Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16251) cseter


cseter
tag

Sziasztok !
Facebook appal lenne a gondom!
Belépek ma és látom hogy dán nyelvre va állítva ,nagy nehezen atallitottam a nyelvet de nem változott semmi,mit tudok tenni?

(#16252) Diokhan válasza cseter (#16251) üzenetére


Diokhan
addikt

...Érdekes probléma... Reinstall szerintem.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16253) cseter válasza Diokhan (#16252) üzenetére


cseter
tag

Megvolt, utánna ugyan úgy jött le

(#16254) Diokhan válasza cseter (#16253) üzenetére


Diokhan
addikt

Az úgy finom. Lehet, hogy befüvezett a telód :D

Komolyra fordítva a szót. Próbáld meg azt, hogy belépsz a facebookba weben, és ha ott is Holland a nyelv, akkor állítsd át ott. Utána appból kilépsz, reinstall majd visszalépsz. Ha weben jó a nyelv, akkor is állítsd be mégegyszer, hátha. Messengerben milyen nyelv van?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16255) cseter válasza Diokhan (#16254) üzenetére


cseter
tag

Egy próbát megér ,amúgy a Messenger az magyar

(#16256) zola96 válasza cseter (#16255) üzenetére


zola96
senior tag

A facebook app nem lesz magyar, csak angol legjobb esetben is.

(#16257) cseter válasza zola96 (#16256) üzenetére


cseter
tag

Az ok mert angol is volt, de nem dán

(#16258) cseter


cseter
tag

Azért az érdekes hogy épp ma jött egy frissített face app! Egyenlőre továbbra is rejtély marad a dolog, megpróbáltam mar mindent,töröltem állítottam weben , semmi🤔
Ez szerint át van állítva de közben nem!

[ Szerkesztve ]

(#16259) cseter


cseter
tag

Megoldottam íme :
Néha előfordul, hogy az alkalmazások nem a készüléken beállítottnak megfelelő, hanem valami teljesen más nyelven jelennek meg. Ez nyilván várható, ha az app nem tud magyarul. De mi van, ha egyébként tud, mégsem magyarul szól hozzánk? A megoldás rendkívül egyszerű.

faq_mas_nyelv

Amennyiben a fenti képen láthatóba futunk bele, tehát mondjuk magyar nyelven használt készüléken például a facebook japánul jelenik meg, akkor általában hiába töröljük le, majd telepítjük az adott appot újra, ugyanúgy hibásan jelenik meg. Szerencsére könnyű orvosolni a gondot. Először is érdemes a multitasking listából kilökni az összes appot.

Szifon.com Heti hírlevél

Ezután menjünk a Beállítások (Settings) appban az Általános (General) a Nemzetközi (International) menüpontba, és azon belül a Nyelv (Language) alatt válasszuk ki az English-t. Ekkor a készülék nyelve angolra áll. De semmi pánik, menjünk vissza az előző menüpontba, és most válasszuk ki az általunk használni kívánt nyelvet.

Amint átáll a készülék nyelve a kiválasztottra, a korábban problémás appok már a megfelelő nyelven kell elinduljanak – vagy nyilván angolul vagy a saját nyelvükön, ha az általunk használt nyelvet az adott app nem támogatja.

(#16260) Zizmand


Zizmand
aktív tag

Sziasztok
Most IOS 9.3.5 van a telefonomon, ha rányomok a összes tartalom, beállítás törlésére (visszaállítás), akkor marad rajta a 9.3 vagy IOS 10 lesz rajta?
Mert én azt szeretném, ha maradna a 9-es.

(#16261) Dovloran válasza Zizmand (#16260) üzenetére


Dovloran
senior tag

Marad, mert ez külön van a frissítéstől, sőt amíg még az Apple aláírja a 9.3.5-öt addig iTunes ról is vissza tudod állítani ezt a verziót és tudsz egy teljes újratelepítést végzeni, ha szeretnél. (Szerintem amúgy jó a 10-es)

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#16262) tomyka74


tomyka74
senior tag

egy kérdés!
ha gondolkoznék 5S-ről váltani és a kijelző MÉRETÉT NEM !! vesszük figyelembe, akkor SE vagy 6S szerintetek a jobb vétel? tudom tudom "majdnem" ugyanaz a hardver de engem mégis érdekelne ez a kérdés!! :D

(#16263) Diokhan válasza tomyka74 (#16262) üzenetére


Diokhan
addikt

Ebben az esetben csak az számít, hogy Neked melyik tetszik jobban. Én SE-t vennék...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16264) Eliot Anders válasza tomyka74 (#16262) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Tudom, nem segít a döntésben de én is az SE-t választanám. :DDD Jobban tetszik ez a külső.

(#16265) tomyka74 válasza Eliot Anders (#16264) üzenetére


tomyka74
senior tag

hogyne segítene azért kérdeztem! nekem is jobban bejön az 5S külső és nagyon imádom csak gondoltam beújítok. meg ahogy nézem a teszteket egy gondolatnyival mégiscsak erősebb hardver mint a 6S, meg persze csak újabb! :)

(#16266) zola96 válasza tomyka74 (#16265) üzenetére


zola96
senior tag

Nem értem miért lenne erősebb az SE-nel. Pont, hogy ugyanazzal a hardverrel jóval jobb teljesítményt produkál az SE.

(#16267) Valaki87 válasza tomyka74 (#16265) üzenetére


Valaki87
senior tag

nekem 5s van , asszonynak se, a haveromnak 6s... ha a kijelző nem számít egyértelmű az se. - bár hozzá teszem semelyikkel nem lősz bakot :) ( se-nek jobb az üzemideje mint a 6s-nek. )

(#16268) tomyka74 válasza zola96 (#16266) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen én is azt mondom,hogy az SE a jobb! lehet elírtam valamit! talán mintha valahol azt olvastam volna,hogy a 6S 2x1.8 ghz az SE 2x2 ghz! azért írtam ,hogy egy gondolattal erósebb az SE!

(#16269) Valaki87 válasza tomyka74 (#16268) üzenetére


Valaki87
senior tag

én nem olvastam ilyet sehol :N

(#16270) tomyka74 válasza Valaki87 (#16269) üzenetére


tomyka74
senior tag

meg nem tudnám mondani én sem ,hogy hol

(#16271) Dovloran


Dovloran
senior tag

Én is biztos az SE-t választanám. Egyszerűen kicsi, kompakt, erős, gyors, jó, jó a kamera. Minden benne van abban a kompakt méretű telóban ami csak lehet, ráadásul nagyon időtálló is lesz az tuti. :K

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#16272) zola96 válasza tomyka74 (#16268) üzenetére


zola96
senior tag

Hát az valami fake portál volt, mert egy órajelen ketyeg a két processzor. Ha nem számít a kijelző akkor SE. De ha már meguntad (lásd én) a kicsit szerintem nyugodtan váalszd a 6s-t. De az ár is mérvadó akkor megint jobbanjársz a 64es SE-vel. :D

(#16273) Adam8199


Adam8199
tag

Üdv.
Tönkrement a gyári töltőkábelem,milyet érdemes venni ami tovább bírja mint a gyári?

Audi A4 B5

(#16274) Tibee86 válasza Adam8199 (#16273) üzenetére


Tibee86
veterán

Bangood-ról Blitzwolf márkát tudom ajánlani.

(#16275) Adam8199


Adam8199
tag

Gondolom itt is annyi idő a szállítás mintha ebay-ről rendelnék nem?

Audi A4 B5

(#16276) lacy86 válasza Adam8199 (#16275) üzenetére


lacy86
addikt

Aham

(#16277) Tibee86 válasza Adam8199 (#16275) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen hasonló, pár hét.

(#16278) mr.tamasbiro válasza tomyka74 (#16262) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Itt a topicban és az egész iphone topikban sokal több hibákat írnak az SE-ről mint a 6s-ről.
Én 6S-t vennék vagy 7-et.

(#16279) tomyka74 válasza mr.tamasbiro (#16278) üzenetére


tomyka74
senior tag

ááááá 7 -re nincs pénzem és amugy is használtan fogom venni nem újként!
milyen hibái vannak az SE-nek mert még ennek nem olvastam utána?

(#16280) Valaki87 válasza mr.tamasbiro (#16278) üzenetére


Valaki87
senior tag

ennek még én sem :U

tomyka74 : 7-et már csak a jack elhagyása miatt se vennék, még ha lenne rá mondjuk cca. 350 ezrem akkor se ......

[ Szerkesztve ]

(#16281) Dovloran válasza tomyka74 (#16279) üzenetére


Dovloran
senior tag

Állítólag ugyan úgy feljön a kijelzője, mint az 5s-nek. Szerintem sikerült továbbvinniük ezt a szériahibát. Arról beszélek amikor elkezd elválni a kerettől és kattog vagy már látszik is, hogy feljön. (Azonban azt gariban szó nélkül cserélik)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#16282) Valaki87 válasza Dovloran (#16281) üzenetére


Valaki87
senior tag

az én 5s-em több mint 1 éves eddig még semmi ilyen.

(#16283) mr.tamasbiro válasza tomyka74 (#16279) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Gomb zörög,lötyög.Ahogy a kolléga írta a kijelző ragasztása nem a legjobb.

(#16284) Adam8199 válasza Tibee86 (#16277) üzenetére


Adam8199
tag

Köszi szépen.Meg is rendeltem.

Audi A4 B5

(#16285) Dovloran válasza Valaki87 (#16282) üzenetére


Dovloran
senior tag

Nekem ezért egyszer már volt szervizben cserén.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#16286) t_a_m_a_s válasza Dovloran (#16285) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az enyém meg most van szervizben, remélhetőleg cserén emiatt... Bízom benne, hogy gond nélkül cserélik, és jó lenne ha a 15 napot sem várnák meg, mert mert már k*rvára idegesít az S5 mini amit helyette használok :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#16287) Valaki87 válasza Dovloran (#16285) üzenetére


Valaki87
senior tag

hát én nem vagyok elvakult, mert ezelőtt elég sokáig droidoztam, szóval nem vagyok az a tipikus ifan... de kijelző elválás semmi, gombok zötyögése nem is tudom most megnéztem de őszinte leszek nem tudom mit kell nézni vagy tapasztalni... ha megrázom maga a telefont mint a gyerek a csörgőt akkor hallok valamit :D

[ Szerkesztve ]

(#16288) Dovloran válasza Valaki87 (#16287) üzenetére


Dovloran
senior tag

Nekem arra azt mondta egyszer az iStyle, hogy a kamerának kell a hely a mozgáshoz. A szifon.com is leírta egy cikkben, hogy maga ez a lötyögő hang főleg a kamera körül az nem hiba, hanem ilyen a konstrukció. Vagyis ez nem számít hibának, mert szerintem minden 2. telón hallható. A kijelző kattogás viszont határozottan hiba vagy hiba előjel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#16289) Valaki87 válasza Dovloran (#16288) üzenetére


Valaki87
senior tag

ilyenek nincsenek nekem még. :N

(#16290) nagypasztor


nagypasztor
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ezt az 5s-t megéri még megvenni? Vajon meddig lesz rá frissítés? Erről van valahol információ? Illetve, ha nem érkezik rá tovább frissítés, az nagyon ellehetetleníti a használatát? Köszönöm előre is a válaszokat!

(#16291) danilla válasza nagypasztor (#16290) üzenetére


danilla
őstag

Ha jo aron hozza tudsz jutni akkor megerheti. En tegnap vettem edesanyamnak egy 16gb-os fuggetlen 5s-t, 55e-ert (felesegemnek is tervezek egyet beszerezni), az en iteletem szerint ennyiert nagyon megeri.
Jelenleg ios10-el teljesen jol hasznalhato a telefon, azt viszont, hogy mennyi frissites jon meg ki ra es azokkal milyen lesz azt nem tudhatjuk, kerdezd meg egy jostol ;)

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#16292) nagypasztor válasza danilla (#16291) üzenetére


nagypasztor
tag

Köszi szépen. :DD Azt esetleg tudjátok, hogy ha nincs frissítés rá, mennyiben akadályozza a működését? Korábban rátelepített programok fognak futni ugyanúgy rajta, vagy lehet gond? Köszi

Amúgy hol lehet olyan jó áron venni? Vagy használt készülék? :)

[ Szerkesztve ]

(#16293) Diokhan válasza nagypasztor (#16290) üzenetére


Diokhan
addikt

En is elég régen használom mar es teljesen jol működik! Mégha nem is kap majd mondjuk ios 11-et, akkor sem hiszem, hogy gond lesz vele, mert nem hinnem hogy az app fejlesztők majd olyan appokat fognak csinálni ami mar 10-esen sem fog futni. En addig tuti nem cserélem le amíg ki nem rohad a kezemből :DD

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16294) danilla válasza nagypasztor (#16292) üzenetére


danilla
őstag

Igen. Termeszetesen hasznalt keszulekrol van szo.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#16295) #73596160 válasza nagypasztor (#16292) üzenetére


#73596160
törölt tag

Nekünk kettőn is a 8.4.1-es IOS fut, és hibátlanul megy rajta minden.

(#16296) zozzzzzzzzzz


zozzzzzzzzzz
tag

Sziasztok

Ide irányítottak egy másik fórumból

A barátom i5s telója nem kapcsol be, az iTunes jelet teszi ki a kezdőképernyőre, hogy csatlakoztassuk. Most elvileg egy leírás szerint frissít a gépről.
Ez így menni fog? Kicsit para van :)
köszi előre is

(#16297) Diokhan válasza zozzzzzzzzzz (#16296) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia. Ha úgy csináltad, ahogy kell, akkor elvileg az iTunes vissza állítja és működni fog rendesen. A kérdés, hogy mi okozta azt, hogy ebbe az állapotba került.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16298) zozzzzzzzzzz válasza Diokhan (#16297) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

nem történt vele semmi, reggel amikor levette a töltőről már ezt mutatta

az iTunes rendszervisszaállítánál kidobott egy hibakódot hogy nem lehet visszaállítani :W

valami hibakódot dobott fel ...

(#16299) zozzzzzzzzzz


zozzzzzzzzzz
tag

most azt írta ki:

"az iPhone nem frissíthető, ismeretlen hiba lépett fel (27)"

valaki tudja mi ez?
:(((

(#16300) Tibee86 válasza zozzzzzzzzzz (#16299) üzenetére


Tibee86
veterán

[link] Hardver hiba lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.