Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20451) Kbali válasza Immy (#20450) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nincs mit

(#20452) arkades válasza kenguru99 (#20449) üzenetére


arkades
aktív tag

Az üzembentartó, nem a tulajdonos.

Каждый дрочит как он хочет.

(#20453) Diokhan válasza kenguru99 (#20449) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem érted a lényeget.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#20454) Immy


Immy
őstag

Sziasztok,
full recovery után szerintetek miért nem tudja feltelepíteni az utolsó ios verziót?
apple id-val is beléptem, de semmi változás.
van bármilyen korlátozás?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#20455) tomcsi23 válasza Immy (#20454) üzenetére


tomcsi23
veterán

Melyikre gondolsz? 5s-re 12.4.4. az utolsó jelenleg.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#20456) Immy válasza tomcsi23 (#20455) üzenetére


Immy
őstag

Igen, jelenleg 12.4.2 van fent és 12.4.4re frissíteném de kírja hogy download error és vége..

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#20457) tomcsi23 válasza Immy (#20456) üzenetére


tomcsi23
veterán

A telefonnal vagy gépen próbálod frissíteni?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#20458) Immy válasza tomcsi23 (#20457) üzenetére


Immy
őstag

Csak telefonnal, végül apple id logout/login és restart megoldotta a problémát. Köszönöm a segítséget :R

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#20459) kenguru99 válasza kenguru99 (#20440) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Végül, az imei elküldése után (sms-ben) feloldotta a telekom. Nem kért hozzá semmilyen adatot.
Tudnátok ajánlani hozzá utángyártott akkut? Még a gyári van benne de használhatatlanul gyenge már.

[ Szerkesztve ]

(#20460) zoltanz válasza kenguru99 (#20459) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az Aliról rendelve van elfogadható áron Nohon aksi, 10-14 nap alatt megjön. Ezzel megy a szoftveres diagnosztika is, az utángyártottaknál nem biztos, valamint rövidebb élettartamúak is valószínű.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#20461) kenguru99 válasza zoltanz (#20460) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Kérhetek a direkt linket?

(#20462) arkades


arkades
aktív tag

Sziasztok.
Olyan problémám lenne, hogy tavaly október óta nem használtam ezt a telefont, és most bekapcsolás után, mikor az emaileket akartam letölteni, ezt írta ki: " Szerver identitása nem ellenőrizhető. Az imap.gmail.com azonossága nem ellenőrizhető a következővel: Mail. "
Mi akar ez lenni, nem tudja valaki?
A 4S-em simán betölti a leveleket, pedig az is rég volt már használatban.

Каждый дрочит как он хочет.

(#20463) Kbali válasza arkades (#20462) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha törlöd és újra beállítod a postafiókot?

(#20464) arkades válasza Kbali (#20463) üzenetére


arkades
aktív tag

Hát ez sajnos nem nyert.
Töröltem, de most már nem is enged beállítani postafiókot.

Каждый дрочит как он хочет.

(#20465) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Sziasztok! 12.4.5-ös iOS verzió az 5s-en, tavaly nyáron lett új aksi cserélve erre ma olyat produkált, hogy 68 %-ról nyomkodva a készüléket 10 perc alatt, csak úgy leszaladt 10%-ra. Rátettem töltőre, és nekem fura, hogy bő 1,5 óra alatt meg feltöltötte 100%-ra 9%-ról? Ilyen gyors sem szokott lenni. Megpusztul benne valami töltésvezérlő elektronika? Ha jól rémlik ilyennel van gond öreg korára a telefonban.

[ Szerkesztve ]

(#20466) radio100jozs válasza radio100jozs (#20465) üzenetére


radio100jozs
őstag

Amúgy tavaly cseréltem kijelzőt, meg aksit, és fent van a legutolsó még felment szoftver rá, és azért hibátlanul működik, ezért nehéz megszabadulnom a készüléktől, mert sportolásnál, főleg futásnál használom, mint másod telefont. Kicsi, elfér a zsebemben, de azért még most is egy mindentudó okostelefon akár a fotózás, akár a böngészés terén, hasznos applikációk terén, más meg ilyen méretben már nincs ilyen tudással, és működési sebességgel. Már az SE is kihullt sajnos.

(#20467) Kbali válasza radio100jozs (#20465) üzenetére


Kbali
nagyúr

Inkább az akksi lett kuka megint

(#20468) Kbali válasza arkades (#20464) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szoftvert nem lehet frissíteni rajta? Legfrissebb van fent?

(#20469) arkades válasza Kbali (#20468) üzenetére


arkades
aktív tag

Nem a legújabb volt rajta, csak nem nagyon akartam frissíteni, de ma este elszakadt a cérna. Ráböktem a frissítésre, beadta a szöveget, hogy adjam meg a jelszót. Megadtam és most el is fogadta. Ráadásul nem léptem tovább, így nem is frissített, viszont visszaállítottam a postafiókot is minden gond nélkül. Szóval megoldódott minden. Arra azért kíváncsi lennék, hogy miért csinálta ezt?

Каждый дрочит как он хочет.

(#20470) Kbali válasza arkades (#20469) üzenetére


Kbali
nagyúr

Öreg szekér már. Lányom használja, valamelyik nap az istennek nem akart levelet elküldeni. Jött "shhh" hang, hogy elküldve, de nem volt az elküldöttekben, nem volt kimenô levél sem. Újraindítás után meg elment négyszer a levél (annyiszor próbáltuk előtte) :F

(#20471) arkades válasza Kbali (#20470) üzenetére


arkades
aktív tag

Persze, öreg szekér, de azért nagyon örülök, hogy megint minden faja.
Ma már végig ezt használtam.

Каждый дрочит как он хочет.

(#20472) mtomi95


mtomi95
senior tag

Üdv!
Mennyibe kerül/het egy akksi csere egy iPhone 5S-ben?
Nem hivatalos szervíz, mert itt ilyen nincsen, de mire készüljek kb?
Mennyiért mondanátok rá nemet és inkább cserélnétek ki magatok, otthon úgy, hogy magát az akkumulátor is ti rendeletek meg hozzá?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#20473) tothferenc válasza mtomi95 (#20472) üzenetére


tothferenc
senior tag

Az attol fugg, ki csereli ki. Nem egyet csereltem, Nohon akkut raktam bele. Nekem 7000 a lelektani hatar. 5bol kijon a Nohon, a tobbi a munkadij. Es igy legalabb tudom, mi kerult bele. Viszont most a 8-asomban nem allok majd neki, most mult masfel eves, 10ert csereli az istyle, es valszeg a vizkizarast is normalisabban megcsinaljak.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#20474) Kbali válasza mtomi95 (#20472) üzenetére


Kbali
nagyúr

Boltban, garanciával 4500 volt

(#20475) mtomi95 válasza Kbali (#20474) üzenetére


mtomi95
senior tag

Itt 8 ezer volt 3 hónap garanciával!

Mennyit kellene mennie az új aksinak?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#20476) Kbali válasza mtomi95 (#20475) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az szerintem drága volt. Én a Kingtelnél csináltattam, igaz vagy két éve ősszel, 15 perc volt, adtak rá 6 hó garit. Még húzza az az akksi is, persze biztosan nem Nohon meg pláne nem gyári -a készülék már van vagy 6 éves, most a lányom használja (bár a végét járja, mert már a kijelzője is repedt). Mondtuk neki, megkapja az anyja 5 SE-jét, de válogat a szentem, hogy az kicsi már :)

(#20477) mtomi95 válasza Kbali (#20476) üzenetére


mtomi95
senior tag

Azt mondta, hogy 16 óráig tölteni kell...
Az utolsó telefont amit egy napig töltöttem az a Nokia 3310 volt, de utána már abba is lítiumos aksi került.
Mellesleg azt sem tudta megmondani hány mah-s akkumulátor került bele... :DDD
Lehet rossz helyre mentem?

Bár itt szerintem, csak ez az egy hely van ahol kifejezetten iPhone-okkal foglalkoznak.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#20478) Kbali válasza mtomi95 (#20477) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem tényleg rossz helyre mentél

(#20479) tothferenc válasza mtomi95 (#20477) üzenetére


tothferenc
senior tag

Nem normalisak. Lion es Lipo akkukat nem kell kisutni.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#20480) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Ma cseréltettem benne akksit, 5 év alatt 84%-ra ment le a gyári akksi.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20481) mtomi95 válasza szabonagyur (#20480) üzenetére


mtomi95
senior tag

Honnan tudod hány százalék volt?
Nekem az 5S nem írta csere előtt sem.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#20482) szabonagyur válasza mtomi95 (#20481) üzenetére


szabonagyur
félisten

3U Tools kiírja, azt használom legtöbb esetben iTunes helyett.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20483) mtomi95


mtomi95
senior tag

Akinek MacOS van és szeretne iOS 10.3.3-at újra látni ezen a telefonon az mindenképp nézzen rá erre: [link]
Grafikus felületű program, nem kell hozzá más, csak a 10.3.3 ipsw és az 5S DFU módban!!! :K

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#20484) nkmedve válasza mtomi95 (#20483) üzenetére


nkmedve
őstag

Én végigmentem az összes verzión, nem ajánlanám senkinek, hogy a 12-nél bármelyik korábbira váltson vissza. A 7-8 voltak a leggyorsabbak, aztán a 9-11 elég problémás volt, majd pedig a 12 újra használható szintre emelte ezt a telefont. Főleg a 10-11-ről vannak rosszabb emlékeim, azoknál nagyon érződött, hogy sokkal újabb telefonokra tervezték.

(#20485) Galla007


Galla007
csendes tag

Sziasztok ! Ha lenne valakinek 5s alaplapja független és nem iCloud záras azt kérem privátban írjon .Tehát az sem gond ha az akku gyenge illetve kijelző sérült ! Köszönöm !

(#20486) mtomi95 válasza nkmedve (#20484) üzenetére


mtomi95
senior tag

Nem lehet véletlen, hogy csak a 10.3.3-at lehet vissza tenni az összes ilyen programmal. :P

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#20487) gabo89


gabo89
senior tag

Sziasztok!
iOS 9.3.5-öt érdemes frissíteni 12-re?

indul a sörös aludni

(#20488) P41N válasza gabo89 (#20487) üzenetére


P41N
senior tag

Ha napi használatban van, akkor igen, ha nem, akkor szerintem ne.

(#20489) .Szaki. válasza gabo89 (#20487) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ártani nem ártasz vele.

(#20490) zekk007


zekk007
aktív tag

Sziasztok!

Esetleg valaki alkalmazta ezt a LeetDown Downgrade-et? Sajna nincs Apple notim így nem tudom megcsinálni de nagyon kipróbálnám újra a 10.3.3-at. Próbálkoztam ezzel a Hackintosh storyval de sehogy sem jött össze..

(#20491) zekk007 válasza zekk007 (#20490) üzenetére


zekk007
aktív tag

Közben sikerűlt megoldanom okosba! Visszaraktam a 10.3.3 at a LeetDown progival Hackintosh rendszerrel most villám a telefon nagyon szuper. Nem volt egyszerű PWNED DFU ba rakni de megérem :C

(#20492) P41N válasza zekk007 (#20491) üzenetére


P41N
senior tag

PWNED DFU-t hagyjuk, nekem annó amikor még meg volt az 5S, jó ha 1000 próbálkozásból 1-szer sikerült :(((

[ Szerkesztve ]

(#20493) zekk007 válasza P41N (#20492) üzenetére


zekk007
aktív tag

Én viszont hosszú keresgélés próbálkozás után rájöttem egy tök egyszerű kombinált megoldásra amivel pikk pakk belehet rakni PWNED DFU-ba ;)

(#20494) tothferenc válasza zekk007 (#20493) üzenetére


tothferenc
senior tag

Es ezt meg is osztod velunk?:B

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#20495) zekk007 válasza tothferenc (#20494) üzenetére


zekk007
aktív tag

Kell hozzá egy Macbook vagy egy Hackintos rendszer minimum High Sierra ! Első lépésben le kell tölteni innen ezt a progit LukeZGD tt elindítani a parancsal terminálba leírtak alapján ez első lépésben be is rakja szépen Pwned DFU ba majd mikor kérdi hogy downgrade-je e akkor be kell zárni a terminál ablakot de nem lehúzni a telefont majd a LeetDown progit leszedni elindítani s az már érzékelni fogja hogy Pwned DFU ban van s szépen vissza is rakja a 10.3.3 at ! Amit észrevettem hogy a LeetDown progi legújabb verziója nem akarta megcsinálni de az 1.01 es verzával hibátlanúl ment. Csak ezzel a két progival tudtam megoldani mert önmagában egyik sem működött.

[ Szerkesztve ]

(#20496) tothferenc válasza zekk007 (#20495) üzenetére


tothferenc
senior tag

:R

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#20497) Lordus


Lordus
senior tag

sziasztok, megorokoltunk egy iphone 5s-t a cegtol.
soha nem volt iphoneunk, sem apple szamitogepunk, teljesen analfabetak vagyunk hozza. hogyan lehet torolni rola minden adatot? szeretnenk eladni, de elotte ugye mindent el kellene tavolitani rola. illetve van meg valami, amit tudnunk kell? valami kod reset utan, vagy...
bocsanat, teljesen lamak vagyunk hozza.
koszi a segitseget.

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#20498) Sgr_A válasza Lordus (#20497) üzenetére


Sgr_A
addikt

[link] google a barátod ;)

(#20499) Lordus válasza Sgr_A (#20498) üzenetére


Lordus
senior tag

koszonom, mivel nulla iphone tapasztalattal rendelkezunk, ezert nem mertem csak ugy googlezni. de koszi, sztem ez alapjan menni fog. ;)

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#20500) Lordus válasza Sgr_A (#20498) üzenetére


Lordus
senior tag

elvileg sikerult, egyedul a 8. pontot nem tudtam megcsinalni - nem tudom mi ez:
"Távolítsa el a régi készüléket a megbízható készülékek listájáról."

De most ha elinditom a telefont, akkor kukonbozo nyelveken irja, hogy nyomjam meg a fo gombot, olyan, mint amikor az android telefont visszaallitom, az is hasonloan kezdi.

akkor most minden adat torlodott? se fenykepek, srm email nem hozhato vissza, ugye? koszonom!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#20502) Noxy válasza Lordus (#20500) üzenetére


Noxy
veterán

[A megbízható készülékek megtekintése és kezelése]

Igen, ilyenkor minden törlődik.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#20503) Lordus válasza Noxy (#20502) üzenetére


Lordus
senior tag

és Zsolt_72
köszi! ;)

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#20504) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Sziasztok!
Nekem csinált egy olyat a mobil, hogy elkezdtem fényképezni, és sitty-sutty elfogyott az adat keret. Gondolom felszórta az összes képet a felhőbe, ami gáz, mert melóval kapcsolatosak, és annyira nem publikusak, bár igazán nagy kár most éppen nem ért vele. Ki lehet kapcsolni valahogy ezt a fantasztikus szolgáltatást? Az is idegesít, hogy állandóan Apple ID-t kér, pedig már megadtam neki egyszer.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#20505) Noxy válasza inf3rno (#20504) üzenetére


Noxy
veterán

Ki lehet. .
Beáll.. - Mobilhálózat - Fotók.
Ennyi lenne a fantasztikusan egyszerű beállítás. :B

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#20506) inf3rno válasza Noxy (#20505) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja megtaláltam közben, de beáll/icloud/photos vagy ilyesmi volt.

Buliban hasznos! =]

(#20507) zoltanz válasza Lordus (#20500) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nekem kimondottan tetszik nagyon könnyű átmigrálni, szinkronizálni (felhőből) a beállásokat, appokat, készülék cserekor.
2013 kiadott 10 éves korba lépő telótól sztem jó teljesítmény, hogy a most kiadott OTP Bank app simán fut rajta, 1 hónap múlva a régi verzió már nem lesz használható.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#20509) libus


libus
őstag

Pár évet pihent a telefon a fiókba. Most elő lett véve, és lett lecserélve akkumulátor, mert már régen is probléma volt vele, mert elég hamar lemerült. Az a helyzet, hogy az új akkuval is merül. :(((
Nincs a telefonhoz nyulva, és így is 1 óra alatt 20%-ott merül. :((
Szerintetek mi lehet a probléma? Volt még egyszer akkumulátor csere, de ugyanaz a helyzet. :(((

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#20510) tomcsi23 válasza libus (#20509) üzenetére


tomcsi23
veterán

Milyen akku lett berakva?
Amikor így merül, meleg is lesz a készülék?
Akku használatnál ír valamit?

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#20511) libus válasza tomcsi23 (#20510) üzenetére


libus
őstag

Azt nem tudom, hogy milyen akkumulátor lett bele rakva, mert nem én tettem bele hanem a boltos. De Iphone 5s-hez való..
Nem melegszik közben a készülék, meg az akku használatnál sem jelzi mi húzza az aksit. :(

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#20512) tomcsi23 válasza libus (#20511) üzenetére


tomcsi23
veterán

Sajnos a legtöbb sufni helyen nagyon gyenge minőségű utángyártott (nekik olcsó) akkut raknak bele, ami miatt produkálhat gyors merülést. Normális utángyártott, pl. nohon akkuval azért szokta bírni rendesen.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#20513) libus válasza tomcsi23 (#20512) üzenetére


libus
őstag

A szerelő meg zárlatot tippel az alaplapon.
Nem tudom megkockáztassak e egy harmadik akkumulátor cserét. :U
Esetleg tudsz küldeni egy olyan linket ahol tutira ezt a márkát kapnám? Aztán meglátom, hogy mi lesz..

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#20514) tomcsi23 válasza libus (#20513) üzenetére


tomcsi23
veterán

Milyen zárlat? Persze bármi lehet, de ez leginkább a gyenge akku tulajdonsága.
Nohon official store az alin pl.
Esetleg egy akku használati képet be tudsz rakni, hogy mégis mit ír ki?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#20515) libus válasza tomcsi23 (#20514) üzenetére


libus
őstag

Max. holnap tudnék róla képet berakni, mert akkor találkozom az illetővel, akié a teló.
De hidd el semmit nem mutat! Whatsapp és a Messenger van csak fent neki. Facebook-ot meg Vibert már nem is lehet erre telepíteni, mert nagyobb iOS-t kérnek ezek az appok.
Szóval csak az a két app van fent, de repülő üzemmódba is ugyanúgy merül. Akkor is 1 óra alatt 20% ugrott le!

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#20516) libus válasza tomcsi23 (#20514) üzenetére


libus
őstag

Mégis tudok küldeni képet. Közben eszembe bejutott, hogy mikor bele lett téve az első akkumulátor, akkor készítettem róla.
Majd nézd az időt, meg a %-ot..

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#20517) tomcsi23 válasza libus (#20516) üzenetére


tomcsi23
veterán

Amúgy a viber régebbi verziója felvarázsolható rá, talán olyan id-vel, ahol már le lett töltve.
Aktív használattal jobban merül?
Itt egy viszonylag aktív menet, főleg játék. Mert amúgy passz, hogy az akku rossz vagy más miatt, de még mindig arra tippelek inkább.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#20518) libus válasza tomcsi23 (#20517) üzenetére


libus
őstag

Ugyanúgy merül aktív használattal is. 1 óra böngészés is 20%-ot vitt le az akkun.
Touch ID nem működik rajta. Ezt írja is mikor mondjuk újra van indítva, vagy kikapcsolás után, bekapcsoláskor.
Nem e itt lehet valami zárlat féle, ami miatt merül? :U

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#20519) tomcsi23 válasza libus (#20518) üzenetére


tomcsi23
veterán

A touch ID akkor szokott elromlani ha cserélték valamely részét, több készülékből van összerakva, pl alaplap vagy a kijelzőt ezzel együtt, esetleg más hardveres hiba is lehet.
Egy teljes gyárira visszaállítást, majd újként beállítva még meg lehet próbálni. Ha ebben az alapállapotban is ugyanilyen lesz, akkor nagyon nincs mit tenni. Sajnos ezek a készülékek már szinte filléresek lettek, bármilyen ráköltés aránytalan kiadás. Ha fontos ez a méret, akkor az SE (2016) vállalható és ki lehet fogni jó példányokat. Persze az is már egy régi készülék, bármi lehet vele, de egy jól működő példány érezhetően pörgősebb az 5s-nél és 15-ös ios is megy rajta.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#20520) libus válasza tomcsi23 (#20519) üzenetére


libus
őstag

Már túl vagyok ezen a gyári visszaállításon. Újra is lett telepítve, de lett változás. :(
Hát igen, valószínű el kell engedni, mert már nem éri meg a ráfordított költség, hisz a szoftver is olyan régi, hogy már jó pár app nem megy fel.
Azért köszi a helpet! :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#20521) Galla007 válasza libus (#20513) üzenetére


Galla007
csendes tag

Szia! Igen lehet zárlat,ami lemeríti [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#20522) Galla007


Galla007
csendes tag

Én ezt használom,nincs gond vele tudja a nohon minőséget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.