Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#300) janeszgol


janeszgol
félisten

Látom nem mindenkinek sikerült értelmezni Fiery 272-es HSZ-ét. Gondolom ez az olvasottság hiánya vagy egyéb értelmi képességbeli probléma. Tökéletesen leírta, hogy felesleges mindenben értelmet találni. Vannak, akik annyira befeszülnek a saját világukba, hogy képtelenek befogadni az újat, az eltérőt.

No de: nem értem, hogy akinek tetszik, miért ne venné meg? És ha megéri neki? Megveszi, két év múlva kidobja a francba. De lehet még úgy is megéri egyeseknek. Szíve joga. A nekem nem éri meg és a másnak nem éri meg két külön dolog. Fiery linkelt itt csoda szép hagyományos órákat. Hát én egyiket sem venném meg. Nem a stílusom, drága, nincs olyan funkciója (még a magamutogatás sem), amivel én előrébb lennék. De ettől még nem értelmetlenek.

Én biciklisportolok, heti rendszerességgel, plusz néha futok és sosem érdekelt a pulzusom. Annak jó, aki fogyni akar. (Akkor muszáj tartani az aerob-tartományt.) Bár én a paraszt-módszert alkalmazom: ha elgé csak az orromon venni a levegőt, az aerob. Ha szájon kell, de tudok még beszélni, az kardió. Ha egyik sem, na az gyúrás. (Csak az kössön ebbe bele, aki sportol is. Fifa nem ér. :) )

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.