Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16601) Essien válasza Uuser (#16598) üzenetére


Essien
aktív tag

Legyen ellen példa is én nexus 5x után használtam 5s-t. Az után nagyon lassú, kamera csak napfényes vagy nagyon világosban használható. A rendszernek apró hiányosságai vannak de ez egyén függő kinek mi a fontos. Nekem egyedül a méret ami nagyon terszett. Szerintem eljárt felette az idő. Most párom használja ő sem mondja hogy jobb mint a droid de ugyanúgy használható.(S3 neo után) Ez az én véleményem ne vegyétek sértésnek

[ Szerkesztve ]

(#16602) Kbali válasza Xtanol (#16599) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem keresd meg fagyalllo kollégát, hogy nézze át a telefont, lehet, hogy még értelmes áron menthető.

(#16603) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Üdv!
Adott egy iphone 5s készülék és vettem hozzá üvegfoliát elöl hátlap. Az előlapit gyönyörű szépen könnyedén felsikerült raknom de a hátlapján valami borzalmas 😂😬

Megtapad hiàba fém a nagy része a hàtlapon de ilyen fura csikok vannak benne.. az üvegnél meg levegős marad nagy részénél..

Valaki járt màr igy? esetleg valami tipp?!

(#16604) Tibee86 válasza Hardver Arc (#16603) üzenetére


Tibee86
veterán

Egyik üvegfólia se fog normálisan megtapadni a hátlapon mivel nincs egy síkban.

(#16605) Hardver Arc válasza Tibee86 (#16604) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Pedig az volna a lènyeg a hàtulja ami a legszebb része nem igaz nem tudtak volna rá valami megoldást tok helyett...

Multkor néztem egy just mobile öngyógyító tok átlátszó.. esetleg arra lehet csak beruházok.

[ Szerkesztve ]

(#16606) Tibee86 válasza Hardver Arc (#16605) üzenetére


Tibee86
veterán

Én csak elől használok üvegfóliát, a hátlap meglepően jól bírja egyedül a két kis üvegrész ami karcolódik.

(#16607) jófejsrác válasza Uuser (#16598) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Munkahelyről videót nem tudok feltölteni, de egy képen próbáltam illusztrálni :). A sárga vonal enyhén túloz, csak érzékeltetni akartam honnan érződik az elválás. Ha megnyomod a kijelződ a jobb felső sarkán, akkor kb 2mm-t mozog oda-vissza a házban. Mint mondtam nekem már 2 éve ilyen, semmiben sem korlátoz.

(Az üvegfóliám van úgy megrágva, nem a kijelző :) )

[ Szerkesztve ]

(#16608) Hardver Arc válasza jófejsrác (#16607) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

nekem ugyanezz volt csak a hátlapnál felül jobb oldalt.. betudtam nyomni kb 2mm..
Nem volt zavaró csak akor vettem észre mikor a hátlapnál az ujjam oda èrt ahol találkozik az üveg ès a fém.. Fura volt hogy valami buzerálja a mutatóújjam.. aztán jobban megnéztem ès látszódott hogy nagyon nincs síkban a fém és az üveg.. Bevittem telekomhoz kb 1 honapos készülèkem ès kaptam másik héten egy uj készülèket. Az apple nem szarakodott javitással.. 😊😃

(#16609) Bib válasza jófejsrác (#16607) üzenetére


Bib
őstag

Azért ez elég csúnyácska.Por nem nagyon szalad be?

(#16610) jófejsrác válasza Bib (#16609) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nem, tökéletesen működik a készülék.

(#16611) Diokhan válasza jófejsrác (#16607) üzenetére


Diokhan
addikt

Bakker, most hogy olvastam ezt gondoltam en is megnézem. Hat nekem is mozog. Valóban semmiben nem zavaró, ha most nem néztem volna meg, lehet, hogy még évek múlva sem vettem volna észre. Mindenhol érzékel rendesen, nem foltos stb. Egyedül annyi a bajom, hogy ha töltön van, akkor hajlamos rosszul érzékelni az érintő, vagy ide-oda ugrál a kep vagy pontatlan az erintes.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16612) Kbali válasza Diokhan (#16611) üzenetére


Kbali
nagyúr

töltőd, kábeled eredeti? Más típusú készüléknél nekem is volt ilyen jelenség, nem egyenletesen, nem annyi áramot adott le, mint a gyári töltő.

(#16613) Diokhan válasza Kbali (#16612) üzenetére


Diokhan
addikt

Kábel eredeti, töltő sajnos nem, de a MacBook pro-ra dugva is ugyanazt csinálja! Mondjuk nagyon nem zavar, mert általában akkor nem szoktam piszkálni amikor töltöm.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16614) Uuser válasza jófejsrác (#16607) üzenetére


Uuser
tag

Kösz a képet. Szerintem ha ilyen lesz nekem is, gariztatni fogom.
Kínosan ügyeltem mindig a telefonjaim épségére.

(#16615) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

5S 32 Gb: csak úgy tölt a készülék, ha a csatlakozó-kábelt felfele nyomom (és így kitámasztom). Ez tipikus hibajelenség?
A gyári töltőn kívül használok Griffin PowerJolt 2.4A Lightning Car Charger autós töltőt és néha külső akkuról töltöm (Ninetec JS10 Mini akkumulátor bikázó & Powerbank). Utóbbiaktól jelentkezhet ilyen probléma?

üdv.

ferikek

(#16616) nkmedve válasza jófejsrác (#16607) üzenetére


nkmedve
őstag

Az enyém is hasonlóan néz ki, de azért a 2 mm mozgás szerintem túlzás. Az egész ház kevesebb mint 8 mm vastag, 2mm mozgás nagyon durva lenne, ott már egy nagy rés lenne a képernyő mellett.
Ahogy az enyémnél mérem, kb. olyan 0.75mm a mozgás (vagy ha nagyon durván nyomom akkor lehet 1mm), a kép alapján és az üvegfóliát figyelembe véve, neked lehet még keveseb is.

(#16617) mb0100


mb0100
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám akadt, hogy a telefonom pár napja eléggé belassult, a nem gyári alkalmazásokat nem nyitotta meg a telefon és ezen nem segített a hard reset sem. Majd letöröltem egy pár alkalmazást és jobb volt egy fokkal a telefon sebessége, de tegnap amikor összekötöttem a laptopommal, hogy felmásoljam róla a képeket azt írta ki az itunes, hogy érvénytelen választ adott a telefonom. Ezek után megint hard resetet csináltam plusz a laptopot is újraindítottam de a telefonomat innen elvesztettem ugyanis ha bekapcsolom csak az alma logo jelenik meg a végtelenségig. :((

Szerintetek szevízbe meg tudják oldani a problémát, vagy ez a telefon már mehet a kukába? Gari már lejárt róla 1 éve.

Köszönöm előre is a válaszotokat. :)

Iphone 5s

(#16618) Tibee86 válasza ferikek (#16615) üzenetére


Tibee86
veterán

A csatlakozót kitakarítottad már? Elég sok szösz össze tud ott gyülni és az is okozhat ilyen hibát.

mb0100: Ha elindítod az iTunes-t miközben csatlakoztatva van a géphez a telefon mit ír?

[ Szerkesztve ]

(#16619) mb0100 válasza Tibee86 (#16618) üzenetére


mb0100
csendes tag

Kéri az itunes, hogy a telefonomon üssem be a jelkódom.

[ Szerkesztve ]

Iphone 5s

(#16620) ferikek válasza Tibee86 (#16618) üzenetére


ferikek
aktív tag

igen, tiszitottam. esetleg sűrített levegovel is megprobaljam? vagy azt inkább ne?

köszi!

(#16621) Tibee86 válasza mb0100 (#16619) üzenetére


Tibee86
veterán

DFU módban kéne akkor megpróbálni csatlakoztatni.

ferikek: Azzal is megpróbálhatod, de ha kipiszkáltad már valamivel és ugyanaz a helyzet akkor szerintem a levegő már nem fog segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#16622) Tomorrowland


Tomorrowland
csendes tag

Mi lehet a gond ha töltés közben merül az akkumulátor? :F Tapasztalt már valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#16623) ferikek válasza Tibee86 (#16621) üzenetére


ferikek
aktív tag

A suritett levego segitett, most mar jo! (sima tisztitassal es piszkalassal nem oldodott meg a problema)

(#16624) lacy86 válasza Tomorrowland (#16622) üzenetére


lacy86
addikt

Ilyet nem is olvastam meg :)
( ez alapjan velhetoen aksi csere )

(#16625) tothferenc válasza Diokhan (#16611) üzenetére


tothferenc
senior tag

az ide-oda ugrálást nekem is produkálja töltés közben. Kicseréltem a töltőfejet, mert soha nem használtam a gyárit, szerintem az lesz nálad is a ludas. Power bankról a hiba nem jelentkezik.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#16626) Tomorrowland válasza lacy86 (#16624) üzenetére


Tomorrowland
csendes tag

Hétvégén megnézetem aztán majd kiderül. :(
Apple garanciával bármelyik APR-be bevihetem a készüléket?

(#16627) lacy86 válasza Tomorrowland (#16626) üzenetére


lacy86
addikt

Tudtommal jah 😉

(#16628) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv!
olyat kérdeznék ha veszek új szifont és a régiről készített icloud-os biztonsági mentésből rátolok mindent az újra akkor a képektől zenéktől kezdve a wifi jelszókig beállításokig app storeból letöltött progikat mindent rátesz az újra vagy csak a telefon beállításokat? mert akkor nem kellene előről az egészet ha ez így működne!
vagy érdemesebb új szifonkét kezdeni?

(#16629) Noxy válasza tomyka74 (#16628) üzenetére


Noxy
veterán

Ez minden iPhone-n ott van az iCloud bizt.. mentésnél: https://support.apple.com/kb/PH12519?locale=hu_HU

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16630) tomyka74 válasza Noxy (#16629) üzenetére


tomyka74
senior tag

:R :C reménykedtem benne!

(#16631) cjvt3o


cjvt3o
aktív tag

Üdv mindenkinek,

próbáltam átbogarászni (ezt) a szálat (is), de nem találtam meg az esetleges választ, úgyhogy inkább megkérdezem:

Hogyan lehetne megoldani ~valósidejű névjegy szinkronizálást (képestűl, mindenestűl) iCloud és Google Contacts között (az utóbbi a priori forrás, de nem kizárólagos)? (Nem import / export a kérdés, hanem szinkron).

iPhone 5S, macBook Pro, Windows 7 PC (outlook nélkül), Linux PC egyaránt adott, mint környezet.

Ismeri valaki a bölcsek kövét esetleg? :)

(#16632) zola96 válasza cjvt3o (#16631) üzenetére


zola96
senior tag

Beállítások - Mail - és ott van a google fiokod. Ott bekapcsolod a kontaktokat. És akkor tuti valós időben megy majd a szinkron a google fiokkal. De hogy a google fiok és icloud kontaktok közötti szinkron hogy máködik, szerintem csak ez a megoldás van.

(#16633) Uuser


Uuser
tag

A Safari görgetési sebessége állítható valahol?

(#16634) trobi28 válasza Uuser (#16633) üzenetére


trobi28
addikt

Nem :(
Engem nagyon zavar, ezért használok Chromeot :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#16635) Uuser válasza trobi28 (#16634) üzenetére


Uuser
tag

Az még ok, hogy a gyári böngészőn ilyen, de másik browseren mi a bánatért nem lehet rendesen görgetni ?
Na mindegy, feltettem én is a Chrome-ot, pedig nem vagyok oda érte, de ez a belassított föl-le swipe nagyon idegesítő.

(#16636) Dovloran válasza Uuser (#16635) üzenetére


Dovloran
senior tag

Esetleg azt tudom ajánlani, hogy koppints a képernyő tetejére (ez bármelyik appban működik általában) ahol az óra, akksi, stb...van és ez az érintés visszadob mindig a tetejére a weboldalnak vagy bárminek.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#16637) Uuser válasza Dovloran (#16636) üzenetére


Uuser
tag

Köszi, ez is egy megoldás, de már túltettem magam a probléma okozta sokkon :D
Egyébként meg pont ezen fórum olvasása közben zavart a dolog, ahol az ember általában a lap aljára igyekszik.
Egyelőre marad a Chrome.

[ Szerkesztve ]

(#16638) Dovloran válasza Uuser (#16637) üzenetére


Dovloran
senior tag

Oké :DD

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#16639) R19 válasza Uuser (#16637) üzenetére


R19
senior tag

A Dolphin gesztusvezérléssel a Puffin megjelenő le-fel nyilakkal oldotta meg a gyors görgetést. :)
A Safariból nekem is nagyon hiányzik ez a funkció.

(#16640) fornettisuti válasza Uuser (#16637) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem a lap tetejere rakja a legujabb hsz-eket, megfordithato a listazas.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16641) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy ha az iTunes cseszeget egy 2.16GB-os szoftverfrissítéssel, hogy ő azt le akarja tölteni az iPhone-hoz, akkor azt felmerjem tenni az 5S-re, vagy ne? Csak azért ez az amatőr kérdés, mert az iOS 10.0.2 frissítést a telefon jelezte, ezt meg az iTunes. Tudja a progi, hogy egy 5S van rádugva és nem mondjuk egy i7?

A másik amit nem értek: A Facebook-ot én a Safariból szoktam megnyitni, ma gondoltam esetleg mégis telepítem az alkalmazást. Az App Store-ban viszont amikor a letöltésre kattintottam egy olyan hibaüzenet jött elő, hogy minimum iOS 8 kell az alkalmazás letöléséhez, ez miért van?

Köszi előre is!

(#16642) zola96 válasza .Szaki. (#16641) üzenetére


zola96
senior tag

Igen tudja az iTunes, hogy egy 5s van rádugba, de neki tökmindegy mert iPhone 5-től mindegyik készülékre jelez, hogy van frissítés. Ha pedig azt írta az Appstore hogy legalább iOS 8 akkor vélhetően még iOS 7 fut a készülékeden ami nagyon ritka, ergo ne frissitsd le iOS 10-re semmiképpen se!! Ritkaság:) :Y

(#16643) .Szaki. válasza zola96 (#16642) üzenetére


.Szaki.
addikt

Az lehetetlen, mivel iOS 9.1.1 (? vagy valami ilyen szám volt, de 9-cel kezdődött) volt rajta, amikor elhoztam a Telenortól újonnan, azóta pedig felment már az iOS 10 is, amit maga az 5S jelzett, és már lényegtelen is a kérdésem, mert most megint jelzett a 10.1.1-re. :)

[ Szerkesztve ]

(#16644) Dovloran válasza .Szaki. (#16643) üzenetére


Dovloran
senior tag

Érdemes frissíteni, mert ez a verzió sok hibajavítást hoz és a talán holnap megjelenő 10.2 még többet. Ahogy haladunk előre mindig annál jobb az új rendszer. Emlékszem, hogy a 9 is borzalmas volt eleinte az 5S-en, de szerintem máshol is. Aztán meg a 9.3.5-re nagyon baba lett :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#16645) .Szaki. válasza Dovloran (#16644) üzenetére


.Szaki.
addikt

Őszintén szólva eddig mindegyik verzióval elégedett voltam, nem tapasztaltam semmi negatívumot. :)

(#16646) Dovloran válasza .Szaki. (#16645) üzenetére


Dovloran
senior tag

Ennek örülök! :)

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#16647) feloman


feloman
aktív tag

Sziasztok!
Páromnak elkezdett szórakozni a telefonja. A legfrissebb szoftver van rajta már régóta, de ma elkezdtek a programok lefagyni, nem akarja elindítani. Az e-mailben lévő pdf-eket hiba üzenetre hivatkozva nem nyitja meg. Újra indította párszor de akkor sem lett jobb.
Szerintetek egy gyári beállítás visszaállítás segíthet? Vagy van valamilyen ötletetek?
Előre is köszönöm! :)

felo

(#16648) LilProphet90 válasza feloman (#16647) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Esetleg egy hard reset első körben (home+power gomb pár mp-ig), azután érdemes lenne iTunes-ból újrarakni (legjobb lenne új készülékként, de backuppal is helyrejöhet), ha nem segít.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#16649) feloman válasza LilProphet90 (#16648) üzenetére


feloman
aktív tag

Köszi, megpróbáljuk :)

felo

(#16650) PartyNewl


PartyNewl
tag

Mostanában tapasztaltam hogy a videólejátszás nem működik néha csak újraindítást követően. Tapasztaltatok már ilyet, javítható probléma vagy mi ez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.