Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16501) lazatibor10


lazatibor10
csendes tag

Sziasztok!
Használtan vettem egy iphone 5s-t és még nem igazán vagyok otthon semennyire az ios-ben.
Olvastam már hard reset-ről, restorerol, de minden csak összekavar.
Jelenleg a 9.3.4 fut, és 4,3 gb szabad hely van.
Érdemes felrakni a 10.2-t? gyorsabb lesz? Mennyivel romlik az üzemidő?Mit ajánlotok?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Tibi

(#16502) t_a_m_a_s válasza szezso15 (#16499) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Szvsz indítsd újra, aztán ha ettől megjavul akkor problem solved. Nem hinném hogy egy 83%-os akksi szar lenne....

Én úgy vagyok vele, hogy egy napot bőven elmegy, kettőt meg úgysem bír ki, innentől mindegy, esténként töltő :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#16503) half333 válasza lazatibor10 (#16501) üzenetére


half333
őstag

Én 10-est használok,jobban tetszik mint a 9. Az üzemidő meg relativ. Elég ha visszaállitod gyári beállitásokra. Valamivel gyorsabb lett nálam.

(#16504) VoidXs válasza szezso15 (#16499) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A Messenger annyira profi mérnöki munka eredménye, hogy futás közben maxon jár a proci.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#16505) danilla válasza VoidXs (#16504) üzenetére


danilla
őstag

Hát akkor ne fuss ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#16506) nkmedve válasza szezso15 (#16499) üzenetére


nkmedve
őstag

Ez a 83% valami standard érték vagy micsoda? :) Nekem is ennyit ir két app is (tegnap az egyik 70-et irt, akkor kicsit kezdtem aggódni). Amúgy 3 éves a telefon.

(#16507) VoidXs válasza danilla (#16505) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ezt betrollkodod mind az 1500 helyre, ahol ez a szó egy nap alatt elhangzik a fórumon? ;]

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#16508) Ferko65


Ferko65
csendes tag

Sziasztok! Nálam az ios 10.02 óta, nem működik bejövő hívásnál a teljes képernyős hívókép. Most 10.1.1 van fent, de a helyzet nem változott. Az ios 10-el még működött. Csak iCloud fiók van beállítva. A telefonomon is próbáltam már beállítani a képeket és a webes iCloud felületen is próbálkoztam már, de csak az a kis karika jelenik meg a jobb felső sarokban. Nálatok működik a dolog? Persze azoktól kérdezem, akiknél ios 10-nél újabb verzió van fent a telefonján. Előre is köszi a válaszokat!

(#16509) mr.tamasbiro válasza nkmedve (#16506) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Nekem is 83--at ír.

(#16510) danilla válasza VoidXs (#16507) üzenetére


danilla
őstag

Nem szoktam trollkodni, de úgy éreztem ezt nem hagyhatom ki :U sry :R

https://twitch.tv/ddplayzone

(#16511) szezso15


szezso15
addikt

Köszönöm mindenkinek a választ! :R Tuti, hogy akksicserés a telefonom. Produkált ma egy ilyen üzemidőt: [kép]

3 óra körül húztam le töltőről, volt benne 2 óra Messenger, ugyanennyi Spotify, mindez 97%-ba került. VOlt egy 1,5-2 óra, mialatt repülőmódban volt. 39%-on raktam le, nem nyúltam hozzá, majd miután végeztem, még mindig ugyanennyin volt, de 1-2 perc elteltével, ahogy elkezdtem használni, hirtelen 27%-ra esett... :(((

Tudtok esetleg olyan helyet, ahol nem egy vagyon a csere? :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#16512) Vgabor92 válasza szezso15 (#16511) üzenetére


Vgabor92
tag

fagyalllo-t keresd harveraprón

(#16513) zola96 válasza szezso15 (#16511) üzenetére


zola96
senior tag

Nekem is ilyen volt az 5s-em. Rá is ráfért volna. Egyébként ha netről rendelsz alkatrészt 10k megvagy. Kis kézügyesség meg YT videó. Nem lehet elcseszni.

(#16514) szezso15 válasza Vgabor92 (#16512) üzenetére


szezso15
addikt

Köszi, őt már úgyis ismerem! :R

(#16513) zola96: Úgy látom, hogy fagyallo 4500-ért cserélne, annyit megér, hogy megússzam a mókolást. :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#16515) zola96 válasza szezso15 (#16514) üzenetére


zola96
senior tag

Annyit megér, reméljük az akksi se a nagyon kókány fajta.

(#16516) AHA181


AHA181
tag

Ma megszabadultam az 5s-emtől. Szép volt, jó volt, de nekem ez a kijelzőleválás egy vicc(rossz) :((( . Köszönöm az eddigi segítségeteket, mindenkinek további jó fórumozást kívánok.
Sziasztok ! :R

HUAWEI P30 pro & TGX 18.440 :)

(#16517) half333 válasza AHA181 (#16516) üzenetére


half333
őstag

Engem is felb@sz! Kérdeztem 2 helyen is,erre azt mondják h nem ragasztják,mert nem lesz tartós,csak kijelző csere lehetséges! Azt is ragasszák!

(#16518) Noxy válasza half333 (#16517) üzenetére


Noxy
veterán

Pontosan. Nem lessz tartós mert nekem is ragasztottak egy 5S-t és egy 30 cm-s szőnyegre eséstől uan úgy elvált újra.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16519) t_a_m_a_s válasza Noxy (#16518) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az enyém még garis volt, most cserélték egy hete a telefont. Ha tényleg az van amit itt tárgyaltatok már régebben, hogy ilyenkor újra indul az egy év gari, akkor egyik oldalról annyira nem fáj, legfeljebb majd cserélik megint. Másik oldalról meg szarul esik, hogy egy prémium készülékkel ez van, mert azért ez a cseréltetés is macera, és idő. Kicsit elszomorít, hogy kurva sok 4-4S szaladgál még, és elnyűhetetlen jószágok, az 5S meg ilyen fos típushibás.

Holnap majd jól beletépünk...

(#16520) Tibee86 válasza t_a_m_a_s (#16519) üzenetére


Tibee86
veterán

A 4-4S párosnak bőven több típushibája van mint az 5S-nek, ráadásul azok nagy része erősen befolyásolja a használatot, míg az 5S-nél ez a probléma egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

(#16521) half333 válasza Noxy (#16518) üzenetére


half333
őstag

Értem,de ha nem esett volna le..? Meddig
tartott volna? Amugy mennyiért ragasztották?

(#16522) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Használ esetleg valaki 2680mah akkut a telefonjához? 80% koruli az akkum es gondolkodom hogy beprobalok egyet. persze nem barmi aron.

(#16523) Noxy válasza t_a_m_a_s (#16519) üzenetére


Noxy
veterán

Én használtan vettem. Akkor meg jó volt. Egyszer kiesett a kezemből, alá akartam rakni a lábam de rúgás lett belőle, a telo meg a 2m arréb landolt. (Spigen Slim Armor tok + 0.2 üveg fólia) Innentől kezdődtek a problémák. A szervízes barátom ingyen megcsinálta, de ő is uezt mondta.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16524) t_a_m_a_s válasza Tibee86 (#16520) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ezt nem tudom. Nekem van olyan ismerősöm, aki vagy 3-4 évig nyúzta a 4S-t, most a fia használja, kapott rendesen de bírta. Ehhez képest az én 5S-em kijelzője 10 hónap után kezdett elválni úgy, hogy egész nap irodában ülök, a teló megy egy régi egérpadon pihen mellettem :) Az pozitív, hogy szó nélkül cserélték, remélem az új tovább bírja, mert amúgy jó kis telefon, nagyon szeretem.

Holnap majd jól beletépünk...

(#16525) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Ez a kijelzőleválás vagy kijelzőelválás típushiba? Tesóm előfizuja is az én nevemen van és lejárt a hűség róla, átmegyünk Next S-re és 42-ért elhozható lenne egy 16 gigás iPhone 5S, ami elég baráti (bár a Galaxy A3 (2016) 34 ezres ára se piskóta és az bővíthető meg 4,7"), de ez azért az 1 év garancia tudatában elég ijesztő :(

(#16526) zola96 válasza Alvin_ti4200 (#16525) üzenetére


zola96
senior tag

Szerintem inkább hozzatok ki egy újabb iPhonet, mondjuk SE-t az még pénztárca barát is.

(#16527) Alvin_ti4200 válasza zola96 (#16526) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

az már 100, nem 40 :( Igazából ugyanezért a dizájnért én nem adnék már ki ennyi pénzt, hiába tud többet a hardver..

(#16528) zola96 válasza Alvin_ti4200 (#16527) üzenetére


zola96
senior tag

Hát ha dizájnra vesszük a telefonokat akkor el is engedtem :Y

(#16529) Alvin_ti4200 válasza zola96 (#16528) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Értsd jól ;)

(#16530) PartyNewl


PartyNewl
tag

Mik a tapasztalatok az Alis akkumlátorokkal? Esetleg a nagyobb kapacitású megérne egy próbát? Mik a tapasztalatok?

(#16531) zola96 válasza PartyNewl (#16530) üzenetére


zola96
senior tag

A nagyobb mAh-esek rendszerint kamuk.

(#16532) VMatteo


VMatteo
őstag

5s-t készülünk venni, Icloudból a kijelentkezéssel kell kilépni és kész? A sárgás foltokra és a felvált kijelzőre figyelünk, külső akksiról nézzük tölt-e, telefonálunk is vele, mást mit kell még ellenőriznünk? Wifi hotspotot lát-e. MM-ból lett vásárolva, egy összegben kifizetve, írunk adásvételit, mit kellene még tennünk, hogy jövőhéten ne a rendőrség kopogtasson érte?

Tisztelet a Gépésznek!

(#16533) Diokhan válasza VMatteo (#16532) üzenetére


Diokhan
addikt

Kamera, Bluetooth, wi-fi, gombok, hangszóró, szenzorok,mikrofon, vaku. Diagnosztikai bejegyzések között ne legyen panic bejegyzés. Nagyjából ennyi.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16534) nkmedve válasza t_a_m_a_s (#16524) üzenetére


nkmedve
őstag

Nálam is jelentkezik ez a probléma nagyjából azóta hogy megvettem a telefont. Az elején nem tűnt fel, aztán olvastam a gondról, megnyomogattam és az enyémnél is tapasztalható volt az elválás. 3 éve igy teszi a dolgát a telefon, szerintem kicsit el van túlozva ez a probléma, normál használat mellett egyáltalán nem zavar és nem is észrevehető. Az idők folyamán sem romlott a telefon állapota, most is kb. annyi a képernyő elmozdulása mint a mikor észrevettem (nem is volt különösebben kimélve, néhány zuhanást, napon felejtést, -20 fokos hideget túlélt már).

(#16535) t_a_m_a_s válasza nkmedve (#16534) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Köszi! Számomra az biztató volt, hogy porosodást nem láttam, tehát por nem ment be a kijelző alá. Ha nem lett volna garis, valszeg én sem foglalkoztam volna vele...

Holnap majd jól beletépünk...

(#16536) nkmedve válasza t_a_m_a_s (#16535) üzenetére


nkmedve
őstag

Nem hiszem, hogy por be tudna menni olyan módon hogy zavarja a kijelző használatát, elég keményen össze van ragasztva az LCD és az első üveg. Az elválás ami az 5S-nél tapasztalható nem az LCD-frontüveg réteget érinti, hanem azt amivel az egész előlap van beragasztva a házba. Ha az LCD kezdene az üvegtől elválni az nagyon csúnya lenne :)

(#16537) fornettisuti válasza nkmedve (#16536) üzenetére


fornettisuti
veterán

Lehet mar osszeszerelesnel belekerult, lasd. az enyemben a kamera lencse alatt es magan a lencsen is porszemek voltak, folias nulla perces koratol.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16538) bepe79


bepe79
addikt

Ma én is beálltam a tulajok sorába. :) Az MM-ben vettem meg a 15 hónapos 0-ás thm-re a kis 5s-t, eleje fekete, hátulja szürke. :B A gyári fólia még rajta van, a dobozból elő sem vettem. Ma akartam egyből lefóliáztatni, de miután kb. 1 egész órát bolyongtam az Andrássy út környékén (az Opera meg Arany János utca felé a kis utcákat bejárva) parkolóhelyet keresvén, ezután az Andrássyn az iStyle-ban közölték, hogy hát nincs fólia, sem erre, sem másra, elfogyott, és azóta sem kaptak. :W A fővárosban, az egyik legnívósabb és legnagyobb i-eszköz üzletben... Úgyhogy holnap megpróbálom a soroksári Auchan gizmoshopjában lefóliáztatni, ha nekik lesz, ha nem, akkor megunom, és bemegyek az első útszéli gsm boltba, és felrakatom ott, csak próbáltam hozzáértőbbekre bízni. Meg megrendeltem ma este az eMagtól a Griffin Survivor tokot (elpusztíthatatlan), úgyhogy a védelem megszerzése után kezdődhet majd a használat. :K Mondjuk elég nehéz megállni..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#16539) t_a_m_a_s válasza bepe79 (#16538) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Atyaég... Mire akarod használni telefont, beton simításra? Meg ne haragudj, de nem értem... Adott egy szép, kecses telefon, eleve valami gorillaüveggel, amire ráteszel egy kijelzővédőt (ez még ok), meg egy gusztustalanul böszme túlélő tokot... Minek? Mi ellen kell ennyire védeni? Vagy ha olyan körülmények között vagy, akkor minek iPhone, főleg az 5s? Miért nem veszel valami strapatelefont?

Tényleg no offense, csak kíváncsi vagyok.

Holnap majd jól beletépünk...

(#16540) Tubi2 válasza t_a_m_a_s (#16539) üzenetére


Tubi2
senior tag

Most vett egy 100k-s telefont, miért olyan különös, hogy meg akarja védeni?

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#16541) t_a_m_a_s válasza Tubi2 (#16540) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én is megvédem, egy átlagos tokkal (a kijelzőt én eddig egyik telefonomnál sem fóliázgattam, mindegyik bírta), ez eddig nekem átlagfelhasználónak mindig elég volt... Érdekel, hogy mit csinál vele aki olyan tokot tesz rá ami egy atomvillanást is túlél :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#16542) Noxy válasza bepe79 (#16538) üzenetére


Noxy
veterán

Amit elcsesztél időt, meg benzint, azon már tudtál volna kb 10 db venni. :W
https://www.ebay.com/itm/391500360539

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16543) ERipley válasza t_a_m_a_s (#16539) üzenetére


ERipley
tag

+1

Pont a formája és a mérete miatt vettem 5s-t. A legvékonyabb tok sem elég elegáns neki......

megnéztem azt a tokot és...atya-gatya !!! :Y Egy acél pénzes kazetta habszivaccsal is megtenné....

[ Szerkesztve ]

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#16544) Noxy válasza ERipley (#16543) üzenetére


Noxy
veterán

Lehet hogy AirSoft-s kommandós bevetéseken vesz részt. Ott meg kell a védelem. :))

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16545) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Ha van még valaki aki ennyire védeni akarja a telefonját és Pesten lakik annak szívesen oda adom a tokomat. Ebayenrendeltem de nekem élőben nem jön be.Van rajta egy minimális sérülés de abszolút nem zavaró.
Ingyen vihető, több infó privátban.

(#16546) t_a_m_a_s válasza ERipley (#16543) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Akkor te mostmár legalább érted a felvetésemet ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#16547) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Szeretnék kiprobálni egy kölcsön kapott iphone 5 öt de nincs simkártyám és nem enged be. Nem lehet valahogy kikerülni? A youtube on lévő videok egy forintot nem értek.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#16548) Noxy válasza BogyóBP (#16547) üzenetére


Noxy
veterán

Nem.
Ha kölcsön kaptad, akkor miért nem az aktiválta aki oda adta?

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16549) BogyóBP válasza Noxy (#16548) üzenetére


BogyóBP
addikt

Mert használja a sim kártyát és mivel régiófüggő így csak az adott régios simmel működik. Nem?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#16550) zola96 válasza BogyóBP (#16549) üzenetére


zola96
senior tag

régiónak semmi köze nincsen hozzá. sim kártya kell neki mivel egy telefon a beaktiváláshoz. utána már megy anélkül de az aktiváláshoz elkerülhetetlen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.