Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16701) mtomi95


mtomi95
senior tag

Üdv mindenki!
Netem olvastam, valóban igaz az, hogy a i5s-t ha rázzuk a hangerő és a lezáró gombok szó szerint hallhatóan lötyögnek akkora holt játéka van? Valamint a home gomb "nem ad" megfelelő visszajelzést arról ha voltaképp benyomtuk, csak akkor van egy cuppanó hangja ha felengedjük?
Egy másik ettől független kérdésem is lenne. Többetek aláírásában látom, hogy az adott készüléken nem a legfrissebb elérhető OS verzió van telepítve. Ennek az az oka, hogy az iOS 10 már nem megfelelően fut ezen a telefonon vagy valami más oka van? Opcionális az, hogy melyik OS kiadásra frissítünk vagy mindig az elérhető legfrissebb telepíthető?
Csak magán a telefonon lehet frissíteni WiFi-n keresztül vagy lehet PC-ről is adat kábellel?
Bocs ha sok a kérdőjel! Vásárlás előtt állok, ráadásul első Almás termék lenne, ezért kérdezősködöm most.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#16702) jófejsrác válasza mtomi95 (#16701) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Szia,

több mint 2 éve használom a készüléket, de ezt a rázást most próbáltam ki először mert kérdezted :D. Valamit mintha én is hallanék de szerintem ennek nincs jelentősége. Kissé fura a home gombos teória is: ha nyomva tartod a home gombot akkor Sirit aktiválod. Ha pedig felengeded akkor működik kilépés-belépésként. Ha duplán nyomod akkor alkalmazásváltó, ha triplán akkor pedig "mikroszkóp" funkció lép életbe a kamerának.

Mindenki saját szájíze szerint frissít, én már a 10.2 beta használom nagy megelégedettséggel. Mindig a legfrissebb telepíthető, ha a legfrissebbtől egyel régebbi van. Lehet Wifi és adatkábellel is frissíteni.

ui.: A telefon még mindig remek készülék :))

[ Szerkesztve ]

(#16703) mtomi95 válasza jófejsrác (#16702) üzenetére


mtomi95
senior tag

Köszönöm a válaszokat! :)
Miért használsz beta verziót? Nem jó a hivatalos ami most elérhető vagy csak szeretsz "insiderkedni"?
Ilyentől sem riadok vissza mert most utólag Win 10-es mobiljaim voltak, vannak és hozzá szoktam meg szerettem is tesztelgetni. Itt is körökre van osztva a preview verzió tesztelgetés?

2 éve van már meg a mobilod. Akkor azt is megmerem tőled kérdezni, hogy kopott e már telefon? Mert bizony ilyet is olvasni (jó, mit nem) neten. Eléggé tetszik ez a Space Gray dizájnú színezés és pont énnel olvastam, hogy kijön a szín belőle, magyarul zseb kopott lesz egy rövidebb idő után. Különben emiatt a szín miatt gondolkoztam még a SE verzión is, viszont rájöttem annyival nem ad többet számomra mint amennyivel többe kerül.
Megjegyzem nem hinném, hogy ilyen gyártótól kiadott telefonoknál előfordulhat ilyen és hasonló silány minőség, de gondoltam megkérdezem mert magyar tesztekről volt szó!

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#16704) Bib válasza mtomi95 (#16703) üzenetére


Bib
őstag

Jó a hivatalos frissítés, mindig megbízható marad a teló. Én gondolkodás nélkül frissítem mindig ,lassan 2 éve rendszeresen.Nekem is volt android,windows phone is, de ezután soha nem lesz más csak iPhone.
Nekem egy jó minőségű vékony szilikon tok van rajta, fólia nincs.A telefon szalon állapotú, makulátlan ,nem lötyög nem zörög. Sosem dobtam le az igaz,remélem ezután sem esik le .(kopp-kopp). Az Se azért erősebb hardware,időt állóbb lesz.

(#16705) Kbali válasza mtomi95 (#16703) üzenetére


Kbali
nagyúr

A kopás a sima 5-re volt jellemző

(#16706) jófejsrác válasza mtomi95 (#16703) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nincs különösebb indok rá, feltettem kíváncsiságból. De ahogyan már utánam írták, nincs gond a hivatalos verziókkal sem. Ha igen, rövid időn belül jön a hotfix.

Tokban hordom így nem tudok a kopásról nyilatkozni (egyébként space gray) - enyém olyan mint ha frissen vásároltam volna :)) .

(#16707) Constantin


Constantin
tag

Sziasztok! Gariztatott már innen valaki eredeti gyári bőr hátlapot? Nekem barna színű van, 3 hónapja használom, de nagyon ocsmányul néz ki, ráadásul olcsó sem volt. A kérdés igazából az lenne, hogy ennél a terméknél mire vonatkozik a garancia? Az enyém kezd befeketedni, a sarkai pedig le vannak kopva. Köszi előre is a segítséget!

(#16708) Tibee86 válasza Constantin (#16707) üzenetére


Tibee86
veterán

Erre szerintem nem terjed ki a garancia. Emlékeim szerint a tok dobozára rá is van írva, hogy a bőr tulajdonságaiból adódóan elszíneződhet idővel.

(#16709) Bib válasza Constantin (#16707) üzenetére


Bib
őstag

Simán ráfogják ,hogy nem ápoltad bőrápolóval. Ezt még most is megteheted,hátha szebb lesz.

(#16710) ERipley válasza Constantin (#16707) üzenetére


ERipley
tag

Hali,

nekem fekete gyári bőr tokom van és nagyjából úgy kopik, mint ahogy előre sejtettem.
A sarkok és az élek simák lettek és kifényesedtek, illetve a sérülések jellegzetes "bőrkabátosak" :)
Nekem tetszik, van egyfajta hangulata... Néha át törölgetem viaszos bőrápolóval és így a tapintása, mint új korában.
Az elszíneződés már más dolog. Nem hiszem, hogy sok mindent tudsz vele kezdeni. Gariztatni biztosan nem fogják...szerintem.

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#16711) Constantin válasza Tibee86 (#16708) üzenetére


Constantin
tag

Köszi a választ mindenkinek! :R
Ezt a viaszos bőrápolót majd kipróbálom :C

(#16712) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Olyankor mi van, ha a telefonhívást nem tudom befejezni... nem reagál a letevő gombra! :( Nem mindig csinálja, csak néha. Mi lehet a megoldás rá? :(

(#16713) lacy86 válasza MeSKA (#16712) üzenetére


lacy86
addikt

- hard reset
- reinstall

(#16714) andrys83


andrys83
aktív tag

sziasztok!G4 ről váltanék 5s re nagyon bejön!a kérdésem hogy mennyire használódnak el ezek a készülékek.elég sokat látok gombcserés készüléket.2 évet kibirnak ha ujjonan veszem?

(#16715) VoidXs válasza andrys83 (#16714) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Simán, főleg JB-vel, ahol az is opció, hogy nem kell gomb.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#16716) andrys83 válasza VoidXs (#16715) üzenetére


andrys83
aktív tag

hogy mi??nem értek hozzá bocsi:)androidon nőttem fel:)

(#16717) Scholes9 válasza andrys83 (#16714) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sztem ha vigyázol rá nem lehet gond. Az enyém 3 hét múlva lesz 1 éves és patika állapotban van. Persze végig tokban használtam :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16718) VoidXs válasza andrys83 (#16716) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Jailbreak. Lényegében törés, és elhozza, ami a droidban jó, pl. személyre szabás.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#16719) omg


omg
csendes tag

5s 16 gb-os elég napi használatra? mire elég 16 gb?

(#16720) VMatteo válasza omg (#16719) üzenetére


VMatteo
őstag

mindenre ha nem játszol. (SE)

Tisztelet a Gépésznek!

(#16721) omg válasza VMatteo (#16720) üzenetére


omg
csendes tag

iPhone 5s 16gb ezt néztem ki magamnak. (nem SE) zenehallgatás,fényképezés,netezés,néha "kis" játékra kellene.

(#16722) t_a_m_a_s válasza omg (#16721) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ha telerakod zenével meg sokat fotózol illetve inkább videózol vele, akkor hamar elfogy a tárhely. Én a videókat sűrűn lementem, zenéből 3-4 album van csak fent amit aktuálisan hallgatok, filmet nem nézek, így van azért helyem. Android után az iTunes-el való zene felvarázsolást szokni kell.

Holnap majd jól beletépünk...

(#16723) Kbali válasza andrys83 (#16714) üzenetére


Kbali
nagyúr

Attól függ, melyik gombot cserélték. Ha az ujjlenyomat olvasót és az nem működik, akkor ne vedd meg semmiképp. Árban most már ott van az 5s, hogy újonnan is érdemes megvenni (persze túlárazottnak tűnhet a többi, hasonló korú androidos készülékhez - bár azokat már újonnan nemigen kapni).

(#16724) Scholes9 válasza VMatteo (#16720) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pontosan :) Sőt én még mp3 zenéket is a telefonon tárolok, nem felhőben, mint sokan és bőven elég a 16Gb :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16725) LilProphet90 válasza andrys83 (#16714) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ha kímélni szeretnéd a home gombot, bekapcsolhatod a kisegítő lehetőségeknél az AssistiveTouch funkciót, azzal gyakorlatilag lesz egy lebegő gombod, viszonylag sok funkcióval.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#16726) hardline


hardline
senior tag

Sziasztok!
Az iPhone 5S (vagy akár az újabbak, ez lényegtelen) tud OTG-t?
Pendrive-ot, fényképezőt, stb rá lehet dugni, kezeli, vagy ez csak droidnál működik?

(#16727) univerzita válasza hardline (#16726) üzenetére


univerzita
addikt

Lehet hozzá csatolni,,speciális pendrive " - vot. [link]

(#16728) hardline válasza univerzita (#16727) üzenetére


hardline
senior tag

Akkor egy ilyen lightning -> microusb átalakító nem elég a boldogsághoz?

(#16729) danilla válasza hardline (#16728) üzenetére


danilla
őstag

Nem.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#16730) univerzita válasza hardline (#16728) üzenetére


univerzita
addikt

Ezért nem mert ezeknek a pendrive -voknak van saját aplikáció( stórból letölthető) amin keresztül látod a tartalmat.

(#16731) ERipley válasza hardline (#16728) üzenetére


ERipley
tag

ez arra jó, hogy a micro usb kábeleket (amiből minden bokorban van 3-4) "felokosíthatod" Apple/iOS-ra.

[ Szerkesztve ]

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#16732) univerzita válasza hardline (#16728) üzenetére


univerzita
addikt

(#16733) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. Nekem most 10.0.2 van érdemes frissíteni?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#16734) hardline válasza univerzita (#16732) üzenetére


hardline
senior tag

Ez eddig a legtutibb megoldás, csak már "Sorry, this item is no longer available!".
Legalább tudom mit keressek!

A többieknek is köszönöm a segítséget!

(#16735) Themes válasza hardline (#16728) üzenetére


Themes
aktív tag

Én ilyet használok kb 1 éve iPad és iPhone is és semmi probléma nem volt eddig vele. Persze csak szivargyújtóhoz és abból is a jobb fajtából.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#16736) akosxyz


akosxyz
senior tag

Sziasztok. Van egy powerbankom és van rajta 1A és 2A-es kimenet. Tönkre vágja a telefont, ha a 2A-es töltőről töltöm?
Ha jól láttam, akkor a saját töltője 1A-es.
Ha jól gondolom akkor nem tesz neki jót, de azért gondoltam megkérdezem.

(#16737) senior69


senior69
tag

Valaki használ Apple Music-ot? Arra lennék kiváncsi hogy az első 3 ingyenes hónap után értesít engem hogy letelt és akarom e folytatni havi x összegért, vagy egyből levonja azt a számlámról?

(#16738) Tibee86 válasza akosxyz (#16736) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem lesz tőle semmi baja.

senior69: Apple Music-ot nem használtam soha, de szerintem ahogy a Spotify is ha automatikusan fogja vonni utána, nem fog róla figyelmeztetni vagy megkérdezni.

[ Szerkesztve ]

(#16739) Themes


Themes
aktív tag

Feltenném mégegyszer a kérdést :)
Üdv. Nekem most 10.0.2 van érdemes frissíteni?
Köszi

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#16740) half333 válasza Themes (#16739) üzenetére


half333
őstag

Nekem stabilabb, talán picit gyorsabb lett (10.1.1),de nem biztos h ez mindenkinél igy van.

[ Szerkesztve ]

(#16741) Bib válasza Themes (#16739) üzenetére


Bib
őstag

Mindig érdemes frissíteni, én ezt vallom.

(#16742) ERipley válasza akosxyz (#16736) üzenetére


ERipley
tag

A töltésvezérlő kordában tartja az "amperokat". Annyi áramot vesz fel, amennyi pont jó neki.
Van, hogy én is a gyerek táblagépének a töltőjét használom.

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#16743) Themes


Themes
aktív tag

Köszönöm a válaszokat :)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#16744) Themes


Themes
aktív tag

Sziasztok. frissíteném a telót de kb fél órája csak ez van. nem csinál semmit! valaki nem tudja mi lehet a hiba? Már harmadjára próbálom de mindig ugyan ez van :(( Érdemes simán telefonon le frissíteni?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#16745) Bib válasza Themes (#16744) üzenetére


Bib
őstag

Itunest töröld le, töltsd le a legújabbat,telepítsd fel és próbáld úgy. Telóról is lehet simán, akku legyen feltöltve biztonságos értékre.

(#16746) Themes válasza Bib (#16745) üzenetére


Themes
aktív tag

Köszi. Közben rendbejött. Csak azt nem értem hogy az itunes 2,16 GB ír ha pedig telón csinálom az meg csak 146 MB ot. ez miért van?
Mondjuk most telón kezdtem el végül :)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#16747) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok! Az 5S megkapja még a 10.2-t vajon? Ezen a linken azt írja hogy 10.1-ig frissíthető.

http://m.gsmarena.com/apple_iphone_5s-5685.php

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16748) Årpi válasza Diokhan (#16747) üzenetére


Årpi
őstag

meg :K

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#16749) troooper


troooper
tag

Sziasztok!

iMessagehez szeretnék matricát letölteni az App Storeból, viszont hiába lenne ingyenes, bankkártya adatokat kér. Egyéb ingyenes alkalmazások letöltésénél nincs ilyen problémám. Van ötletetek, h miért csinálja?

(#16750) omg


omg
csendes tag

Az iPhone 5s mit tud "zene ügyileg"? az érdekelne,hogy fülessel mennyire szól hangosan,ha a hangerő korlátozás ki van kapcsolva,akkor mennyivel hangosabb? hangszínszabályzó van alapba a telón,vagy lehet letölteni rá?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.