Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17351) Farkas82 válasza -Ben- (#17350) üzenetére


Farkas82
tag

Nem garis, ezt a dfu módot még megpróbálom.

(#17352) Farkas82 válasza Farkas82 (#17351) üzenetére


Farkas82
tag

Sokadik home+power kombóra végül újraindult, nem tudom mi lelte, de újraindulás után pontosan ugyanazon a töltési százalékon volt, mint ahol meghalt, 26%, pedig közben vagy egy órát volt töltőn.

(#17353) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Az ilyen [link] hamisított tokokkal valakinek van tapasztalata ? Érdemes ilyet vásárolni ?

(#17354) -Ben- válasza jenei1994 (#17353) üzenetére


-Ben-
veterán

6S -re rendben volt. Gondolom 5S-re se rossz akkor...

(#17355) bepe79 válasza jenei1994 (#17353) üzenetére


bepe79
addikt

Budán az Allee-ban is hamisított (utánzat) spigen tokot kapsz 3000 Ft-ért az egyik kis "GSM-árusnál" (tapasztalat). Amilyen formájú és színű a spigen hivatalos oldala szerint nem is létezhet. Azóta már vettem egy eredetit is, de az 6000 Ft felett volt. A hamisítvány 1-2 hónapig bírta, és elrepedt a keret (leejtés nélkül).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#17356) -Ben- válasza bepe79 (#17355) üzenetére


-Ben-
veterán

Ezek olcsóbbak, de megegyeznek a GSM boltos cuccokkal.

(#17357) mtomi95


mtomi95
senior tag

Jobb felső sarokban kezd elválni az egy hónapos i5s-em kijelzője a kerettől. Foglalkoztak vele vagy majd csak akkor ha komolyra fordul?
Telenorban vettem, oda kellene majd vissza vinni?

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#17358) -Ben- válasza mtomi95 (#17357) üzenetére


-Ben-
veterán

Attól függ, hogy mennyire zavar. Idővel rosszabb lesz és ez egyértelműen garanciális hiba. Viheted a telenorba, hivatalos szervizekbe...

(#17359) Mattb


Mattb
senior tag

Ha iTunes-ban nyomok egy biztonsági mentést, az elmenti a képeimet, és kesőbb ha visszaállítom rajta lesznek a telefonon? De eddig nemvolt beállítva az hogy iCloud-ba mentse a képeket.

(#17360) -Ben- válasza Mattb (#17359) üzenetére


-Ben-
veterán

Az iTunes mentés mindent ment. Egyébként hasznos bekapcsolni az iCloud -ot is....

(#17361) Mattb


Mattb
senior tag

Ha ez végigfutott, hol kéne itunes-ban látnom a gépen hogy elkészült? Ha van ilyen.

(#17362) -Ben- válasza Mattb (#17361) üzenetére


-Ben-
veterán

(#17363) jófejsrác válasza jenei1994 (#17353) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Én ezt használom lassan fél éve, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Kicsit keményebb tapintású mint az eredeti de ennyi pénzért tökéletes :K

(#17364) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Lassan egy éve használom, többnyire meg vagyok elégedve a telóval, viszont kacsintgatok az SE iránt... kérdésem az, hogy a touch id mennyivel jobb az SE-n? Picit nedves kézzel is érzékel? Sajnos nekem hetente újra kell programozni hogy vigye! :(

(#17365) -Ben- válasza MeSKA (#17364) üzenetére


-Ben-
veterán

Az SE-ben ugyanez a 1st gen Touch ID van. Viszont az egyéb hardveres tényezőknek köszönhetően - mint például a ram és a cpu - valamivel fürgébb a Touch ID is. :K

(#17366) zola96 válasza -Ben- (#17365) üzenetére


zola96
senior tag

Ezt sajnálom, hogy nem tették bele a 2nd.. Bár nyilván akkor nem lett volna értelme kb fél évig a 6snek a méreten kívül.

(#17367) -Ben- válasza zola96 (#17366) üzenetére


-Ben-
veterán

Tehettek volna bele jobb előlapi kamerát is... Talán a 3D touch az egyetlen amit nem tudtak volna megoldani, de még ebben sem vagyok biztos.. :U

(#17368) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Amúgy azt nem lehet megcsinalni amikor írok itt a ph valamit kövesse? Nekem kell mindig utána mozdítani. Androidon ez jó.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#17369) -Ben- válasza Tiger. (#17368) üzenetére


-Ben-
veterán

iOS 10 óta szar. Nem tudom, miért.... iOS 9.3.5-ig tökéletes volt.

(#17370) Tiger. válasza -Ben- (#17369) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Fasta.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#17371) Mattb


Mattb
senior tag

Na leadtam a készüléket az iCentre-be végül alleeban, mert az iStylenál telefonos egyezkedés után sem lehet foglalni időpontot.. A kollegina szerint pont most teltek be, és délután nézzem mert lesz hely.. hát nem volt.:D
Tapasztalat velük kapcsolatban valakinek? (Hiba volt a kijelző jobb felső sarokban, valamint a zöld csíkok a 4 szélén).

(#17372) -Ben- válasza Mattb (#17371) üzenetére


-Ben-
veterán

Az iCentre velem mindig korrekt volt. Ők általában cserélték a telefonjaimat.. iStyle sokkal kukacosabb banda. :)

(#17373) htomi85 válasza MeSKA (#17364) üzenetére


htomi85
tag

Töröld le róla a zsírt.
Váltani nem érdemes, de aki most vesz újat az se-t vegyen.
(Nekem 5s van csajomnak se)

(#17374) Diokhan válasza Tiger. (#17368) üzenetére


Diokhan
addikt

Milyen böngészőt használsz? Nekem Safari alatt tökéletes, megy utána, nem kell utána húzni a szöveg mezőt, mindig ott áll, ahol a kurzor van! Lehet, hogy a böngésző a hiba.

5s, Legújabb ios, Safari böngésző, mobil nézet.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17375) -Ben- válasza Diokhan (#17374) üzenetére


-Ben-
veterán

A mobilnézet a kulcs. Ott nekem is jó, asztali nézeten viszont nem. A probléma az, hogy az asztali verziót használom... :D

(#17376) Diokhan válasza -Ben- (#17375) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem nem érdemes vakoskodni az asztali nézettel ezen a kicsi kijelzőn, én csak akkor állítom át, ha képet töltök fel vagy valamit be akarok állítani, egyébként sokkal kényelmesebb és kevesebbet is eszik a mobilnézet adat szempontból. Szerintem asztali nézetben nem is fogja követni, mert az nem mobil böngészőre és nem 4"-os kijelzőre van kitalálva.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17377) -Ben- válasza Diokhan (#17376) üzenetére


-Ben-
veterán

Az a helyzet, hogy én inkább nagyítgatok, de rettenetesen utálom a mobilnézetet. Csupasz, faék egyszerű... :/
De egyébként én 3,5" -on és asztalit használtam. :B

(#17378) Diokhan válasza -Ben- (#17377) üzenetére


Diokhan
addikt

Ne haraguggyá' de pont ez a lényege a mobil nézetnek, hogy egyszerű legyen, ne legyen tele pakolva "szemüveg' hirdetésekkel, hamar töltődjön be, ne zabálja le egy óra alatt a havi adatforgalmat stb. Szerintem kényelmes és jobb, mint nagyítgatni meg úgy el olvasni egy kommentet, hogy soronként húzogatom a képet jobbra-balra. De persze nem vagyunk egyformák, én így szeretem. Mindenesetre megpróbálhatod mondjuk valamelyik third böngészőt, hátha van valamelyikben olyan oldaltördelés beállítás, ami már ezt is tudja, hogy a szövegmező olyan legyen, amilyennek szeretnéd. Én itt kérdezném meg a helyedben.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17379) -Ben- válasza Diokhan (#17378) üzenetére


-Ben-
veterán

Tudom, hogy erre van a mobilnézet. Viszont vannak már értelmes mobil verziók is, pl. apple.com :) Az nem faék egyszerű, viszont mégis rendben van akár 3" -on is.

Egyébként iOS 9.3.5 -ig rendben volt az asztali nézetben, csak iOS10 óta rossz.

[ Szerkesztve ]

(#17380) Bob18


Bob18
csendes tag

Sziasztok!

A napokban lettem figyelmes arra, hogy a telefon kijelzője a jobb felső sarokban mintha elvált volna a kerettől. Ha az ujjammal kicsit megnyomom majd elengedem látszik, hogy pár milimétert külön mozog a kerettől. (Nem volt leejtve, ütődést sem kapott.)

Gondolom ez nem normális dolog, de javítsatok ki, ha tévedek! :)

Az 1 év apple garancia már lejárt de Emag-tól vettem, ahol még megvan rá a 2 év gari. (Még 8 hónap van.)

Szerintetek megéri vele bajlódni, hogy garanciáztassam vagy hagyjam a fenébe?

Köszönöm a válaszokat! :))

[ Szerkesztve ]

Iphone 5S

(#17381) Kbali válasza Bob18 (#17380) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez tipikus 5s hiba, garanciális is, csakhogy neked az emaghoz kell visszaküldened, kérdés ők elismerik-e.

(#17382) Bob18 válasza Kbali (#17381) üzenetére


Bob18
csendes tag

Értem.
Mit javasolsz? Megpróbáljam hátha sikerül? A telefon patika állapotban van, ugyhogy abba nem tudnának belekötni, hogy amiatt van mert mondjuk ledobtam vagy nem vigyáztam rá. Esetleg írjak nekik email-ben, hogy ez a probléma van a telefonnal és érdemes lenne elpostázni nekik bevizsgálásra, vagy nem foglalkoznak ezzel.

Iphone 5S

(#17383) -Ben- válasza Bob18 (#17382) üzenetére


-Ben-
veterán

Az emag nem hivatalos forgalmazó, de eddig pozitív tapasztalataim vannak velük kapcsolatban. Vedd fel velük a kapcsolatot, írd meg a problémát és akkor megírják, hogy mi a teendő.

(#17384) Bob18 válasza -Ben- (#17383) üzenetére


Bob18
csendes tag

Rendben, megprobálom, remélem nem küldenek el a fenébe. :))
Köszi a választ! :)

Iphone 5S

(#17385) -Ben- válasza Bob18 (#17384) üzenetére


-Ben-
veterán

Elvégre 2 év garanciát vállalnak... ne küldjenek el. :N

(#17386) Tiger. válasza Diokhan (#17374) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Chrome. Új ios desktop nézet.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#17387) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Próbálta már ezt az aksit valaki?

(#17388) 206 cc válasza B-L-A-C-K (#17387) üzenetére


206 cc
senior tag

Nem jó a link!...pedig én is aksit rendelnék !! :C

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#17389) B-L-A-C-K válasza 206 cc (#17388) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#17390) Scholes9 válasza Bob18 (#17380) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Amúgy elég gáznak tartom, h az Apple csak 1 év garanciát ad a készülékeire, amik baromi drágák, simán lehetne 2 is, de akár 3 is :U Nekem csak ez a "bajom" velük, más nincs.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17391) 206 cc válasza B-L-A-C-K (#17389) üzenetére


206 cc
senior tag

Én is ezt a márkát néztem csak maradnék a gyári értékű akkunál [jobb a színe is] :C .....elég jók a visszajelzések!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#17392) B-L-A-C-K válasza 206 cc (#17391) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én a nagyobbat veszem, visszajelzések alapján valós a kapacitás nem csak ráírték, na majd meglátjuk mit fog tapasztalni vele az asszony (övébe lesz)

(#17393) -Ben- válasza Scholes9 (#17390) üzenetére


-Ben-
veterán

Ha hivatalos helyen veszed, akkor 2 az....

(#17394) R19


R19
senior tag

Én ezt az iFixit szettet vettem, minőségi mágneses csavarhúzókkal. Talán holnap lesz időm kicserélni a régi akksit.
Jó nevű cég, egy év garit adtak hozzá, remélem hosszú távú megoldás lesz ez az akku. :)
A link valamiért csak az akksit hozza be, de ott természetesen választható a szett is.

[ Szerkesztve ]

(#17395) gabenh


gabenh
tag

Sziasztok, adott egy 5S frissítés után csak az alma logoig jut, mi történhetett szegénykémmel?

Galaxy S23 Ultra

(#17396) -Ben- válasza gabenh (#17395) üzenetére


-Ben-
veterán

Home+power force resetet neki, utána pedig DFU módban tölts neki szoftvert.

(#17397) Diokhan válasza gabenh (#17395) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem merült le frissítés közben? Általában akkor csinálja ezt.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17398) WestBam


WestBam
senior tag

Sziasztok!
Csatlakozom a topikhoz egy 5S-el. Eg spigen slim armor tokot már beszereztem, másra szerintem nem is lesz szükségem. Az ios nekem még újdonság, eddig wp-t használtam de lépnem kellett, most kipróbálom ezt az os-t is végre. Eddig tetszik, még a méretével sincs gondom, attól féltem leginkább, de nem hiányzik egyelőre az az 1" amivel ez kisebb mint a 640 volt.
Igyekszem a keresőt használni, ha valahol elakadok akkor nyaggatlak csak titeket :)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#17399) mtomi95 válasza WestBam (#17398) üzenetére


mtomi95
senior tag

Helló, ismerős! :D WP után az az igazság egyenesen ide vezet/vezethet csak az út.
Méret nekem is jobban bejön, mint a 640-é. Frankó kis telefon meg rendszer ez. Eddig ez a rendszer jön be a legjobban a három közül.
Itt is lehet minden felé forrásból telepíteni, beszerezni alkalmazásokat, JB nélkül is, friss ios-al és a rendszer is olyan gyors, stabil mint a Windows. Szóval nincs itt semmiféle hátrány a többi rendszerrel szemben.
Nekem a következő telefon is iPhone lesz, az már biztos!

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#17400) WestBam válasza mtomi95 (#17399) üzenetére


WestBam
senior tag

Nekem még szokni kell ezt-azt, de alapvetően egyre jobban tetszik, pár nap és belejövök szerintem :K

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.