Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) radi8tor válasza sityupityu (#3547) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Appos kérdésekkel (telepítés, stb) nyugodtan az alkalmazásos topikot bombázd. Ez a topik maradjon meg a telefonos kérdéseknek.
Köszi!

⭐ Stella

(#3552) sityupityu válasza Noxy (#3548) üzenetére


sityupityu
veterán

Akkor lennék fikázó, hogy ha nem lenne ilyen készülékem és csak úgy látatlanban jártatnám a számat. Már a legelső negatív hozzászólásomba megjegyeztem, hogy nem akarok semmi iphone rajongót megbántani. Nekem nem jön be sok dolog benne, ennyi.

radi8tor. Rendben

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3555) Ufff válasza sityupityu (#3546) üzenetére


Ufff
senior tag

Androidon nem volt? Google. Mond ez neked valamit? 😂😆😆

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3556) VMatteo


VMatteo
őstag

Az istyle üzlettel van valami baj?vehetem onnan a telot? 160+20e ft 2evre a teljes körű biztositsas, szemben a tmobil 160e+2500/hóval és a mediamarkt 155e+35e ft 2ev biztositassal. Hivatalos forgalmazo az istyle ugye?

Tisztelet a Gépésznek!

(#3557) Kud1988 válasza VMatteo (#3556) üzenetére


Kud1988
csendes tag

Szia!
Nyugodtan veheted tőlük. Viszonteladók ők is.

(#3558) VMatteo válasza Kud1988 (#3557) üzenetére


VMatteo
őstag

Viszonteladok? Naluk akkor.nincs 1év apple garin kívül 1év jótállás?

Tisztelet a Gépésznek!

(#3559) lugosi válasza sityupityu (#3541) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Mondom hát a tökömet azt, mindenhova egy kétbetűs beírással elintéztem az egészet, még az irányítószámnak sem a valósat adtam meg"

Ennek mi értelme volt...

(#3560) Kud1988 válasza VMatteo (#3558) üzenetére


Kud1988
csendes tag

Hivatalos viszonteladók. Mint pl.: MM vagy a szolgáltatók.
Egyébként 1 év jótállás és 1 év szavatosság amire te gondolsz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#3561) Software0013


Software0013
csendes tag

Hali!

Olyan problémám lenne hogy zárolt képernyő alatt, amikor hívnak akkor nem lehet elutasítani, csak fogadni lehet a hívást. Ez nektek is így van vagy csak nekem? IOS 9.3.5 fut a telefonon.

(#3562) tomcsi23 válasza Software0013 (#3561) üzenetére


tomcsi23
veterán

Kikapcs gomb 2x megnyomása lesz a megoldás. ;)
*az ominózus hívás közben.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3563) Software0013 válasza tomcsi23 (#3562) üzenetére


Software0013
csendes tag

köszi így müködik. De mitől van hogy néha feldobja az elutasítási lehetőséget?

(#3564) lugosi válasza Software0013 (#3563) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az a választási lehetőség olyankor jön elő, ha fel van oldva a kijelző a bejövő híváskor.

(#3565) Noxy válasza lugosi (#3559) üzenetére


Noxy
veterán

Mert az gondolja hogy itt is felrakhatja az ismeretlen forrásból származó warez App..-t mint a droidon, és így nem tudják azonosítani.
Ez az iOS-n nagyon nem fog menni.
Aki meg egyenes úton jár, annak miért kellene bujkálni, kamuzni?

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3566) Software0013


Software0013
csendes tag

Jah értemmm! :D
Na így már mükszik köszi!
Lenne itt még valami. A ne zavarjanak módba ugye beállítom hogy a hívások némítva lesznek meg az SMS-ek is. Na és ki lett próbálva más telefonról és nem némitja le a hívást hanem elutasítja. Ez mitől lehet?

(#3567) Noxy válasza Software0013 (#3566) üzenetére


Noxy
veterán

Ott a válasz a beállításokban.
Némítás:
Mindig, vagy csak amíg az iPhone zárolva van.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3568) Software0013 válasza Noxy (#3567) üzenetére


Software0013
csendes tag

Értem. Logikus is . Mindegy hogy mit választok ki, de elutasítja (másik telon azt irja ki hogy foglalt) ennek így kell mükdönie?? vagy csak én vagyok a hülye hozzá? :F

(#3569) Kud1988 válasza Software0013 (#3568) üzenetére


Kud1988
csendes tag

Ez így működik.

(#3570) #03372544 válasza Software0013 (#3568) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ajánlom neked ezt a könyvet, ingyen le tudod tölteni és rengeteg hasznos dolgot lehet belőle tanulni:
[link]

(#3571) Osiris


Osiris
őstag

Nálatok szokott "hibázni" a fényképező? A frissen cserélt telefonom tegnap egy esetben kreált egy ilyen képet:

A kép amúgy a kijelzőn is ugyanígy nézett ki az exponáláskor, nem csak a végeredmény lett ilyen.
Nálatok is előfordul néha ilyen, vagy kezdjek aggódni?

[ Szerkesztve ]

(#3572) glspeter1 válasza Osiris (#3571) üzenetére


glspeter1
őstag

Ha engem kérdezem, akkor igen, kezdhetsz aggódni.
Soha egyik telefonom sem csinált ilyet. :N

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#3573) radi8tor válasza Osiris (#3571) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kép készítésének körülményeiről mit tudsz mondani?
Előkaptad a telefont és rögtön fotóztál vele, vagy már egy jó ideje benne voltál a fotós app-ban és akkor csináltad a képet?
Esetleg nem gyári fotós appot használtál?

Nálam amúgy néha csinál olyat, hogy elindítom kezdő képernyőről a gyári fotós appot és kell neki pár másodperc míg végre látom a képet rajta.

⭐ Stella

(#3574) Osiris válasza radi8tor (#3573) üzenetére


Osiris
őstag

Séta közben folyamatosan ki be lépkedtem az fényképező appból és a telefont is lezártam mikor épp nem volt mit fotózni. A konkrét kép készítésekor egymás után 3-4 képet lőttem és ez annak annak az etapnak kb a 3. képe lehetett és utána csináltam még egyet aminek nem lett baja, és a többi utána következőnek sem.

a következő kép:

...igazából most nincs kedvem egy újabb hónapra megválni a készüléktől, így csak akkor fogom újra leadni a szervizben, ha még előfordul ilyen hiba.

[ Szerkesztve ]

(#3575) sityupityu válasza lugosi (#3559) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem szeretem megadni az adataimat olyan helyeken ahol nem érzem szükségét.

(#3565) Noxy Nagyon nagy tévedésben vagy. Droidra is csak azokat tettem fel amiket a hivatalos play áruházból le lehetett szedni. Egyik telefonomon sem volt soha semmi más. Bár ha lett volna ahhoz sem lenne semmi közöd. Azt elismerem, hogy fizetni app-ért én még nem fizettem és ezután sem fogok. Egyébként alig szokott pár app lenni a telefonomon, nekem van más hobbim és időtöltésem is a telefonon kívül.

Más: Tegnap elkezdtem utánaolvasni a dolognak és találtam egy nagyon egyszerű megoldást az adataim átmentésére amihez nem volt szükségem még számítógépre sem. Van ez a Copy My Data droidra és ios-re is. Ennek a segítségével tök egyszerűen átment minden adatom telefonról telefonra. A problémáim ezzel meg vannak oldva.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3576) domerator


domerator
veterán

Feltettem az ios 10-et, nagyon pozitiv eddig, animaciokon gyorsitottak, megint regi ajfon erzes a kezelese:)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3577) marcell2015 válasza sityupityu (#3575) üzenetére


marcell2015
tag

Akinek van miért bújnia az bújuk.
Remélem a ph-t is 4-5 proxy-n keresztül használod.
Az egészséges paranoia más, ez már több sztem.
Droidot és iOS-t is használok, egyik se szeretne többet tudni a másiknál a felhasználójáról.

(#3578) joey04 válasza lugosi (#3559) üzenetére


joey04
titán

Ő biztos olyan, aki még az ujjlenyomat-olvasót sem állítja be, hogy el ne lopja az Apple.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3579) lugosi válasza Osiris (#3571) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam se csinált soha ilyet egy telefonom se.

(#3580) DaWe94 válasza joey04 (#3578) üzenetére


DaWe94
senior tag

Én még az előlapi kamerát is leragasztanám, sárga zöld szigetelőszalaggal. ;]

(#3581) sityupityu válasza marcell2015 (#3577) üzenetére


sityupityu
veterán

Nincs miért bújnom. :N
Droid nem kért tőlen soha ilyen adatokat.

(#3578) joey20 Speciel az ujjlenyomatolvasót azt használom, de jó pár embert ismerek még az itteni fórumokról is akik nem használják más telefonokon sem. Az előző telefonjaimon is használtam, így ezen is. Tehát még sem vagyok annyira paranoiás. :)
Egyébként nem tudom,hogy miért kell ezen lovagolni. Akkor adom meg személyes adataimat ha úgy gondolom, hogy szükséges és azt jónak látom. Ezt dolgot hadd döntsem már el én.
Folyamatosan ezen offoltok illetve engem is erre késztettek amit nem értek. Amikor segítségre volt szükségem akkor bezzeg még csak véletlenül sem említette senki sem a Copy My Data-t
Mindegy, nem számít. A korábbi nyűgeimet leszámítva egyébként tetszik a telefon és ez a lényeg.

(#3580) DaWe94 Nem, nincs leragasztva az előlapi kamerám. :)

Inkább kérdezek a telefonról: A gyári kamera alkalmazással nem lehet sehogy sem 16:9-es képeket készíteni?

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3582) Noxy válasza sityupityu (#3581) üzenetére


Noxy
veterán

Amint látod NEM.
Fizetős app-l lehet, de nem fogsz (tudsz) venni, az ingyenes meg idegesíteni fog, hogy megint letöltésre használták az Apple Id-t. Ennyi.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3583) joey04 válasza sityupityu (#3581) üzenetére


joey04
titán

Mert senki nem használ ilyet, hiszen van kényelmes gyári megoldás. Plusz valami szarra rábízod az adataid, de az Applenek meg a neved sem mered megadni. Na ez a nevetséges. Mindegy te dolgod az igaz. Csak ne csodálkozz az értetlenkedő, gúnyos kommenteken.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3584) VMatteo


VMatteo
őstag

Srácok, akkor istyleból nyugodt szívvel megvehetem a telefont? Nem genyóznak esetleg ha baj van?

Tisztelet a Gépésznek!

(#3585) Create. válasza VMatteo (#3584) üzenetére


Create.
addikt

Nyugodtan veheted, hivatalos apr. Azaz jár az 1+1 év náluk is. Ha véletlen garanciás problémád lenne, viheted bármelyik apr-be, ami szimpatikusabb vagy amelyikhez közelebb laksz.

(#3586) VMatteo válasza Create. (#3585) üzenetére


VMatteo
őstag

akár a MediaMarkt-ba is?Komolyan?

Tisztelet a Gépésznek!

(#3587) Create. válasza VMatteo (#3586) üzenetére


Create.
addikt

Na ezt pont nem tudom, szerintem ők max csak felküldik, de hogy a postát ki állja abban se vagyok biztos. Hátha jön valaki, aki biztosra tudja mondani, hülyeséget nem akarok mondani.

[ Szerkesztve ]

(#3588) VMatteo válasza Create. (#3587) üzenetére


VMatteo
őstag

Ez már részletkérdés, akkor maga az istyle jónak számít. Köszönöm a válaszokat!

Tisztelet a Gépésznek!

(#3589) Create. válasza VMatteo (#3588) üzenetére


Create.
addikt

Igen jónak számít és ahogy néztem a 64gb-os most 180ezer az istyle-on, ha 16gb-osat veszel az pedig az MM-ben olcsóbb kicsit, mint iStyle-on.

[ Szerkesztve ]

(#3590) VMatteo válasza Create. (#3589) üzenetére


VMatteo
őstag

16gigásat szeretnék, 2 év full biztosítással.

Tisztelet a Gépésznek!

(#3591) VMatteo válasza VMatteo (#3590) üzenetére


VMatteo
őstag

A sárga foltos kijelzők mennyire gyakoriak mostanában?Vagy csak eleinte volt ilyen eset?

Tisztelet a Gépésznek!

(#3592) 4264adam válasza VMatteo (#3591) üzenetére


4264adam
veterán

mostanában nem hallottunk róla, Ha igaz a szóbeszéd 5 hét száradás kell a készülékeknek Apple pedig ezt nem várta meg a raktárakban, így sem tudták tartani a kínálatot a kereslettel.

(#3593) g1ml1


g1ml1
csendes tag

Sziasztok,
Húgomat megleptük egy Rose Gold SE-vel. Az első IPhone a családban...
A mostani kérdésem az lenne, hogy az értesítéseket, üzeneteket (SMS, Viber, Massenger...), nem fogadott hívásokat, hogy lehet a kijelző legfelső sávjába tenni (mint androidon)??
Most jelenleg a kijelzőre teszi a szöveg első részével, feladóval, és azt szeretné beállítani, hogy csak az alkalmazás kis ikonja legyen fent az értesítő sávban.

Előre is köszönöm a segítségeteket!!

(#3594) Frontiner válasza g1ml1 (#3593) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Hello!

Beállítások->Értesítések->Értesítések Stílusa->Itt minden olyan app-ot látsz ami értesítést ad,itt tudod beállítani milyen stílusban jelenjenek meg(nincs,szalaghirdetés,jelzések).

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#3595) metju


metju
tag

Beállítások/Értesítések

Valaki megelőzött!;D

[ Szerkesztve ]

(#3596) DaWe94 válasza g1ml1 (#3593) üzenetére


DaWe94
senior tag

Ahogy te szeretnéd, úgy nem megoldható.

(#3597) ata4100


ata4100
csendes tag

1 hete pénteken vettem a telefont BestBytban, következő munkanapon vittem vissza mert a kijelzőn volt egy ujjlenyomat szerű fekete kosz belülről, de csak akkor látszódott ha fehér a háttér, ami IOS-en elég sűrűn van. Elvileg bőven 3 napon belül voltam, csere készülék, állítólag az is lesz, de most 1 hét után is még űl rajta az Apple szervíz és azt mondják talán a héten meglesz.

Nekem van ilyen átkozott szerencsém, vagy az Apple garancia szervíz tényleg ennyire "gyors" ? Ez jellemző, hogy hetekig váratják az ügyfeleket?

Eddig Samsungom volt csak, premium service-zel, Galaxy Alpharól jöttem. De ott 2 napnál többet soha nem kellett várnom.

A telefon nagyon tetszett, és alig várom, hogy újra nálam legyen, de pont ezért váltottam mert hiába gyors és precíz a Samsung szervíz ha állandóan vihetem be. Elsőre itt is elég keserű a szám íze.

(#3598) mokuska02 válasza ata4100 (#3597) üzenetére


mokuska02
tag

3 (munka)napon belül ha visszaviszed még a vételárat is visszakérheted,nemhogy azonnali cserét.Sajnos a boltosok elhitetik hogy 3 napon belül csak levásárolható,vagy hiba esetén veszik vissza....NEM.72 órán belül jogod van ELÁLLNI a szerződéstől.Tehát azt mondod sz*r a teló nem kell és visszakapod a pénzed,nem kell semmi süketelést elhinni így van.

(#3599) ata4100 válasza mokuska02 (#3598) üzenetére


ata4100
csendes tag

Köszi, ez jogos, de egyenlőre nem szeretnék élni vele, mert a telefon tetszene. Azt mondták az Apple garancia szervízben van a készülék.

Főleg arra irányult a kérdésem, hogy akiknek volt dolguk ezzel a garancia szervízzel, jellemzően mennyi időt kellett várniuk?

(#3600) mokuska02 válasza ata4100 (#3599) üzenetére


mokuska02
tag

Értem hogy tetszik,de elkövetted azt a hibát hogy nem cseréltetted ki azonnal.Vagy a pénzt kérted volna vissza (amit nagyon nem szeretnek de jogod van rá) vagy egy másik ilyen telefont.Balhé esetén fogyasztóvédelem azt adnak mindent amit csak akarsz :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.