Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17101) bepe79


bepe79
addikt

Kérdés: honnan tudok biztosan eredeti spigen tokot rendelni az i5S-emhez (most is van egy spigen rajta, de szerintem nem eredeti, másrészt két helyen már picit elpattant (némító gomb és lightning csati) pedig egyszer sem esett le, harmadrészt pedig néha picit lecsúszik a zsebemben a készülékről. 2 helyet néztem:
1., http://stylebolt.hu/sgp-slim-armor-s-iphone-se-5s-5-tok.html
Itt 8980 Ft ( ! ), amit kicsit soknak tűnik, viszont lehet, hogy eredeti (még itt sem biztos)
és a
2., https://www.spigen.com/collections/iphone-5s-5/products/iphone-5s-5-case-slim-armor-s?variant=1162051877
ez biztos, hogy eredeti, 25 dollár, amire esetleg még rájön szállítási költség, meg 2-3-4 hét, mire ideér (gondolom én)
Vagy van olcsóbban valahol? Mit ajánlotok?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#17102) zola96 válasza bepe79 (#17101) üzenetére


zola96
senior tag

Nagyobb viszontelaóknál is: mediamarkt, edigital, istlye, icentre is biztos eredetiek árulnak. Mobilszolgáltatóknál is ha van az is eredeti. Speedshop is elvileg eredeti.

(#17103) BDave


BDave
őstag

Szerintetek miert nem jelenik meg hivaskor az Uzenetek es az Emlekeztetok gomb a kepernyon? Csak a csuszka van amivel felvenni tudom a hivast, mas nem. Valakinek van otlete? iOS 10.2 van fent.

[ Szerkesztve ]

(#17104) VoidXs válasza BDave (#17103) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha nincs feloldva, ez van.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#17105) BDave válasza VoidXs (#17104) üzenetére


BDave
őstag

Ooo, hat ez eleg gaz. Koszi!

(#17106) #40359168


#40359168
törölt tag

Dupla, bocs.

[ Szerkesztve ]

(#17107) #40359168


#40359168
törölt tag

Sziasztok, fura tüneteket produkál az 5s-em: egyrészt eldobálja a wifit (iPad Mini és laptop nem), másrészt a home gomb gyakran nem reagál nyomásra, ez kizárólag feloldáskor jelentkezik. Utóbbi jó eséllyel nem hardveres gond, mert tényleg csak lezárt képernyőnél tapasztalom, emellett ha megunom az eredménytelen nyomkodást, a hard reset mindig működik. Ötletek? :)

(#17108) Diokhan válasza #40359168 (#17107) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia!

Feloldáskor már én is tapasztaltam, de általában második nekifutásra mindig működik. De ez is csak az iOS 10 óta van így.

A wifi gondnak sok oka lehet, pl router távolsága. ha biztonságos közelben van a router és még úgy is eldobálja, akkor valószínüleg a telefonban kell keresni a hibát. Ilyenkor általános tanács, hogy el kell felejtetni a wifi hálózatot a telefonnal, csinálni egy hálózati visszaállítást majd újra csatlakozni a wifi-re a jelszó beírásával. Ha ez sem segít, akkor valószínüleg hardveres a gond.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17109) bepe79 válasza zola96 (#17102) üzenetére


bepe79
addikt

Tegnap teljesen széttört a kínai f.s utánzat (hamisítvány) spigen tokom (a spigen hivatalos web-lapján nincs is ilyen formájú / színű), úgy, hogy egyetlen egyszer sem esett le még az i5S-em, és soha még csak oda sem koccant semmihez, szimplán a le-fölrakástól repedt meg a töltőcsatinál és még felül is valahol. De lent olyannyira, hogy a műanyag része teljesen szétvált, és elkezdett szétnyílni az egész tok. Úgyhogy hosszas vacilálás után tegnap este rászántam a pénzt, és megrendeltem a gyorsboltból ezt:
119817 Spigen SGP Slim Armor Apple iPhone SE/5s/5 Gunmetal hátlap tok
Úgy tűnik szerencsém volt, mert tegnap még azt írta, hogy raktáron, és jött az e-mail, hogy köszönik a megrendelést, meg 1-3 munkanapon belül kiszállítják, ma meg már azt írja erre a termékre a web-lapjuk, hogy kifutott. Remélem az enyémet azért még kiszállítják, máshol elég nehezen beszerezhető már az 5S-hez ez a spigen.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#17110) Noxy válasza bepe79 (#17109) üzenetére


Noxy
veterán

Nekem is uan ilyen eredeti Spigen van az 5S-n.
Minden OK, de a hátlapja nagyon hamar karcolódik.
Fél év után már ocsmányul néz ki.
Régebben mintha lehetett volna külön rendelni hozzá hátlapot, de most nem találom.
Most ezt használom a SE-n meg az 5S-n.
Kicsit kezd kopni az éleken, de még midig szebben néz ki mintha a hátulja lenne össze karcolódva.
Ja és 1 eredeti árán, itt kapsz 4 db-t + ingyen elküldik.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17111) bepe79 válasza Noxy (#17110) üzenetére


bepe79
addikt

Az origi spigen tokban miért / hogy karcolódik a telefon hátulja? Ha nem rakom sokszor le/fel, akkor ez elkerülhető? Vagy ezek inkább ilyen mikrokarcok, amik csak lámpa fényénél láthatóak inkább?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#17112) zola96 válasza bepe79 (#17111) üzenetére


zola96
senior tag

Mert bejut alá a kis porszem bárhonnan. Nekem a 300ftos szilikontok alatt egy deka karc se keletkezett. PEdig annyira nem óvtam.
(az aláírásodban: az Apple Space Gray-nak hívja :) )

[ Szerkesztve ]

(#17113) bepe79 válasza zola96 (#17112) üzenetére


bepe79
addikt

Nade ez a legtöbb toknál így van, hogyha fél évig vagy 1 évig nem szeded le áttörölni szemüvegtörlővel vagy akármivel a telefont. Ugyanúgy előfordulhat a 300 Ft-os szilikonnál ha úgy adódik, mint a 6000 Ft-os spigen esetében.

P.S.: aláírást javítom, thx! ;) Márcsak azért is, mert már 10.2 van rajta.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#17114) zola96 válasza bepe79 (#17113) üzenetére


zola96
senior tag

így van:) Csak arra próbáltam célozni, hogy tökmindegy mennyibe kerül a tok ez sajnos elkerülhetetlen. Max ha nagyon szűk a tok és nagyon illeszkedik és nem hajlamos leválni. Nekem olyan volt. Bár a sima 5-nél sokkal jobban érezhetőbb volt a karcolódás.

(#17115) Noxy válasza bepe79 (#17111) üzenetére


Noxy
veterán

Régebben mintha lehetett volna külön rendelni hozzá hátlapot, de most nem találom.

Nem a telefon karcolódik, hanem ez: [kép]
Erre írtam, hogy régebben lehetett hátlapot is külön rendelni.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17116) zola96 válasza Noxy (#17115) üzenetére


zola96
senior tag

De ha a hátlap alá kerül be valami az ellen nem véd. De a mindennapi behatásoktól valóban az fogja elnyelni a behatásokat.

(#17117) bepe79 válasza Noxy (#17115) üzenetére


bepe79
addikt

Ohh, köszi, akkor minden rendben, megnyugodtam! :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#17118) Noxy válasza zola96 (#17116) üzenetére


Noxy
veterán

Basszus, dob rá egy fóliát. :K
Ezután meg a sarkai fognak kifényesedni. :DDD

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17119) zola96 válasza Noxy (#17118) üzenetére


zola96
senior tag

Mondjuk igen, el is felejtettem nekem is az volt rajta kezdetektől fogva. ÚGy hiányzik.. :O Olyan jó lenne néha csak bekapcsolni.. De balga voltam és eladtam..

(#17120) t_a_m_a_s válasza Noxy (#17118) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

De végülis ez egy telefon nem? Pedig mondjuk azt lehetne vele még csinálni, hogy kiveszed a SIM-et, bezacskózod, bedobozolod, majd a dobozt beteszed a fiókba, és akkor nem karcolódik a hátlapja. Ja, akkor meg az akksija szarik be az állásban... ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#17121) #40359168 válasza #40359168 (#17107) üzenetére


#40359168
törölt tag

Csináltam egy komplett törlést, beállítás újként, biztonsági mentés vissza, a home gomb most már jó, a wifi még mindig hektikus. Beállításokba belépve néha az fogad, hogy a wifi ki van kapcsolva (persze nincs), de ezt rögtön át is írja a router nevére és kapcsolódik, anélkül, hogy egyáltalán rákattintanék bármire. Máskor az fogad, hogy nem kapcsolódik, ha rátapizok, megfagy az egész 15-20 másodpercre: nem gördül a képernyő és nem működik az alkalmazásváltó sem. Egy idő után megmozdul, akkor belépek, látja is a routert és csetlakozik.

(#17122) half333


half333
őstag

Valaki használja az ingyenes adblock-ot?

(#17124) VoidXs válasza half333 (#17122) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Igen, működik, csak sajnos egyedi listákat nem támogat.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#17125) half333 válasza VoidXs (#17124) üzenetére


half333
őstag

Ezt h érted? Egy fizetős jobb lenne? Amugy miota van JB nélküli reklámblokkolás?

(#17126) VoidXs válasza half333 (#17125) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Elég régóta van, de nem lehet egyedileg blokkolni, csak ami a gyári listákon van. Oda meg nem akarom beküldeni a sajátjaim, mert akkor néhány oldal, ami blokkolhatatlannak hiszi magát, pl. ez, tanulnak, és tényleg blokkolhatatlanok lesznek.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#17127) Noxy válasza half333 (#17125) üzenetére


Noxy
veterán

Jobb. [link]
Ehhez adhatsz listát is, a másik meg az, hogy nem csak a Safariban blokkol.

Eltávolítja bannerek, popup és videohirdetések 99% az iOS alkalmazásokban is.

Pár napig ingyenes volt akkor sikerült leszednem, de a 1.99 $ is bőven megéri.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17128) Bob18


Bob18
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne...
Adott egy Iphone 5S illetve egy Iphone 6.

Az 5S egy éve van nálam, a 6-ot egy családtag használta 2 évig. Érdemes-e az 5S lecserélnem a 6-ra?
Ha lecserélném a 6-ra, kibírna még egy évet legalább vagy többet?

Iphone 5S

(#17129) zola96 válasza Bob18 (#17128) üzenetére


zola96
senior tag

Egy évet tuti. Ha meg ingyen hozzájutsz akkor jobban is jársz, mert legalább nagyobb lesz a kijelző. :D Már ha ez számít valakinek.

(#17130) Bob18 válasza zola96 (#17129) üzenetére


Bob18
csendes tag

Egy kicsit szamit, de inkabb amiatt hogy talan kicsit gyorsabb. :)

Meg az a kerdesem lenne hogy a home+bekapcs gomb pontosan mire szolgal?

Iphone 5S

(#17131) half333 válasza Noxy (#17127) üzenetére


half333
őstag

Köszi szépen!

(#17132) zola96 válasza Bob18 (#17130) üzenetére


zola96
senior tag

"hard reset": mintha megnyomnád gépen a reset gombot. Kikapcsolja bármilyen állapotban is van a telefon és újraindul.

(#17133) l.sebestyen


l.sebestyen
senior tag

Az mitől lehet, hogy random oda teszi a piros pöttyöt a hangpostamhoz? Hangposta üzenetem nincs, ha bezárom újra megnyitom a tárcsázot, akkor nem, de teljesen random, újra megjelenik

(#17134) -secret- válasza l.sebestyen (#17133) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bug csak, semmi jelentősége. Nekem deaktiválva van a hangposta mégis szokott pötty lenni.

(#17135) half333


half333
őstag

Üdv! Ma találtam a beállitások menüben egy vpn menüt. Tudja valaki h most ez mi,és miért nem lehet bekapcsolni? Vpn kapcsolat-váratlan hiba lépett fel.

(#17136) Noxy válasza half333 (#17135) üzenetére


Noxy
veterán

Nálam működik. [kép]
Hogy mi ez? Ehhez javaslom a Google-t VPN hálózat kulcsszavakkal.
Én meg azért hasznalom, mert elég sokszor csatlakozok nyilvános Wi-fi hálózatra
Pld Külföldön autópálya pihenőkbe, vagy olyan helyen ahol nyilvános wi-fi van.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17137) half333 válasza Noxy (#17136) üzenetére


half333
őstag

Köszi! És állandóan be van kapcsolva?

(#17138) Noxy válasza half333 (#17137) üzenetére


Noxy
veterán

Nincs. Feleselges.
Csak akkor ha nyílt wi-fi hálózatot használok. De ha olvasol róla, úgy is rájössz a lényegére.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17139) half333 válasza Noxy (#17138) üzenetére


half333
őstag

Értem,köszi! Nem tudod mi lehet az oka h nem tudom bekapcsolni? Googlen nem találok semmit.

(#17140) Noxy válasza half333 (#17139) üzenetére


Noxy
veterán

Mit? Az Avast SL VPN-t?
Ahhoz hogy működjön meg kell venni a licenszet.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17141) Constantin


Constantin
tag

Hali! Mostanában kezd kattogni a kijelzőm a felső szegmensben, a beszédhangszóróm mellett a jobb oldalt. A kijelző szerencsére még nem kezdett elválni. Érdemes ezt gariztatni vagy várjam meg, amíg komolyabbra fordul a helyzet?

(#17142) Noxy válasza Constantin (#17141) üzenetére


Noxy
veterán

Várd meg, de a gari lejárat előtt ad be szervízbe.
(Ha addig nem fordul rosszabbra)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17143) Constantin válasza Noxy (#17142) üzenetére


Constantin
tag

Rendben, ezt fogom tenni. Köszi szépen!

(#17144) BDave válasza VoidXs (#17104) üzenetére


BDave
őstag

Lezart kijelzonel is be lehet allitani, ma jottem ra: Beallitasok, TouchID es alul Valasz Uzenettel

(#17145) #40359168 válasza Diokhan (#17108) üzenetére


#40359168
törölt tag

Még régebb 4S-en jártam úgy, hogy elkezdett akadozni, végül egy elvileg hasznos alkalmazás törlése megoldott mindent. Most ugyanígy jártam, legyalultam a román pályamatricás appot és problem solved, se wifis, se feloldásos gond nincs. :)

(#17146) Diokhan válasza #40359168 (#17145) üzenetére


Diokhan
addikt

Ezzel csak az a baj, ha sok app van a telefonon és nem tudod, hogy melyik okozta a gondot, és elkezded egyesével törölgetni, tesztelgetni stb... Nekem nem lenne hozzá türelmem.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17147) R19


R19
senior tag

Aki már cserélt, cseréltetett akksit néhány hónap után kapacítás terén mi a tapasztalat. Több helyen olvastam olyan problámáról, hogy már a 2-3 hónapos akksi is meglepően sokat veszített ebből.

(#17148) #40359168 válasza Diokhan (#17146) üzenetére


#40359168
törölt tag

A korábbi alkalmazásaimat már az elején rápakoltam, szerencsére emlékeztem, hogy kb. egybeesett ennek a telepítése az anomáliák kezdetével, úgyhogy nem volt annyira türelemjáték.

(#17149) Diokhan válasza #40359168 (#17148) üzenetére


Diokhan
addikt

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17150) #40359168 válasza Diokhan (#17149) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ájnó. 8-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.