Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) whited válasza nord_ (#3700) üzenetére


whited
addikt

ma is 3:10kor magától elkezdett ébreszteni, pedig nem vol beállítva :D

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#3702) jagertibi válasza whited (#3701) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Az asszonynak is ugy 5 utan..

. 😁

(#3703) randras válasza nord_ (#3700) üzenetére


randras
veterán

Engem tegnap nem ébresztett. Teszem ma vissza a 9-et... Merül, melegszik, iMessage bugos, raise to weak kb. mindenre bekapcsol, Zene alkalmazás szörnyen ronda, mérleg másik oldalán kb. hogy törölhető a Stock app. ;]

(#3704) Kobor


Kobor
aktív tag

A ne zavarjanak aktív mégis csörög, pedig az ismételt hívás is ki van kapcsolva, a hívófél nincs engedélyezve,( a párom telója), de ez még semmi, az enyém mellette amin nincs tiltás 1 tized másodperc után csörög és ugyanazt a hívót jelzi ki lényegében egyszerre a kettőn, bár a páromén csak 1-et csörrent, de volt egy időpillanat amikor összeértek, asszem inkább lefekszem....

(#3705) nord_


nord_
veterán

Érdekes ez az ébresztős téma, mert nekem béta van fenn, asszonynak a publikus, és mindkét SE-n rendesen megy az ébresztés...
Bár a publikus csak egy napja fut... nem akarom elkiabálni, nehogy holnap hajnalban minket is megszívasson. :DDD

(#3706) nzolo76 válasza Kobor (#3704) üzenetére


nzolo76
tag

Most teszteltem a nezavarj módot, nálam (SE ios10) és havernál is (i6 ios10) csörög a teló a bekapcsolt Ne Zavarj mód ellenere. :O

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#3707) nord_ válasza nzolo76 (#3706) üzenetére


nord_
veterán

A beállításokat átnéztétek? (Hívás engedélyezése, lezárt képernyő, stb, stb.) Csak azért kérdem, mert nálam nem jön át hívás, ha a Ne zavarjanak aktív.

[ Szerkesztve ]

(#3708) #03372544 válasza nzolo76 (#3706) üzenetére


#03372544
törölt tag

Mi van beállítva a hívás engedélyezése és a némítás résznél?
Tudod, beállítások / ne zavarjanak.

[ Szerkesztve ]

(#3709) nzolo76 válasza #03372544 (#3708) üzenetére


nzolo76
tag

Köszi az észrevételt, valóban elhamarkodottan ítéltem. A beállításokban volt a hiba. USER ERROR!

Elnezést kérek a felretájékoztatásért. A NE ZAVARJ mód nálam is TÖKÉLETESEN MŰKÖDIK! :K

nord_ neked is köszi az eszrevételt

[ Szerkesztve ]

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#3710) fcbarca


fcbarca
őstag

zenehallgatas kozbe random felvillan a kijelzo..f*szaa

[ Szerkesztve ]

(#3711) Coulson válasza fcbarca (#3710) üzenetére


Coulson
tag

Nem a Raise to Wake funkció okozza a kijelző felvillanását?
A beállítások/kijelző és fényerő/emelés az ébresztéshez opciót kapcsold ki.

(#3712) fcbarca válasza Coulson (#3711) üzenetére


fcbarca
őstag

Ja de bakker :DDD bocsi akk az elozo hozzászolason kuka.Egyenlore mas hibat nem találtam,max mintha picit melegedne

(#3713) csab2 válasza RAMb0 (#3690) üzenetére


csab2
veterán

A home+power gombokat addig nyomom, míg előbb ki nem kapcsol a telefon, majd utóbb pedig vissza, ugye?
Megcsináltam, de akkor is kilép. :((

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3714) radi8tor válasza csab2 (#3713) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor bug, ha már kettőtöknél jelentkezik a hiba.

⭐ Stella

(#3715) csab2 válasza radi8tor (#3714) üzenetére


csab2
veterán

Most csináltam egy törlést és visszaállítást. Úgy néz ki, hogy megjavult.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3716) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

Sziasztok! Ha egy hónapos a telo es mozog az üveg azt mennyi időn belül javitjak a leggyorsabban es hol? A belvarosban dolgozom. Telefon hivatalos MM vasarlas. Koszonom

(#3717) #03372544 válasza csab2 (#3715) üzenetére


#03372544
törölt tag

Úgy néz ki rám is ez vár.
Eddig semmi baja nem volt a jegyzeteknek, ma reggel meg már nem tudtam felírni a villanyóra állást.
Állandóan kidob.

(#3718) tittipecci


tittipecci
csendes tag

Azt valahogy ki lehet kapcsolni, hogy időzített szelfi készítésekor ne tíz, hanem csak egy fotót készítsen ?

(#3719) Kiralykobra válasza csab2 (#3685) üzenetére


Kiralykobra
csendes tag

Szia

Megtaláltam a hibát a kilépő jegyzetre:

Azt vettem észre hogy akkor csinálja mikor az iclouddal próbál szinkronizálni (mivel nálam ott vannak).

Ezért kikapcsoltam a mobilnetet és a wifit. Utána beléptem jegyzetekhez és működött. Visszakapcsoltam a wifit és megint nem ment. Számítógépen az icloud.com honlapján beléptem és az egyik jegyzetet módosítottam a honlapon. Utána wifi vissza beléptem a jegyzetbe és szinkronizált. Azóta működik.

Egy próbát neked is megérhet!

[ Szerkesztve ]

(#3720) #03372544 válasza Kiralykobra (#3719) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ez tényleg megoldotta, köszi a tippet!
Megúsztam egy komplett újrahúzást.

(#3721) csab2 válasza Kiralykobra (#3719) üzenetére


csab2
veterán

Szia!
Köszi, de már írtam, hogy visszaállítottam mindent, és most már jó a jegyzetek.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3722) Kiralykobra válasza #03372544 (#3720) üzenetére


Kiralykobra
csendes tag

Nincs mit! :DD

[ Szerkesztve ]

(#3723) Kercsi17


Kercsi17
tag

Halihó!

Tudja valaki, hogy SE akkuideje mennyivel jobb a 6s-nél? Van valakinek bármilyen tapasztalata a két model közti pro-kontrákkal kapcsolatban?

(#3724) RAMb0 válasza Kercsi17 (#3723) üzenetére


RAMb0
tag

B-L-A-C-K lesz a Te embered. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3725) Kercsi17 válasza RAMb0 (#3724) üzenetére


Kercsi17
tag

Köszi, várom akkor mivel tud előrukkolni :))

(#3726) B-L-A-C-K válasza Kercsi17 (#3725) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Felhasználó függő, SE is lemeríthető fél nap alatt, de ha átlagosan használod, ilyen 1-2 óra használati idővel többet tud az SE, vagyis nálam annyival tudott többet kb.

(#3727) Kercsi17 válasza B-L-A-C-K (#3726) üzenetére


Kercsi17
tag

Értem, hát nekem kb napi kb. 2 óra waze, + abszolút átlag felhasználás lenne a cél. Hülye kérdés lesz, de 64 gb SE és 16 gb 6s közül ha a tárhely/kijelző méret dilemmát nem nézem akkor mi lehet még sorsdöntő a választásban?

(#3728) B-L-A-C-K válasza Kercsi17 (#3727) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

SE-n ha rezeg a készülék, akkor közben zörögnek a gombok, ez kicsit idegesítő tud lenni, persze ha használod folyamatosan és rakódnak le közte a kis szöszök, akkor egy idő után el is tűnhet, de sajnos az elején jelen van az összesnél majdnem (készülék válogatja van ahol jobban hallatszik, van ahol kevésbé). Illetve 6S-nél ott a 3D Touch amit ha megszoksz jó dolog tud lenni, plusz egyre több funkció van rá. Viszont az SE is egy nagyon szerethető készülék, és üzemidőben ugye meg jobb. Szóval ezt igazából neked kell mérlegelned.
Nekem 1 hónapig volt meg megjelenés után, én csak azért adtam el mert rájöttem a 6-os széria mérete ideálisabb számomra.

(#3729) nord_ válasza Kercsi17 (#3727) üzenetére


nord_
veterán

Ha napi két óra Waze, akkor a helyedben azért vennék egy (minőségi) autós töltőt. Ha jeveset használod a telefont, akkor talán még anélkül is kibírná reggeltől estig, de saját tapasztalat, hogy kifejezetten gondtalanná teszi egy autós töltő a napi használatot. :K

Tárhely: sajnos a 16 GB nagyon határeset. Tudom, sokan azt mondják, nekik bőven elég a 16, hisz' eddig is az volt - én is ebbe a csoportba tartoztam, de most, hogy 64-es SE van, revideálnom kell az álláspontom. :B
Ha a szelfi is fontos neked, akkor viszont egyértelműen a 6s a te telefonod.

(#3730) Kercsi17 válasza nord_ (#3729) üzenetére


Kercsi17
tag

Van egy (szerintem) viszonylag minőségi (Maxell 3000Ft) USB adapterem, azzal nem működhet a gyári kábel?
Jelenleg egy 4 éves Lumia 820-al élek, amin kb mindennel együtt van 14 giga adatom, amiből tudnék törölni (- amit a rendszer foglal el) szóval kb 10-el úgy tervezem ellennék, de ha megnyíllik előttem az alma adta lehetőségek birodalma attól tartok kevésnek bizonyulna a 16 (12). Szelfit életemben nem csináltam. :(
Szóval a tárhely miatt az SE felé hajlok inkább, sőt a 4" méret is talán az SE mellett szól, de ezzel a 3d touch dologgal most beleültette a fülembe a bogarat B-L-A-C-K. :C

[ Szerkesztve ]

(#3731) scr006 válasza Kercsi17 (#3727) üzenetére


scr006
tag

Esetleg még 1 szempont lehet a méret...Én azért vettem az SE-t mert friss hardver, viszont kompakt méret.
Előtte 5 colos HTC-m volt, és hát érdekes volt azzal a zsebben cipőt kötni, esetleg biciklizni, stb...4colon egyszerűbb az élet, viszont a felhasználói élmény számomra nem lett rosszabb 5 colhoz képest, amit eddig el tudtam intézni rajta, azt ezután is eltudom, filmet meg nem nézek telefonon, egy yt videóra, vagy 1-1 játékra még ez is bőven elég. Waze is teljesen jól használható rajta.

(#3732) Kercsi17 válasza scr006 (#3731) üzenetére


Kercsi17
tag

Igen ez hasznos, hogy mondod, mert ugye mikor bemegy az ember a MM-ba pl egymás mellett a két telefon akkor eltörpül a 4" a sok nagy között, de ha kézbe veszem mégis az a legkényelmesebb és azt tudom stabilan fogni, kezelni. Nézni, híreket olvasni stb, meg csak kényelmesebb a nagyobb 4,7"-on, csak az meg nem olyan kényelmes már. De ez megnyugtató és sorsdöntő lehet, hogy pl a waze is kényelmesen használható. Kösz.

(#3733) krumplista válasza Kercsi17 (#3730) üzenetére


krumplista
tag

Csak figyelmeztetésképpen a tárhelyre vonatkozóan:
Én most néztem, hogy androidos telómon a facebook 15MB tárhelyet foglal jelenleg, iPhoneomon 600MB (bár iPhone 4, iOs 7). A többi app-nál amúgy nem ennyire durva a különbség.

(#3734) g1ml1


g1ml1
csendes tag

Sziasztok,

A kérdésem az lenne, hogy volt e már valamelyikőtöknek olyan, hogy kötött biztosítást a telóra, és sajnos azt érvényesíteni is kellett káreset miatt. Gondolok itt az IStyle és ICenter biztosításaira.
Van valakinek tapasztata, ezzel kapcsolatosan??
Keresik a kiskapukat, hogy ne kelljen új telefont adniuk a törött, használhatatlan helyett? Vagy gond nélkül zajlik a biztosítás érvényesítése? Sok a macera a biztosítás érvényesítésével... ?

Előre is köszönöm az infókat, tapasztalatokat!!
Üdv

(#3735) Software0013


Software0013
csendes tag

Sziasztok!

A zene alkalmazásban van olyan lehetőség hogy Önnek. Ott nekem feldob egy ablakot hogy 3 hónapig ingyen használhatom Az Apple Musicot. És miért irja hogy 4,99 euro??? vagy úgy lenne ez ha megveszem 4,99 euróért és akkor használatnám 3 hónapig?? Nem nagyon értem ezt. Valaki elmagyarázná?
ui: A ne zavarjanak mód nekem is tökéletesen teszi a dolgát.

(#3736) #03372544 válasza Software0013 (#3735) üzenetére


#03372544
törölt tag

A három hónap lejárta után 4.99 EUR lesz havonta.
Vigyázz mert alapból úgy van beállítva, hogy lejárat után automatice aktiválva marad, tehát vonni fogja a lóvét.
Ezt valahol a folyamatban ki lehet kapcsolni, már nem emékszem pontosan, de nincs eldugva, figyelmeztet is.

(#3737) Software0013 válasza #03372544 (#3736) üzenetére


Software0013
csendes tag

Ahha értem. Az baj hogy nekem még fiókom sincsen?? mármint Apple Music fiók?
de most akkro megint átnézem és valahol megpróbálom kikapcsolni hogy ne keljen fizteni. ha lejár a 3 hónap.

(#3738) mpv


mpv
aktív tag

Sziasztok! Mik a tapasztalatok mostanra a wi-fin történő frissítésről? Belemerjek vágni? Azt mondta az Apple várjak a megjelenestől számítva 1hetet,ameddig kijönnek a hibák,ill nem lesz túlterhelve a serverük..ezt mondták legalábbis.

(#3739) #03372544 válasza Software0013 (#3737) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ha van AppleID akkor az kell, nincs külön music fiók.
Az apple fiókod alá van rendelve a szolgáltatás.

Angolul tudsz valamennyire?
Itt le van írva mit hogyan tudsz csinálni, az automatikus music megújítást kikapcsolni pl: [link]

(#3738) mpv: nekem hiba nélkül firssült első nap, de állítólag azt a hibát már megoldották ami akkor néhányaknak problémát okozott. De egyébként ha a wifi frissítés meghal, akkor sincs nagy gáz, az iTunes fel tudja rakni normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#3740) B-L-A-C-K válasza mpv (#3738) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csinálhatod, ha esetleg nem tetszik van rá ~1 heted visszarakd a régit...

(#3741) Software0013 válasza #03372544 (#3739) üzenetére


Software0013
csendes tag

Okés. Igen tudok egy kicsit angolul. köszi! :)

(#3742) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Sziasztok
Ilyenem még nem volt.
Mától van :)
6s-S7-ről jöttem.
Kicsi,kényelmes,gyors...
Tetszik :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3743) DaWe94 válasza mpv (#3738) üzenetére


DaWe94
senior tag

Tedd fel nyugodtan, de előbb az itunes-t frissítsd gépen a legújabb verzióra a biztonság kerdvéért.

(#3744) pNk_0380


pNk_0380
újonc

Hali,
Szemezek egy ilyen telóval, most Androidos van, és gyakorlatilag semmit se tudok Apple termékekről. Most nagyjából 130-ért lehet venni 16 Gb-osat. Gondolom ez nem nagyon elég a 4k videohoz, meg képekhez zenékhez. Illetve külföldről lehet olcsóbban is megvenni? Nem találtam a topik tetején semmilyen összefoglalót, de lehet csak én nem vettem észre. :B

(#3745) DaWe94 válasza pNk_0380 (#3744) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nem igazán jutsz hozzá olcsóbban. Maximum keress itt hardveraprón megbízható eladót.

(#3746) radi8tor válasza pNk_0380 (#3744) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Itt egy cikk a 16GB-os iPhone-ról és a 4K videókról.

"egy 16GB-os készülék esetén nagyjából 30-40 percnyi videofelvételt jelent – no persze ha csak erre használjuk a készüléket. Persze ez nem igaz, átlagosan 5-6GB szabad tárhellyel rendelkeznek az 16GB-os tulajdonosok, tehát körülbelül 15 percnyit tudnak felvenni ebben a felbontásban."

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#3747) joey04 válasza pNk_0380 (#3744) üzenetére


joey04
titán

4k videóhoz még a 64 gb is kevés szerintem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3748) nord_ válasza g1ml1 (#3734) üzenetére


nord_
veterán

iStyle biztosítás: minden gond nélkül ment a dolog, a biztosító nem kekeckedett.

(#3749) Create.


Create.
addikt

Hétfőn lesz 2hete, hogy megrendeltettem a silver se-t és még mindig azt írják, hogy készletre vár. Hivatalos helyről rendeltettem (ha jól tudom istyleról), már mikor rendelték is azt mondták, hogy egész magyarországon nincs belőle. Más szín lenne, de azok meg nem jönnek be annyira, csak kivárnám a silvert, de ez számomra érthetelen, hogy fél évvel a megjelenés után, hogy nincs belőle egy sem. Lassan kezdem azt hinni, hogy sose lesz ilyen telefonom. :W

(#3750) nord_ válasza Create. (#3749) üzenetére


nord_
veterán

Miért nem az Apple-től rendeled? Náluk van.
De ha belefér a keretbe, inkább válaszd a 64 gigásat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.