Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) jozso1989 válasza legiaap (#991) üzenetére


jozso1989
őstag

Ilyen feltételekkel adnak külföldön telefont? Istenem, hol vagyunk mi... Ezek után nem csodálom, hogy odakint mindenki vagy iPhone, vagy Galaxy S4-gyel mászkál... -.-

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#1002) jozso1989 válasza legiaap (#998) üzenetére


jozso1989
őstag

A 64 bites processzor rejtett tudása! :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#1003) joey04 válasza greggggg (#935) üzenetére


joey04
titán

na itt a gate! :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1004) krino


krino
tag

Sziasztok, nagyon agyalok én is, hogy első okostelefon választással belépek az almavilágba.(árban itt a környező szomszédos országokban esetleg olcsóbban hozzá lehet jutni? természetesen függetlenül) Az android vonalon egyedül a nexus jöhet szóba. Emiatt is nézegettem neten különböző dolgokat róluk. egy ilyenre lennék kíváncsi, hogy ezek a videók számítanak bármit is? WIFI Speedtest

[ Szerkesztve ]

(#1006) legiaap


legiaap
nagyúr

Ma lekapcsolta magát a wifiről a telefonom és kb. 10-15 másodpercig semmire sem reagált, majd fogta magát és újraindult. Találkozott már esetleg valaki ilyennel?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1007) irgum válasza legiaap (#1006) üzenetére


irgum
addikt

2-3X volt ilyen. Egyszer a safariban, még kikapcsolni se tudtam. Pedig volt élet a teloban mert a döntögetést lereagálta. Home+powerrel újra kellett indítani.

(#1008) LaptopSystem válasza irgum (#1007) üzenetére

Szia téged kérdezlek mert te használsz is ilyet :)

aksiban mennyivel tud többet?

Kamera tényleg elfogadható lett az elődökhöz képest?(mert ebben az iphone kritikán aluli a többi telefonhoz képest)

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1009) irgum válasza LaptopSystem (#1008) üzenetére


irgum
addikt

Üzemidő nem lett jobb. A kamera a szokásos apple minőség.

(#1010) LaptopSystem válasza irgum (#1009) üzenetére

hát ezaz ahhoz képest,hogy arany áron adják :W

már a többi gyártó rég túl lőtt ezen a szinten :)

lehet váltok I5-ről de az nem alma lesz az biztos

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1011) irgum válasza LaptopSystem (#1010) üzenetére


irgum
addikt

Vegyél Samsungot, sokkal jobb, már bánom, hogy nem azt választottam. :W

(#1012) LaptopSystem válasza irgum (#1011) üzenetére

és nem utolsó sorban sokkal barátibb áron van :K

Persze aki csak azért vesz almát,hogy elmondhassa,hogy neki mije is van annak tökéletes választás (Villogni jó vele)

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1013) irgum válasza LaptopSystem (#1012) üzenetére


irgum
addikt

Én nem villogni vettem. Meg úgy vagyok vele, hogy a jót azt szívesen megfizetem. De ez az egérmozis 4 colos kijelző egy vicc, elhiheted.

(#1014) LaptopSystem válasza irgum (#1013) üzenetére

elhiszem neked :)

mindig kikérem a véleményt telefonvásárlás előtt :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1015) legiaap válasza LaptopSystem (#1008) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én is használok 5S-t, sőt itt van mellettem egy 5-is.
:D

(#1011) irgum: Te milyen Samsungról beszélsz?
És egyáltalán ezt komolyan gondoltad?
:DDD

(#1016) alfa156: Szerintem egy hangyafasznyival jobban bírja az 5S akkuja. Kamerában látványos a javulás. Gyorsaságban hangyafasznyi. Viszont előtte Touch 5-ot hazsnáltam, na ahhoz képest baromi nagy a változás minden téren.
:D

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1016) LaptopSystem válasza legiaap (#1015) üzenetére

és melyiket ítéled meg jobbnak?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1017) legiaap


legiaap
nagyúr

Battery test

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1018) Xero válasza LaptopSystem (#1008) üzenetére


Xero
nagyúr

Kritikán aluli. Hát hogyne. :U

(#1019) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Beszarás ez az Apple, a régi típus ára marad ugyan annyi, az újra meg rátesznek egy lapáttal. Ha ez így megy tovább 1-2 generáció váltás és 500 ezer lesz egy ájfón. Mondjuk Magyarországon extra profittal akarják adni, mint sok egyéb mást. Biztos jó kis teló, meg nem feltétlenül van szükség egy 5-5.5 colos téglára, de egy Apple oprendszerért és az átlagnál kicsit minőségibb külsőért ez a felár brutális.
Mondjuk csúcs Samsungot se vennék 200 ezerért, nekem egy galaxy ace 2-es telóm van. Akciós előfizetéssel 7500-at fizettem érte. :) Jó persze nem ájfón, de ,hogy ez miért nem elég? Nekem ez a teló sem akad, tudok vele netezni elég gyorsan, megbízhatóan működik. Persze mindenki azt vesz amit akar.

Ha mindenáron csúcs mobilt vennék, akkor már előbb adnék egy Lumina 1020-ért 200-at mint ezért az ájfónért 250-300-at. Abban igaza van az Apple-nek, hogy ma már sokkal nehezebb újat alkotni az okostelók piacán, de akkor kérem szépen mérsékeljék is az árukat, ha nem tudnak elegendő újat mutatni és a konkurenciát lehagyni. Amikor még piacvezető újdonságokat mutatott az Apple Iphone akkor az ár is érthető volt, de ma már nevetséges kapálózás az egész, aki meg megveszi ennyiért annak gratulálni tudok.

[ Szerkesztve ]

(#1020) Ck. válasza jozso1989 (#1001) üzenetére


Ck.
addikt

Én i5-öt ingye kaptam korlátlan perccel, sms-sel, 2
Giga nettel, a havidíj pedig a minimálbér 5%-a.
Bármikor függetleníthető a telefon hűség időn belül, ingyen.
Hat ez otthon kb. sose lesz. Sajnos.

(#1021) Runner_fxr válasza Ck. (#1020) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Amíg nem lesz nálunk is euro, addig Magyarországnak mindig más fogja megmondani, hogy mit tehet és mit nem, az emberek mennyit kereshetnek és mennyit nem.

(#1022) jozso1989 válasza Ck. (#1020) üzenetére


jozso1989
őstag

Erre inkább nem írok semmit... Ebben a semmiben viszont benne van minden, amit most érzek. xD

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#1023) Runner_fxr válasza jozso1989 (#1022) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Tudnék én is cifra dolgokat írni. :) Ismerősöm Ausztriában egy raktárban targoncásként közel 2000 eurot keres havonta, ráadásul 14 havi bér van Ausztriába, ami mindenkit megillet aki bejelentve ott dolgozik. Ebből azért el lehet tengődni. Ja a lakás havi 500 euro és a kaja nem drágább mint nálunk, sőt! :)
Ezért mondom én, hogy be kéne vezetni nálunk is az eurot, akkor lehetne béremeléseket csinálni, ha nem is Osztrák színvonalon, de azért jelentősen. Csak ugye próbálná meg a kormány a jelentősebb minimálbér emelést így, hogy ft van, egyből 500 ft lenne egy euro, aztán már csődbe is mentünk.

[ Szerkesztve ]

(#1024) jozso1989 válasza Runner_fxr (#1023) üzenetére


jozso1989
őstag

Itt meg egy targoncás jobb esetben keres minimálbért és 12 órázik... nevetséges. Nem lesz itt soha euro, amíg lopnak-csalnak-hazudnak a "nagyemberek" a parlamentben. :)

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#1025) ilor14


ilor14
tag

Szerintetek megéri venni a telefont 200k-ért? :) Most samsung galaxy w van,de sztetek megeri ez a telefon? Vagy inkább egy lumia 1020 esetleg note3 a jobb? Nagyon tetszik nekem az iOs telom meg nem volt csak probalgattam,a szenzorok hibajara van már megoldás? Hibával is megéri? :) Elore is koszi! :)

(#1026) Runner_fxr válasza ilor14 (#1025) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Azt neked kell tudni, hogy neked megéri e, amúgy nyilván nem ér 200 ezret egy telefon, ami 1 év múlva már elavult lesz.

(#1027) Sn00k válasza ilor14 (#1025) üzenetére


Sn00k
veterán

Én is hezitálok ezzel a telóval, mint következő lehetséges befutóval, bár ezek a problémás szenzorok kissé csalódottá tesznek, de gondolom ezeket majd szoftver frissítéssel orvosolni tudják. :U

3njoy the Lif3

(#1028) jozso1989 válasza Sn00k (#1027) üzenetére


jozso1989
őstag

A Sony sem orvosolta az SP RAM-kezelés bugját, pedig már 2 frissítés is volt, szóval ne vegyél erre mérget. xD

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#1029) legiaap válasza jozso1989 (#1028) üzenetére


legiaap
nagyúr

A Sony-t azért ne hasonlítsuk már az Apple-höz

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1030) jozso1989 válasza legiaap (#1029) üzenetére


jozso1989
őstag

Mert miben más az Apple?

Azon kívül, hogy 3x annyiba kerül.

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#1031) szabogabor10 válasza jozso1989 (#1030) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pl. bugjavításban mindenképpen. Lásd iOS alverziók kiadásának sebessége.
Nekem is tele van a bugyrom az Xperia T (meg az egész Android) ótvar memóriakezelésével.. Nem véletlen raknak lassan 4-5 GB RAM-ot a gyártók az androidos telefonokba...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1032) jozso1989 válasza szabogabor10 (#1031) üzenetére


jozso1989
őstag

Ez nem az android hibája...

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#1033) kchris78 válasza mazsi1911 (#669) üzenetére


kchris78
veterán

en is igy lettem apple haterbol almas, macbook air a fo gepem kulso eszkozokkel ha kell (monitor etc). szeretem nagyon. itunes-ra meg tenyleg at kell allni es utana sokkal kenyelmesebb.

(#1034) knyitogato


knyitogato
őstag

Na az már tuti, hogy a szifon féle infó az október 11-i T-Mobile rajtról nem valós, ma már hirdetve lenne....

(#1035) kchris78 válasza kchris78 (#1033) üzenetére


kchris78
veterán

mégegy dolog: az iPhone-ok nem azért terhelték le az USA hálózatokat mert az nem felelt volna meg a szabványoknak hanem mert annyi új telefon szakadt a hálóra flat-rate adatcsomaggal ami megfektette a hálót.

amúgy az infra port kicsit visszalépés. mostmár egyre több és több TV tud WiFi-t. Sokkal ésszerűbb a Samunak a WiFi tv távirányító appja mint egy IR port a tévére... Bár az IR még életszerűbb az elterjedtség miatt (én is csak nagy TV-t vettem de nem okosat mert fölöslegesnek tartottam azért +50k-t, úgyis notim monitorának használom).

[ Szerkesztve ]

(#1036) knyitogato


knyitogato
őstag

Amúgy vki mondja már meg, h ez a szenzorprobléma ez hol okozhat gondot?

(#1037) szabogabor10 válasza knyitogato (#1036) üzenetére


szabogabor10
veterán

Játékoknál pl. eléggé. Remélem lehet szoftveresen javítani.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1038) jozso1989 válasza szabogabor10 (#1037) üzenetére


jozso1989
őstag

Egy giroszkóp kalibrálással nem lehet megoldani a szervizmenüben?

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#1039) knyitogato válasza szabogabor10 (#1037) üzenetére


knyitogato
őstag

Amikor mozgatással kell pl versenyezni? Jól van, akkor ez engem nem érint. Bár tökmindegy, mert semmi hír a hazai premierről... :)

(#1040) ilor14 válasza jozso1989 (#1038) üzenetére


ilor14
tag

Szerintem azzal meglehetne oldani a giroszkop problemat de az iranytu is problemas :/ Na majd kiderul hogy karacsonyig mi lesz :)

(#1041) legiaap válasza szabogabor10 (#1037) üzenetére


legiaap
nagyúr

Elég sokat játszok telefonon, de én úgy kerülöm meg ezt a problémát, hogy kijelző tapicskolással irányítok a játékon belül. Ettől függetlenül dühít a dolog.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1042) Sn00k válasza knyitogato (#1039) üzenetére


Sn00k
veterán

Azért én nagyon remélem legkésőbb novemberbe, már rendelhető lesz nálunk is a store-ból... :U

3njoy the Lif3

(#1043) #31733248


#31733248
törölt tag

Láttátok már? A phonearena.com vaktesztet végzett a csúcstelefonok fotós képességeit vizsgálva. 5342 ember szavazata alapján kirajzolódott a sorrend:

[ Szerkesztve ]

(#1044) Sn00k válasza #31733248 (#1043) üzenetére


Sn00k
veterán

NA és a tényleges végeredmény az , mi , honnan lehet tudni, melyik kép, melyik telót rejti ?

3njoy the Lif3

(#1045) siofok00


siofok00
tag

Közel egy hete boldog tulajdonosa vagyok egy Space Grey 64-es 5S-nek. Eddig semmi gondom nem volt vele. Tele van rakva alkalmazásokkal, sokat használom netre és simán elmegy egy napot is. Galaxy S4-ről váltottam és nagyon nem bántam meg. A kamera nagyon jó valóban, nincsen semmi lagolás és a zenelejátszó fényévekkel szebben szól, mint a S4-é. Az S4 is nagyon jó telefon, de mindennapi használatban a mérete időnként kényelmetlen. Mivel azt sem rootoltam, stb, így nem érzem az Apple "zárt" rendszer hiányosságait.
Talán egyetlen furcsaság, hogy a középső home gomb kicsit kattog használat közben, de állítólag ez ilyen a beépített újjlenyomat olvasó miatt.

https://www.flickr.com/photos/130124779@N02/sets/

(#1046) legiaap válasza siofok00 (#1045) üzenetére


legiaap
nagyúr

A középső gomb kattogása nekem is feltűnt, mert a sima 5-ösön nem adott ki ilyen hangot.
:F
Amúgy meg az akkuja elég jól bírja ha nem nyüstöli az ember: [link]

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1047) siofok00


siofok00
tag

Utánaolvastam és mindegyik kattog kicsit. Állítólag használat közben kicsit "bekopik" és halkabb lesz.(az enyém is halkult és tökéletesen működik) Ha nem lett volna előtte 4s-em, fel sem tűnt volna, mert a Samsungon meg időnként ropogott a gomb. Én a leolvasót nem használom, talán ha több programot vagy funkciót támogat, beállítom, illetve Passcode nélkül nem lehet használni.

És mielőtt bárki is kérdezi: Nincs a fekete (Space Grey) kerete megfestve, mint a sima 5-nél, így nem kopik. Nyugodtan lehet a sötétebb a színt is venni. A keret színe megegyezik a szürke hátlapéval.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/130124779@N02/sets/

(#1048) narancsnn


narancsnn
senior tag

Sziasztok!
Amerikai 5S használható itthon?

(#1049) kchris78 válasza narancsnn (#1048) üzenetére


kchris78
veterán

csak akkor ha nem CDMA verzió! (Ha T vagy ATT hálót lát akkor nem az)

[ Szerkesztve ]

(#1050) Sn00k válasza siofok00 (#1045) üzenetére


Sn00k
veterán

Nekem is a space grey tetszik a legjobban :) és sokkal szebb , így , hogy nem festették meg a széleit , mint a sima 5-nél... :K

3njoy the Lif3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.