Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16151) lindermen


lindermen
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek tűnt-e fel olyan, hogy IOS 10esen a foglalt hívást nem jelzi a hangszóróban "pittyegéssel", csak azt hallom hogy nem csöng ki a hívás, és ha eltartom a fülemtől és ránézek a kijelzőre írja hogy foglalt. Vagy ez hálózati kérdés lehet?

(#16152) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok!
Tapasztalt valaki olyat rajtam kívül, hogy menüben mappa bezárásakor az animáció alatt szétesnek az alkalmazásikonok alatti betűk?:O olyan mintha darabos lenne az animáció, közben semmi lagg meg ilyenek, csak betorzul a kép egy másodpercre. Most tapasztaltam ma, eddig nem vettem észre, a legfrissebb szoftver van fent. Ki-be kapcs sem segített, esetleg valakinek valami ötlet? Egyáltalán látott már valaki hasonlót?

(#16153) Diokhan válasza b.kov (#16152) üzenetére


Diokhan
addikt

Nálam is iOS 10 van fent, nem tapasztaltam ilyet. Igazából elképzelni sem tudom, hogy hogy is nézhet ki a hiba, amit leírtál. Ha esetleg van lehetőséged, csinálj róla videót.

(#16151) lindermen: Ez nálam is így van, ezen én is gondolkodtam már, nem tudom eldönteni, hogy hálózati vagy iOS hiba. De ha tipelnem kellene, akkor iOS-re tippelnék, mivel a visszahívás vagy lerakás lehetőségét ajánlja fel, az pedig véleményem szerint az iOS funkciója.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16154) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Üdv ,érdeklődnék hogy 5s re érdemes felrakni az IOS 10 et ? Most 9.3.2 van rajta .Vagy hagyjam ne bántsam inkább ?

(#16155) lacy86 válasza INMOTEP (#16154) üzenetére


lacy86
addikt

En felraktam, nem tapasztalam akkora lassulat, hogy azt kell mondjam az ios10 miatt van.
Szerintem meg vallalhato

(#16156) Diokhan válasza INMOTEP (#16154) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem sincs semmi bajom vele. Szerintem nyugodtan felteheted.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16157) akosxyz válasza lindermen (#16151) üzenetére


akosxyz
senior tag

Nalam nincs ilyen hiba. Halozati hiba lehet.

Inmotep: IOS10 fut az enyemen, es teszi a dolgat. Nekem lassulas sem tunt fel :) Nyugodtan felteheted.

[ Szerkesztve ]

(#16158) INMOTEP válasza akosxyz (#16157) üzenetére


INMOTEP
őstag

Köszönöm mindenkinek ,felraktam

(#16159) Diokhan válasza INMOTEP (#16158) üzenetére


Diokhan
addikt

Nincs mit! Majd ha gondolod, oszd meg velünk a tapasztalataidat!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16160) Joker88


Joker88
őstag

ma láttam az egyik műszaki áruházlánc egyik üzletében,hogy 99.999 Ft-ért vesztegetik a 16GB-os modellt az 5S-ből. megéri még ilyet vásárolni ( ugye van 6-os és talán már 7-es is) ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#16161) danilla válasza Joker88 (#16160) üzenetére


danilla
őstag

Szerintem nem. Erdemesebb kereseni egy hasznalt szep darabot 50-60 korul vagy hozzacsapni a 99-hez 20e-et, es venni egy SE-t.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#16162) akosxyz válasza Joker88 (#16160) üzenetére


akosxyz
senior tag

Jo telefon az 5s, de, ha van lehetoseged akkor erdemesebb, hozzatenni es SE-t venni.

(#16163) lacy86 válasza Joker88 (#16160) üzenetére


lacy86
addikt

HA!-n mar talalsz 70k-ert is
Hanjol fogod ki akkor "boven" garis es patika allapot

(#16164) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Sziasztok,

mióta feltettem a 10.0.2 frissítést, az tapasztalom, hogy lezárt képernyő mellett a zárolási képernyőn minden felugró értesítésnek ugyanolyan hangja van. Hol tudom visszaállítani, hogy a Vibernek meg a Messengernek az eredeti értesítési hangja hangja legyen?
Azt hittem hogy az értesítések menüpontban, de ott csak ki-be tudom kapcsolni a hangokat...

Köszi!

Holnap majd jól beletépünk...

(#16165) tylerddd válasza t_a_m_a_s (#16164) üzenetére


tylerddd
veterán

Ez egy bug a rendszerben, nem az appok hibája. Jelenleg csak a hard reset segít.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#16166) Bib válasza t_a_m_a_s (#16164) üzenetére


Bib
őstag

Nálam sima újraindítás is megoldotta.

(#16167) lacy86 válasza t_a_m_a_s (#16164) üzenetére


lacy86
addikt

Vibernel is volt ilyen problema de ok minap update-eltek.

(#16168) t_a_m_a_s válasza tylerddd (#16165) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Köszönöm Urak! Egy újraindítást bepróbálok...

Holnap majd jól beletépünk...

(#16169) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Kamerának a hangját hol tudom lelőni? ( exponál ne legyen hang )

(#16170) B-L-A-C-K válasza SG3rg0 (#16169) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Külön nem lehet, ha némítod a telefont akkor nem lesz hang. Vannak olyan országok ahol még némítás alatt is megmarad.

(#16171) Noxy válasza SG3rg0 (#16169) üzenetére


Noxy
veterán

Némító pöcök, hangerő gomb - nyomva, mivel nem a fényerőt akarod beállítani.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16172) B-L-A-C-K válasza Noxy (#16171) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"hangerő gomb - nyomva, mivel nem a fényerőt akarod beállítani."

Ezt nem értem...Ilyenkor sorozatfotót csinál...

[ Szerkesztve ]

(#16173) Noxy válasza B-L-A-C-K (#16172) üzenetére


Noxy
veterán

Nem a kamera appban, hanem előtte lehalkítja a -gombbal vagy némítja.
Mivel halkítani, némítani akar valamit, azt meg csak itt találja, nem pedig a fényerőnél.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16174) B-L-A-C-K válasza Noxy (#16173) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ő kamera hang kikapcsolást kérdezte, némítás oké, de a hangerő gombbal te nem tudod némára venni, így felesleges is megemlíteni.

(#16175) nobiand


nobiand
aktív tag

A home gombnál előjön néha egy "kattanó" hang, mintha lenne valami alatta.
Valami ilyesmi hangja van. LINK
Ezzel lehet szervizhez fordulni? Vagy elhajtanak a... :)

[ Szerkesztve ]

(#16176) zola96 válasza nobiand (#16175) üzenetére


zola96
senior tag

Ha pesti vagy simán próbáld meg. Nekem azt mondták, hogy vihetem nyugodtam nekem is hasonló volt. iCentre vagy Almárium Pro.. Vagy ha még nem volt rossz tapasztalatod az iStyle-al akkor oda is viheted.:D

(#16177) INMOTEP válasza Diokhan (#16159) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nos én 9.3.2 vel vettem a telefont ,volt rajta alapbeállitás végezve de mégis meg meg recsent a rendszer az egyes menüpontokban .Akadozott stb ....Most ios 10 nél nem tapasztaltam ilyet ,készülékről frissitettem le és no problém .Sok újjitás van benne ami tetszik ,meg van ami nem .Pl lakathang ......

(#16178) akosxyz válasza INMOTEP (#16177) üzenetére


akosxyz
senior tag

Lakathangot ki lehet kapcsolni a beállítások->hangok-> zárolási hang menüpont alatt.

[ Szerkesztve ]

(#16179) INMOTEP válasza akosxyz (#16178) üzenetére


INMOTEP
őstag

Az oké ,de a régi lakathangot jó lett volna ha meghadják .Kikapcsolni nem fogom mert jó ha az ember hallja hogy biztosan lezárt

(#16180) half333


half333
őstag

Sziasztok! Tudjae valaki véletlen h mennyiért ragasszák ujra a kijelzőt győrben? Nálam is jelentkezik ez a széria hiba h elvállt a jobb felső sarokban?

(#16181) half333


half333
őstag

Hogyan lehet beállitani h az e-mail-eket anélkül is kijelezze h belépnék?

(#16182) DJosef


DJosef
őstag

En Gmail fiokot hasznalok:

Push atkuldes bekapcsolva

Utemezes pedig Fetch

Forget about it

(#16183) half333 válasza DJosef (#16182) üzenetére


half333
őstag

értem,kösz!

(#16184) Immy


Immy
őstag

Sziasztok,

Milyen autóstartót használtok? Tudtok ajánlani "normálisat"?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#16185) akosxyz


akosxyz
senior tag

Felülről a térerő jelzés mellől ki lehet kapcsolni, hogy ne írja ki, hogy vodkafon? :U :R

(#16186) tylerddd válasza akosxyz (#16185) üzenetére


tylerddd
veterán

Bekapcsolod a repülő módot :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#16187) ERipley válasza Immy (#16184) üzenetére


ERipley
tag

Nekem ez vált be a sok közül: Exogear ExoMount Touch - kicsi a talpa, gyakorlatilag bármilyen felületre erősen tapad, és nagyon egyszerű használni (ki és be egy kézzel) és igényes.

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#16188) Tibee86 válasza ERipley (#16187) üzenetére


Tibee86
veterán

Én is vettem régebben exomount tartót, kevés használat mellett se bírt 2 évet és eltört. Ennyi pénzért kicsit többet vártam tőle, így inkább maradok az ebay-es 500ft-osnál.

[ Szerkesztve ]

(#16189) akosxyz válasza tylerddd (#16186) üzenetére


akosxyz
senior tag

Erre gondoltam én is :DD De láttam egy videót ahol nem írta ki, és gondoltam megkérdezem :D

(#16190) tomi5244 válasza Immy (#16184) üzenetére


tomi5244
őstag

Én a pár száz forintos ebay-es mágneses kivitelt használom, és a családban többen is alkalmazzák már. Annyi hátránya van, hogy a telefon tokjába kell rakni a vékony lemez profilt, ha átlátszó a tokod akkor az picit ront az összképen. :) De amúgy ez a legkényelmesebb és gyorsabb megoldás. Kép

[ Szerkesztve ]

(#16191) jófejsrác válasza Immy (#16184) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Majd 2 hónapja használom. Eddig Oké :K

(#16192) tylerddd válasza akosxyz (#16189) üzenetére


tylerddd
veterán

Egyébként szerintem nem lehet, talán JB esetén. Anno Symbianon volt olyan törés, h át lehetett írni a szolgáltatót, ott jobban lehetett mókolni :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#16193) Tibee86 válasza tylerddd (#16192) üzenetére


Tibee86
veterán

JB-vel természetesen alap, hogy változtatható.

(#16194) Dovloran


Dovloran
senior tag

Kaptam egy új gariban cserélt készüléket és iOS 9.3.5 volt rajta. Tudni illik én már előbb kipróbáltam az iOS 10-et, de gondoltam, hogy most inkább nem frissítek, mert minek. Aztán ma este megtörtént a csoda, feltettem és, hát eléggé lenyűgöző. Igazából én nem is ilyenre emlékeztem hanem rosszabbra. Nagyon szépen elmegy az iOS 10 az 5s-en és igazából itt kezdtem csak el azon gondolkodni, hogy oké, hogy a 32bit-es készülékek lassulnak, mint a fene (én is tapasztaltam), na de a 64bit-esek talán kétszer annyi idő alatt lassulnak be, mint előző generációs társaik. Talán az rendszer architektúrában lesz valami kis trükk elrejtve amitől még mindig feltűnően jól megy az 5s 2013-as telefon létére ami az iOS 7 első képviselője volt anno. (esetleg valaki gondolkodott még hasonló összeesküvés-elméleteken?) :U

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#16195) Nimda válasza Dovloran (#16194) üzenetére


Nimda
addikt

A mai nap én is frissítettem 9.3.5-ről, egy kicsit tartottam is, hogy lesznek vele gondok, de kellemes csalódás ért.Érezhetően gyorsabb a 10-es rendszer, végre olyan érzésem van, hogy iphone van a kezemben.Mondjuk én új készülékként állítottam be, nem hoztam át a 9-es mentéseket.A korábbi verzióval állandóan akadozott valahol, remélem ezt most a későbbi frissítésekkel nem cseszik el.

Az első indításnál voltak egyedül gondok, nem akart magyar nyelvvel indulni, ezt csak később tudtam beállítani a menüben.

[ Szerkesztve ]

(#16196) nkmedve válasza Nimda (#16195) üzenetére


nkmedve
őstag

Én eddig mindig csak simán frissitettem egészen 7-től 10-ig mindenféle gyári visszaállitás nélkül, tökéletesen menet. Most én is csodálkozom, hogy a 10 pörgősebbnek érződik mint a 9. Kiváncsi vagyok hogy a 11 vagy 12 verziók esetén (gondolomezeket még megkapja) lesz-e változás rosszabb irányba. Már 3 éve megvan a telefon, de nem tervezek megválni tőle még kb. két évig.

(#16197) ShadowX válasza tomi5244 (#16190) üzenetére


ShadowX
őstag

Nem karcolja meg a fémlap a telefon hátulját?

(#16198) tomi5244 válasza ShadowX (#16197) üzenetére


tomi5244
őstag

Nem, mert tettem bele egy papírlapot, a tokba meg bele van ragasztva, így nem mozog.

(#16199) tomi5244 válasza Dovloran (#16194) üzenetére


tomi5244
őstag

Lejárt a szerk. idő

Én is nagyon elégedett vagyok a 10-es rendszerrel. Viszont vannak esetek mikor egy app megnyitásakor hosszas másodpercek telnek el és csak fehér kijelző van. Gondolom itt mutatkozik meg az 1gb ram. Egy két animáció is meg meg reccsen néha. De az üzemidő szerintem jobb lett. Már többször írtam, hogy a nagyobb kijelzőnek örülnék, de szerintem várok még egy évet.

iStyle-nál lehet venni akár 3 éves hitelre is telefont havi 4-5 ezres törlesztőre, mivel céges flottám is csak 2-3 ezer havonta így erősen gondolkodom rajta. Tudom, hogy elvetemült ötlet egy telefonra 3 éves hitel, de talán pont az iphone az amivel sok évre lehet tervezni, ahogy ezt Ti is látjátok.

(#16200) akosxyz válasza tylerddd (#16192) üzenetére


akosxyz
senior tag

Jó hát ezért nyilván nem fogok JB-ni. Csak érdekelt, hogy lehet-e ilyet csinálni :)
Köszönöm a válaszokat! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.