Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16301) zozzzzzzzzzz válasza Tibee86 (#16300) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

Hát igen, erre jutottunk mi is viszont ezt a linket megtaláltam én is. Ott a 4. pontban van, hogy még próbálkozzon kétszer, másodikra (harmadikra) sikerült :))

A fene se érti ... azóta flottul megy és minden pöpec :C

(#16302) f.szabo


f.szabo
tag

sziasztok, a problémám i5s telefon nem rég frissítem ios 10-re, azóta már többször előfordult, hogy hívtak és a telefon nem jelezte, azaz a képernyőn megjelenik a hívás de nem csörög a telefon, de ez a hiba csak időközönként lép fel, van amikor teljesen jól működik, igazából nem tudom, hogy összefügg e a frissítéssel vagy a telefon romlott el, még jótállásos szerencsére van hasonló tapasztalata valakinek? köszi

"Boldog ember az aki féli az Urat"

(#16303) Vgabor92 válasza f.szabo (#16302) üzenetére


Vgabor92
tag

home+power

ha ezután is előfordul rakd újra az egészet
és ha ezután is akkor szerviz.

(#16304) EczkE


EczkE
addikt

Sziasztok!

Erdemes iOS10-re frissiteni? Milyen elonyokkel, hatranyokkal jar?

Asszem mindenféleképpen!

(#16305) f.szabo válasza Vgabor92 (#16303) üzenetére


f.szabo
tag

ok, köszi megpróbálom :R

"Boldog ember az aki féli az Urat"

(#16306) Dovloran válasza EczkE (#16304) üzenetére


Dovloran
senior tag

Én frissítettem, de pár napja visszatettem a 9-et, mert belassult a 10 néhány nap használat után. Minden ok nélkül. Megvárom amíg stabilabb lesz, mert vannak még apróbb, de észrevehető ingadozások a teljesítményben. Amúgy meg a kinézete és a használata ugyan olyan kellemes maradt.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#16307) f.szabo válasza Vgabor92 (#16303) üzenetére


f.szabo
tag

sikerült, úgy néz ki ez home+power megoldotta a problémát, köszönöm a segítségedet, megmentettél a szervíztől :C

"Boldog ember az aki féli az Urat"

(#16308) EczkE válasza Dovloran (#16306) üzenetére


EczkE
addikt

Koszi a segitseget! :R

Mas tulajdonosok allaspontjat is szivesen olvasnam. :R :B

Van amit hozzaadott esetleg elvett ez a frissites?

Asszem mindenféleképpen!

(#16309) Diokhan válasza EczkE (#16308) üzenetére


Diokhan
addikt

Az a baj ezzel, hogy nagyon eltérőek a tapasztalatok.Van, akinek teljesen jól működik mint nekem is, vannak olyanok is, akik szinte csak hibákat tapasztalnak. Az a baj, hogy ebben a helyzetben nincs helyes döntés. Ha nem frissítesz, akkor követed a "jól bevált dolgokon ne változtassunk" alapelvet, akkor eljuthatsz egy olyan szintre, amikor már nem lesznek támogatott szoftverek a régebbi verziós iOS-edre. Már most majdnem minden általam napi szinten használt app optimalizálva van iOS 10-re, ami azt jelenti, hogy elkezdték hanyagolni a korábbiakat. Ha viszont most akarod kipróbálni, nem lesz elég időd megalapozott következtetést levonni, mert már nem sokáig írja alá az Apple az előző verziót, egy hét alatt pedig nem lehet teljesen kiismerni a rendzsert, ami alapján dönthetnél.

Véleményem szerint viszont nyugodtan frissíthetsz. Szebb is lett a rendszer, nekem gyorsabb is és az értesítési hang bugon kívül semmi bajt nem tapasztaltam. Azt hiszem azóta az a bug is javíta van.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16310) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Hitetleneknek.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#16311) Diokhan válasza Tiger. (#16310) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem unod még ezt a "hú de jó az akkum" dolgot? Azt hittem már ezen túl vagytok...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16312) Tiger. válasza Diokhan (#16311) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha zavar ne nézd!!!!!!!!!!!!

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#16313) Noxy válasza Tiger. (#16312) üzenetére


Noxy
veterán

Új béta nincs még?
Inkább azt, mint a képeskönyvet.
Amúgy meg senki nem nézegtené, ha csak linkelnéd.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16314) Diokhan válasza Tiger. (#16312) üzenetére


Diokhan
addikt

A rangod alapján már tudnod kellene, hogy nem beilleszteni kell a képet, hanem linkelni, és akkor az nézi meg, akit valóban érdekel. Én mobilos felületen nézem a fórumot amikor telefonról vagyok, és nem esik jól végig görgetni a sokszor 5-6 beillesztett képedet, a net forgalomról nem is beszélve... Egyébként már korábban is sokakat idegesített az, hogy semmi mást nem tudsz ide írni, csak mindig az akku, meg hogy milyen király. Akkor is elhittük, most is elhisszük, nem kell folyton bizonygatnod. Neked van a világon a legjobb akku a telefonodban, légy vele boldog, csak minket hagyj békén vele...

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16315) B-L-A-C-K válasza Tiger. (#16310) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te még mindig ezt játszod? :D

(#16316) Tibee86 válasza Tiger. (#16310) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha szabad kérni akkor tényleg inkább linkeld az ilyen képeket és akkor akit nem érdekel (ahogy látod a többséget) át tudja ugrani és még a mobilneteseknek is kedvezel. :)

(#16317) Tiger. válasza Diokhan (#16314) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A rangod alapján neked is tudnod kéne hogy mobilról ez nem mindig kivitelezhető. Az meg erős túlzás hogy 5-6 képet kell nézned általam, kérdezem én mikor raktam fel ide legutóbb képeket?
Számomra meg amiket itt olvasok orbitális baromságokat, még sem rinyáltam sohasem érte.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#16318) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Sziasztok! Pár napja vettem itt forumon egy i5s-t és csak most vettük észre, hogy ez a telefon sem úszta meg a kijelző elvalast a felső részen. Leginkább a jobb sarok, ahol érezhető. Garancia nincs már rá. Lesz vele gond, mindenképp szükséges javittatni?

(#16319) tomyka74 válasza cicaslany86 (#16318) üzenetére


tomyka74
senior tag

pár hónapja én is innen apróról vettem az 5s - emet és nekem is van pici mozgása a jobb felsó saroknak,
azóta már új akksit cseréltettem benne ,kérdeztem a szervízben azt mondták a működését nem befolyásolja a"helyzet "nem fog romlani ( és nem is romlik) ez tipus hiba. megragaszthatattam volna de aztán megint elválik, én vidéki vagyok nem fogok pár havonta felszaladgálni pestre szervízbe mindig ragasztgatni! ugyhogy én nem foglalkozok vele. ultra vékony tok van rajta nem is látom nem nyomkodom működését abszolút nem befolyásolja ennyi!
de ez csak az én véleményem!! :D

(#16320) cicaslany86 válasza tomyka74 (#16319) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Árat esetleg tudsz a ragasztásra? Ha tudnám, hogy igy marad, nem aggodnék. Amiatt jarom körbe a témát, mert valahol olvastam, hogy befolyásolja az érzékelését a kijelzőnek, meg alá lehet véletlenül kapni.

(#16321) tomyka74 válasza cicaslany86 (#16320) üzenetére


tomyka74
senior tag

háááát én már neked nem tudom megmondani milyen árat mondtak de nem csináltattam meg!
nekem az működését,érzékelését abszolút nem befolyásolja, meg hát azért nem olyan szinten mozog az sztem,hogy bármibe is beleszóljon,de mindom ez csak az én tapasztalatom,véleményem!
nekem abszolút semmi bajom vele!

meg hát mondjuk meg őszinteén ha itt a fórumon meg máshol ilyen problémáról nem olvastam volna és nem fogok neki elemezgetni a telómat akkor soha a büdös életben nem is tudnák róla.. érted!!! :DD

(#16322) cicaslany86 válasza tomyka74 (#16321) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Na jol van, köszi. Akkor egyenlőre nem rohanok sehová feleslegesen pénz szórni:) Lehet csak a szervíz próbálja halálra remiteni a felhasználókat :D

(#16323) Bib


Bib
őstag

Én is benyomok egy akku időt, ilyen még nem volt,csak ios10-nél hozta.

(#16324) VMatteo válasza Bib (#16323) üzenetére


VMatteo
őstag

ez miért számít jónak?

Tisztelet a Gépésznek!

(#16325) danilla válasza Bib (#16323) üzenetére


danilla
őstag

Nekem iOS 10-nel siralmas a helyzet (100%-os aksival) alig van meg a 3 ora hasznalat :(

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#16326) Bib válasza VMatteo (#16324) üzenetére


Bib
őstag

Nem tom :D
4,5 napig elköszörült 4 óra használattal ,eddig nekem ez rekord.

(#16327) jófejsrác válasza cicaslany86 (#16322) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nekem már 2 éve ilyen, nem kell vele foglalkozni. Egyébként az ájszamurájban azt hiszem 8 ezerért csinálják.

(#16328) Tiger. válasza Bib (#16323) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Szép:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#16329) gyiku


gyiku
nagyúr

hello,
felesegem telefonja frissitett 10.0.2 (14A456)-re kb ket hete, azota panaszkodik, hogy egy hasznalhatatlan vacak lett belole. azota maskepp kell felnyitni es 2-3 gombot is kell nyomogatni egy sima hivashoz, azelott egy kellett.
hogy lehet visszaallitani egy korabbi verziora es kikapcsolni, hogy ne frissitsen?
koszi

hüllő

(#16330) sacaboy válasza gyiku (#16329) üzenetére


sacaboy
tag

Szia!
Nem magától frissített, max letöltötte a frissítést és a párod elindította.
Amíg még aláírj az apple a 9.3.5 addig vissza lehet rakni. Letöltöd az ipsw.me oldalról a telefonra valo image file-t, majd itunesban shift+frissítés keresése majd betallózod a letöltött filet és visszarakja.

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#16331) gyiku válasza sacaboy (#16330) üzenetére


gyiku
nagyúr

ez mennyi ido kb? amnig alairja az apple? errol az itunes shift-frissitesrol van valami tutorial?
el lehet vele cseszni a telefont?

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#16332) sacaboy válasza gyiku (#16331) üzenetére


sacaboy
tag

Net kapcsolattol függ az image file 1.8gb.
Hát hogy az apple meddig írja alá azt nem tudni. De most elég sokáig nyitva hagyták még ezt a lehetőséget...

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#16333) Dovloran válasza gyiku (#16331) üzenetére


Dovloran
senior tag

iOS-t futtató telefont Jailbreak nélkül nem lehet szoftveresen elrontani szóval nyugodtan frissíthetsz "lefelé" csak figyelj oda, hogy készíts mindenről mentést vagy biztonsági mentést akár iCloud-ba akár a gépre, mert downgrade-nél törlődik minden adat is.

A tutorial csak annyi, hogy az iTunes miután felismerte a telefont és megjelenik a telefon ablaka akkor rányomsz a frissítésre közben pedig a SHIFT billentyűt lenyomva tartod. Megjelenik egy tallózó ablak. Betallózod a 9.3.5 ipsw fájl-ját és utána már mehet is a frissítés. Illetve arra figyelj még oda, hogy eltérőek a modell számok (pl.: A1457, A1453 stb...) és az sem mindegy milyen .ipsw-t töltesz le. Egyszerű, ha ezt az oldalt használod: [link] itt meg van adva, hogy melyik modellszámhoz melyik firmware-t kell letölteni és fel is ajánlja neked. Ezt az A-val kezdőd számot a telefon hátuljáról vagy a Beállítások--->Általános-->Szabályozó-ról is le tudod olvasni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#16334) gyiku


gyiku
nagyúr

koszi sracok, este megprobalom.

hüllő

(#16335) lacy86 válasza gyiku (#16329) üzenetére


lacy86
addikt

En most raktam ujra asszony telojat.
Eddig semmi baj nincs vele.
( Mondjuk lehet azert mert friss a rendszer .. )

(#16336) bundis271


bundis271
csendes tag

Mi lehet a baja a telefonomnak?

Használtam és egyszer előjött egy kék-fekete háttér majd kikapcsolt. Próbáltam újra indítani de nem sikerült, így hát feldugtam gépre, és iTunesról megpróbáltam resetelni. A telefonon be is jött az Apple logo és a fekete csík is elment kb. a 2/3-ig aztán semmi, megint jött a kék/fekete háttér.

Szerintetek mi a baja? Én alaplapra gyanakszom.

Sony Xperia Z1 - Nokia Lumia 635 - iPhone 5S 32GB

(#16337) Kbali válasza gyiku (#16334) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha tizes rendszeren csinálsz mentést, azt viszont nem fogod tudni visszarakni kilences telefonra.

(#16338) half333


half333
őstag

Üdv! Fagyott már le valakinél az uj messenger?

(#16339) Diokhan válasza half333 (#16338) üzenetére


Diokhan
addikt

Sajnos nem :DD

(#16336) bundis271: Próbáld újra. Ha nem sikerül, akkor sajnos van alapja a gyanakvásnak. Szerintem.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16340) gyiku


gyiku
nagyúr

Koszi sracok, sikerult.
A routeren tiltottam az apple.comot, igy frissiteni sem akar majd ;]

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#16341) Eliot Anders válasza bundis271 (#16336) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Szerintem nálam is ez volt de iTunes helyrehozta.
itt írtam
meg itt

[ Szerkesztve ]

(#16342) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

A telefonom folyamatosan erőlteti, hogy frissítsem iOS10-re, de nem szeretném. Ki lehet valahol kapcsolni, hogy egyáltalán ne zakkasson ezzel? Egy három éves konstrukciójú telefonnak nem biztos, hogy jót fog tenni. Én újonnan 9.3.3-mal vettem át a Telenornál, azzal tökéletesen működik. (Igaz 2 hónapos még)

Köszi előre is!

(#16343) Scholes9 válasza .Szaki. (#16342) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Semmi gond vele pedig. De persze nem kötelező frissíteni. Nem tudom, hogy ki lehet e a "zaklatást" kapcsolni :B

Kb ez lehet az első készülék a piacon, bármilyen platformot nézve is, ami most már több, mint 3 évesen is tökéletes a legújabb oprendszerrel és nem lassul be, sőt :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16344) Essien


Essien
aktív tag

Sziasztok. Biztos sokszor volt már róla szó csak nincs idom nagyon visszakeresgélni . Kezd nekem is mozogni a kijelző , ha vodás a készülék akkor csak hozzájuk vihetem vissza? Kb mennyi ideig tart és hogy javítják vagy cserélik a készüléket? Köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#16345) Tibee86 válasza Essien (#16344) üzenetére


Tibee86
veterán

Viheted közvetlenül apr-be is, sőt inkább az a javasolt.

[ Szerkesztve ]

(#16346) Essien


Essien
aktív tag

Itt vettem az aprón , csak garanciapapírt kaptam hozzá viszont most beszéltem az Apple ügyfélszolgálatával és azt mondták számlát is fognak kérni. Ez igaz?

(#16347) .Szaki. válasza Scholes9 (#16343) üzenetére


.Szaki.
addikt

Olvastam olyat, hogy 10 mellett nem tudtak felvenni hívást, volt akinek meg nem kapcsolt be utána. Nem tudom ezek mekkora bullshitek, ez az első almám, előtte WP-m és Androidom volt, mindkét platformon jelentősen romlott a telefon frissítés után, ezt a mobilt meg borzasztóan megkedveltem és féltem. Szóval bocsi a hülye kérdésért. :)

(#16348) Tibee86 válasza Essien (#16346) üzenetére


Tibee86
veterán

A számla csak akkor kell ha nem kapcsol be a telefon és nem tudják belőle kiolvasni a serial számot.

.Szaki.: "Olvastam olyat, hogy 10 mellett nem tudtak felvenni hívást"
Ez már ios6-nál is előfordult, de lehet már korábban is. Az elmúlt évek alatt talán 2-3x fordult elő velem ilyen pedig elég sokat telefonálok, szóval nem olyan vészes. IOS-ről nem tudok nyilatkozni, én maradtam a 8-nál.

[ Szerkesztve ]

(#16349) Essien válasza Tibee86 (#16348) üzenetére


Essien
aktív tag

Köszönöm!

(#16350) Noxy válasza gyiku (#16340) üzenetére


Noxy
veterán

Nem tudom hogy mit írtál tiltáshoz, de nehogy az legyen, hogy nem fog menni az AppStore, iCloud meg egyéb Apple-hez köthető net elérés.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.