Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) KraX válasza szkorhetz (#2994) üzenetére


KraX
őstag

Ugyanebben a cipoben vagyok en is jelenleg. Magentas flottas elofizetesben vagyok es enyhen szolva nem versenykepesek a maganszemelyes elofizetesek. Igy semmi ertelme valtani, viszont mar ket hete vadaszok egy i5 v i5s-re, mert hulye fejemmel Droidra valtottam 6 ev almazas utan (volt egy kis BB 10 is par hetig, de az nem szamit). Nem tudok sok rosszat mondani a droidra LG G2n, de nekem nem az igazi, ezert visszaterek az alma taborba, de azert 220-at nem fogok kiadni egy i5s-ert mert horror ar, de az asszony meg is olne erte, azt meg nem kockaztatom meg. :P
Mindenesetre ha valaki meg pont a masik iranyba valtanan keressen meg, mert van egy 1.5 honapos LG G2m :DDD

For the God Emperor!

(#3002) csacsi67 válasza KraX (#3001) üzenetére


csacsi67
addikt

Ez már rossz elöjel volt már aki ilyet be irt a topicba nézd meg mi lett a sorsa. :DD
Viccet félre téve igazad van .Én is hasonló cipöben jártam.Olyan jókat nevettem anno amikor a z10 volt. Hasonlitgatták az i5 -tel. Inkább azt mondom jobb nem össze hasonlitani. :))

(#3003) KraX válasza csacsi67 (#3002) üzenetére


KraX
őstag

Nekem bejott a Z10, jobban mint a droid, de maga a keszulek minosege nem ert fel egy i4hez sem es nekem akku problemaim voltak vele (nem toltott 100%-ra, 5-6%-on mar lemerult a telefon). Illetve ami meg problema volt, hogy a fostalicska tremobiltol fuggott, hogy mikor szedhetem le a hivatalos szoftverfrissitest, amivel fel eves csuszasban voltak es BB 10 osnel rengeteget fejlodik egy frissitessel az OS. Persze meg lehet oldani mashogy is (sachesi), de akkor meg nem kaptam meg az sms-eket ami nekem azonnali ignore pedig hivatalos os-t raktam fel es ha mar hekkelni kell, akkor mar lehetne droid is ennyi erovel, tehat atjottem droid frontra, de mar mehetnekem van vissza a jo oreg almafa ala... :D
Out of the box akarom hasznalni az eszkozomet... nulla hekkelessel. Szamomra ezert a legjobb az iOS.

Ahogy elobb is irtam en nem vagyok az a surun cserelgetos fajta, de most azt mondtam, kiprobalom, annyian irnak jot a kis zold robotrol is, de nekem csalodas osszessegeben.

sorry az offert, befejeztem. :R

[ Szerkesztve ]

For the God Emperor!

(#3004) ForRedGlory válasza KraX (#3001) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én is LG G2-ről jöttem (és valszeg nem is váltottam volna, ha nem ratyi a hátlapja), bár én fordítva vagyok, mint te, mármint a múltamat tekintve, mert 99%-ban csak androidom volt, szifonom sosem (leszámítva pár éve azt a 2 hetet egy i4-el). Most ez az i5s az első olyan Iphone, aminél el tudom képzelni a hosszú kapcsolatot... Aztán...fene tudja, a végre Samsung gurít az S5 mellé egy fém házat, vagy valami brutál külsőt, akkor valszeg lépek is i5s-ről, de ezt most azért nehéz elképzelni.

[ Szerkesztve ]

(#3005) nederlanden válasza kiki89 (#2995) üzenetére


nederlanden
senior tag

Az enyèm is végzi a dolgát rendesen,hiba nélkűl,csak az a puha-ratyi keret ne lenne ennyire sérülékeny(legalább nem kopik semennyire)Az i4-nek nem volt ilyen puha sérülékeny,h a körmömmel megvághatom.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#3006) KraX válasza ForRedGlory (#3004) üzenetére


KraX
őstag

Akkor te vagy az en emberem! :D Mekkora differencia van nalad hasonlo hasznalat mellett a ket keszulek uzemideje kozott? LG G2-nek nagyon bitang az akkumulatora es tenyleg nagyon sokaig kibirja. Volt par nap amikor nem nyuztam es elment 3.5 napot egy toltessel.

Ha esetleg eladnad majdan az i5s-t gondolj ram :D

For the God Emperor!

(#3007) malphitee


malphitee
senior tag

Sziasztok. Segítség kellene. Van most egy iPhone 5 nálam és akarok nyomni rá egy teljes rendszer visszaallitast. Mivel iost annyira nem ismerem ha rá megyek a full gyári visszaállítására akkor utána ugye nem kell egy számítógéppel összekötni ? Mert most nincs a kozelemben egy gép sem a telefont meg használnom kell. Illetve tegnap regisztráltam egy app store accountot, de mikor a telefonnak megadtam a felhasználó jelszót szórakozott a bank kartyammal és nem tudtam belépni . Ebben a két dologban kell a segítség most egyenlőre .

(#3008) kchris78 válasza KraX (#3006) üzenetére


kchris78
veterán

ha nem nyomkodod akkor az iphone 5/5s is elmegy 2-3 napot siman! nekem most volt 92%-on 10 ora standby utan, 3G on! Wifin vagy adat offal meg kevesebb lett volna! szerintem nem nyomkodassal minden okostelefon sokat bir hiszen mindegyikben 1500-3500mAhs akksi van mar. ha bekapcsol a kijelzo az mar mas kerdes...

(#3009) kchris78 válasza malphitee (#3007) üzenetére


kchris78
veterán

ne nyomj! kelleni fog a restore-hoz szamitogep, kiveve ha nem iCloud-ba mentesz de oda a kepek csak akkor mennek fel ha azt bekapcsoltad, a zenek meg egyaltalan nem!!! ugyhogy csak ovatosan!

(#3010) legiaap válasza kchris78 (#3009) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én icloudba csináltam backupot és igen a zenét (ami nincs is a telefonomon) kivéve mindent feltett még a játékmentéseimet is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3011) Tibee86 válasza kchris78 (#3009) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha rányom a 'gyári beállítások visszállítására',, minek kellene hozzá gép, meg restore? :F Backup-ot nem is említ, hogy akarna visszatenni.

[ Szerkesztve ]

(#3012) Sholom


Sholom
tag

Sziasztok! Mennyit kerhetek szerintetek egy teljesen uj, bontatlan Vodafone-os 5s-ert (16GB)? (nincs ra huseg)

[ Szerkesztve ]

(#3013) königarjen


königarjen
tag

iOS 7.0.6, haladunk a 7.1 felé azért :))
Biztonsági frissítést meg SSL-kapcsolat ellenőrzésnek javítását tartalmazza.

Rot und Weiß ein Leben lang! * FC Bayern!

(#3014) HSteve válasza königarjen (#3013) üzenetére


HSteve
tag

Nekem is, frissített.

Más. Meg tudnátok, mondani, hogy tudom, a kontaktokat, a sim kártyára, importálni?

(#3015) sajby válasza Sholom (#3012) üzenetére


sajby
senior tag

178-185 között vannak a függetlenek,bontatlanok.

(#3016) menyko válasza HSteve (#3014) üzenetére


menyko
tag

ezzel a telefonról simre másolással az a baj, hogy a sim kártyák csak “egy név – egy telefonszám” formában képesek tárolni a névjegyeket. ha tehát te valaki névjegyéhez már hozzáadtál telefonszámot, képet, lakcímet, második telefonszámot, stb, akkor az a sim-re másolással elvész. Nem is látok olyan opciót a menüben, csak az importálás kártyáról.

(#3017) HSteve válasza menyko (#3016) üzenetére


HSteve
tag

Én sem találtam.
Valóban, csak a név és a szám, maradna.
Marad, a szinkronizálás.

(#3018) Danny750 válasza csacsi67 (#3002) üzenetére


Danny750
őstag

Hozzám az Apple és a BlackBerry is közel áll, de azért hülyeségeket ne írjunk már! Van amiben valóban jobb egy z10 mint az i5...és van fordítva is! Mindkét készülék szuper és szerethetö!
Krax: nem késik a telekom a frissítésekkel már egyáltalán...max 1-2 nap

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#3019) csacsi67 válasza Danny750 (#3018) üzenetére


csacsi67
addikt

Milyen hülyeségre gondolsz pl? :U Mivel a 2 készülék sem gyorsaságban sem anyag minöségben sem kamerában nem egy kategoriába sorolható.

(#3020) Sn00k válasza csacsi67 (#3019) üzenetére


Sn00k
veterán

biztos az OS-re gondolt:)

3njoy the Lif3

(#3021) Danny750 válasza csacsi67 (#3019) üzenetére


Danny750
őstag

Gyorsasagban? Hasznaltal mar z10-et? Multitaskban meg 10x erosebb barmelyik mas rendszernel...anyagminoseg? Nem mindenkinek csak a fem, muanyagbol meg a legjobb minoseg...inkabb mint hogy szana szet kopjon! kamera, ha tudsz normalisan fenykepezni szinte semmi kulonbseg! Ja es mindezt harmad aron...na?

Gondolom te nem hasznaltad meg ezt a rendszert, mert nyilt es olyan, mint a villam! Semmi lagg akadas...
Az i5s pazar keszulek, de ar ertekben meg mindig inkabb egy i5 eri meg jobban.. (bar az 1gb ram gyakran keves az ios7 ota...)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#3022) csacsi67 válasza Danny750 (#3021) üzenetére


csacsi67
addikt

Hidd el használtam nem is a gagyi változatom volt ha nem a stl 100-3 változat ami eredetileg canadában készült.Nem voltam elájulva töle de ha neked bejön semmi gond.Nem irtam még a képernyröl. Nálam halál lassu volt egy i5 után anyag minöség oké, biztonság rendszer , oké böngészö oké a többi nálam felejtös volt.

Annyit ér az a készülék amibe most kerül.Ez lett a BB egyik veszte.

[ Szerkesztve ]

(#3023) megema válasza Danny750 (#3021) üzenetére


megema
őstag

Mire nem elég az 1 GB RAM? Én is meglepődtem, de az 5s-nél még nem nagyon tapasztaltam, hogy újratöltött volna bármilyen appot is. Csak logikai, esetleg Angry Birds szintű játékokkal játszom rajta mondjuk, komoly grafikus teljesítményt igénylőkkel nem. Azokat az appokat hagyom csak "megnyitva", amiket gyakran (legalább heti egyszer) használok. 15-20 ilyen van, most nem tudom pontosan, mert épp harmadszor vittem vissza garanciáztatni (hétfőn kapom az újat)...

A következő modellnél mondjuk illene duplázni, ahogy eddig is tették. iPad 4-nél viszont már elférne a 2 GB... Hogy az Airbe sem tettek annyit, az meg egyenesen ciki.

[ Szerkesztve ]

(#3024) joey04 válasza megema (#3023) üzenetére


joey04
titán

ramból soha nem elég. mondjuk 7-8 lapos safarit már gyakran tölt újra ha mellette benézel még 2-3 programba.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3025) Tibee86 válasza Danny750 (#3021) üzenetére


Tibee86
veterán

Z10 kamerája van olyan jó, mint az 5s? :F
Kérlek, mesélj még. ;]
Kopás dolgot meg kevered, a fekete i5 kopik csak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3026) csacsi67 válasza Tibee86 (#3025) üzenetére


csacsi67
addikt

Még az i5 sem sok köze van. 5s kamarája sok helyen megfogja még a 1020 is.Én csak olyat irok le amit tapasztalok. :)

[ Szerkesztve ]

(#3027) Tibee86 válasza Tibee86 (#3025) üzenetére


Tibee86
veterán

Most nézem csak, hogy az i5 van fikázva, és nem az 5s.
De az 5s topikban az 5s-t fikázzuk már, na az elődött.

(#3028) Danny750 válasza Tibee86 (#3027) üzenetére


Danny750
őstag

Senki nem fikazott semmit...csak velemeny

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#3029) csacsi67 válasza Tibee86 (#3025) üzenetére


csacsi67
addikt

Abból is csak az elsö széria nekem volt 2 db egyik sem kopott .Megrendeltem a X-Lambot de nincs raktáron nem tudják mikor lesz,ha megjön beszámolok milyen.Gondolkoztam olyanon is amit Te vettél.

(#3030) Tibee86 válasza csacsi67 (#3029) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha ikiegeszitok.hu-tól rendelted, akkor az hetek lesznek. :(
Liquid armor-ra gondolsz?? Sajnos 3 napig volt a telefonon, utána ment a szervizbe, bánom, hogy előtte nem teszteltem le, hogy mennyire karcálló. Erre is fogok majd venni, de még várok egy hetet, eddig egyik 5s se bírta sokkal tovább nálam. :D Fóliával biztos nem csúfítom el a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#3031) csacsi67 válasza Tibee86 (#3030) üzenetére


csacsi67
addikt

Onnét rendeltem Te tudsz más be szerzési forrást?

(#3032) Tibee86 válasza csacsi67 (#3031) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem sajnos.

(#3033) megema válasza joey04 (#3024) üzenetére


megema
őstag

Ismerem a mondást, dumának jó... Én inkább úgy mondanám, hogy jól tud jönni, ha több van a kelleténél. Van, aki még mindig el tud lenni PC-n 2 GB-vel, én általánosan beérem 4-gyel, de néha jól jön, hogy 8 van.

Szerintem elégnek elég az 1 GB jelenleg. Az már más kérdés, hogy egy csúcsmodell minden szempontból képviseljen csúcsminőséget, és rendelkezzen teljesítménytartalékkal.

Abban egyetértünk, hogy csúcskészülék lévén nem kéne 8 nyitott lappal sem újratöltögetnie az appokat/lapokat, de személy szerint nagyon ritkán van szükségem 8 lapra. Szóval újratöltögetést nem tapasztaltam, csak talán a Facebook appnál, ami köztudottan egy rakás trágya. Lehet a felhasználási módom miatt van így, de 4s után (nyilván) és iPad 4 mellett felüdülés az 5s teljesítménye...

Ha iPad 4-en Documents-ben (Readdle) meg van nyitva valamilyen anyag, akkor 1-2 appnál többet nem tudok felváltva, újratöltés nélkül használni. Ez valószínűleg az app hibája is, mert ha nem használom dokumentumnézegetésre, akkor azért sokkal jobb a helyzet, de még mindig nem annyira, mint az 5s-nél. Nyilván a kijelzőméret miatt...

Szerintem jelenleg legkevésbé iPhone 5 esetén indokolt a kevés memórián problémázni az összes iPhone és iPad modellt figyelembe véve. Utána az 5c, majd az 5s jön, de csak mert új modellek. Valamivel a 6-ost is el kell majd adni... Ugye 2 évente szoktak duplázni iPhone-nál, de mondjuk az iPad Airbe nem értem hogy kerülhetett csak 1 GB.

[ Szerkesztve ]

(#3034) tomcsi23 válasza csacsi67 (#3031) üzenetére


tomcsi23
veterán

A másik ilyen vékony üveg a brando féle, speedshopnál van is elvileg - 2k-val drágább. Pont X-lambot vadásztam tegnap, az alább említett boltban nincs, de van egy kávézó a belvárosban, ahol szokott még lenni. Telefonon mondták is, hogy tuti van, viszont a helyszínen már csak üres doboz volt a vitrinben. Az meg valahogy nem kellett. :D Lehet, ugyanaz a forrás, de azért megrendeltem náluk, majd jelentkeznek.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3035) csacsi67 válasza tomcsi23 (#3034) üzenetére


csacsi67
addikt

Köszi átgondolom ezt a speedshopos dolgot.Én is megrendeltem ,de nem igértek semmit.

(#3036) ForRedGlory válasza tomcsi23 (#3034) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ilyen nekem _HTC One-on volt, megéri az árát, nagyon jó kis cucc, beborítja a teljes kijelzőt.

(#3037) joey04 válasza megema (#3033) üzenetére


joey04
titán

Nem csak dumának jó :N

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3038) KraX válasza Danny750 (#3021) üzenetére


KraX
őstag

Nekem volt Z10-em es ar/ertek aranyban tenyleg a legjobb es le a kalappal az os elott, de maga a keszulek hat... nem rossz, de azert az alma nagysagrendel jobb ebben. Elotte i4-em volt es az egy beton stabil kis gep, tobb mint ket es fel evig nyuztam es szinte makulatlanul adtam el az uj gazdajanak most decemberben. A Z10 hatlapja a berry logonal nagyon picit benyomhato volt... engem nagyon idegesitett. A kameraja nem volt annyira rossz, de egy i5 plane egy i5s meg megeszi.

For the God Emperor!

(#3039) tomcsi23 válasza ForRedGlory (#3036) üzenetére


tomcsi23
veterán

Melyik, a brando vagy az otao:F
Amúgy a kettő eléggé hasonlít, kb egyforma.

Csacsi, itt azt mondták, 2-3 hét.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3040) ForRedGlory válasza tomcsi23 (#3039) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mit linkeltél? :F

(#3041) tomcsi23 válasza ForRedGlory (#3040) üzenetére


tomcsi23
veterán

Kávézót. :D
Mind a kettőről szó volt a hsz-ben. De így már gondolom, brando volt. ;)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3042) Danny750 válasza KraX (#3038) üzenetére


Danny750
őstag

Nalam nem nyomhato be..
Am nem fikaztam itt semmit, csak megvedtem a valotlan allitasoktol..
Am az egyik kiszemeltem az 5s mar egy ideje, de lehet kivarom a 6-ot :D

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#3043) csacsi67 válasza Danny750 (#3042) üzenetére


csacsi67
addikt

Hidd el nem valótlant irtunk én sem fikáztam a bb z10 mert szerettem mint telefont de nem Iphone 5 vagy 5s kell hasonlitani .Ennyi a történet.

(#3044) domerator válasza tomcsi23 (#3034) üzenetére


domerator
veterán

A Brando milyen vastag?
Csak mert diszkréten hallgatnak róla még a weboldalukon is, csak annyit írnak, hogy hiperszuperthin... az xlambo az 0,2mm de találni a neten 0,15mm-es edzett üveget is.

Szerintem a Brando 0,3mm lesz, ha vékonyabb lenne akkor már rég eldicsekedtek volna vele a leírásban. :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3045) legiaap


legiaap
nagyúr

Bakker akárhány tokot használtam eddig mindig oda lyukadok ki, hogy a gyári a legjobb... :K

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3046) Danny750 válasza csacsi67 (#3043) üzenetére


Danny750
őstag

En meg magat a rendszert vedtem meg! Ios mellett hadznaltam es hasznalom most is!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#3047) tomcsi23 válasza domerator (#3044) üzenetére


tomcsi23
veterán

Esélyes, hogy 0,3-as, mert van 0,2-es is, de szerintem a speedshopnál csak a másik van.
Amúgy néztem már élőben, szemre nem venni észre annyira, egyedül a home gombnál jelentkezik a különbség nyomkodás közben - ami kétségtelen, némi megszokást igényel.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3048) csacsi67 válasza tomcsi23 (#3047) üzenetére


csacsi67
addikt

Akkor maradok az xlambonál .Ha találsz valami gyorsabb beszerzési forrást szólj már légyszi.Köszi elöre is.

(#3049) tomcsi23 válasza tomcsi23 (#3047) üzenetére


tomcsi23
veterán

Gugli: The Brando tempered glass screen protector is 0.3 millimeters thick with the silicone adhesive layer adding 0.1 for a total of 0.4 millimeter.

Csacsi: ezt a két forrást találtam.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3050) domerator válasza tomcsi23 (#3049) üzenetére


domerator
veterán

Valahogy éreztem... ;]

A 0,3 viszont nekem vastag lenne a kijelzőre... az ozaki jelly 0,3-as és toknak nagyon jó, de kijelzővédőnek túl vastag lenne. :K

Ja... és ahogy írtad együtt már 0,4mm... az rengeteg. :F

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.