Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16101) zola96 válasza Kbali (#16100) üzenetére


zola96
senior tag

Egy kicsit alulérétkelte az Apple ezt már tudjuk a tesztekből. Nekem az a fontos, hogyha beleesik véletlen kádba akkor ne legyen semmi baja vagy ha épp párás fürdőszobában használom stb. Nem vagyok ennyire noob.:)

(#16102) Kbali válasza zola96 (#16101) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ezeknek a kihívásoknak a legtöbb, főleg unibody készülék simán megfelel. Csak ne kelljen szervizbe vinni valami másfajta, egyébként triviális problémával, mert ugyanúgy el fognak hajtani.

(#16103) zola96 válasza Kbali (#16102) üzenetére


zola96
senior tag

Miért hajtanának el? Egyébként barátnőm unibody iphone 6-ja kapott egy kis vizet és meg is halt. Az IP szabványt nem a vicc miatt találták ki szerintem.

(#16104) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv
érdekes megfigyelés! most dugtam töltőre a telót (5S) és sárga szinű a töltötség jelző ami idáig zöld volt!!!
ez mitől van????

jaa előtte telepítettem a injustice játékot!!!! nemtom ez befolyásol e valamit?!

[ Szerkesztve ]

(#16105) zola96 válasza tomyka74 (#16104) üzenetére


zola96
senior tag

Alacsonytöltöttségű mód bekapcsolt valami miatt.

(#16106) tomyka74 válasza zola96 (#16105) üzenetére


tomyka74
senior tag

jaaaaaa bazmeg ezt kérdezte is a játék addig nyomtam vele!!!!! fúú akkor bocs a b uta kérdésért és köszi a választ!!!! :R mindig tanul az ember!!

(#16107) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Lehetséges, hogy nemsokára vásárolok egy használt Vodafone függő Iphone 5 s 16 Gb telefont. Ezuzel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy a telefonra minden további nélkül feltelepíthető-e a legújabb ios 10 gyári op. rendszer, vagy meg kell várni a szolgáltatói verziót? Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de ez életem első iphone-ja :)

(#16108) ntomi0730 válasza Tappancs2001 (#16107) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Szolgáltatótól független a frissítés.

(#16109) Kbali válasza zola96 (#16103) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mert beazott

(#16110) Ufff válasza VMatteo (#16076) üzenetére


Ufff
senior tag

Frissítsd a Syncios-t meg az iTunes-t is! Mennie kell!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#16111) zola96 válasza Kbali (#16109) üzenetére


zola96
senior tag

Na mindegy ezt szerintem ne feszegessük... Mert ha arra gondolsz hogy egyszer megúszott és utána mondjuk elromlik 3 hónap múlva a töltő csatlakozó akkor szerintem teljesen felesleges a vízállóság ha úgyis ráfogja az Apple. De az Apple nem ilyen, reméljük..

(#16112) Kbali válasza zola96 (#16111) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerinted miért zárják ki a garanciális feltételek közül? De, az Apple IS ilyen.

(#16113) zola96 válasza Kbali (#16112) üzenetére


zola96
senior tag

Én nem a beázásról beszéltem, ennyire nem vagyok gy_kér most komolyan.. Azt mondom ha egyszer megúszott a kádban és később beviszem GARANCIÁLIS problémával akkor elhajtanak mert beázott? Annyit még ki kell bírnia egy. Kettő nem tudom más is néz -e yt videókat és röhögve ki kell bírnia egy kádas "merülést" anélkül, hogy belül elszineződne bármilyen indikátor papír.
Tehát mivel IP szabványos ezt is úgy óvjam mint a fene egy csepp víztől is. Korrekt gondolkodás. :W

[ Szerkesztve ]

(#16114) #03372544 válasza zola96 (#16113) üzenetére


#03372544
törölt tag

"nem tudom más is néz -e yt videókat" - erre én nem alapoznék, a Sony Z-ket is merítették annakidején mindehova, találsz arról is YT-on rengeteg anyagot. Aztán valahogy mégis elég sok beázott...

"ezt is úgy óvjam mint a fene egy csepp víztől is" - ez kb annyit ér, hogy pont egy csepp víztől nem kell már óvni, és nem fog valszeg tönkremenni ha véletlen ráömlik egy pohár víz, vagy elkap az eső és a zsebedben van a teló. Többet én nem kockáztatnék, főleg a gari dolog miatt.

[ Szerkesztve ]

(#16115) zola96 válasza #03372544 (#16114) üzenetére


zola96
senior tag

Szerintem a Sonykat hagyjuk ki belőle! :D Múltkor egy pohár víz ráborult a Z5re és attól is beázott szóval.. Ha valami nem teljesít jól az a Sony minden téren.. Magyar XZ felvezetőn azt mondta a pali azért melegszik, mert egy zárt házban van és nem tudják megoldani a hővezetést mivel zárt. Érdekes S7 megtudja oldani és nem kapcsol ki fél perc után a 4K-s felvétel.. Na mindegy.

Medencébe amúgy sem vinném mivel arra van pöpec hermetikus tokom:D Csak ha kádban használom vagy épp tusolok és hivnak akkor vizes kézzel ne kelljen már attól félnem, hogy baja lesz -e vagy épp nem lesz semmi baja csak ugrik a garanciát. Egyébként a beázásra valóban nem vonatkozik garancia de ha belül nem színeződik el az indikátor papír de teszem azt volt már hogy állt a vízben 1 percet se akkor nem tudják rádbizonyítani, hogy beázás miatt. De szerintem ezt zárjuk le mert nem jutunk a végére.

[ Szerkesztve ]

(#16116) Kbali válasza zola96 (#16113) üzenetére


Kbali
nagyúr

Be fog ázni - mint a többi ilyen - tényleg csak cseppálló.

(#16117) Tibee86 válasza zola96 (#16115) üzenetére


Tibee86
veterán

"De szerintem ezt zárjuk le mert nem jutunk a végére."
Támogatom. :D
Főleg, hogy van jó pár topikja az i7 "vízállóságának", ahol sok száz kommenten keresztül vesézik ugyanezt.

[ Szerkesztve ]

(#16118) zola96 válasza Kbali (#16116) üzenetére


zola96
senior tag

Ip67 cseppálló. btw lol

(#16119) akosxyz


akosxyz
senior tag

Most lehet én vagyok hülye. De eddig itunes-ban csak behúztam a mappából a zenéket és felrakta a telefonomra. Most nem engedi. Tudnátok segíteni, hogy csináljam? :B

(#16120) lacy86 válasza akosxyz (#16119) üzenetére


lacy86
addikt

En ugy csinaltam tegnap, hogy fajl menu, media hozzaadas ( vagy mi a neve )
Majd szinkronizaltam es OK lett.

(#16121) akosxyz válasza lacy86 (#16120) üzenetére


akosxyz
senior tag

Igen, így sikerült, köszönöm :) :R

(#16122) Noxy válasza akosxyz (#16119) üzenetére


Noxy
veterán

1x iTunes: Zene és vidó kezelése kézzel.
2x Kiválaszotod a zenét, majd itt mappa hozzáadása. Ide berakod a zenéidet.
3x iPhone zene--> Játéklista szerkesztése. (Jobb felső sarok)
Ide behuzod az előzőleg hozzá adott zenéket. ( Amúgy, ide bárhonnan behuzhatod, viszont ha az iTunesból huzod be akkor jobban képben vagy hogy milyen zenék vannak az iPhonen.)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16123) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Beragadt valahogy a fülhallgató módba a telefon, restart volt, nem oldotta meg. Ez hardveres hiba lenne? Így csak fülessel lehet bármi hangot kiszedni belőle

(#16124) univerzita válasza Nagytoll (#16123) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam is volt ilyen iPaden, másoknak telefonnal. Általában a mikrokapcoló szokott beragadni. Nálam ( és másoknál is) úgy javult meg hogy jó sokszor ki-be tettem a fülhalgatót.

(#16125) tylerddd válasza VMatteo (#16073) üzenetére


tylerddd
veterán

Szia!

Bocsi, h csak most írok, nem tudom megoldódott-e a csengőhang dolog?!

1. Megnyitod a dalt iTunes-ban
2. Jobb klikk/Infó megjelenítése/Beállítások fül: 40mp lehet a csengőhang, ha biztosra akarsz menni, akkor 38-39-re állítod a Kezdőpont és Megállítás lehetőségeknél + kipipálod őket (esetleg hangerőt növelsz/csökkentesz, hangszínt szabályzol), a végén OK
3. Egy bal klikk a dalon, majd fájl/átalakítás/AAC verzió létrehozása
4. Total Commanderben a legegyszerűbb: megkeresed a gépen az iTunes Media mappát (Szerkesztés/Beállítások/Haladó alatt megtalálod) és a dal kiterjesztését átírod m4a-ról m4r-re és onnan elindítod, az iTunes elkezdi lejátszani
5. Elvileg, ha jól csináltad, ott lesz a dal a Hangok között, pipa mellé és szinkron!

Remélem segítettem!

Üdv

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#16126) Zizmand


Zizmand
aktív tag

Sziasztok! :)
Power bankot szeretnék venni, iphone 5s-hez, de valószínűleg a közeljövőben váltanék S6-ra.
Na szóval power bankot keresnék, ami a legjobban megérné, nem kell 20.000 mha. Elég, ha 2-3x feltöltené a telefont és nem szeretnék hatalmas összeget ki adni érte.
Mit ajánlanátok? :))
Előre is köszi.

(#16127) Tibee86 válasza Zizmand (#16126) üzenetére


Tibee86
veterán

Xiaomi vagy Blitzwolf 10.000-es bangood-ról.

(#16128) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok!
Valaki megtudná nekem mondani légyszi, hogy kamerahangot lehet-e halkítani valahogy? Nekem egész csendes, de páromnak olyan, mintha lőfegyver lenne a kezében. :))

(#16129) Tibee86 válasza b.kov (#16128) üzenetére


Tibee86
veterán

Csak úgy ha lenémítod a telefont.

(#16130) b.kov válasza Tibee86 (#16129) üzenetére


b.kov
senior tag

Ez fura, mert így sincs változás. Próbáltuk úgy is, hogy appban némítjuk, de semmi. :/

(#16132) Tibee86 válasza b.kov (#16130) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha jól tudom vannak olyan országok, ahol törvényileg tilos úgy kiadni telefont, hogy hang nélkül is lehessen fotózni. Lehetséges pont abba a régióba szánt készüléked van, más ötletem nincsen.

(#16138) b.kov válasza Tibee86 (#16132) üzenetére


b.kov
senior tag

Oh értem. Erről én is olvastam, csak azt hittem, hogy csak a régió beállítására vonatkozik a dolog, nem arra, hogy hol adták el. Köszi, akkor marad a gépfegyver az asszonynál. :D

[ Szerkesztve ]

(#16139) tomcsi23 válasza b.kov (#16138) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ha oldalt lenyomja a némító gombot, akkor is hangoskodik :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16140) zola96 válasza tomcsi23 (#16139) üzenetére


zola96
senior tag

Akkor nem.

(#16141) b.kov válasza tomcsi23 (#16139) üzenetére


b.kov
senior tag

Igen, nem értjük mi se. :D Nyilván kipróbáltunk pár dolgot mielőtt írtam ide. :) De mondtam neki h max akkor fogja be a hangszórót mikor fényképezik..

(#16142) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

50-ért jó vétel egy függő 5s amin nincs tartozás?
ios 10-zel és a köv frissítésekkel elmegy még 1-2 évet?

(#16143) danilla válasza mr.tamasbiro (#16142) üzenetére


danilla
őstag

50-ert szerintem nagyon jo vetel, ha jo allapotban van, es ha nem zavar, hogy fuggo.

10-el meg vigan elmegy, a tobbi pedig a jovo zeneje.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#16144) mr.tamasbiro válasza danilla (#16143) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

köszi.

(#16145) B-L-A-C-K válasza mr.tamasbiro (#16142) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha jó állapotban van akkor igen. Én ~1 hete vettem rokonomnak, ~1 hónapos függetlent (1év gari -1 hónap), full tartozékost, bontatlan fülessel, patika állapotban, 70-ért.

(#16146) Pophair


Pophair
csendes tag

Sziasztok! Adott egy Iphone 5S amit ismerőstől jóárasítva be tudnék szerezni...
A kérdésem a következő: A telefon típusa MF352X/A, Ausztráliában vásárolta tavaly novemberben.
Tudom teljes mértékben itthon is használni, vagy vmiben eltérés mutatkozhat?
Köszönöm a válaszokat!

(#16147) zola96 válasza Pophair (#16146) üzenetére


zola96
senior tag

Minden EU-ban vásárolt készülék használható az EU-ban gond nélkül.

(#16148) Pophair válasza zola96 (#16147) üzenetére


Pophair
csendes tag

A telefon Ausztráliában lett vásárolva, nem pedig Ausztriában!

(#16149) SpongyaBob válasza Pophair (#16148) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"Ausztria? Ohh, kenguruk földje" :DDD Bocs ezt nem tudtam kihagyni, rögtön a Dumb & Dumber filmjelenet ugrott be :))

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#16150) zola96 válasza Pophair (#16148) üzenetére


zola96
senior tag

Akkor is kellene működnie. Az 5 óta minden hálózatra jók a független készülékek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.