Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) domojko válasza DaWe94 (#3898) üzenetére


domojko
senior tag

Nekem is nillkin szilikon tok volt rajta de azt lecseréltem. Iszonyat módon gyűjtötte a koszt. Naponta kellett levennem és kitakarítani a tokot, áttörölni a telefont. Most egy noname gsm boltban vásárolt szilikon tok van rajta és egy hét alatt sem gyűjt annyii dzsuvát mint a nillkin. Ennél a toknál nem sokat tököltek a mikrofon illetve a hangszórónál. Teljesen ki van vágva, de így sem hallanak engem. Akkor valószinüleg szerviz lesz. Pedig nem szerettem volna egy refurdra cserélni. Azokban még annyira sem bízok mint a vadonat újban.

(#3902) tomcsi23 válasza domojko (#3901) üzenetére


tomcsi23
veterán

Tok nélkül is kipróbáltad a hangerőt/mikrofont :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3903) Mephistoone válasza domojko (#3901) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Én az almáriumba voltam , vittem és direkt megkérdeztem hogy felújított? Majdnem megvertek a tekintetükkel :)) :) :DD :C

(#3904) domojko válasza tomcsi23 (#3902) üzenetére


domojko
senior tag

Tok nélkül még semmit nem próbáltam ezen a telefonon. Pontosabban de, mikor beleraktam a sim kártyát. ;) :)
Beszédhangerőt mennyiben befolyásolja a szilikon tok? Hiszen a hangszóró elöl van a tok meg hátul.

[ Szerkesztve ]

(#3905) KOMPHONE.HU válasza domojko (#3897) üzenetére


KOMPHONE.HU
csendes tag

Kedves domojko!

Valószínűleg hibás lehet a készülék, de ha esetleg valami tok van rajta, érdemes nélküle is kipróbálni, sajnos valóban volt már rá példa, hogy jó minőségű márkás tokokkal is romlott a hangminőség, mert még az sem volt tökéletes.

üdv, KomPhone

www.komphone.hu - Használt és ÚJ Apple termékek, Gamer számítógépek, notebookok, konzolok, mobiltelefonok, tabletek számlával, garanciával, termékbeszámítással! Kövess minket a Facebook-on ( KomPhone ), hogy időben értesülj akcióinkról!

(#3906) joey04 válasza Reddevil84 (#3889) üzenetére


joey04
titán

egy idegesítő bug. restart és jó lesz. remélem hamar javítja az apple, már a bétákban is benne volt pedig.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3907) Reddevil84 válasza joey04 (#3906) üzenetére


Reddevil84
tag

Bizony. Már kétszer megcsináltam ezt a home+power kombót,de lehet hogy valamit nem jól csináltam. Ha jól értem a leírást akkor ez után a multitasking is kiürül. Nálam az újraindítás után is ottmaradnak a progik,ráadásul most egy harmadik féle értesítési hangja lett a messengernek :(

(#3908) marinea2


marinea2
addikt

home + power kombo utan ugynezki jo a kamera, nem laggolt be betoltesnel eddig azota 1x sem :)

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3909) Mephistoone válasza marinea2 (#3908) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Na ezt megjegyzem

(#3910) domerator


domerator
veterán

Emberek, csúcs ez a teló... gyors mint egy gyík és közben emberi telefon méretű, imádom.

Mondjuk a következők nemcsak erre a telóra igazak, de hátha hasznos lesz:
Vettem egy Yoobao 10500mAh külső akkut, aminek két kimenete van: egy 1A-es és egy 2A-es USB. Az SE-t most felraktam a 2A-es töltőre 45%-nál és 30 perc alatt belenyomott 29%-ot!!! :Y Emellett a teló éppen csak langyos lett. Ajánlom mindenkinek egy power bank beszerzését és arról tölteni a telót.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3911) B-L-A-C-K válasza domerator (#3910) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

iPad töltővel ugyan ezt eléred, én évek óta azt használom töltésre.

[ Szerkesztve ]

(#3912) marinea2 válasza B-L-A-C-K (#3911) üzenetére


marinea2
addikt

1perc toltes = 1% az akkuba kb, ezt szerintem a gyari is tudja.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3913) radi8tor válasza marinea2 (#3912) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

2A-es táppal töltve sokkal gyorsabban tölt fel a telefon. Ez tiszta fizika.

⭐ Stella

(#3914) marinea2 válasza radi8tor (#3913) üzenetére


marinea2
addikt

En ezt elfogadom, de most neztem meg 5 perc alatt, 5-6%-ot beletett a telefonba a gyari toltovel :U

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3915) radi8tor válasza marinea2 (#3914) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ameddig nem labor körülmények között méred, addig nem tekinthető hiteles mérésnek. :N
(például ha nagyon le van merülve egy telefon, akkor az első pár százalékot sokkal gyorsabban teszi bele, mivel a töltő áram akkor a legnagyobb)

⭐ Stella

(#3916) B-L-A-C-K válasza marinea2 (#3914) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezeket az után kellene leírni miután iPad és saját töltőjével is lemérted mennyi idő alatt tölt fel. De hidd el az 2A töltő fog nyerni...

(#3917) marinea2 válasza radi8tor (#3915) üzenetére


marinea2
addikt

Jogos! :R Ebbol a tesztben 2ora20perc koruli a feltoltesi ideje az SE-nek.

(#3916) B-L-A-C-K :En hiszek nektek :R

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3918) marinea2


marinea2
addikt

Jelentem: Pontosan egy ora alatt, 28%-rol 84%-ra toltotte. azaz 56% ment bele 60 perc alatt.

-Igen tudom innettol belassul majd :9 de cska azt akarom mondani hogy az a "2A-es USB. Az SE-t most felraktam a 2A-es töltőre 45%-nál és 30 perc alatt belenyomott 29%-ot!!!" nem olyan nagy durranas a 2A-s toltotol :U

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3919) wayne1


wayne1
senior tag

Mi lehet a gond az App Store-ral? Délután még jó volt, most meg ha telepítenék valamit Letöltés-Telepítés- bekéri a Touch ID-t és utána visszaugrik oda, hogy Letöltés.
Restart már volt, 10.0.1 van fent. A már megvásárolt appokat gond nélkül felrakja.
Próbaképp kikapcsoltam a Touch ID-t, akkor tudok telepíteni, de ha visszakapcsolom akkor megint csak nem megy a telepítés.

[ Szerkesztve ]

(#3920) radi8tor válasza wayne1 (#3919) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Restart alatt Home + Power gombos újraindítást érted?

⭐ Stella

(#3921) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Valami történt éjszaka... na nem aról van szó, hogy milyen ágyjelenet zajlottak, hanem valami lett a telefonnal...: az akku az esti 100%-ról reggelre lement 70%-ra. Igazából már tegnap napközben is arra lettem figyelmes, hogy borzalamas gyorsan merül, délutánra alig értem haza 22%-al, pedig összesen ha fél órát beszéltem, 0 net és 0 navi...
Ma reggel felraktam töltőre, visszanyomta 92% ra. Letöröltem a waze-t. Kikapcsoltam a hely meghatározást teljesen. Az elmúlt két órában nem merült 1%-ot sem, volt 3 telefonom összesen... Kíváncsian várom a fejleményeket, remélem csak a waze és a gps ragadt be, és nem ennyire bugos az iOS 10... :F

[ Szerkesztve ]

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#3922) marinea2 válasza tom956ster (#3921) üzenetére


marinea2
addikt

egy Home + Power-er resetet probalhattal volna. :U

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3923) Mephistoone válasza tom956ster (#3921) üzenetére


Mephistoone
senior tag

wazeval jártam én is így leszedtem visszatettem utána jó

(#3924) Ufff válasza domojko (#3904) üzenetére


Ufff
senior tag

Takarítsd ki a szűrőt,ami a hangszóró előtt van! Rosszabb esetben ezt a szűrőt kell cserélni! A hangszóró ez esetben ritkán rossz.
Tegnap én is egy ilyet cseréltettem pont, meg is javult a halk 5S. Persze le is ránthatnak egy hangszórócserével, ha akarnak...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3925) Ufff válasza radi8tor (#3913) üzenetére


Ufff
senior tag

Szerencsére a fizika és az elektronika nem ugyanaz a tudományág, mert ezek szerint te egy 10A -es töltővel tizedannyi idő alatt töltenéd fel 0az akksidat. Nem fog a 2A -esből sem több áramot felvenni, nyugi!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3926) B-L-A-C-K válasza Ufff (#3925) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor nem más mint varázslat hogy gyorsabban feltölti...:/

(#3927) domojko válasza Ufff (#3924) üzenetére


domojko
senior tag

Uj korátol ilyen. De rendszeresen takarítom is. Egy garis telónál mivel rántanak le? :F

(#3928) marinea2 válasza domojko (#3927) üzenetére


marinea2
addikt

Semmivel, vidd vissza gariba. :)

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3929) domojko válasza marinea2 (#3928) üzenetére


domojko
senior tag

Melyik apr az ajánlottabb bp-en?

(#3930) marinea2 válasza domojko (#3929) üzenetére


marinea2
addikt

Hat ezt megnem mondom neked Kaposvarrol :)

(#3931) B-L-A-C-K: telebe lesz@rom, amit latod egyeni avatarom van, masert meg minek menne? :U :U

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3931) B-L-A-C-K válasza domojko (#3929) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én iStyle-t preferálom.

marinea2: Látom keményen megy a hozzászólás gyűjtés a felesleges hozzászólásokkal... ;]

[ Szerkesztve ]

(#3932) strogov válasza B-L-A-C-K (#3926) üzenetére


strogov
senior tag

Net szerte kimérték, hogy 0-ról 100-ra kb. azonos idő alatt töltött a gyári és az ipad töltővel az SE. Az i6-tól elvileg lehetne 2.1A a töltés, de az SE más profilt kapott mint a nagyok, és a töltés vezérlés sem állandóan ugyanannyival dolgozik. 0-ról kb. 70%-ig előfordulhat, hogy 1.6A-t is felvesz, tehát ebben a sávban lehet gyorsabb a töltés, de itt sem megy végig 1.6A-rel. A vége általában annyi, hogy 2 óra 30 perc helyett 2 óra 20 perc.
Mindenesetre ártani nem fog a telefonnak a nagyobb töltő.

(#3933) B-L-A-C-K válasza marinea2 (#3930) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor mi értelme van beírni olyat amire nem tudod a választ egy szakmai topikban... :F

Na de nem veszekedni akarok én, csak nem értem mi értelme van....

(#3934) Osiris


Osiris
őstag

Szerintetek a Battery Life alkamzás mennyire megbízható? Az előző SE készülékemen is és a frissen cserélten is használom. Az előzőn 0% volt az akku elhasználódás mértéke a program szerint, de a mostani készüléknél 1% el van használódva már most újonnan. 1624mAh helyett csak 1600mAh-ra lehet feltölteni. Érdemes emiatt reklamálni, kicseréltetni az aksit? Kb. 1 hónapos a készülék.

(#3935) nord_ válasza Osiris (#3934) üzenetére


nord_
veterán

Az 1624 elméleti érték. Úgy, mint az autókban: a papíron 150 LE-s típusok közt lehet 143 és 158 lovas darab is.

(#3936) Osiris válasza nord_ (#3935) üzenetére


Osiris
őstag

Ok. Hát jobb érzés volt amíg azt láttam, hogy az akku teljes kapacitású... :))

(#3937) domojko válasza B-L-A-C-K (#3931) üzenetére


domojko
senior tag

És ott nem szórakoznak a gari újraindításával ha esetlegesen cserélik a készüléket?

(#3938) B-L-A-C-K válasza domojko (#3937) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Amin újra kell indulnia, az ott újra is fog. Illetve nekem már volt olyan amit úgy vettem hogy ott lett véve de cégre, annak nem kellett volna újraindulnia, de legariztattam, és újraindult...Majd eladtam, a jelenelegi tulaj is legariztatta most, és neki is újraindult megint.

[ Szerkesztve ]

(#3939) Osiris válasza Osiris (#3936) üzenetére


Osiris
őstag

És az normális, hogy egy Antutu teszt alatt 7%-ot merül az SE? Valaki megtudná nézni nekem? Nem tehetek róla, sokkal rosszabbnak érzem az akkut mint a réginél, pedig azt hónapokig használtam.

(#3940) B-L-A-C-K válasza Osiris (#3939) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Normális, mivel az egész telefont megkínozza, SE megjelenéskor csináltam ilyen teszt videót, ott 54%-ról 47-re merült, szóval tényleg full reális.

(#3941) domojko válasza B-L-A-C-K (#3938) üzenetére


domojko
senior tag

Köszönöm :R

(#3942) Osiris válasza B-L-A-C-K (#3940) üzenetére


Osiris
őstag

:R

(#3943) domojko válasza B-L-A-C-K (#3938) üzenetére


domojko
senior tag

Mindegy h melyik iStyle üzletbe adom le vagy célszerű mindjárt az andrassy útiba?
Illetve van e valami teendőm a telóval mielőtt leadom?

[ Szerkesztve ]

(#3944) B-L-A-C-K válasza domojko (#3943) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csak oda tudod, az a szerviz üzlet.

(#3945) Software0013


Software0013
csendes tag

Sziasztok!
A gyári időjárásnál belehetne állítani hogy küldön minden reggel amikor rácsatlakozok a wifire vagy a mobilnetre akkor küldjön napi értesítést hogy milyen idő lessz ma? Azt hiszem valami Push értesítést kell bekapcsolni? vagy rosszul tudom? Kérek magyarázza valaki el.

(#3946) marinea2 válasza Software0013 (#3945) üzenetére


marinea2
addikt

Widgetnek berakod es elhuzod balra a csuszkat , nem jo ugy?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3947) Ufff


Ufff
senior tag

A 10.1 public beta milyen lett?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3948) Software0013 válasza marinea2 (#3946) üzenetére


Software0013
csendes tag

Hát de végül is így is jó. De nem lehet olyat mint pl az időképnél hogy reggeli értesítő?? Mondjuk nekem az időképnél sem működik sehogy. Mert nem küld reggeli értesítőt.

(#3949) Masterboy84 válasza Software0013 (#3948) üzenetére


Masterboy84
tag

Én a köpönyeg appot használom. Ott be tudod állítani hogy melyik város és óra perc pontossággal hogy mikor kapj értesítőt.

(#3950) Osiris válasza Software0013 (#3948) üzenetére


Osiris
őstag

Hír24 alkalmazás alapból csinál ilyet push üzenetben minden reggel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.