Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16901) Tiger. válasza mtomi95 (#16899) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igaz, így legalább olyan mint a 9-essel.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#16902) bepe79


bepe79
addikt

Sikerült ma lecsapnom ma az egyik 18. kerületi Lidl-ben a SilverCrest iPhone-kábelre, nem volt olcsó (2499 Ft.), de legalább nem fog felpúposodni/tönkremenni tőle az akksi:

Amikor én jártam ott, már csak 3-4 darab volt, úgyhogy úgy tűnik, "viszik mint a cukrot".
MFI Made for iPhone/iPod/iPad minősítéssel rendelkezik, tehát Apple által elismert, a cuccaihoz biztonságosan használható kábelről van szó.

P.S.: vigyázat ( ! ), ez csak maga az iPhone töltőkábel / adatkábel, a töltő fejegység nincs benne a dobozban (túl szép lenne 2.5K-ért), azt a gyárihoz lehet csatlakoztatni, vagy abból is kell egyet venni (ha nincs)

;)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#16903) t_a_m_a_s válasza bepe79 (#16902) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én is vettem, és de, olcsó volt! Hol kapsz 1,5 m-es MFI minősítésű kábel 2500-ért?

Holnap majd jól beletépünk...

(#16904) Tibee86 válasza t_a_m_a_s (#16903) üzenetére


Tibee86
veterán

Itthon annyiért jó, de kínai rendelgetős oldalakon van bőven jobb ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#16905) t_a_m_a_s válasza Tibee86 (#16904) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Kínai rendelős oldalakon mindenből van olcsóbb, és még olcsóbb... Csak ahhoz regisztrálni kell, rendelni kell, paypal kell, várni kell, ha nem jön, reklamálni kell...
A bemész-megveszed-használod-gari van rá kategóriában jó vétel ez, legalább ne emeljük már ki hogy drága volt. Ezért jegyeztem meg azt amit.

Holnap majd jól beletépünk...

(#16906) Noxy válasza t_a_m_a_s (#16905) üzenetére


Noxy
veterán

Csak ahhoz regisztrálni kell, rendelni kell, paypal kell, várni kell,

Ezek miért olyan nagy problémák? Némi angol tudás, meg b.kártya kérdése.
Igen, ha olcsóbban akarod bele kell kalkulálni a 2-3 hét várakozást.

ha nem jön, reklamálni kell...

Olyan még nem volt, hogy nem jött meg.
Gariról meg annyit hogy rendeletem 5db Tempered Glass fóliát amiből 2db törötten érkezett, reklamálás után újra küldött 5 db-t. Hibátlanul meg is kaptam.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16907) hardline válasza bepe79 (#16902) üzenetére


hardline
senior tag

Tegnap én is szemeztem ezzel a kábellel, de rájöttem, hogy előbb végre iphonet kéne venni. :DDD

(#16908) t_a_m_a_s válasza Noxy (#16906) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ne érts félre, én is élek ezekkel. Csak pont pl a töltőkábel ami ha gallyra megy (mert pl a gyerek rátolja a forgószéket mint legutóbb), akkor kb azonnal kell. És azonnali megoldásnak a bemegyek a boltba, megveszem út a járható. Azok közül meg ez pont hogy olcsó volt, ezt szerettem volna kiemelni.

Nagyon sok embernek amúgy még mindig a bemegyek-megveszem az egyetlen ismert út. Múltkor voltam a T-nél, valami elképesztő dolgot akart venni az 50-es néni. Talán pont kábelt vagy töltőt. Amiért én pont utoljára mennék a T-be, de ő ott vette a telefont, oda ment töltőért is...

De ne toljuk túl ezt a témát, nem ér ennyit :)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#16909) Noxy válasza t_a_m_a_s (#16908) üzenetére


Noxy
veterán

Ja így már más.
Amúgy soha nem rendelek innen (magamnak) olyan kábelt, vagy töltőt amiben áram vagy adat folyik.
Egy 4S-m dokk csatlak.. nyírta ki egy kinai sz..r, mert valaki sunyi módon kicserélte a gyári kábelommal.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16910) MauroN


MauroN
tag

Milyen lett a 10.2?

(#16911) mtomi95 válasza MauroN (#16910) üzenetére


mtomi95
senior tag

Egész király, csak a hang vezérlés nem működik a hosszan nyomott főgombra. (Nem használtam még, de olvastam, hogy többeknek nem működik ezzel a verzióval és mint kipróbáltam nekem sem.)
Ettől eltekintve sokkal stabilabb mint a 10.1.1 volt.

Viszont a lassú görgetést böngészőben nem értem az iOS-ban. A Chrome-on kívül a Safari és a Firefoxban is vállalhatatlan. Ez miért van? Lehet ezen valamit állítani valahol?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#16912) Noxy válasza mtomi95 (#16911) üzenetére


Noxy
veterán

Nem.
Amúgy olvasni is akarsz a Safariban valamit, vagy csak gyors görgetést nézegetni?

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16913) mtomi95 válasza Noxy (#16912) üzenetére


mtomi95
senior tag

Elég béna kifogás, főleg hogy jobban preferálom ezen oldalon is asztali nézetet, de akkor rendben menjünk bele: Te minden alkalommal szeretsz minimum 49 hsz-t elolvasni amint van egy új?
Mert egy normális görgetési sebességgel ezzel nincs gond, max kétszer jobban meglököd a lapot, de Safarin ha nem 30xor kell ehhez ezt megismételni akkor egyszer sem. Nem beszélve arról ha valakinek több hsz is engedélyezve van mint 50. De különben is, mindenhol idegesítő ez, nem csak a PH! lapcsaládon.

Még jó hogy nem nagy kijelzős az 5s. 4 inchen is lassú, nem pláne nagyobb kijelzőkön...

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#16914) Tibee86 válasza mtomi95 (#16913) üzenetére


Tibee86
veterán

Nyugi 8.4-en is úgy szaggat a ph, hogy élmény.

(#16915) mtomi95 válasza Tibee86 (#16914) üzenetére


mtomi95
senior tag

Ahhoz még nem volt szerencsém, a Telenorban az első bekapcsolást követően a 10.1 fogadott. Furcsalottam is. Azt hittem egy jóval régebbi rendszer lesz rajta. Így legalább nem kellett külön frissítgetni. :K Nem olyan rég porosodhatott az üzletben ez a telefon.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#16916) Eliot Anders válasza mtomi95 (#16911) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

"Egész király, csak a hang vezérlés nem működik a hosszan nyomott főgombra. "

Most én is kipróbáltam és változatlanul működik.

(#16917) kótyagos42 válasza mtomi95 (#16897) üzenetére


kótyagos42
csendes tag

Sziasztok!

"Tartsa rajta a megnyitáshoz" funkciót,bekapcsoltam,de nem működik. :(((

(#16918) hardline válasza kótyagos42 (#16917) üzenetére


hardline
senior tag

Megnyomod és felengeded, de nem veszed le az ujjad.

(#16919) kótyagos42 válasza hardline (#16918) üzenetére


kótyagos42
csendes tag

Pontosan így csináltam,de mégse működik.

(#16920) Noxy válasza mtomi95 (#16913) üzenetére


Noxy
veterán

Te minden alkalommal szeretsz minimum 49 hsz-t elolvasni amint van egy új?

Nem, mert csak megnyomom az [új hsz-t].
Ja, és asztali nézetben is működik. :K
Most akkor a kedvenc témák használata is béna kifogás? :U

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16921) mtomi95 válasza Noxy (#16920) üzenetére


mtomi95
senior tag

Nem az nem béna, de a lomha görgetés az. Csak sajnálni tudom, hogy hozzá szoktál! :N

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#16922) Noxy válasza mtomi95 (#16921) üzenetére


Noxy
veterán

Sajnálom hogy rossz példát hoztál fel, a lassú görgetésre. :B
Engem meg ne sajnálj, mert nem képekhez akarok gyorsan görgetni. Olvasni is szoktam közben.
Az meg pörgő kijelzőn már nehezen megy nekem. :K

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16923) ozeviktor92


ozeviktor92
tag

Na sziasztok! Eddig bírta az enyhén sárga kijelző. Csináltam egy visszaállítást a telón és mire végzett a kijelző bal szélén egy másfél cm-es erőteljesen sárga folt jelent meg. Gari 21-én ugye lejár, de különben is jövőre lenne már csak telefon ha most leadnám, ünnepekre pedig nem maradnék szívesen telefon nélkül. Remélem jövőre a szavatossági időn belül is megcsinálják...

(#16924) hardline válasza ozeviktor92 (#16923) üzenetére


hardline
senior tag

Egy képet tudsz róla feltenni, milyen lett?

(#16925) ozeviktor92 válasza hardline (#16924) üzenetére


ozeviktor92
tag

Délután tudok, nincs mivel lefényképeznem. Beszéltem iCentre munkatársával, azt mondta szavatossági időn belül is javítják úgyhogy majd jövőre. Érdekes egyébként. Ahogy megmelegedett a visszaállításkor jobban látszott, most hogy visszahűlt kezd eltűnni.

(#16926) hardline válasza ozeviktor92 (#16925) üzenetére


hardline
senior tag

Akkor lehet érdemes izzasztani kicsit, hátha utána teljesen eltűnik.
Nem kizárt, hogy ökörség, de egy próbát megérhet.

[ Szerkesztve ]

(#16927) ozeviktor92 válasza hardline (#16926) üzenetére


ozeviktor92
tag

Az miért is jó? Nem értem.

(#16928) hardline válasza ozeviktor92 (#16927) üzenetére


hardline
senior tag

Ha terheléskor besárgult, de utána szinte teljesen eltűnt, akkor talán huzamosabb terhelés után végleg eltűnik a sárgulás. Ha nem válik be, még mindig ott a gariztatás.

(#16929) ozeviktor92 válasza hardline (#16928) üzenetére


ozeviktor92
tag

Kiraktam ablakpárkányra, lehűlt és eltűnt a folt. Érdekes. :D

(#16930) Themes


Themes
aktív tag

Létezik olyan alkalmazás ami felveszi automatikusan a telefon hívásokat, beszélgetéseket?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#16931) Noxy válasza Themes (#16930) üzenetére


Noxy
veterán

Hivatalosan (AppStore) nincs.
Csak JB lehetséges.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16932) mtomi95 válasza Themes (#16930) üzenetére


mtomi95
senior tag

Lehet nincs mert a másik fel nem biztos, hogy bele is egyezik ebbe vagy tudni is fog róla automatikusan.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#16933) Themes


Themes
aktív tag

THX :)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#16934) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Sziasztok!

Kezd meghalni a töltőkábelem, a Lidlben sajnos már nem kaptam. :((
Tudna ajánlani valaki valami oldalt vagy üzletet ahol olcsóbban lehet venni?

[ Szerkesztve ]

(#16935) Vgabor92 válasza Eliot Anders (#16934) üzenetére


Vgabor92
tag

itt aprón 2 elég megbízható (1000+) tag hirdet. mitogábor, pazzi.

[ Szerkesztve ]

(#16936) V-I-D-A válasza Eliot Anders (#16934) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Hétvégén láttam az OBI-ban a pénztáraknál, a többi telefonos kütyük között.

(#16937) Eliot Anders válasza Vgabor92 (#16935) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Köszönöm, írtam nekik.

V-I-D-A: Köszönöm, Obi például eszembe sem jutott volna ilyen szempontból.

Most olvastam, hogy töltőre is jár a garancia. :Y

(#16938) ZimiT


ZimiT
csendes újonc

Hello,

tudtok e olyan programot ami messengernél is és vibernél is villogtatja a vakut ha üzenet jött?

Előre is köszi. JA igen JB nélkül.

(#16939) Vgabor92 válasza ZimiT (#16938) üzenetére


Vgabor92
tag

beállítások, általános, kisegítő lehetőségek, led villogás a jelzésekhez

(#16940) Adam09


Adam09
újonc

Sziasztok!

Van egy Iphone 5s-em már meg van fél éve eddig egyetlen egyszer fagyott le, de a mai nap 2-szer fagyott le!!
Először kikapcsolt és utána egyfolytában újraindult.Kicsivel később csak facebookozok és csak egyszer elsötétedett a képernyő majd csíkos lett.

:W

(#16941) bepe79 válasza mtomi95 (#16911) üzenetére


bepe79
addikt

Ez most komoly? A Siri nem működik a 10.2-ben? Azért az elég nagy gáz egy ekkora cégtől...
Én autóban pl. elég sokszor használom a Siri-t, mert sokkal egyszerűbb hosszan nyomni a home gombot, és mondani, hogy "call xyz", mint megnyitni a telefonkönyveket, rámenni a nevére (főleg vezetés közben).

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#16942) Vgabor92 válasza bepe79 (#16941) üzenetére


Vgabor92
tag

működik..

(#16943) Eliot Anders válasza bepe79 (#16941) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Nincs vele semmi probléma, működik nekem is.

(#16944) mtomi95 válasza bepe79 (#16941) üzenetére


mtomi95
senior tag

A Siri működik! A hangvezérlés funkcióról volt szó. Hogy a kettő között mi a különbség nem tudom. Én személy szerint egyiket sem használtam még! :)
Illetve de, egyszer megkérdeztem Sirit, hogy waht are you talking about? Erre közli, hogy akkor most felhívja az ex főnököm... :DD :DDD Elég fura akcentusom lehet, vagy csak trollságra trollsággal válaszolt... A hülye pitsa, na mindegy egy élmény volt beszélni vele, mert sajnos van az a jó szokása, hogy azonnal felveszi a telefont...
Vissza térve a témához, nálam nem működik, meg olvastam az iPhone topikban is pár embertől. Viszont van olyan is akinek meg működik. :)) Simán lehet egyedi hiba.
Próbáld ki neked jó e! A főgomb beállításánál találod meg.

Szerk:
Látod ketten már írják is, hogy nekik jó, nyugodtan frissíts akkor!

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#16945) ZimiT


ZimiT
csendes újonc

Továbbra is az a kérdésem hogy van e olyan program ami sms-nél messenger-nél vagy viber-nél villogtatja a vakut amíg meg nem nézem mert a kisegítő lehetőségek között ha bekapcsolom a led értesítést akkor is csak a hívásra és csak addig amíg hívnak.
De másra nem jelez.

Please Help Valaki.... :)) :F

(#16946) ERipley válasza ZimiT (#16945) üzenetére


ERipley
tag

Régebben én is kerestem ilyet, de nincs. (Nem engedné a rendszer)

Ettől nagyobb "testreszabhatóságot" ne várj. Ez iOS....

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#16947) ZimiT válasza ERipley (#16946) üzenetére


ZimiT
csendes újonc

Nagyon szépen köszönöm a választ. Akkor nem tudom mit csináljak.... Megbízható a telefon, amit csinál azt maximálisan jól, de hiányoznak apróbb dolgok pl led, ami könnyítené a használatot. Van egy Galaxy S6-om is, hol az egyiket hol a másikat használom. De nincs tökéletes sajna egyben :))

(#16948) Valaki87 válasza ZimiT (#16947) üzenetére


Valaki87
senior tag

hát ezt jól látod.

én is mindig váltakozok a 2 között.... hol droid hol ios.. igaz nekem nem 2 van egyszerre, hanem 3-4 hónapig ez aztán az.. adok-veszek...mikor már meguntam az egyik hülyeségét és elegem van akkor cserélek és ez oda vissza :D.... amit észrevettem már az az, hogy ha korlátozzák a net-em gyorsaságát 32kbit-re akkor is gyorsabban tölt be a net a droidon mint az iphone-on...legyen az bármilyen oldal megnyitása.
érdekes de így van, barátnőmnek SE van és nekem galaxy S7 volt akkor néztem a 2-őt egymás mellett és mind a kettőnknek korlátozva volt már a sebesség... engem még a kamera ami megszokott mozgatni és most valószínűleg ezért lesz megint S7-em következőnek.

(#16949) Vgabor92 válasza ZimiT (#16945) üzenetére


Vgabor92
tag

a neve led villogása JELZÉSEKHEZ.
Ha bekapcsoltad menj be a beállítások, értesítésekbe. Majd ahol szeretnéd, hogy villogjon ott a jelzésre kapcsold át az értesítést. (csak egy tipp, mert ha megnézed a telefonnál úgy van beállítva az értesítésekben)

(#16950) t_a_m_a_s válasza Vgabor92 (#16949) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Igen, de ahogy ő is írta, ez csak addig villog amíg kicsörög, illetve üzenetnél egyszer. A Samukon az értesítési led meg addig villog amíg meg nem nézed hogy miért villog. Ezt nem lehet a hátsó jelzőfénnyel megcsinálni. Mondjuk amekkora fénye van, a francnak se hiányozna hogy folyamat vakuzzon :)

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.