Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) Mastershifu válasza marinea2 (#3838) üzenetére


Mastershifu
tag

Ezer százalék. Próbáld ki! ;)

Amúgy jók ezek a Spigen tokok, nekem 5s-en van SlimArmor S, csak ajánlani tudom SE-re is.

Más, szuperoff, bocsánat, hogy itt, de ha már feljebb szóba került az 5C. Szeretném kérdezni, hogy azon valahogy megoldható a "Step Counter"? Azt tudom, hogy gyárilag nem tudja, mert nincs benne a szükséges ko-proci.

Cheers.

[ Szerkesztve ]

i486 DX2-66MHz

(#3852) joey04 válasza mpv (#3846) üzenetére


joey04
titán

képes voltál bemenni ahelyett, hogy wifin frissítetted volna? :W :Y

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3853) radi8tor válasza joey04 (#3852) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az ő ideje ment el vele.

⭐ Stella

(#3854) joey04 válasza radi8tor (#3853) üzenetére


joey04
titán

Igazából az zavar, hogy ilyen idióták dolgozhatnak APR-ben. Pedig mindig ott van, hogy Apple termékek ismerete feltétel a munkakör betöltéséhez.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3855) marcell2015 válasza joey04 (#3854) üzenetére


marcell2015
tag

Őszintén, szerinted ott nem wifin frissítették le neki? ....
B@sz@kodt@k volna feleslegesen kábellel???

(#3856) joey04 válasza marcell2015 (#3855) üzenetére


joey04
titán

Na akkor meg duplán grat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3857) mpv válasza B-L-A-C-K (#3848) üzenetére


mpv
aktív tag

Ez jó duma😀😀

(#3858) mpv válasza joey04 (#3852) üzenetére


mpv
aktív tag

Így voltam nyugodt! Pont jött is közbe egy ügyfél,akinek nem sikerűlt wi-fin frissíteni! Nem bántam meg!

(#3859) marinea2 válasza mpv (#3858) üzenetére


marinea2
addikt

Mennyibe kerult? :U

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3860) mpv válasza marinea2 (#3859) üzenetére


mpv
aktív tag

3000.-

(#3862) Noxy válasza marinea2 (#3861) üzenetére


Noxy
veterán

Most ezen miért csodálkozol?
Tanulni, olvasni = Idő. Az idő meg pénz.
Pc-t vagy Mac-t venni megint pénz. Ezek kezelését megtanulni megint idő.
Van akinek lövése sincs hogy kell bizt.. mentést csinálni a 6S-ról, és ezt visszarakni az új i7-re. Valszeg ha ezt is meglehetne venni, akkor ezt is meg venné. Nem sz@rozna a szabadidejében ilyen mezei dolgok megismerésével, mint a mentés és visszállítás.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3863) marinea2 válasza Noxy (#3862) üzenetére


marinea2
addikt

Persze tudom, a kovetkezo az lesz hogy telefonalni meg sms-t irni is belehet majd vinni penzert :U

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3864) DaWe94 válasza marinea2 (#3863) üzenetére


DaWe94
senior tag

Most megnéztem a helyi (Miskolc) Apple szervíz árlistáját és hát... vannak itt is érdekes szolgáltatások... és árak.. :D Remélem nem minősül reklámnak, nem az a cél... [link]

(#3865) Mephistoone válasza DaWe94 (#3864) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Cuki! Garanciális ügyintézés nem nálunk vett telefonon: 3000! :)

(#3866) marcell2015 válasza Mephistoone (#3865) üzenetére


marcell2015
tag

Az egész baráti..
Nem kell Debrecenből Budapestre utazni...

(#3867) _Petya_ válasza DaWe94 (#3864) üzenetére


_Petya_
őstag

Hm,

"iCloud zár leszedés eredeti számlával 5000" -> ezt vajon "független" boltként hogy csinálhatják? :D Azt hittem csak hivatalos APR-ben lehet ilyet.

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#3868) Noxy válasza _Petya_ (#3867) üzenetére


Noxy
veterán

Nyilván ők is ott intézik, HELYETTED.
Számolj már egy kis benya pénzt + matricát, vagy vonat vagy buszjegyet, meg az idődet.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3869) mpv


mpv
aktív tag

Na,témát adtam,hogy felpezsdült a fórum😊😊.....

(#3870) VMatteo


VMatteo
őstag

jéger+pálesz+sör é ettől pezsdültem fel :B

Tisztelet a Gépésznek!

(#3871) HoTDoG válasza B-L-A-C-K (#3842) üzenetére


HoTDoG
tag

Le kell nyelni... :) Hát azt max másnak, de nem egy prémium termék vásárlójának, köszi. Vicc ez a rezgés. Tudom mit jelent a berezonálás, az iphone 4s-en semmi gond nem volt. De 5, 5s, 6s-nál sem tapasztaltam ilyet, mint ahogy huawei P9-nél, ami meg már alacsonyabb kategória.

Más: ma dugtam be először a fülest, tövig, de azt vettem észre, hogy halk, recseg, mozgatásra hangosodik. Kicsit kintebb húztam a dugót, majd hangos, tiszta lett a hangzás. Ez most komoly? Ennyire komolytalan ennek is a minősége? Vagy ez is valami széria hiba, hogy a jack aljzat nem megfelelően érintkezik?

(#3872) nord_ válasza HoTDoG (#3871) üzenetére


nord_
veterán

Biztos nem szériahiba, mert nálam nem jelentkezik. Esetleg nem ment szösz az aljzatba?
Ha nem, vidd vissza.

(#3873) lugosi válasza HoTDoG (#3871) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Milyen fülest dugtál bele? Egyes androidos telefonok és az iPhone lábkiosztása más a jack dugónál.
A mikrofon és valamelyik oldal kavarodik ha jól emlékszem. Ezért lehet az, hogy ha kicsit kintebb húzod, akkor jól érintkezik.

[ Szerkesztve ]

(#3874) HoTDoG válasza lugosi (#3873) üzenetére


HoTDoG
tag

Természetesen az eredetit amit adtak mellé.

(#3875) scr006 válasza HoTDoG (#3874) üzenetére


scr006
tag

Én próbáltam 3 fülessel is, egyikkel sem volt ilyen gond, passzos, nem mozog, szóval szerintem is vidd vissza, ha továbbiakban is fent áll a probléma...Nem tudom, van-e rajta tok, esetleg még nem-e annak a pereme nem engedi becsúszni rendesen? (Ez csak 1 tipp)

(#3876) HoTDoG válasza scr006 (#3875) üzenetére


HoTDoG
tag

Semmi nincs rajta ami akadályozná. Ma bontottam ki a fülest és dugtam be először. Munka után haza felé lehet útba ejtek egy APR-t akkor.

Megint más: tegnap felrakattam egy előlapi üvegfóliát, viszont az eladó nem javasolt sima fóliát sem a hátuljára, mert hogy nem tudja hol elvezetni a leadott hőt és beéghet a képernyő. Erről vélemény?

(#3877) nord_ válasza HoTDoG (#3876) üzenetére


nord_
veterán

A hőelvezetésben teljesen igaza van. Az Apple szépen megtervezte hőleadási szempontból is cuccost, erre mi meg be akarjuk nejlonozni, jó alaposan leszigetelve. :) Nem is teszek a telefonra semmit, kivéve előre az üveget.

Ha valaki nagyon akar rá vigyázni, az választhat millióféle típusú tokból.

(#3878) marinea2


marinea2
addikt

Ujabb BUG :F 10-es ios van hogy a kamera csak jo lassan 3-4-5 mp utan tolti be magat. 9.3.5-el gyorsabb volt sokkal. Valaki talalkozott meg ezzel?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3879) #03372544 válasza marinea2 (#3878) üzenetére


#03372544
törölt tag

Maga a kamera app azonnal betölt, de az élőképet valóban csak pár másodperc után látom általában.
Ez nekem az előző rendszerrel is ilyen volt.

Milyen bug van még?
Egyelőre a viber kontra zenelejátszás dologról hallottam. (szerencsére nem használok Viber-t)

[ Szerkesztve ]

(#3880) Mephistoone válasza marinea2 (#3878) üzenetére


Mephistoone
senior tag

nekem 9.3.5 alatt is csinált egy ilyet
nem lehet valami programmal van a gond ami belesz@rik a rendszerbe?

@ujjobbagya: nekem a gps pontatlan volt nagyon de lehet azért mert mintha gyalogra állna alapból és pörgött mint k... a lavorban

[ Szerkesztve ]

(#3881) #03372544 válasza Mephistoone (#3880) üzenetére


#03372544
törölt tag

Az tudjátok hogyan lehet egy a térképen kiválasztott ponthoz navigáltatni magam?
Nyomom hosszan a térképet, megjelenik egy megjelölt pont, feljön alulról a panel két gombbal, hogy Helyzet szerkesztése és hogy Útvonaltervek.
De nem tudok rányomni az útvonaltervekre, mert kb. azonnal eltűnik és csak a Helyzet szerkesztése gomb marad ott.

(#3882) marinea2 válasza #03372544 (#3879) üzenetére


marinea2
addikt

Nekem volt meg a "rise to wake up" funkcioval kapcsolatban, hogy emeltem fel a telefont es bevillant a kesszenlet de csak fel mp-re. Aztan a a multitaskos felhuzasok elsore nem reccenesmentesek. Youtbebol kilepve a hang nem elcsendesul hanem levagodik nullara. Szoval ilyen kis aprosagok amiket majd biztosan javitanak :)

(#3880) Mephistoone: Milyen program? Nem hasznalok masik fenykepezo programot csak a gyarit :))

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3883) Mephistoone válasza marinea2 (#3882) üzenetére


Mephistoone
senior tag

itt nem fényképező progira gondoltam. Bármi más ami okoz anomáliát
pl: nyáron volt egy waze frissítés az egész telő furán viselkedett. de tudtam hogy azt frissítettem utoljára
leszedtem és volna
azóta több frissítés volt és most jó

(#3884) marinea2 válasza Mephistoone (#3883) üzenetére


marinea2
addikt

Facebook, massanger, viber, instagram, waze, Eredmenyek, nba live, wallpappers, Thug life, 100 balls, DeamLeague

Ezek az appok vannak fent plusszban.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3885) Mephistoone válasza marinea2 (#3884) üzenetére


Mephistoone
senior tag

nekem ebből face, messenger, waze
ezeket talán kilőheted mint hibás app
marad még pár, esetleg egyesével leszedni vagy menjek a p..ba? :)

(#3886) nord_ válasza Mephistoone (#3885) üzenetére


nord_
veterán

A Waze-t kizárhatjátok. Nekem is fenn van, azonnal betölt a kamera és az élőkép a zárolt képernyőről is, appból indítva is, meg akkor is, ha kilövöm a progit.

(#3887) marinea2 válasza Mephistoone (#3885) üzenetére


marinea2
addikt

Bizom benne hogy egy frissites helyre fogja tenni. A 9-es ios-is a 9.3-nal kezdett "hibatlanna" valni.

(#3886) nord_: Neha betolt nekem is elsore, de neha, altalaban mikor tobbet "pihen" tetlen a telefon es fenykepeznek egybol, akkor b@xakszik :O

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3888) DaWe94 válasza nord_ (#3886) üzenetére


DaWe94
senior tag

Vibert és az Instát is. Nálam is betölt rögtön az élőkép mindenhogy.

(#3889) Reddevil84


Reddevil84
tag

Sziasztok! Az ios10 óta a viber és a messenger jelzőhang hol az eredeti hol nem. Nem tudom mitől lehet. Az egyik nap az eredeti a messenger hang aztán más lesz. Ma meg a viber kapta meg azt a jelzőhangot. Hol lehet ezt szabályozni?

(#3890) DaWe94 válasza Reddevil84 (#3889) üzenetére


DaWe94
senior tag

Sehol, ez valószínű bug. Home+Power reset megoldja.

(#3891) Reddevil84 válasza DaWe94 (#3890) üzenetére


Reddevil84
tag

Hmmm.... és ezzel a resettel más törlődik? Mi pontosan ez? 3hete vagyok ios tulaj,még vannak ismeretlen dolgok :)

(#3892) mazsiii92 válasza Reddevil84 (#3891) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

de jó, hogy megkérdezted :D én ipaden csinálnék egy ilyet, mert picit lassabb és szerintem ráférne.
Remélem kapunk valami választ :)

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#3893) lugosi válasza HoTDoG (#3874) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor elsőnek egy jack csatlakozó óvatos kitisztítását próbálnám meg, ha nem segít akkor garanciáztatni.
Mármint abban az esetben, ha a fülhallgató hibája kizárható, ha másikkal hibátlanul üzemel.

(#3894) marinea2 válasza mazsiii92 (#3892) üzenetére


marinea2
addikt

Katt ide :) vagy ide

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3895) DaWe94 válasza Reddevil84 (#3891) üzenetére


DaWe94
senior tag

jaaaaj neeem... ez nem olyan reset :D Ez csak egy kényszerített újraindítás. Általában ha beragad valami, vagy előjön valami anomália ez szokott segíteni. :)

(#3896) Vasy09 válasza Reddevil84 (#3891) üzenetére


Vasy09
őstag

Semmi nem fog törlődni, csak a beragadt programok! ;) Addig nyomd egyszerre a két gombot, amíg az alma logó meg nem jelenik! :K

Gamertag: Vasy09

(#3897) domojko


domojko
senior tag

Május óta vagyok egy se tulaja. Lumia 735-ről váltottam. Csalódás volt a beszéd hangerő. Szerintem iszonyat halk. Zajos környezetben konkrétan semmit sem hallok a partnerből. A másik meg a beszéd mikrofon. Szinte teljesen a számba kell tartani a telefon hogy hallják mit beszélek. Ha csak egy cm-t is elveszem a számtól már panaszkodnak h nem hallanak nem értenek. Ez mindenkinél így van? Vagy ez hiba? Esetleg minden iPhone készülék ilyen? Headsettel jó. Hangos, és engem is hallanak.

[ Szerkesztve ]

(#3898) DaWe94 válasza domojko (#3897) üzenetére


DaWe94
senior tag

A mikrofonról annyit tudok nyilatkozni,hogy engem a Nillkin szilikon tok miatt nemhallottak párszor rendesen... amint levettem jó is lett...hiába vannak jó helyen kivágva a lyukak.

(#3899) marinea2 válasza domojko (#3897) üzenetére


marinea2
addikt

Vidd vissza, hibas a tied

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3900) wayne1


wayne1
senior tag

Hali
Lenne egy kérdésem. 10-es beta volt fent. Gondoltam felrakom a hivatalost. iTunes 9.3.5 vissza, frissít 10-re, majd visszaállítottam a biztonsági mentést. Érdekes volt, hogy frissített valamit, és itt kezdődik a gond, mert szerintem valamikor még a beta szoft alatt csináltam mentést és most a beállításokban ott volt a beta profil.
Kérdésem :
1. elcsesztem, és kezdhetem előröl az egészet csak ne állítsak vissza semmit a bizt.mentésből hanem telepítsek mindent manuálisan
2. nem csesztem el, hiába volt ott a beta profil már nem az van fent
3. honnan tudom hogy beta -e vagy nem e ami fent van (14A403)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.