Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) EVOkaa


EVOkaa
tag

Az normális hogy egyfolytában világít a közelség érzékelő belapcsolt képernyő esetén?most vettem észre félhomályban.

Tiszteletet a Gépésznek!

(#3752) Create. válasza nord_ (#3750) üzenetére


Create.
addikt

Nekem elég a 16gb, a jelenlegi androidon is az alap felhasználható hely 11gb és így is van 8gb szabad tárhelyem. Azért, mert nem én intézem, ígyis szívességet tesznek, 125eFt-ért kapom 1+1 év apple garival, hogy a papírozást el tudják kezdeni valamelyik hivatalos boltra ráböktek(akkor még apple-nél se volt készleten), mert az is vagy 2hét lenne(ami már kész is lenne, ha meglenne a telefon). Tudom az ilyennek ez az ára, csak nem gondoltam volna, hogy a készlethiány még bekavar pluszba.

Egy előnye van, hogy késik az pedig, hogy mr megjött a nilkin tok is és az üvegfólia is, így egyből védve lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3753) istibond válasza EVOkaa (#3751) üzenetére


istibond
tag

Igen , ez mar 5s ben is igy volt. Nalam is igy van.

(#3754) g1ml1 válasza nord_ (#3748) üzenetére


g1ml1
csendes tag

Ez jó hír :) !!

Köszönöm szépen az infót!!!

(#3755) EVOkaa


EVOkaa
tag

A messenger ertesitest le lehet tiltani,ugy hogy a telefont nem nemitom le?

Tiszteletet a Gépésznek!

(#3757) EVOkaa


EVOkaa
tag

kuldjek xanaxot?ideges vagy?
Rezges kellene,csak csipogas nem. Ha leveszem a hangot nem is rezeg.

[ Szerkesztve ]

Tiszteletet a Gépésznek!

(#3758) DaWe94 válasza EVOkaa (#3757) üzenetére


DaWe94
senior tag

Messenger - Én (jobb lent) - Értesítések - A messenger értesítései - ééés itt van 2 kapcsoló

(#3759) avekepank


avekepank
csendes tag

Sziasztok! Korabban irtam, hogy nekem szerencsem volt, mert rosegold SE-t szerettem volna, es azonnal volt az extreme-nél. Most feltettem megjelenes utan 1 nappal az iOS10-et (miutan elvileg biztonsagos volt). Nekem egy bug van, az viszont iOS9-nél is megvolt: apple music zenehallgatas leall, ha uzenetet kuldok viberen. Nem annyira ertem, remelem, javitjak. De mint mondtam, ez nem uj problema. Meg vagyok elegedve az iOS10-zel, az apple musicban hianyolom a telefon jelet a letoltve felirat helyett, az eleg ronda lett. De nekem minden mas jobban tetszik eddig es hibatlannak tunik.

(#3760) Noxy válasza EVOkaa (#3757) üzenetére


Noxy
veterán

Nem vagyok ideges, csak én meg más is tudja értelmezni eme 1xü kérdésedet.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3761) sityupityu válasza EVOkaa (#3757) üzenetére


sityupityu
veterán

Én többek között Ő miatta nem kérdezek itt már semmit csak olvasom a fórumot. Pedig sokszor kérdeznék a telefonról, de inkább kerestem más helyet. Bicskanyitogató a stílusa.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3762) Noxy válasza sityupityu (#3761) üzenetére


Noxy
veterán

Mondjuk neked sem különb az Appleről meg az iOS-ról, ahogy be estél ide az androidról.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3763) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Itt hagyjátok abba!
Aki folytatja az viselheti a következményeit.

⭐ Stella

(#3764) Create.


Create.
addikt

Úgy döntöttem hétfőn csak rákérdezek, hátha tudják módosítani még a rendelés helyét. [link] edigitalnal nincs 1+1év vagy azt nem szokták feltüntetni?

(#3765) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

Na bevittem a telot szervizbe. Valoszinuleg csere lesz

(#3766) radi8tor válasza Create. (#3764) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hivatalos forgalmazó. Nincs szüksége a promócióra, mint a sarki mobilboltnak.

⭐ Stella

(#3767) Create. válasza radi8tor (#3766) üzenetére


Create.
addikt

Nem promoból linkeltem, hanem csak azért, hogy 1évet ír.

(#3768) radi8tor válasza Create. (#3767) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Félreértetted amit írtam. Hivatalos forgalmazó nem azzal vonzza oda a vevőket, hogy 1+1 évet ír oda.
Jogszabályi előírás ennyit adni rá.

⭐ Stella

(#3769) Create. válasza radi8tor (#3768) üzenetére


Create.
addikt

Igen aztán gondoltam rá, hogy lehet nem úgy érted :R

(#3770) EVOkaa válasza DaWe94 (#3758) üzenetére


EVOkaa
tag

hang kikapcsolva, mégis csilingel ha írtak.

Tiszteletet a Gépésznek!

(#3771) Software0013


Software0013
csendes tag

Sziasztok!

Tudjátok van a EarPods-nak a gombjai, és azok nekem miért nem működnek? Más telon is próbáltam ami Androidos és azon teszi a dolgát. De ezen nem tudom mi a baja. Megnéztem hogy ugye mit kell nyomni ha zenét akarok váltani stb.. De egyszerűen nekem semmi. Esetleg be kéne állítani valamit a beállításokban?

(#3772) DaWe94 válasza Software0013 (#3771) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nem kell semmit beállítani. Egy nyomás leállítja a zenét, két nyomás pedig a kövi zenére ugrik. Szóval passz.. :D Gyári lejátszóval próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#3773) Software0013 válasza DaWe94 (#3772) üzenetére


Software0013
csendes tag

igen a gyárival. És nem működik!!

(#3774) Noxy válasza Software0013 (#3773) üzenetére


Noxy
veterán

Piszkáld meg a jó öreg Jack csatit egy fogpiszkálóval.
Ha így se megy, akkor valami nem ok a kábelal vagy a csatlakozóval, vagy a gombokkal. Próba másikkal.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3775) VMatteo


VMatteo
őstag

érdemes 10re frissíteni? kell előtte gyári adatok visszaállítása?

Tisztelet a Gépésznek!

(#3776) DaWe94 válasza VMatteo (#3775) üzenetére


DaWe94
senior tag

Érdemes. Nem kell visszaállítás.

(#3777) Software0013 válasza Noxy (#3774) üzenetére


Software0013
csendes tag

Okés rendben megnézem.
köszi a segítséged!

(#3778) whoever70


whoever70
tag

a telefonom beragadt volna az icloudba?

az icloud menüben az email címem, nevem látszódik, belépve a családinfók nem érhetőek el, az icloud tárhelyet nem éri el, így akkor biztonsági mentésem se állna vissza?

a tárolóhely nem elérhető, de be vagyok jelentkezve, kilépni az icloud nem tudok, mert valami ellenörzőkódot ad, 6 számjegyű, de ezt hova kell beírni, hogy a fiókomat visszaállítsa?

(#3779) randras válasza DaWe94 (#3776) üzenetére


randras
veterán

Miért érdemes? Mivel teljes hallgatás kísérte az iOS 10-es tapasztalataimat itt a topikban, ez alapján arra következtetek, nálatok rendesen működik. :F

(#3780) DaWe94 válasza randras (#3779) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nálam semmi baj vele. :o Egyedül az alkalmazásváltó laggol kicsit. Nálam még az akksiidő is javult ahogy megfigyeltem.

[ Szerkesztve ]

(#3781) gurabli


gurabli
senior tag

Sziasztok, asszonyka most kapott egy SE-t, erre szeretnék most uvegfoliat, lehetőleg hatlapra is.
Kijelzore Nillkin 9H+ lesz, eddig mindig elégedett voltam a termekeikkel, de van e tapasztalat es inkabb mas ajánlott? Hatlapra melyik uvegfolia, esetleg egy linket? eBayrol venném.
Köszönöm

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#3782) radi8tor válasza gurabli (#3781) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Parancsolj.

⭐ Stella

(#3783) VMatteo


VMatteo
őstag

"beállítások-általános-kisegítő lehetőségek-home gomb menüben alul kapcsold be a "rest finger to open" opciót, és akkor nem kell megnyomni, csak rajta tartod az ujjad és felold."

ennek a beállításnak hogy kellene működnie? mert ha le van zárva a telefon, hiába teszem rá az ujjam, le kell nyomnom a gombot hogy feloldjon.

Tisztelet a Gépésznek!

(#3784) nord_ válasza VMatteo (#3783) üzenetére


nord_
veterán

Meg kell dönteni a telefont, és akkor működik. Magyarán, felveszed az asztalról, ujjad rajta a Home-gombon, és mire magad felé fordítod, már fel is oldott.

(#3785) pesomogy


pesomogy
csendes újonc

Sziasztok,

van lehetőség arra, hogy a helymeghatározást ne az adatvédelem menüben tudjam kikapcsolni, hanem valami gyorsabb megoldással mint mondjuk a Wifi-t?

Lehet, hogy csak az én hülyeségem de éjszakára kikapcsolom a wifi-t, a helymeghatározást és a mobilnetet is, hogy ne csipogjon nekem éjjel :D tudom van erre külön ne zavarjanak lehetőség, de ha valaki hajnalban hív és fel kell vennem nem ébredek fel rá.

(#3786) Vasy09


Vasy09
őstag

Találkozott már valamelyikőtök olyannal, hogy a gyári időjárás app-ban hiába adom meg a lakhelyemet (Tolnát), minden kilépés után amikor visszalépek átugrik egy másikra (Kalaznó)! De csak ez az egy, a többi előre beállított nem változik! Már volt home+bekapcsoló nyomás, de egyenlőre nem segített. Ja és az IOS 10 frissítés óta van a hiba!? :U

Gamertag: Vasy09

(#3787) marinea2 válasza Vasy09 (#3786) üzenetére


marinea2
addikt

IOS10-nel panaszkodtak mar tobben erre, nem csak SE-n

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3788) Vasy09 válasza marinea2 (#3787) üzenetére


Vasy09
őstag

Mondjuk nálam az I6S-nél nincs gond vele, csak asszony SE-jén szarakodik! :U

Akkor gondolom egyenlőre nincs rá megoldás!? :( :(

Gamertag: Vasy09

(#3789) marinea2 válasza Vasy09 (#3788) üzenetére


marinea2
addikt

Egyenlore a 9.3.5 a megoldas ra. Legalabbis nalam nagyon erik :((

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3790) Kercsi17


Kercsi17
tag

Sziasztok!

Eldöntöttem hogy én is SE-t veszek (talán 16gb), de szerintetek mi lenne a jobb megoldás, ha azt is szem előtt tartom, hogy kb 2 év múlva tervezem újabbra cserélni. Vegyem meg T-nél 1+1 év garival ugye függőként vagy dobjak rá még 8 ezret és nem hivatalos helyen 1 év garival? Két dolog miatt gondolkozok hogy a 64eset vegyem meg, az egyik, hogyha függőként is veszem meg akkor talán 2 év múlva könyebben elviszik a nagyobb tárhely miatt, másik dolog, hogy nagy valószínűséggel kinőném idővel a 16osat (de az is lehet, hogy nem) Mi a véleményetek erről?

(#3791) marinea2 válasza Kercsi17 (#3790) üzenetére


marinea2
addikt

Szia!

Hat azt te tudhatod csak mennyi tarhelyre van szukseged a telon. Nekem 16gb-os van es ezelott is annyi volt. Van rajta 1600 kép meg jo par jatek es app + 6-7 Gb szabad hely. Ha sokat videozol akkor viszont hamar elfogyhat. Szerintem 2 ev mulva is vinni fogjak a 16-osat. A mostani hasznalt 8gb-os 5c-ket is megveszik(pedig aztan abban csak eppen hogycsak 4gb szabad hely van alapbol) Szoval szerintem azt vedd amire NEKED van szukseged :)

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3792) tomcsi23 válasza Kercsi17 (#3790) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ha már most felmerül, hogy nagy valószínűséggel kicsi lesz, akkor miért is vennéd a 16 gigásat :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3793) marinea2 válasza tomcsi23 (#3792) üzenetére


marinea2
addikt

Talan a pofatlanul nagy arkulonbseg miatt :U

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3794) Vasy09 válasza marinea2 (#3789) üzenetére


Vasy09
őstag

Értelek, viszont egyenlőre nem akarnék visszalépni, mivel asszony nem nagyon szereti, ha bizergálom a kis telóját, érzékeny az adatvesztésre! :DDD :DD

Remélem, hamar kiadják a javítást! :U

Köszi a választ egyébként! :R

Gamertag: Vasy09

(#3795) marinea2 válasza Vasy09 (#3794) üzenetére


marinea2
addikt

Adatvesztés?? iCloud? :U :D

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3796) tomcsi23 válasza marinea2 (#3793) üzenetére


tomcsi23
veterán

20e körül van a különbség.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3797) borbas666


borbas666
aktív tag

Hali. Én is gondolkodom a 16os és a 64es között. Az érdekelne, hogy az esetleges rendszer frissitesekkel nem lesz kevesebb a tárhely a telefonon? Most hogy a független 64es ára lement 178 ezerre, igy azért már erősen azon gondolkodom.

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#3798) marinea2 válasza borbas666 (#3797) üzenetére


marinea2
addikt

16Gb-osbol kicsit tobb mint 12Gb hasznalhato fel belole ios10-el

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#3799) Vasy09 válasza marinea2 (#3795) üzenetére


Vasy09
őstag

Tudom tudom, de sajnos neki nehéz megmagyarázni a dolgokat! :U Ő még az androidon kezdett! :DDD :DD

Gamertag: Vasy09

(#3800) DaWe94 válasza borbas666 (#3797) üzenetére


DaWe94
senior tag

Ha teheted szerintem a 64eset vedd meg. Lehet, hogy jelen pillanatban elég lenne a 16-os is, de időközben megváltozhatnak az igényeid is és akkor nagyon szűkös lesz... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.