Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17201) mtomi95 válasza bepe79 (#17193) üzenetére


mtomi95
senior tag

Ha nem holmi fejlesztő lenne, optimalizálna i5s-re és 1GB ram-ra, legalábbis a te gondolat meneted alapján (evidens hogy kell nekik) mivel ez még szinte zsír új telefon... 4 évesen.
Magad írtad androidon van pár másodperced még ki nem lövi a fútó app-ot, lezárt kijelzőnél. Ez is valami?
Remélem havidíjas ez a mobil app is a fejlesztők fejlesztőjétől, hogy ilyen kiakadás van miatta.

Én azért vettem egy hónapja 5s-t mert tetszik a dizájnja. Az ára nem sok érte, sőt inkább vettem most ezt mint az SE-t. Ha kipurcanna az SE lesz utódja és ameddig azt gyártják marad is. Ha nem, nem lesz több iPhone-om mert a többi nem tetszik ez ilyen egyszerű. Ha csak nem lesz nekik még egy ilyen dizájnú telefon 7 vagy akár majd a 8-as hardverével. Én vevő lennék rá!
Na de a lényeg, semmit nem vártam a "4 éves" telefontól mikor megvettem és ehhez képest igen is sokat nyújt. Egy élmény használni, de tisztába vagyok vele hogy nem mai darab ès így állok hozzá.

Viszont emellett a 4 éves szuper flagship hülyeség mellett megint nem tudok elmenni...
Láttál te már konkurens 4 éves prémium telefont mostanában? Nem!? Nem is kell csodálkozni! Ezekhez képest igen is jól áll az Apple a telefonjaihoz. Neked is az a legnagyobb bajod vele, hogy egy Holmi fejlesztő úgy mond fejleszteni is akar és nem feltétlen akarja korlátolni azt az 1GB ram limittel.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#17202) Noxy válasza zola96 (#17200) üzenetére


Noxy
veterán

Értem amit írsz.
De most egy f.s játék miatt prémiumozni egy 5S-t amit használtan már ~40-50e hazád vágnak. Az alap dolgokat meg simán hozza.
Most anyázzam a Blizzárdot mert a 3-4 éve kiadott játékai még full graf.. simán mentek, a mostaniak meg low-n is akadnak.
Nem, mert ki cseréltem a v.kártyát, procit, tápot és a probléma megoldva. Ja és ez €€€ került.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17203) zola96 válasza Noxy (#17202) üzenetére


zola96
senior tag

Igen igen. De tényleg ironiának irtam. :D Tisztában vagyok vele, hogy mi a szitu.. Csak ezt ne nekem mondjátok :) Mert ennyi erővel vehetünk egy 20 éves mercit azzal a szlogennel, hogy régen drága volt miért nem hozza a kényelmi szintet mint amit a mai. :D De nekem nem gond.

(#17204) C.Brigante


C.Brigante
veterán

srácok, valaki nyugtasson meg, h nem erkezett ez a telefon azon szakaszaba, h a frissites belassitja, h vegyen a polgar ujat. Ez igaz vagy urban legend?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#17205) -Ben- válasza C.Brigante (#17204) üzenetére


-Ben-
veterán

Többnyire minden új főverzió után lassabbak lesznek a telefonok. A régebbi telefonokon pedig egyértelműen érezhetőbb a lassulás a gyenge vas miatt. De azért - szerintem - egy 5S még ma is elég jó..

[ Szerkesztve ]

(#17206) jófejsrác válasza C.Brigante (#17204) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Simán használható a legújabb frissítéssel is. :K

(#17207) C.Brigante


C.Brigante
veterán

koszi a valaszokat! meg egyet aruljatok el, 10.2 van most fent, ha telefonon frissitenek 67mb ir, most radugtam itunes-ra igy most 2,1gb-ot tolt frissites gyanant. most mi van, mi a kulonbseg? csinaljam telefonrol vagy geprol a frissitest?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#17208) bepe79 válasza Noxy (#17197) üzenetére


bepe79
addikt

Nekem nem apuci veszi a telefonjaimat. ;) A személyeskedést meg ha jól tudom tiltja a fórum-szabályzat.
Ha fáj, hogy a hőn szeretett ájfonnak is van hibája, és nem csupán ódákat lehet róla zengeni, ne olvasd, vagy próbálj meg személyeskedés nélkül hozzászólni.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#17209) Noxy válasza bepe79 (#17208) üzenetére


Noxy
veterán

Persze hogy tiltja, csak azt meg nem vetted észre, hogy NEM NEKED VÁLASZOLTAM.
Ja vannak már hibái, de egy kisseb cég dolgait még simán lehet vele intézni.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#17210) half333


half333
őstag

Üdv! Hogyan kell 100 százalékban mentést csinálni,hogy mindent át tudjak menteni egy uj telefonra (SE. vagy az itunes mindent elment?)? köszi előre is!

(#17211) -Ben- válasza half333 (#17210) üzenetére


-Ben-
veterán

iTunes biztonsági mentés vagy iCloud. Mindegyik jó.

(#17212) half333 válasza -Ben- (#17211) üzenetére


half333
őstag

Köszi!

(#17213) nokia123


nokia123
aktív tag

Sziasztok! Az 5S belehet álltani és ha igen hol hogy mikor üzenet vagy keres valaki telefonon villog.

(#17214) -Ben- válasza nokia123 (#17213) üzenetére


-Ben-
veterán

Te mádzsár lenni? :F
Mi villogjon? A kijelző vagy a vaku?

[ Szerkesztve ]

(#17215) nokia123 válasza -Ben- (#17214) üzenetére


nokia123
aktív tag

Te nagyon nagy vagy humor herold,de már megvan iPhone LED-je villogjon hívásnál.

(#17216) -Ben- válasza nokia123 (#17215) üzenetére


-Ben-
veterán

beállítások->általános->kisegítő lehetőségek->LED villogása a jelzésekhez-> BE

Rendben, csak nem voltam benne biztos... :D

[ Szerkesztve ]

(#17217) nokia123 válasza -Ben- (#17216) üzenetére


nokia123
aktív tag

Már megtaláltam de azért Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#17218) Diokhan válasza nokia123 (#17215) üzenetére


Diokhan
addikt

Már ne is haragudj, de az általad megfogalmazott kérdést nem nagyon lehetett máshogy megválaszolni....

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17219) danilla válasza Diokhan (#17218) üzenetére


danilla
őstag

Kérdés? Én sehol nem láttam kérdőjelet :D mondjuk mondatkozi irasjeleketse.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#17220) Emunem válasza danilla (#17219) üzenetére


Emunem
aktív tag

Színfolt volt a mondat szerkesztése.

A legutolsó frissítéskor valami biztonsági változások is voltak. Szót érdemelnek, vagy sem?

"... hát persze ..."

(#17221) -Ben- válasza Emunem (#17220) üzenetére


-Ben-
veterán

A legutóbbi frissítés (10.2.1) csak abból áll.

(#17222) nrb263


nrb263
tag

Sziasztok! Olyan tokot keresek ami nem csúnyítja el a telót (space grey), nem leeséstől csak karcoktól kellene hogy védje, minél vékonyabb :) és még valami, fólia vagy üvegfólia ajánlott?

(#17223) -Ben- válasza nrb263 (#17222) üzenetére


-Ben-
veterán

Tokban nemigazán tudok segíteni, de üvegfólia ajánlott, ha nem szeretnéd, hogy karcos legyen és benne van a pakliban, hogy esetleg le is ejted. Szinte az összes telefonnak lesz minimum néhány hajszálkarc a kijelzőjén, ha vigyázol rá, akkor is. Tehát a fólia ajánlott.

(#17224) Tibee86 válasza nrb263 (#17222) üzenetére


Tibee86
veterán

Gyári bőrtok, vagy Spiegen-eket nézegess esetleg.
Egyértelműen üvegfólia, tapintásra is közelebb van a kijelzőhöz és leejtés ellen is jobban véd mint egy mezei fólia.

(#17226) kótyagos42


kótyagos42
csendes tag

Üdv !

Icloudban a kontaktok között,miért csak a töredék látom a telefonon található kontaktokénak? :Y

(#17227) Themes


Themes
aktív tag

Sziasztok. Nekem nincs kint ikonba a game center de viszont a beállításokban ott van. Hogyan tudnám én azt kitenni valahogy?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#17228) -Ben- válasza Themes (#17227) üzenetére


-Ben-
veterán

Ha iOS10-en vagy, akkor sehogy.

(#17229) Themes válasza -Ben- (#17228) üzenetére


Themes
aktív tag

Azon vagyok. Köszi :)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#17230) Themes


Themes
aktív tag

Sziasztok. Mostanában ez jelenik meg :

Mit jelent ez? Amúgy tökéletesen működik minden, csak zavar :((

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#17231) trobi28 válasza Themes (#17230) üzenetére


trobi28
addikt

Rádugtál valamit?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17232) Themes válasza trobi28 (#17231) üzenetére


Themes
aktív tag

Ja persze...de hülye vagyok! :) Nem volt a tesóm kocsijában töltő és bedugtam az ő utángyártottját gondolom akkor az. :D

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#17233) -Ben- válasza Themes (#17232) üzenetére


-Ben-
veterán

:K Utángyártott töltőknél fordulhat elő ilyen...

(#17234) Tibee86


Tibee86
veterán

Mire elég egy iPhone 5s 2017-ben?
Nagyjából hasonló véleményen vagyok. Egyszerűen nem érzem azt, hogy 150-200 ezer forintot megérne nekem az új modell, nem hinném, hogy annyival többet nyújtana. Ami miatt váltani fogok majd egyszer az leginkább az üzemidő és a kamera, ezek felett már nagyon eljárt az idő.

7etape: Nekem a gyári kábellel is eljátszotta már nem egyszer, igaz nagyon ritkán csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#17235) t_a_m_a_s válasza Tibee86 (#17234) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Kicsit olyan nesze semmi írás... a végső konklúziója az, hogy amire neki kell arra jó. Amire meg mondjuk anyámnak kell, arra meg bőven jó. Amire nekem kell, arra meg határeset :)

Az vitathatatlan, hogy pl a 4" az előny ha zsebre kell vágni, hátrány ha böngészni, youtubozni akarsz. A kamerája 2017-ben már elég karcsú, és ahogy írtad, az üzemidő is. Az viszont megint vitathatatlan, hogy a legszebb iPhone evör. Aki megvette amikor kijött, annak 3-4 évig telefon, aki tavaly vette azt is szolgálja 1-2 évig, de újonnan megvenni szvsz már nem éri meg.

Én most léptem egy merészet, berendeltem helyette egy Honor8-at magamnak. A jövő héten érkezik, kíváncsi leszek...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#17236) -Ben- válasza t_a_m_a_s (#17235) üzenetére


-Ben-
veterán

Felesleges is erről beszélni... :N Olyan durva eltérések vannak a különböző felhasználói igények miatt, hogy nem lehet ezt így eldönteni, hogy mire elég.

(#17237) scabi78


scabi78
senior tag

Sziasztok, most került birtokomba egy makulátlan 5s, amit az előző tulaj egy bör, bedugós [link] tokban hordott. Ez tök jól védi, csak nem tetszik. Milyen tokot érdemes venni? Azt hallottam, hogy a bumper meg a többiek lekoptatják, megsértik a keretet. Ez igaz?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#17238) -secret- válasza scabi78 (#17237) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igaz.

Én a 0,3mm-es kemény műanyagot ajánlom. Persze ez inkább a karcok ellen véd mint a leeséstől.

(#17239) scabi78 válasza -secret- (#17238) üzenetére


scabi78
senior tag

Eddig még sosem ejtettem el telefont :K
Abból melyik típust ajánlod? Vaterán néztem, de a képen gagyinak látszik. Nyilván nem akarok egy tokért 6-7 ezret adni.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#17240) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

Sziasztok!Szeretnèm eladni az iphone 5s mit kell csinalnom hogy kijelentkezen a keszülèk minden honnan es hogy az uj tulajnak is müködjön a beüzemeles???

(#17241) VoidXs válasza Nagyfejű (#17240) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Gyári beállítások visszaállítása megfelelő.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#17242) trobi28 válasza Nagyfejű (#17240) üzenetére


trobi28
addikt

De előtte jelentkezz ki az iCloud fiókból :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17243) -Ben- válasza Nagyfejű (#17240) üzenetére


-Ben-
veterán

iPhone keresése legyen kikapcsolva, majd teljes visszaállítás.

(#17244) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

Köszönöm szèpen!

(#17245) Themes


Themes
aktív tag

Sziasztok. Ha új telefon számot mentek a telefonba és utána kiveszem a simet mert Pl telefont cserélek, akkor a számok ugye nem lesznek a sim kártyán? Legalábbis így tudom. A kérdésem az lenne lenne hogy ha telót cserélek, hogyan tudom a számokat is átrakni? Mivel a simen nem lesznek meg. Köszi előre is.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#17246) Braddock válasza kótyagos42 (#17226) üzenetére


Braddock
őstag

Szia!
A fő képernyős Névjegyzékbe belépsz, ott bal felső sarok Csoportok, és itt tudod ki-be pipálni a fiókokat. Talán ez segít.

(#17247) -Ben- válasza Themes (#17245) üzenetére


-Ben-
veterán

Ha iPhone lesz az új telefon is, akkor iCloud mentés megteszi.

(#17248) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok,

Néha random módon újraindult az 5S-m. Általában éjszaka de most mellettem volt és pont láttam, hogy újraindult. Eddig csak sejtettem mivel reggel kélte a jelkódot mert az touchID újraindult.

Mitől lehet?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#17249) -Ben- válasza szabonagyur (#17248) üzenetére


-Ben-
veterán

Alaplap, memória, aksi....? Bármi gyakorlatilag. Szerviz. :)

(#17250) szabonagyur válasza -Ben- (#17249) üzenetére


szabonagyur
félisten

De csak kb heti max 1 alkalom. Decemberben múlt 1 éves... Amúgy meg hibátlan, tehát csak nyugalmi állapotban csinálja ezt, terhelve, játék közben semmi.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.