Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) Tibee86 válasza whoever70 (#3050) üzenetére


Tibee86
veterán

Apple ügyfélszolgálatot hívd fel és ott kérdezz rá.

(#3052) csacsi67 válasza whoever70 (#3050) üzenetére


csacsi67
addikt

Tedd ezt lépj kapcsoltba velük segiteni fognak. [link]

(#3053) tittipecci válasza lugosi (#3028) üzenetére


tittipecci
csendes tag

Megnyitottam pl egy képet, megosztás, NFC, összeérintettük a két WP hátlapját, fogadja? Igen! ..és kb 2mp alatt átment a jpg

(#3054) lugosi válasza tittipecci (#3053) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jó neked. Nekünk ez sokkal rosszabbul működött.

(#3055) whoever70 válasza csacsi67 (#3052) üzenetére


whoever70
tag

az létezhet, hogy a SIM kártyámat blokkolják? a szolgáltatásba nem enged beaktiválni.

messze van még hétfő, amikor lehet nekik telefonálni, addig szétvet az ideg

[ Szerkesztve ]

(#3056) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

most vettem észre ezt a menüt 9.3.2 iPhone SE tudtommal nincs benne 3d touch

(#3057) tomcsi23 válasza Nemo1001 (#3056) üzenetére


tomcsi23
veterán

9.3.4-ben tuti nincs, de szerintem 9.3.3-ban sem láttam ilyet.
Lehet kicserélték a belét. ;]

Amúgy az új ios-szal mintha egy hangyányit gyorsabban oldana fel a teló. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3058) Nemo1001 válasza tomcsi23 (#3057) üzenetére


Nemo1001
aktív tag

Nem frissitettem még a telót 9.3.4re egyenlőre kihasználom ezt a bugot mert mást nem tudok mondani rá.

(#3059) csacsi67 válasza Nemo1001 (#3056) üzenetére


csacsi67
addikt

Müködik is? Vagy kamu kép ? Mert nekem 9.3.2 van fent és nincs ilyen menü pont.

(#3060) B-L-A-C-K válasza csacsi67 (#3059) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mivel nyomásérzékelő nincs a kijelzőbe így biztos nem működhet úgy mint a 6S-ben.

(#3061) csacsi67 válasza B-L-A-C-K (#3060) üzenetére


csacsi67
addikt

Akkor nekem miért nincs ? Nem ? :U

(#3062) B-L-A-C-K válasza csacsi67 (#3061) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Passz, inkább az a kérdés neki miért van...

(#3063) csacsi67 válasza B-L-A-C-K (#3062) üzenetére


csacsi67
addikt

[ Szerkesztve ]

(#3064) B-L-A-C-K válasza csacsi67 (#3063) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elhiszem hogy nincs neked, éppen azért írtam kérdés neki miért van...

(#3065) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

mobilrol linkeltem a képet

(#3066) Nemo1001 válasza Nemo1001 (#3065) üzenetére


Nemo1001
aktív tag

szolgálatban vagyok csak éppen van egy kicsi időm ,

(#3067) B-L-A-C-K válasza Nemo1001 (#3066) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gondolom működni azért nem működik a gyakorlatban mert akkor pislognék...:D Viszont nem tudom ez hogy lehet ott egy SE-ben...

(#3068) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

iPhone se 16gb verzióm van de van más anomália a teloban általában a h+p segít,de nem mindig.na majd vissza teszem ios 10 dev 4et,hátha jó lesz.

(#3069) whoever70 válasza whoever70 (#3055) üzenetére


whoever70
tag

A SIM kártya csere sem oldotta meg a problémám, most már tuti az APPLE tiltott le valamiért a két említett alkalmazásáról

(#3070) csacsi67 válasza whoever70 (#3069) üzenetére


csacsi67
addikt

Hétfön telefönálj be vagy huzd ujra a rendszert állitsd be ujj készüléknek nézd meg ugy mit csinál. Majd ha ugy jó akkor rakd vissza a mentést.

(#3071) csab2 válasza Titi76 (#3012) üzenetére


csab2
veterán

Ímél?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3072) csab2


csab2
veterán

Sziasztok! Néhány napja voltak frissítések a telefonomon, mindegyik applikáció lefrissült, de az egyes szám a piros körben nem tűnik el az App Store ikonjáról. Hogy lehet eltüntetni?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3073) whoever70 válasza csacsi67 (#3070) üzenetére


whoever70
tag

visszatettem 9.3.2-t is, de azzal se okés. Csak a telefonszámomat nem csípi a szolgáltatásuk, marad a hétfői telefonálás a Apple-nek, aztán megy ez a telefon a levesbe

[link]

ezen az oldalon beírom a telefonszámomat, meg is érkezik a kód, visszaküldöm, és azt írja hogy nem vagyok regisztrálva az IMessage-re.

ezt eddig is tudtam :D

[ Szerkesztve ]

(#3074) csacsi67 válasza whoever70 (#3073) üzenetére


csacsi67
addikt

Ezt probáld meg ne a telon ha nem a neten keesztül és aktiváld ujra [link]

Pont ezt irtam tényleg igy lövésem sincs már nekem ilyen nem volt soha pedig szoktam kártyát is cserélni akkor is simán regisztrál arra a kártyára.

[ Szerkesztve ]

(#3075) whoever70 válasza csacsi67 (#3074) üzenetére


whoever70
tag

bakker, meg van a megoldás.

2 ID-mhez volt rendelve a telefonom, most már minden oké!

töröltem az ez egyikről a telefont, és bejelentkeztem azzal amin meghagytam.

köszi a segítséged !

(#3076) ntomi0730 válasza csab2 (#3072) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Nem lehetséges, hogy közbe letöröltél egy appot? Nálam volt ilyen, hogy frissítettem, de meggondoltam magam, és leállítottam a frissítést, majd töröltem az appot. Az "egyes" nem tűnt el egész addig, míg újra telepítettem, frissítettem, majd utána töröltem. :)

[ Szerkesztve ]

(#3077) g1ml1 válasza Navaren (#53) üzenetére


g1ml1
csendes tag

CM Transfer-t próbáltátok már?
Androidon működik. Nem tudom hogy iPhone-ra van e ez az app vagy hasonló. Anno próbáltam és úgy emlékszem, hogy nem kell hozzá mobil internet vagy WiFi sem.

SD kártya bővítés hiányáról annyit hallottam, hogy azért sincs az android csúcs telókban sem mert az lassítja az adatátvitelt, pl fényképek mentése hosszabb...

(#3079) Mastershifu


Mastershifu
tag

Sziasztok! Csak egy gyors kérdés. Most veszek egy ilyen telefont a feleségemnek, edigital vagy MM? Mindkét helyen 12hó a gari, azt írják. Elég régóta olvasom már ezt a topikot, emlékszem is, hogy a garanciáról már többször volt szó, de 24hó is rémlik. Nincs időm végigbogarászni, hálás lennék egy gyors válaszért. (Bár úgy rémlik, hogy ed. vagy MM teljesen jó választás.)

Köszönöm szépen előre is a választ, meg az eddig innen megtanultakat...

Cheers.

[ Módosította: radi8tor ]

i486 DX2-66MHz

(#3080) g1ml1 válasza Mastershifu (#3079) üzenetére


g1ml1
csendes tag

Ahogy nézem az edigitálnál ugyan annyi az ára, mint az apple-nél.
A különbség a bővített garanciában van:
Edigitalnál +2 év 35e HUF
Apple-nél van biztosítás, ami max 3év 15e HUF (és mellette ott van az egy év gyári gari.
Ez a biztosítás arra jó, hogy ha összetöröd, vagy beázik a telód akkor kitöltesz egy formanyomtatványt, és utána ha befizetsz 10%-ot a teló árából, de min. 25e HUF-ot akkor kapsz egy vadonatúj IPhone-t, abból a típusból, ami tönkrement.
Szerencsére gyakorlatban nem tudom hogy van ez , de elméletben így működik.

[ Szerkesztve ]

(#3081) csab2 válasza ntomi0730 (#3076) üzenetére


csab2
veterán

Nem emlékszem, hogy töröltem volna bármit is.
Azért köszönöm!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3082) DaWe94


DaWe94
senior tag

Szeretnék rendelni már végre egy normális tempered glass-t... ti milyet használtok/ajánlotok? :D mert kipróbáltam már vagy 3 fajta ilyen filléres aliexpresses üveget, de mindegyik nagyon gyűjti az ujjlenyomatot és már az agyamra megy teljesen.... :D A Nillkin üvegekkel szemeztem, de abból is van vagy 4 féle... :)

(#3083) randras válasza DaWe94 (#3082) üzenetére


randras
veterán

Nillkin H+

És van is két fölös itthon, és nem Kínában élek <nem reklám>

(#3084) mpv


mpv
aktív tag

Sziasztok! Mostmár belaktam a telót,egy Samsung S6-ról jövök. Kérdés:Laut kemény átlátszó tokom van,nagyon merev ezért nehezen tettem fel! Többszöri próbálkozásra sikerűlt csak,különösen a feleségem 5S-te! Szerintetek kárt tudok tenni a telefon külső burkolatába(pl:karc)avval,hogy úgy kellett belepaszírozni? Illetve,mi a véleményetek az átlátszó LAUT kemény tokrol? Köszönöm!

(#3085) es1


es1
csendes tag

Sziasztok!
Engem az érdekelne, hogy majd az IOS 10 mennyi helyet foglal majd el, vagyis mekkora méretű a frissítés?
Köszönöm! :R

(#3086) nash13


nash13
aktív tag

Használ valaki parrot kihangosítót? Telefonba mentett számokat tud csak szinkronizálni de ugye telefonba nem lehet másolni névjegyeket.

iPhone 7

(#3087) wayne1


wayne1
senior tag

Hali
Lenne egy problémám. Pár napja azt vettem észre, hogy ha telefonálok és 4G hálózaton vagyok nem vált át 3G-re hanem megszűnik az internet kapcsolat a telefonálás ideje alatt. Amint leteszem felvillan, hogy GPRS majd 4G és megint van net.
Ha 3G hálózatot állítok be ott nincs ilyen probléma, van folyamatos 3G kapcsolat a telefonálás ideje alatt.
Megnéztem a párom 5S-ét, nála nincs ilyen gond. Ha neki indítunk hívást akkor 4G-ről átvált 3G-re a telefon és van nete.
Mind a két készüléken 9.3.3 van fent. Telekom a szolgáltató.
Találkozott már valaki ilyen problémával?

[ Szerkesztve ]

(#3088) RAMb0 válasza wayne1 (#3087) üzenetére


RAMb0
tag

Nekem független az SE-m, de a kártya Telekomos benne, nem tapasztaltam ilyet. Egy kérdést megérhet a szervizben (egyáltalán szolgáltatótól van a készülék?). SIM csere volt a szolgáltatónál a vásárlás után, vagy vágott SIM-ről van szó? Illetve kérdés, hogy földrajzi helyzettől függetlenül előjön-e mindig a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#3089) csacsi67 válasza wayne1 (#3087) üzenetére


csacsi67
addikt

Feltételezhetö ,hogy a SE a 800 LTE hálot használja ezért van ez a probléma. De pontosat a szolgáltatod tud mondani.Szerintem az 5s még nem tudta a 800 LTE hálot .Szolgáltato pontos választ ad.

(#3090) RAMb0 válasza csacsi67 (#3089) üzenetére


RAMb0
tag

De 800-ason se lenne szabad ilyesmit csinálnia, csak akkor, ha gyenge a jel és idő kell, hogy fel tudjon lépni újra. Mondjuk hívás közben sem lenne szabad eldobnia a kapcsolatot ilyen szinten. Én még a más helyen való teszt után a kártya cserét is megpróbálnám, ha régebbi a kártya, ami benne van.

(#3091) csacsi67 válasza RAMb0 (#3090) üzenetére


csacsi67
addikt

800 hálón tudomásom szerint még nem lehet hanghivást bonyolitani itthon ezért vált át.

[ Szerkesztve ]

(#3092) csacsi67 válasza RAMb0 (#3090) üzenetére


csacsi67
addikt

Én csak ebböl gondolom [link]

(#3093) RAMb0 válasza csacsi67 (#3091) üzenetére


RAMb0
tag

Akkor viszont szolgáltatói bibi, mert nem megfelelően kezeli a frekvencia kiosztást. Olyanra ne tegye már, amin nem mehet hang, mert úgy semmi értelme. A mobilszolgáltatás lényege, hogy a hangot szolgálja ki elsőnek utána a többi a mérvadó. Cellaváltásnál is ezt kellene figyelembe vennie a vezérlőnek a bázisállomáson.

De egy a lényeg, a szolgáltatónál kell ez esetben szakvéleményt kérni.

(#3092): Ott a pont, jogos.

[ Szerkesztve ]

(#3094) csacsi67 válasza RAMb0 (#3093) üzenetére


csacsi67
addikt

Soha nem figyeltem erre pedig van 5s -em meg se-em is.Igaz itt még 2g sincs ahol lakom repeatert kellet felrakni a Telekomnak .

(#3095) RAMb0 válasza csacsi67 (#3094) üzenetére


RAMb0
tag

Én Bp-i vagyok, bár ritkán telefonálok út közben (sokat buszozom), de ha igen, és volt mellette netezés, nem vettem észre ilyesmi problémát. Lakáson belül meg a WiFi megy, így ott pláne nem jelentkezik.

(#3096) wayne1 válasza RAMb0 (#3095) üzenetére


wayne1
senior tag

Szolgáltatótól lett véve, nincs egy hónapos a készülék. Teljesen új SIM van benne.
Amúgy random jön elő a jelenség. Az előbb például telefonáltam háromszor és ebből két alkalommal jó volt, a harmadiknál már nem. Helyrajzi helyzettől független a probléma. Kérdeztem az egyik ismerősömet aki a Telekomnál dolgozik, hogy volt -e már valakinek hasonló panasza, de azt mondja hogy még nem hallott ilyenről.

(#3097) #53667584


#53667584
törölt tag

Tudnátok nekem ajánlani eBayről/aliexpressről olyan szilikon tokot amelyiken a gombok helye ki van vágva? Napok óta keresek, de nem találok. Nem hiszem, hogy nincs.

(#3098) B-L-A-C-K válasza #53667584 (#3097) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ennek nincs kivágva minden gombnál, de garantálom szilikon tokban jobbat ennél nem fogsz találni.

(#3099) nord_ válasza wayne1 (#3087) üzenetére


nord_
veterán

Ilyet nekem is csinál.
Amúgy ez miért probléma? Az ember ritkán netezik, miközben telefonál. ;)
(Telekom, vadiúj nanosim.)

(#3100) wayne1 válasza nord_ (#3099) üzenetére


wayne1
senior tag

Azért gond, mert van, hogy a gyerekeimmel beszélek (néha 1-1,5 órát is mert ritkán látom őket) és közben ha a párom ír messengeren így nem kapom meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.