Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) sityupityu válasza domojko (#4200) üzenetére


sityupityu
veterán

De ha jól rémlik akkor neked Nillkin volt, arra panaszkodtál. Én Spigen-t vettem rá és az nem gyűjti a port, úgy körbefogja a szélt, hogy ott nem nagyon megy be semmi. Kb 1,5 hete van rajta és minimális port látok csak alatta, azért meg nem érdemes szétszedni.

szerk: Egyébként szerintem neked nem kimondottan a sok pór miatt karcolódott össze a széle hanem azért, mert napi szinten levetted a tokot.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4202) domojko válasza sityupityu (#4201) üzenetére


domojko
senior tag

Most pont a nillkinről van szó. És ezek szerint nem csak én voltam igy ezzel((#4198) scr006). Attol hogy napi szinten leveszem a szilikon tokot nem lesz karcos. De attol hogy alámegy fél kilo por, attol igen. :) Volt már egy pár telefonom, zömmel szilikon tokkal védtem. De ennyire porgyűjtővel mint a nillkin még nem találkoztam

iStyle-tol még mindig semmi hír. Kezdek rángatózni. Kénytelen voltam visszaköltözni a lumia735-be. Kb 8 órát vesztegettem el vele mire használható állapotú lett. Hol ez nem működött hol az. Most a wp10 hivatalosan kiadott build-e van fenn. Ebben meg elcseszték a hívásvárakoztatás funkciót. Aktív beszélgetés alatt nem jelez ha bejövő hívásom van. Reméltem h ma már lesz normális telefonom. De nem ugy néz ki. Ujabb 1.5 órát szarakodhatok vele hogy visszategyem a 8.1-et majd mindent lehet beállítani, programokat feltenni stb. :U

[ Szerkesztve ]

(#4203) sityupityu válasza domojko (#4202) üzenetére


sityupityu
veterán

Bocsánat, úgy akartam írni, hogy neked is nillkin volt ami gyűjtötte a port. :)

Nem tudom. Nekem volt olyan telefonom amiről kb félévente vettem csak le a tokot, de akkor viszont szabályosan porszívózni lehetett volna annyi összegyűlt. :) Mégsem karcolódott össze a telefon. Csak tiszta kosz-por volt, ennyi.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4204) domojko válasza sityupityu (#4203) üzenetére


domojko
senior tag

És az is fémből volt? Mert ugye a fém az nagyon jól néz ki, prémium érzet, de rendkívül érzékeny.

(#4205) sityupityu válasza domojko (#4204) üzenetére


sityupityu
veterán

Persze fém. Már egy ideje nem veszek mást.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4206) domojko válasza sityupityu (#4205) üzenetére


domojko
senior tag

Akkor nem toom...ez van gyengére csinálva. :D

(#4207) ///Krisz\\\ válasza B-L-A-C-K (#4191) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Nem kért PIN-kódot, csak jelkódot, jól csináltam? :D

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#4208) B-L-A-C-K válasza ///Krisz\\\ (#4207) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, ilyenkor nem kér.

(#4209) ///Krisz\\\ válasza B-L-A-C-K (#4208) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Köszi, akkor majd figyelem, hogy csinálja-e továbbra is.
Most ezzel kapcsolatba jutott eszembe, hogy droidon nekem mániám volt, hogy ha jött frissítés újra flasheltem a rendszer. Apple-nél lehet ilyet h újra húzom a rendszert vagy csak azt tudom megtenni, hogy visszaállítom gyári beállításra? Illetve ha ilyet tennék, akkor ami szinkronizálva van felhőbe az nem törlődik a felhőből és visszarakja a telefonra?

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#4210) sityupityu válasza ///Krisz\\\ (#4207) üzenetére


sityupityu
veterán

Akartam írni, hogy nekem sem kérte, de aztán rájöttem, hogy nálam a pin kérés alapból ki van kapcsolva. :D

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4211) domojko


domojko
senior tag

Na ma kaptam email-t a szerviztől. Örömmel értesítenek h a készülékem átvehető.

Az elvégzett művelet: A gyártó javítóközpontjában a jelzett hibát a tesztelés és bevizsgálás során nem tapasztalták.

Ez meg most mi a szar? Az első email-ben azt írták, idézem: Tisztelt Ügyfelünk!

Készülékének bevizsgálása megtörtént, ennek eredménye:
Beszédhangszóró halk

Ezek most hülyére vesznek? Hol vizsgálták be ahol az lett az eredmény h halk a beszédhangszóró? Milyen alkatrészre vártam egy hetet? Hol tesztelték ahol a jelzett hiba nem jelentkezett?

Ez így nagyon nem lesz jó. :W

(#4212) sityupityu válasza domojko (#4211) üzenetére


sityupityu
veterán

Ezt szó szerint így írták? Nem az van, hogy az elvégzett javítás után már nem tapasztalható a hiba? Nem okoskodom, csak így tényleg zavaros kicsit. :R

szerk: Félreértelmeztem, bocsi.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4213) kutga válasza domojko (#4211) üzenetére


kutga
nagyúr

A bevizsgálás abból állt hogy a szerviz lapra rávezették amit mondtál. A szervizben meg nem jött elő a probléma.

Let the Zone take me if I am.

(#4214) domojko válasza sityupityu (#4212) üzenetére


domojko
senior tag

Első levél, azonosítókat töröltem a szövegből:

Tisztelt Ügyfelünk!

Készülékének bevizsgálása megtörtént, ennek eredménye:
Beszédhangszóró halk

Adatok:
Jegyzőkönyv száma: HU-
Készülék típusa: iPhone
Készülék sorozatszáma / IMEI száma:
Hiba leírása: A felső hangszóró nagyon halk, illetve a hívott fél nem mindíg hallja.

A további lépésekről is emailben fogjuk értesíteni.

Köszönjük, hogy igénybe veszi szervizszolgáltatásunkat!

Üdvözlettel,
iSTYLE Szerviz
szerviz.istyle.hu

Mai levél:

Tisztelt Ügyfelünk!

Örömmel értesítjük, hogy készüléke átvehető.

Az átvétel helye: Andrássy út 36. Budapest ( Hétfő - Szombat 10:00-20:00 Vasárnap: zárva )

Jegyzőkönyv száma: HU-
Készülék típusa: iPhone
Készülék sorozatszáma / IMEI száma:
Hiba leírása: A felső hangszóró nagyon halk, illetve a hívott fél nem mindíg hallja.
Fogyasztói igény:

Az elvégzett művelet: A gyártó javítóközpontjában a jelzett hibát a tesztelés és bevizsgálás során nem tapasztalták.
A javítást végző technikus: Tamás

Köszönjük, hogy igénybe vette szervizszolgáltatásunkat!

Üdvözlettel,
iSTYLE Szerviz
szerviz.istyle.hu

Javítást végző technikus vezetéknevét töröltem.

(#4215) iMarcus válasza szupersanyi (#4153) üzenetére


iMarcus
csendes tag

Én tőlük vettem az enyémet 2 hete, hétfőn megrendeltem és szerdán mehettem érte. A honlapon az 1 év garancia és a gyári apple garancia ne tévesszen meg, én felhívtam őket, hogy ez így micsoda, és az 1 év az a rendes Apple garancia, a másik csak általuk egy szoftveres garancia. Egyébként európai készülékeket árulnak, ahogy néztem a dobozom az enyém lengyel lehet.

Negatívum nálam a gomblötyögés, bár "csak" a hangerő lefele gombom lötyög, meg a home gombom kicsit hangos ami 5C után furcsa. Ezeket leszámítva nem bántam meg, iszonyat gyors és az akksija is nagyon jól bírja.

(#4216) krumplista válasza iMarcus (#4215) üzenetére


krumplista
tag

Én sosem értettem, mi az a szoftveres garancia? Mi köze van a boltnak a telefon szoftveréhez? Ha "elromlik a szoftver" mit lehet vele csinálni egy reinstallon kívül?

(#4217) ///Krisz\\\ válasza B-L-A-C-K (#4208) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Ma jött is frissítés, de most nem duplázta az ikont, megoldotta ez a H+P, köszönöm.

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#4218) VMatteo


VMatteo
őstag

Srácok!
az mennyire normális hogy nekem a hátlap nincs teljesen egy síkban? a 2 üvegről és a fém részről beszélek. Minimális a különbség, de egy fólia már kihozza és buborék marad ott. Emiatt nyilván nem fogom gariztatni, csak érdekel másnak is ilyen-e. Meg ha jól tudom 2 beszállítótól származnak a CPU-k talán. kilehet ezt deríteni valahogy az enyém melyik?

Tisztelet a Gépésznek!

(#4219) #03372544 válasza VMatteo (#4218) üzenetére


#03372544
törölt tag

Érzek egy minimális átmenetet ha az ujjammal végigsimítom, de azért illesztési hibának nem nevezném.
Úgy tudom több (3) részes fóliákat árulnak hátra, pont emiatt.

(#4220) VMatteo válasza #03372544 (#4219) üzenetére


VMatteo
őstag

egyet linkelnél kérlek? mert ebayen hirtelen egyet se találok

Tisztelet a Gépésznek!

(#4221) nzolo76 válasza VMatteo (#4218) üzenetére


nzolo76
tag

Amíg nem volt a hátlapon fóliám, én se vettem észre a szintkülönbséget, de a fólia kihozta, alul, felül, és a logónál is. Engem mondjuk nem nagyon zavar, de fóliával tényleg nem valami szép.

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#4222) Khelben válasza VMatteo (#4220) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ennek a hátlapra való fele 3 részes. De nagyon nehéz normálisan felrakni, nekem az apple logonál is buborékos maradt, úgyhogy inkább hagytam.

[ Szerkesztve ]

(#4223) VMatteo válasza Khelben (#4222) üzenetére


VMatteo
őstag

a 3 részes alatt ti mit értetek? Mert nekem mindegyik fóliám 3 részes, középen van ami fent marad a telefonon, egy a ragasztós oldalán, egy meg védi a fóliát felhelyezéskor. Ezek szerint nem ez a 3 részes?:D

Tisztelet a Gépésznek!

(#4224) Khelben válasza VMatteo (#4223) üzenetére


Khelben
nagyúr

Úgy értem, hogy van egy darab az alsó fekete részre, egy különálló a középső fém részre és a harmadik különálló darab a kamerás felső fekete részre. És persze mindháromnak van 3 rétege, amiből a középső marad a telefonon. Tehát ha a normál fólia 3 részes, akkor ez 9 :)

(#4225) VMatteo válasza Khelben (#4224) üzenetére


VMatteo
őstag

fúú na azt feltenni akkor nem kis kihívás lehet :D

Tisztelet a Gépésznek!

(#4226) nemeth989 válasza VMatteo (#4225) üzenetére


nemeth989
senior tag

Semmi különbség nincs az egyrészesekhez képest, semmi nehézség nincs a felrakásában. Mondjuk mindegy mit csináltam, mert nálam az apple logónál nem tökéletesen illeszkedik a középső. Kicsit levegős.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#4227) iMarcus válasza krumplista (#4216) üzenetére


iMarcus
csendes tag

Nem tudom, én se igazán értem ez miért jó. iPhonenál, ha nagyon nagy gáz van egy restore megoldja a szoftveres bajt, az meg egy gombnyomás iTunes-ból, úgyhogy passz.
De el tudom képzelni, hogy sokan nem járnak ennek utána és nem kérdezik meg, csak megveszik így x ezerrel drágábban.

(#4228) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Mi a különbség itt a sima 1 év garancia és a gyári Apple garancia között?

(#4229) radi8tor válasza szupersanyi (#4228) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Leginkább tőlűk kéne megkérdezned. :K

⭐ Stella

(#4230) krumplista válasza szupersanyi (#4228) üzenetére


krumplista
tag

Az külön szakértelemre utal, hogy 5SE-nek nevezik.

(#4231) Valaki87


Valaki87
senior tag

üdv mindenkinek

segítséget szeretnék kérni mert nem igazán vagyok otthon az iphone - itunes világában.

win 10 64bit rendszerem van a pc-n és az a gondom, hogy igazából se asszonypajtás SE-jét nem látja az itunes se az én 5s-em... ha bemegyek a saját gép-be ott érdekes módon látja meghajtóként mind a 2 telefont, így ugye képeket tudok a pc-re másolni és ennyi... viszont ha megnyitom az itunes akkor nem ismeri fel semelyik telefont...igazából ott is kéne, hogy lássa ugyebár és meg kéne jelenjen a telefon, hogy tudjam szinkronizálni őket.. próbáltam már syncios meg nem tudom még mit egyik sem ismerte fel.
útitárs-sal is próbáltam az is sikertelen volt és az itunes is újra raktam tiszta lappal...valaki ha tudná szájbarágósan leírná, hogy mit lehetne még tenni ? :U

(#4232) radi8tor válasza Valaki87 (#4231) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Másik kábellel, másik USB-be is dugtad már a telefonokat?
Amúgy sosem kezelte jól az a gép a telefonokat vagy elromlott egyik napról a másikra? Esetleg Syncios vagy hasonló telepítése után romlott el?

⭐ Stella

(#4233) Valaki87 válasza radi8tor (#4232) üzenetére


Valaki87
senior tag

ezek kizárva teljesen mivel az SE tegnap lett véve zsír újba, úgyhogy annak a kábele novicento és az 5s-hez is van vagy 2 kábel ami eredeti.
az összes usb-be próbáltam ami a gépen létezik.
saját gépbe felismeri és tölti is a telefonokat de az itunes nem akarja valamiért...abból is a legújabb 12. nem tudom hanyas verzió van fent tegnap este szedtem le az itunes honlapjáról.
syncios és hisuite vagy mi már letöröltem őket,de nem ezek után romlott el mert legelsőnek az itunes újra raktam este és azzal próbáltam és csak ezután töltöttem le azt a másik 2-őt.

próbáltam már ezt is meg ezt is de semmi siker....

[ Szerkesztve ]

(#4234) csacsi67 válasza Valaki87 (#4233) üzenetére


csacsi67
addikt

Melyik Itunest töltetted le a 64 biteset ?

(#4235) Valaki87 válasza csacsi67 (#4234) üzenetére


Valaki87
senior tag

igen igen :K

lehet egy win telepítés kéne ?

(#4236) Valaki87 válasza csacsi67 (#4234) üzenetére


Valaki87
senior tag

nah megvan ! hát ez az itunes újra telepítése nem úgy van, hogy fogom itunes uninstall azt jólvan :D
azon kívűl még vagy 5 db programot törölni kellet teszem fel bonjour stb... és még az almappákat is keresgetni kellett és törölni, így már felismerte :))

akkor a következő kérdésem pedig az, hogy az itunes eredetileg a c-re telepítette magát ugyebár, na most azt szeretném valahogy kihozni, hogy ugye 2 iphone van és mind a 2-re külön zenét meg képeket szeretnék másolni PLUSZ jobb lenne ha D meghajtóról lenne a főmappa mert a C-t nem szívesen terhelném képekkel zenékkel az inkább csak a win rendszernek tartom fent...akkor az itunes-on belül kell megváltoztatni a célmappát és oda kell behúzni a számokat meg mindent amiket szinkronizálni szeretnék ? illetve honnan tudjam, hogy melyik iphone-ra melyik zene és kép fog menni ? bocs de sík laikus vagyok még hozzá :B

(#4237) borbas666


borbas666
aktív tag

Pénteken én is csatlakoztam, egy 64Gb-os asztroszürke változattal.
Soha nem volt semmilyen Apple termékem, úgyhogy rengeteg új dolog van, amit meg kell szoknom.
Valaki nem tudja, miért nem írja itt ki a használatot: [kép]

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#4238) B-L-A-C-K válasza borbas666 (#4237) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tölts fel csutkára, és utána majd jól írja onnantól (de alul ezt írja is). Ha majd esetleg nyomsz egy Home + Power gombos újraindítást valami miatt (ha nem tudnád mi az), utána se jeleníti már meg.

[ Szerkesztve ]

(#4239) borbas666 válasza B-L-A-C-K (#4238) üzenetére


borbas666
aktív tag

Rendben, köszi.
Akkor valószínű, hogy azért nem jeleníti meg, ezt nem tudtam. :D

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#4240) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

Szaisztok!
Még görcsösen ragaszkodok a 9es rendszerhez, de allandoan frissiteni akar. Megéri? Gyorsabb? Jobb? Sok programot nem használok de nagyon be van állva most az akksi. Romlott vagy jobb lett a keszenlet?
Koszonom ha valaki valaszol!

[ Szerkesztve ]

(#4241) radi8tor válasza Valaki87 (#4236) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Képeket, stbt bárhonnan importálhatod. Egyedül a biztonsági mentés miatt fogja egyre jobban fogyasztani a tárhelyet C-n.

⭐ Stella

(#4242) iMarcus válasza szupersanyi (#4228) üzenetére


iMarcus
csendes tag

Írtam már fentebb neked ezt, én felhívtam őket és azt mondták, hogy az 1 év garancia az az Apple garancia amit itthon is érvényesíthetsz, mivel európai készülékeket árulnak (az enyém valószínűleg lengyel pl.). A gyári apple garancia néven pedig ők biztosítanak 1 év szoftveres garanciát, aminek nem tudom mi értelme van. Én megvettem a sima 1 év garanciásat tőlük, azóta is használom és imádom, a lötyögő hangerő lefele gombon kívül nincs vele semmi bajom, de ez ahogy itt olvastam "normális" sajnos.

(#4243) Valaki87 válasza radi8tor (#4241) üzenetére


Valaki87
senior tag

rájöttem :R

(#4244) VMatteo válasza iMarcus (#4242) üzenetére


VMatteo
őstag

ezt hogy a tiéd lengyel miből gondolod? hogy lehet ennek utána nézni?

Tisztelet a Gépésznek!

(#4245) nord_ válasza Mephistoone (#4240) üzenetére


nord_
veterán

Aksiidő nem változott. Szerintem van pár olyan dolog, ami miatt érdemes feltenni a tízest.

(#4246) Mephistoone válasza nord_ (#4245) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Köszönöm!

(#4247) iMarcus válasza VMatteo (#4244) üzenetére


iMarcus
csendes tag

A doboz hátulján lengyelül van a matricán a felirat, és lengyel support oldal link található rajta, plusz most megnéztem neten hogy az én MLM62LP/A model számom alapján az "LP" Lengyelországra utal.

Ide ütöttem be a model számot: http://sndeep.info/en

(#4248) AHA181


AHA181
tag

Hello Mindenki !
Egy SE-re szeretném lecserélni az 5s-emet. Az érdekelne, hogy ennél is jellemző-e a kijelző elválása a készülékháztól ? Mert ugye elvileg csak a belső változott, a ház maradt. :U

HUAWEI P30 pro & TGX 18.440 :)

(#4249) Mephistoone válasza AHA181 (#4248) üzenetére


Mephistoone
senior tag

En mar kaptam egy ujjat emiatt :)

[ Szerkesztve ]

(#4250) #03372544 válasza Mephistoone (#4249) üzenetére


#03372544
törölt tag

Gyűrűst vagy középsőt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.