Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17751) Blamy válasza Diokhan (#17745) üzenetére


Blamy
tag

Bízom benne, mert amúgy azóta ilyet nem tapasztaltam. Figyelek :)
Köszi!

(#17752) Blamy válasza Noxy (#17746) üzenetére


Blamy
tag

Ki van kapcsolva :/ na mindegy, akkor majd néha visszaállítom :D
macbooknál zavaróbb azért..

(#17753) Richie86


Richie86
senior tag

Sziasztok,

Ismét csatlakoztam a klubhoz :) (Tavaly volt már egy 5s-sem, csak túladtam rajta). Most egy használt silver 16 Gb-os 5s-t vettem cirka 38.000-ért, szerintem annyit megért. Úgyis csak átmenetileg kell, mert májusban továbblépek 6s-re :)

[ Szerkesztve ]

(#17754) B-L-A-C-K válasza Richie86 (#17753) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#17755) Richie86 válasza B-L-A-C-K (#17754) üzenetére


Richie86
senior tag

THX :)

(#17756) jófejsrác válasza Richie86 (#17753) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Na bazd, ennyiért az ismerősömnek is szerezhetnél :))

(#17757) Richie86 válasza jófejsrác (#17756) üzenetére


Richie86
senior tag

Én is csak épp kifogtam :) Már majdnem megvettem egy nagyon szép állapotú i5-öst (gondolván hogy 2 hónapig az is megteszi), aztán ráakadtam erre, 45-50-ért akarták adni, de mivel van két nagyon pici ütődés a tetején a kereten (ami egyébként nem feltűnő), le tudtam alkudni :)

(#17758) Tibee86 válasza Richie86 (#17757) üzenetére


Tibee86
veterán

Pont ezért tettem be a fiókba tartalék telefonnak az 5S-t, mert a kerete nagyon nem szép, hiába karcmentes a kijelző gombokért tudnám csak eladni.

[ Szerkesztve ]

(#17759) Richie86 válasza Tibee86 (#17758) üzenetére


Richie86
senior tag

Ez igaz. Tartalék telefonnak viszont teljesen jó :) Én ha cserélem 2-3 hónap múlva, szintén val.szeg elteszem.

(#17760) Diokhan válasza Richie86 (#17759) üzenetére


Diokhan
addikt

Én fő telefonként használom és teljesen megfelel. Kár, hogy én még a háromszorosát fizettem érte, mint 38.000... :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17761) Richie86 válasza Diokhan (#17760) üzenetére


Richie86
senior tag

Jelenleg én is fő telefonként használom ;)

(#17762) Blamy


Blamy
tag

Húha, zenével kapcsolatban volna még egy kérdésem :B
Mostanában nem sorrendben játssza le a zenémet a telefon, ez mitől lehet? Nem, nem állítottam be véletlenszerű lejátszást :) bár azóta igen, bekapcsoltam, majd vissza, de azóta sincs sorrend :W

Tudom, nem hatalmas probléma, de valakinek esetleg vmi ötlet?
Köszönöm!

(#17763) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában random újraindul a telefonom. Először azt hittem Facebook alkalmazás a hibás de már a gyári számológép használata közben is kikapcsolt majd vissza. Egyszer olvastam itt a fórumban, hogy érdemes a diagnosztikát vissza nézni de nekem nem sok mindent mondanak azok az adatok. Valaki esetleg elmondaná, hogy ott mit kell nézni?

Amúgy már gyári visszaállítást is csináltam és az után is előfordult a hiba.

(#17764) Diokhan válasza Eliot Anders (#17763) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia. Panic kezdetű bejegyzéseket keress, azok jegyzik az újraindulás okát.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17765) PapB18


PapB18
tag

Sziasztok.
Egy olyan problémám lenne hogy van egy Iphone 5s-em és az emailekről valamiért nem kűld értesítést. Csak akkor helzi az új emailt ha rámegyek és lefrissítem.
Miért van ez ?
Hol tudom beállítani hogy mutassa úgy mintha egy üzenetet kapnék?
Köszi a segítséget előreis !

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=PapB18&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#17766) Diokhan válasza PapB18 (#17765) üzenetére


Diokhan
addikt

Mert Gmail címed van valószínüleg, és a gyári mail app gmail esetében nem támogatja a push értesítést.
Ha gmail appot használod, akkor lesz push vagy állítasd be a fiókok frissítését a lehető legrövidebb intervallumra, (azt hiszem 30p a legkisebb érték) és akkor 10-20 perces késéssel de megjönnek az értesítések.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17767) PapB18 válasza Diokhan (#17766) üzenetére


PapB18
tag

És a hotmail ?
A régi telefonomon az iphone 4 en mindig jött az értesítés

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=PapB18&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#17768) Diokhan válasza PapB18 (#17767) üzenetére


Diokhan
addikt

Ha exchange fiókként állítod be, akkor mennie kellene elvileg. Sajnos Hotmail fiókot sosem használtam, nem tudom, hogy annak milyen beállításai vannak és mitől függ az értestés.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17769) _seth_ válasza _seth_ (#17732) üzenetére


_seth_
veterán

+

Töltöttem a telefont reggel, 32%-ig töltődött fel, majd órákkal később újra rádugtam a töltőre és 3 perc alatt elérte az 55%-ot, nem tudom, hogy hol a probléma, de valami nem teljesen kerek.

Tapasztalt hasonlót valaki? Alig pár hetes gyári apple akku van benne :(

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#17770) Diokhan válasza _seth_ (#17769) üzenetére


Diokhan
addikt

Honnan sikerült gyári apple akkut keríteni?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17771) _seth_ válasza Diokhan (#17770) üzenetére


_seth_
veterán

Speedshopból rendeltem.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#17772) Diokhan válasza _seth_ (#17771) üzenetére


Diokhan
addikt

Akkor én tudom rosszul, hogy az Apple nem forgalmaz gyári alkatrészeket? Vagy akkor most hogy van ez...? Én úgy tudom, hogy az apple nem javít, hanem cseréli a készüléket egy az egyben, és emiatt nem is forgalmaz gyári alkatrészt.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17773) _seth_ válasza Diokhan (#17772) üzenetére


_seth_
veterán

Én még új vagyok az almás cég felhasználói között, de szerintem csak cserélnek alkatrészt is néha. Pl anno az iphone 5nél is volt visszahívás, és ha jól tudom akkukat cseréltek nem telefont, de passz. Akkor lehet, hogy amit vettem egy kínai vacak? :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#17774) -Ben- válasza _seth_ (#17773) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem lehet, hanem inkább biztos. :) Viszont a jó hír, hogy szinte a legolcsóbb „vacak” kínai is tökéletesen működik.

(#17775) B-L-A-C-K válasza _seth_ (#17773) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az, elég sok hely hirdetnek gyári alkatrészeket, de nem ad ki az apple alkatrészeket, csak hivatalos helyen keresztül tudsz horror áron cseréltetni benne dolgokat. Ha visszaolvasol kicsit, én nem rég rendeltem egy bika aksit 5S-be, csak mindenkinek ajánlani tudom, eddig nagyon bevált.

[ Szerkesztve ]

(#17776) Diokhan válasza B-L-A-C-K (#17775) üzenetére


Diokhan
addikt

Megkérdeztem a Speedshop élő chaten, azt mondták, hogy hivatalos disztibútortól szerzik gyári alkatrészként...

Seth ezt rendelted?

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17777) B-L-A-C-K válasza Diokhan (#17776) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze hogy azt mondják, hiszen ha oda van írva nekik gyári, szerinted ha felhívod majd azt mondják nem hazudtunk? :) Apple nem add ki alkatrészeket eladásra mint írtam, csak hivatalos viszonteladónál tudsz cseréltetni, máshol nem, max ha megmaradt valami telefonból az alkatrész. Na meg érdekes is lenne hogy 3490Ft-ért egy gyári aksi ami hivatalos csere esetén 28 ezer, majd eladják nekik 2500-ért hogy legyen még hasznuk is rajta 3500-ért adni nem? Vicces ugye.

[ Szerkesztve ]

(#17778) Diokhan válasza B-L-A-C-K (#17777) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen én is ezt gondoltam, de kiváncsi voltam, hogy mit mond. Aztán mondtam azt, amit Te is, és elköszöntem. Szerintem most nem szeretnek...! :K

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17779) _seth_ válasza Diokhan (#17776) üzenetére


_seth_
veterán

Igen, ez volt az :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#17780) Diokhan válasza _seth_ (#17779) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez sajnos nem gyári alkatrész. Igazából ez az értékéből semmit nem von le legtöbbször, mert jól működnek, csak az általad említett jelenség adódhat éppen ebből is. Erre írtam a múltkor, hogy sok ilyen bolt meg szervíz a névből akar megélni és nem restek hazudni sem a haszonért...

Garanciát vállaltak rá?

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17781) _seth_ válasza Diokhan (#17780) üzenetére


_seth_
veterán

Persze, garis, írok is nekik...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#17782) _seth_ válasza _seth_ (#17781) üzenetére


_seth_
veterán

Válasz persze nem érkezett...

Bár ez sokáig bírja akkuval, de idegesít a kijelzés módja... ahogy nézem ebayen is ugyanolyanokat árulnak mint a hazai boltok (mivel ők is kínából veszik...), ebayről rendelt valaki olyat ami be is vált? Nekem tökéletes lenne egy a gyárival megegyező kapacitású is.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#17783) tomcsi23 válasza _seth_ (#17782) üzenetére


tomcsi23
veterán

Fel sem tölti 100 %-ra?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#17784) _seth_ válasza tomcsi23 (#17783) üzenetére


_seth_
veterán

De, feltölti 100%-ra, azzal az eggyel nincs gond :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#17785) Diokhan válasza _seth_ (#17782) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem is fog...! Viszont ezért simán lehetne mondani, hogy becsapják a vevőket. Aki nem ért hozzá (no offense), az simán elhiszi, hogy eredeti akkut vett a telefonba...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17786) _seth_ válasza Diokhan (#17785) üzenetére


_seth_
veterán

Tekintve, hogy androidos voltam a legelső androidos samsung megjelenése óta, így engem meglepett, hogy az "eredeti" mégsem az, samsunghoz bementem egy mezei gsm boltba, leszurkoltam a pár ezret és kaptam egy tényleg probléma nélkül üzemelő eredeti akkut, nem gondoltam, hogy az applenál ez másképp lenne :(((

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#17787) Diokhan válasza _seth_ (#17786) üzenetére


Diokhan
addikt

Pedig másképp van.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17788) MNBT


MNBT
tag

sziasztok!
Hát az itunes-al való zenefelmásolás nem nagyon nyeri el a tetszésemet, ráadásul olyanba ütköztem bele hogy én kis naív azthittem hogy ha a lejátszási listáról letörlöm kukába a zenéket akkor az tényleg törlődik a telefonomról. Hát nem így történt, ráadásul a szemem nagyra nyílt amikor megláttam olyan zenéket amiket nem is másoltam fel, és ott azt írta a törlésnél hogy "biztosan törli az ajánlott zenét?" valami ilyesmit írt ki. Olyan zenék voltak amiket ismerek és régen hallgattam de a gépemen nincsenek lementve és én tuti hogy nem tettem fel azokat mert voltak olyanok amiket nem is hallgatnék sosem :D
Másik dolog az hogy össze vissza írja az iTunes a tárhely értékét. Amikor azt írja hogy 6.63 GB elérhető, akkor a telefon 5.9-et ír. Most melyik az igaz? :D Hiába megyek a szinkronizálásra nem történik semmi.

(#17789) jenei1994


jenei1994
addikt

Facebook másnál is sokat gondolkozik elsö megnyitásnál ? :F

(#17790) VoidXs válasza jenei1994 (#17789) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem. Teli háttértár problémád lehet.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#17791) Diokhan válasza jenei1994 (#17789) üzenetére


Diokhan
addikt

Természetesen nem azonnal indul, de mit jelent az a sokat?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17792) -secret- válasza Diokhan (#17791) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gondolom arra az 5 másodpercre gondol, ami normális.

(#17793) Diokhan válasza -secret- (#17792) üzenetére


Diokhan
addikt

Hát na, nekem most valamivel több, mint 8mp kellett hozzá. Ez teljesen normális figyelembe véve, hogy a Facebook sosem volt mégcsak a középkategóriás programok között sem.
Viber: 4mp
Messenger: 6mp
Twitter: 6mp
Hangouts: 3mp
Gyári Mail: 2mp
Insta: 4mp.
Youtube: 5mp.

Még mindig a Facebook áll vesztésre. Persze szerintem ezen programok indulási sebessége függ az általuk háttéttárban tárolt adatainak mennyiségétől és annak elérési sebességétől. Nem nagyon értek ám hozzá, csak logikusan gondolkodom.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17794) jenei1994 válasza -secret- (#17792) üzenetére


jenei1994
addikt

igen arra gondolok. :K

Nekem 8 mp és nincs semmi a a memóriába.

[ Szerkesztve ]

(#17795) Diokhan válasza jenei1994 (#17794) üzenetére


Diokhan
addikt

Az teljesen normális egy Facebook apptól. Nem fog azonnal indulni szinte egyik app sem.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17796) jenei1994 válasza Diokhan (#17795) üzenetére


jenei1994
addikt

Értem köszönöm! :K

(#17797) -Ben- válasza Diokhan (#17795) üzenetére


-Ben-
veterán

A katasztrofális FB app meg főleg.... :)

(#17798) kisselandras


kisselandras
senior tag

Sziasztok ! egy fontos kérdéssel fordulnék hozzátok! volna iphone 5 32gb állítólag újraindul s aksi hibát mond a tulaj cserélni akar velem egy jó telcsire de meg mondom az őszintét nem tudom milyen baja vagy milyen egy Iphone sose volt nekem még válaszokat előre is köszönöm :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#17799) Diokhan válasza kisselandras (#17798) üzenetére


Diokhan
addikt

Felejtsd el. Ha újraindul, az nem akku hiba, hanem alaplap. Esetleg nézd meg tüzetesebben.
ha az a hiba amire gondolok, akkor a BT sem jó rajta és az óra sem jár rendesen.
Semmiképpen nem cserélném el a helyedben.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17800) B-L-A-C-K válasza Diokhan (#17799) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ahogy mondod alaplap is lehet, de sok esetben inkább kasi, viszont így én sem venném meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.