haszna van?
Telefonnal szoktam fizetni mindenhol, és már a tököm kivan, hogy a maszk miatt folyton pötyögni kell a kódot, meg ha meg akarom nézni a telefonon a bevásárló listát akkor is mindig kódot kell ütni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#355) 7Heads Drago válasza Gsx-rr (#153) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát jah. Végülis csak kaptak egy chipet. A userek meg örüljenek hogy sikerült belerakni a házba.
Amúgy meg nem értem ezt a 7,4 mm-es házakat. Úgy ragaszkodnak hozzá mintha a userek kérték volna peticióban.
Kiváncsi leszek a kijelző tesztekre, mivel ez állítólag 4x keményebb. Persze mihez képest, mert nem nevez meg konkrét modellt.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#356) Tigerclaw válasza joey04 (#316) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Majd kiderul, hogy bejon-e a szamitasuk. Az azert lathato, hogy kenytelenek voltak komolyan nyitni lefele, most is lesz SE, XR, 11, 12 mini es arra tippelek, hogy ezekbol tobbet adnak majd el darabra es talan bevetel alapjan is, mint a sima 12 es pro modellekbol. A 11 konnyen maradhat a top 3-ban, meg ugy is, hogy az elofizetos model az USA-ban sokat torzit a vasarlasi szokasokon.

Valami ilyen sorrendet tippelek es 15-20% esest az eladasokban:
- 12
- 11/12 mini
- 12 Pro Max
- XR
- SE
- 12 Pro

Az SE helyet atveheti az XR, mint "budget" kiraly.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#357) Micsurin válasza tesz-vesz123 (#345) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor ideje körül nézni messenger insta fronton melyik mennyire zabál a háttérben. ;)

Többet fikáztam a 20-as családot mint bárki szerintem, de a rendszer sebességgel sosem volt gondjuk.

6S fluidabb, aha.... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#358) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az oldalra épített ujjlenyomatolvasóért kár, hogy kimaradt.

Én használok olyan készüléket, amin ott van, és igazából számomra tökéletes. A hátlapival se volt bajom, a kijelző alá épített nekem kiforratlan és lassú volt.

Ez pont kézre esik, amikor megfogom a telefont.

Kinek mi, de egy készüléket semmiféle védelemmel ellátni hiba, ezt beletehették volna

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#359) andor80 válasza tesz-vesz123 (#345) üzenetére


andor80
senior tag

akkor ott valami nagyon nagy gond van enyém ami apámé szakít.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#360) janeszgol válasza KISDUCK (#307) üzenetére


janeszgol
félisten

Figyelj, picit gondolkodjunk. Van egy 10 megás videó. Az mindenhol 10 megabájt, nem?
Max annyi lehet a csalóka, hogy a gyorsabb letöltés miatt időegység alatt több mindent tudsz megnézni. De ez elenyésző.
A videó mérete és lejátszási ideje változatlan. A letöltési idő 4G-n legyen X másodperc, 5G-n meg Y sec, ahol X>Y.
Letöltesz egy 5 gigás játékot. Na ott érezhető lesz a percekben megspórolt idő. Az alatt megnézel mást, míg LTE-n nem mersz, nehogy lehasaljon. Innen nézve igazad van.
De egy 2 megás weboldal mindenhol 2 megabájt. Nem?

Természetesen van adattömörítés egy szerver beiktatásával, de a kódolások nem csinálnak ilyet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#361) Tigerclaw válasza CptAdamica (#321) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azok biztos adnak majd, akiknel a gyorstoltes kiemelt feature.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#362) BloodRay válasza kovsol (#354) üzenetére


BloodRay
veterán

Amúgy se feltétlen gagyi, csak ugye jó látatlanban véleményezni...
Honor 20 pro-mon az olvasó jobb oldalt van a bekapcsoló gombban. Nem kell megnyomni, kézre áll(jobb kezeseknek legalábbis ha jó helyre nőtt alapból ott a hüvelykujjuk ha kézbe veszik) és sokkal gyorsabb, pontosabb mint bármelyik amit eddig használtam. Persze nem lehet elmondani, hogy wow nekem a kijelző alatt van, de ebből már kinőttem...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#363) 7Heads Drago válasza aprokaroka87 (#166) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ios-t támogató type-c -s? Mert szerintem az még sok apple usernél se alap hogy van.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#364) Giovan! válasza Tigerclaw (#308) üzenetére


Giovan!
addikt

Honnan tudod, hogy az lesz a legkelendőbb, és nem a mini, amit továbbra is 700-ért adnak?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#365) LoGeN90 válasza tesz-vesz123 (#345) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Hagyjuk mar ezt az android = lag dolgot. 5,6 eve helytallo volt.

"Haverom haverjanak az androidja lagol az ajfon meg nem.." :W

Az meg h a 6s fluidabb, hat jol van, mondjal meg par meset...

[ Szerkesztve ]

(#366) Tigerclaw válasza janeszgol (#360) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azert lehet a tulzott sebessegbol meg problema, amig vannak korlatos csomagok. Felrekattintas es maris leszedett valamit, amit nem akartal. Belenezel egy videoba, nem is akarod vegignezni, de talan mar lepufferelte FHD-ban az egeszet, vagy jo reszet, mert automatikuson maradt a minoseg. Nem azzal van baj, amit le akarsz tolteni, hanem azzal amit nem akartal, csak mire reagalsz mar shit happened.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#367) Szakiii válasza Parallaxis (#300) üzenetére


Szakiii
addikt

És ha csak 200 ft akkor miért nem adtak hozzá min. 300 ezerért? Ezt nem értitek meg, oké veszel magadnak nem nagy tétel 300k-hoz képest, DE istenem tegye már bele.. nekem egy note 8-om van meg hozzá a vr fejes és ehhez a 2 cucchoz tudod mi járt? 3 azaz 3 darab átalakító egy c to sima usb, egy c to micro és még egy c to sima és nem kellett mennem venni.

A luxus árhoz eddig luxus szolgáltatások jártak, most meg ott tartunk hogy hát vedd meg csak 200 ft.. vegyél hozzá fülhallgatót csak ennyi meg ennyi meg hát úgyis van használd azt. Más meg ad hozzá akg-t.

Ha szerintetek ez így jó akkor nem vagyunk egy véleményen a prémium termékekkel kapcsolatban és azzal hogy mivel is jár egy prémium cucc.

(#368) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Elgondolkodtam, hogy visszaváltok ios-re, de komolyan. Aztán megjött az új alma és még mindig ocsmány a giga notch. Ezt még valahogy pufogva lenyelném, de mivel nekem nagy méretű telefon kell a 479.990-es árral nem tudok mit kezdeni... ez botrány...
Már az X-nél is eldöntöttem, hogy soha többet ios, de mikor elku*ulnék kicsit, az ár mindig visszaránt a földre. :)

(#369) a.sebi válasza #24536576 (#41) üzenetére


a.sebi
őstag

Miért vettem fel ? Huawei P30 prot lassan 2 éve .
Azért mert a te bugyuta kijelentésedre reagáltam . Szögletes iphone , nem volt kb 6 éve . Erre te azt írod , hogy minden évben séma szerint változik a dizájn . Ezt nem apple alá kellett volna írnod , ahol egy i6 dizájn maradt majdnem 4 évig 😂
Ülj le csikó egyes . Egy addikt lehetne tájékozottabb. :C

(#370) hibavissza


hibavissza
veterán

Vártam volna, hogy mi az újdonság. Az áron kívül nem emelkedik ki semmivel a tömegből. Lassan teljesen átcsúszik a tech márkáktól a louisvoitton szintű gagyi luxus márkákhoz az egész brand.

(#371) a.sebi


a.sebi
őstag

Szerintem a 350 ezres 12 egy jó vétel , vagy inkább azt mondom , hogy a majd 100 ezer forint felár sok a pro tekintetében . A kamera elég lesz mindenkinek , kijelző ugyan az , kinézet szintén nem látom a nagy árkülönbséget relevánstnak . Ha 128 ast veszel akkor is 60 rongy . Vajon a plusz egy kamera megér 60 ezret ?

(#372) Navaren válasza Parallaxis (#292) üzenetére


Navaren
aktív tag

Azzal együtt, hogy tényleg picit túl van ez megint lihegve (Jack elhagyás-flashback 2016-ból), azért nem kell rögtön úgy csinálni, mintha ez tényleg egy teljesen feddhetetlen, következetes lépés lenne, nem pedig egy baromi agresszív PR mutatvány ződ ideológiával leöntve.

De persze lehet én gondolom rosszul.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#373) Wesder


Wesder
félisten

Az a kék iPhone te jó ég... 🤤

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#374) Fred23 válasza 7Heads Drago (#137) üzenetére


Fred23
nagyúr

Igen, olvastam azóta több helyen is. Kérdés, mire elég. Nekem a mini tetszik a legjobban, de persze így is kompromisszumos; viszont legalább nem maradt le sok a kéne-listámról (120 Hz kijelző pl.).

Lehet, sokan az akku miatt fogják a sima 12-t venni a mini helyett.

Giovan!: Ez új, modern design teljesen, simán elfér benne a nagyobb akku. Ha 1 mm-rel vastagabb lenne, biztos vagyok benne, hogy meg lehetett volna csinálni a 2800-as akkut is a minibe; de nem akarták, és gondolom azért nem, mert a többségnek így is ki fogja húzni a teló nap végéig.

[ Szerkesztve ]

(#375) Kasya válasza tesz-vesz123 (#345) üzenetére


Kasya
nagyúr

Rog 3 mellett ezt cafolnam. Foleg Auto mod mellett. A Samsung is tudott ujitani e teren a dinamikus kepfrissitesi megoldasaval.

Kivancsi leszek erre az uj uvegre. Ha annyira helytallo, mint a zafir kamerauveg, akkor megint magukat jaratjak le a marketing baromsággal.

[ Szerkesztve ]

(#376) Bossi válasza #24536576 (#35) üzenetére


Bossi
őstag

Telefon is van a dobozban :)

(#377) 7Heads Drago válasza janeszgol (#205) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mert a voda az jobb?:U
Több elönyt látok a t-homenál, mint Vodafonenál.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#378) adamklark


adamklark
senior tag

kék szín nekem tetszik mondjuk :D

(#379) janeszgol válasza 7Heads Drago (#377) üzenetére


janeszgol
félisten

Egyáltalán nem ezt írtam. De az tény, hogy a 3G foltos. Vodánál ott a 900 MHz. Ezért voltam sokáig Vodás. (2007 óta vagyok az. Ma már eltűnt az előnye az LTE miatt.)
Kérlek csak pontosan annyit olvass, amennyit leírtam. :R

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#380) elfelejtette válasza Fred23 (#374) üzenetére


elfelejtette
veterán

Én se értem ezt az aksi csökkentési dolgot, meg a telefon vastagítástól való félelmet.
iPhone 12 (Pro) vs. Google Pixel 5
146.7 x 71.5 x 7.4 mm vs. 144.7 x 70.4 x 8 mm
2815/2775 mAh vs. 4080 mAh

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#381) David75


David75
őstag

A pro-ból lehetne egy rendes fekete ez a szürkés ezüst valahogy nem tetszik. Ötletem nincs, hogy fekete 12-t vegyek vagy kék 12 pro-t. iPhone 3g óta nem volt iphone-om csak ipad.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#382) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Végül csak a Max kapta meg a jobb kamerát, várhatok novemberig... Nem baj, ha eddig kibírtam, akkor az a 3-4 hét még belefér. :)

https://utdetailing.hu/

(#383) tesz-vesz123 válasza LoGeN90 (#365) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Mint írtam P20 Prom van (még ;] ), rángatózik a Twitter is, néha a billentyűzet is szeret akadozva működni. Egy nyomorult billentyűzetről beszélünk!!!! Bocsánat, hogy nem vagyok szemellenzős és nem kezdek szifont fikázni 0-24. :U

[ Szerkesztve ]

(#384) Kbali válasza hibavissza (#370) üzenetére


Kbali
nagyúr

Sosem volt "tech" gyártó - csak jól tudta eladni azt, amit nem ő talált ki - de ez kell a vevőknek.

(#385) Fred23 válasza elfelejtette (#380) üzenetére


Fred23
nagyúr

Simán lehet, hogy ügyesen kiszámolt üzleti döntés volt. Pedig ha a 7.4 mm helyett 8.4 mm lenne a telóknál, akár a 120 Hz is bejöhetett volna a képbe.

(#386) jenei1994 válasza Fred23 (#374) üzenetére


jenei1994
addikt

Nem értem miért nem lehet belerakni minimum egy 3500 as vagy egy 4000 es akkut. Mindig az akkuval ba..ák el. :(((

minibe egy 3500 as lett volna a minimum a 12 be meg 4000 vagy 4500 as. :F

[ Szerkesztve ]

(#387) elfelejtette válasza Fred23 (#385) üzenetére


elfelejtette
veterán

Persze, és hál' istennek az androidos gyártók is meglépték ezt, elhagyták a 7mm-es vastagságot, és eljutottunk idén a 9mm-hez, és az 5000mAh-s aksikhoz.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#388) jUUh


jUUh
addikt

Őszintén, nem rossz ajánlat biztos, annak aki szereti... :DDD De nem vagyok elájulva a "fejlesztésektől". Tudom felesleges ilyen összehasonlításokat írni, de ezektől a notchoktól hányni tudnék egy Mi 9T után. Meg alapból is... :B

Samsung Galaxy S23+

(#389) mbotnd


mbotnd
tag

Vérlázító amit művelnek. 650$os pletykált nyitóárról 1000$< lesz itthon, emellé kapsz 64 gb-ot, amire rendszer nem fér rá, plusz vehetsz töltőt 10< ezer Ftért. Ez a telefon miben tud többet mint bármely csúcsmobil? Semmi újítás nincs a telefonban, max az, hogy van kicsi.

(#390) #16820480 válasza Navaren (#372) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ettől függetlenül valószínűleg nem hazudtak, amikor azt mondták, hogy ezzel rengeteg hulladékot spórolnak. Eddig is az 5W-os töltő volt a csomagban, nem? Most azért az manapság tényleg nem sokra jó. A logisztikán is segíthet, mert így mondjuk a 150 millió készülék annyi helyet foglal majd a raklapokon, mint tavaly 100 millió, akkor mennyi hajó és kamion fordul kevesebbszer, hogy ezt leszállítsa, és így tovább. Amennyi szarságot csinál amúgy az Apple, az ilyesmik azért sokat számítanak, főleg ekkora cégeknél, pont nekik kellene ténylegesen csökkenteni a szennyezésen és szeméten, mert az kevesebbet számít, hogy én személyesen két marékkal kevesebb hulladékot termelek, mint az, hogy egy ilyen multi mennyivel.
Az meg megint vicces, hogy lehetne olcsóbb. Most tényleg sokkal jobb lenne, ha mondjuk nem 299 ezer lenne, hanem 293 ezer? Akkor már tapsolnánk neki? Pedig a kisker árát vontam le, nem is a belekerülését a töltőnek.

(#391) d@vee válasza jenei1994 (#386) üzenetére


d@vee
őstag

Egyszerű. Így naponta töltöd, nem kétnaponta. Tehát egy évben kb. 365 alkalommal rakod töltőre, míg nagyobb akksival ez csak 182 lenne. Hamarabb szétmegy az akksi, vagy cserélteted a telepet, vagy már úgyis 2-3 éves a telód, és megveszed az újat. Ami gyorsabb ;] és jobban bírja.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#392) BaLee válasza #44179968 (#253) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Azért most is léptek olyat amit a konkurencia nem... Kihoztak egy 5.4" telefont, és (remélem) baromi nagy siker lesz és az ára is normalizálódik, olyan 200k körüli pénzt megérne.

Android fronton 4-5 éve nincs szerintem csúcs hardveres normál (ma már inkább kis) méretű telefon. Javítsatok ki ha tévedek, nem nagyon követtem az Androidos vonalat mostanában.
Anno nekem is Sony-m volt, előbb Z1 Compact aztán Z3 Compact, azok még jó méretű telók voltak, az másik kérdés, hogy 1-1.5 év után elkezdtek széthullani mind összeszerelésileg mind szoftverileg. Utána iPhone 7-et vettem amit 3 évesen adtam el de semmi bajom nem volt vele csak vágytam valami újra. Ezt (az általam korábban birtokolt) egyik androidos telefon sem tudta megugrani. Mint ahogy az android verziófrissítéseket is 1 max 2 évig kapod és jó eséllyel rosszabb lesz mint volt. Az iPhone SE és az iPhone 7 is 2016ban jelent meg, mindkettő megkapta az iOS14et és nemhogy lassabbak nem lettek, évről évre egyre jobban optimalizált a szoftver így még gyorsultak is. Ha azt nézed, hogy kiadsz egy Androidos telefonért 150k-t és 1 év után már vannak vele gondok vagy kiadsz dupláját és 3 évig simán használod akkor melyikkel jársz jobban? iPhone a használt árát is sokkal jobban tartja 3 éves iPhone 7em vásárlási alig kevesebb, mint feléért ment el.

[ Szerkesztve ]

(#393) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Szerintem sem akkora gáz a töltőfej kihagyása, voltak tanulmányok erre, hogy mennyi felesleges töltő van, amit nem is használunk, plusz, akinek van más Apple cucca, annak vélhetőleg van ehhez való töltője, a MacBook Air töltőfeje pl teljesen jó az iPhone meg az iPad töltéésre is. És akkor még nem beszéltünk a vezetékmentes töltőkről, amik nyilván nem mennek tönkre tömegével. Árcsökkenés meg... még az Apple 30W-os töltője is 10-15e forint, külön csomagban, szállítva, mennyi lenne akkor a levonás, ha kihagyják?
Az igazi baj, hogy lóf..t se keresünk ebben az országban, lóf.. kedvezményt se kapsz ha előfizetéssel veszed, a Pro Max amerikában 46 dollár havonta plusz a Trade In, ami lehet 350-370 dollár is. Itthon meg adnak 30e forintot egy iPhone 8 beszámításért, meg a Telekom ad 12e forint kedvezményt egy közepes csomagnál, két év hűséggel.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#394) janeszgol válasza BaLee (#392) üzenetére


janeszgol
félisten

A Z1c és Z3c butított volt a simához képest. (Minimum felbontásban.)
Az igazi kompakt a XZ2c volt. Na az tudta, mait a nagy, és nagyon jó mérete van. Eddig az volt nálam a Top1, de most a 12 Mini.
De több nem nagyon volt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#395) Worker


Worker
aktív tag

Amit most bejelentettek "iphone 12 mini" néven, én anno kb. ezt a telefont vártam mint iphone SE "2"...
Nem annyira jött be a 2020 SE, elsősorban a mérete meg a lekerekítettsége miatt sem (imádtam a régi SE-t hogy TÉNYLEG kicsi volt és a szögletes forma is tökély volt), de a végén mivel már cserére volt érett a régi SE-m, mégis váltottam az új SE-re, mert nem igazán volt más alternatíva kompakt telók terén...
Viszont látom hogy 2-3 év múlva valszleg mi lesz a mostani utódja nekem, addigra legalább az ára is konszolidálódni fog vmennyire, mert ez a 300ezres ár abszurdum.

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#396) Kasya válasza elfelejtette (#387) üzenetére


Kasya
nagyúr

A súlyról feledkeztek meg szerintem. Gondolom van az Apple-nél egy "szint", ami fölé nem akarnak menni (ne rontsa a használati faktort). Hasonlóan az S20U pl. fejnehéz lett, a Rog 3 pedig szimplán tégla egy Iphone-hoz képest.
Lehet, hogy grammokról van szó, de nem mindegy egy "dizajner cég" szemszogébol, hogy 160g, vagy 180g a végsúly.

Valamint az Apple-bol kinezem, hogy koltseg szinten is levezették, hogy "-12%" anyagtakarékosság mennyi spórolást jelent.

[ Szerkesztve ]

(#397) David75 válasza jUUh (#388) üzenetére


David75
őstag

Azért van notch mert itt 3d arcazonosítás van nem 2d mint a xiaomi-ban. 3d-hez két kamera kell és jóval biztonságosabb. Sajnos ezt androidos gyártok általában nem rakják bele kivéve huawei meg talán a pixel.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#398) Bossi válasza Petya88 (#269) üzenetére


Bossi
őstag

1. Mert nem biztos, hogy gyors-töltő amivel sokkal hamarabb feltölt.
2. Mert nem optimális a töltést állandóan 100%-ig nyomni az akku élettartama miatt.

Az ujjlenyomat olvasónak én is örültem volna...

(#399) elfelejtette válasza Kasya (#396) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nem ismerem a gyártás során felhasznált anyagok sűrűségét, én csak annyit látok laikusként, hogy pl. az említett Pixel 5 másfélszer akkora aksival 13 grammal könnyebb. Oké, annak nem üveg a hátulja.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#400) Friczy válasza Ezekiell (#238) üzenetére


Friczy
senior tag

Nyilván azért USB-C - Lightning, mert a Macbookokon is USB-C van, és eddig azért ment a fikázás, hogy a gyárilag hozzáadott dolgokkal össze se lehet dugni a Macbookot az iPhone-nak (ami lássuk be, jogos), csak hát - legalábbis nálunk - tényleg a kisebbség.

Legjobb lett volna, ha USB-C-t tesznek a telefonra is, már ideje lenne leváltani a Lightningot. Persze töltőadapter akkor se lenne hozzá...

Én egy RavPower töltőt használok, azon van hat USB csatlakozó, egyszerre tudok egy rakás eszközt tölteni, ha kell (utazáskor nagyon jó, hogy egy konnektorból minden tölthető egyben), de azon sincs USB-C. Most cserélhetem le. Persze ez még odébb lesz, mert a meglévő USB-A lightningot meg a vezeték nélküli töltőt tudom használni, de az más kérdés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.