Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) erdoke válasza totopad (#6100) üzenetére


erdoke
titán

Engem úgy 4 éve nem érdekel a témázás, de az ikonok sem. Nem gyönyörködni akarok a napi pár másodpercre elém kerülő menüben, hanem használni akarom, és minél könnyebben lehet, annál jobb.
Az általam használt alkalmazásokkal nem durván bugosabb a 8.0.2, mint a 7.1.2. Hozzáteszem, Safarit nem nagyon használok.

A legjobb aláírás a héten

(#6102) Jeanne d'Arc válasza totopad (#6100) üzenetére

Nekem semmi bajom nem volt vele. Kicsit nagy fenék van ennek a témának kerítve. Szerintem.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6103) szalabzs


szalabzs
tag

Sziasztok!
Hamarosan szeretnék egy tabletet venni, de sajnos nem tudom hogy milyet vegyek.

Nagyon tetszik az Apple minőség, de félek a sokat hallott android tabletekhez képest korlátozottabb használattól.
El tudjátok mondani, hogy ez igaz-e, és miben merül ki?

A következőkre használnám:
Böngészés, filmnézés (fullHD MKV, DTS stb), film streamelése TV-re, filmletöltés, zenehallgatás (FLAC)(simán rátehetem a letöltött zenéimet?). E-book olvasás, magazinok olvasása.

Mennyire lehet külső tárolóval (hdd, pendrive) bővíteni? JB-vel lehet?

(az igazság az, hogy még nem volt smart phone, se tablet a birtokomban, ezért nem is igazán tudom, hogy mi másra lehet még ezeket használni :))

Egyébként Ipad minin gondolkozom. :)

(#6104) Vasinger! válasza szalabzs (#6103) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Böngészés, filmnézés,E-BOOK, FLAC lejátszás ok.(Saját filmekkel és zenékkel is) TV-re kikötés már kicsit körülményesebb, mert nem egy HDMI kábel és kész, annál bonyolultabb.

HDD pendrive megint nyűgös, nem igazán van rá jó megoldás, de vannak alternatívák.

(#6105) szalabzs válasza Vasinger! (#6104) üzenetére


szalabzs
tag

köszi a gyors választ.

A TV-re streamelés, annyira nem is fontos, viszont a külső meghajtó igen.
Milyen megoldások vannak rá?

(#6106) erdoke válasza szalabzs (#6105) üzenetére


erdoke
titán

Kingston MobileLite Wireless G2 a legolcsóbb megoldás, abba pakolhatsz SD kártyát, de köthetsz rá USB-s eszközt is.

A legjobb aláírás a héten

(#6107) univerzita válasza szalabzs (#6103) üzenetére


univerzita
addikt

Ha minit akkor csak Retina.

(#6108) szalabzs válasza erdoke (#6106) üzenetére


szalabzs
tag

és erről lehet közvetlenül filmet lejátszani, vagy rá kell másolni róla a filmet az ipadre? :)

(#6107) univerzita válasza szalabzs (#6103) üzenetére
természetes :) :C

[ Szerkesztve ]

(#6109) univerzita válasza szalabzs (#6108) üzenetére


univerzita
addikt

Lehet közvetlenül csak kel telepíteni mediaplayert ( pl.avplayer). Létrehozol wifi hálózatot.

(#6110) szalabzs válasza univerzita (#6109) üzenetére


szalabzs
tag

meg úgy látom mobilnetet is meg lehet vele osztani.
akkor lehet elég egy 16Gb wifi modell. mit szóltok ehhez?

(#6111) univerzita válasza szalabzs (#6110) üzenetére


univerzita
addikt

Internet megosztás müködhet,én telón szoktam. Nekem elég a 16Gb de a te igényeidet te ismered.Viszont játékot csak iPad-re tehetsz, erre eszközre nem.

(#6112) Süvi


Süvi
őstag

(#6113) Watto1991 válasza Süvi (#6112) üzenetére


Watto1991
senior tag

Nagyon jó !
Remélem a Mini 2 is megkapja a 2 gigát . :)

(#6114) focvis válasza szalabzs (#6103) üzenetére


focvis
veterán

A filmletöltés szvsz nem lesz egyszerű iPadre, torrent tuti nem fog menni :(
Ezekre vagy PC vagy Android a jó megoldás.

(#6115) csab2 válasza Süvi (#6112) üzenetére


csab2
veterán

No, ezzel így ki is egyeznék.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6116) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Tárgytalan a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#6117) totopad válasza focvis (#6114) üzenetére


totopad
senior tag

Na ezért jó a jb, van rá torrentkliens, iPhone-on használtam is párszor, egész jó

(#6118) szalabzs válasza totopad (#6117) üzenetére


szalabzs
tag

Tehát JB-kel lehet torrentezni? mondjuk annyira nem lényeg, ha veszek egy ilyen wifis külső dolgot.
JB mire jó még?

Elég 16Gb, ha egy-egy 720p sorozatrészt tartok rajta, meg 1-2Gb zenét?

Bár lehet 32gb lesz ebből :)

(#6119) vans?


vans?
őstag

iOS8 ota tizszer annyit hasznalom a home gombot. :(

hábm bábm

(#6120) csab2 válasza vans? (#6119) üzenetére


csab2
veterán

Én azelőtt is jobbára azt használtam.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6121) totopad válasza vans? (#6119) üzenetére


totopad
senior tag

haha, nekem van fent auxo, így nem kell a home gombot használni :D

(#6122) totopad válasza szalabzs (#6118) üzenetére


totopad
senior tag

JB-vel teljesen testre tudod szabni az ios-t! témák, kisegítő opciók, segítség ként az IOS7-ben ,,feltalált" feature-ök 70%-át kb az IOS 3 óta használom JB-vel, így meg tudom erősíteni, hogy nem csak a tört appok használatára való a jb!

(#6123) vadászcsiga válasza totopad (#6122) üzenetére


vadászcsiga
félisten

8-ra nincs jb

(#6124) Arthuro_Adam válasza szalabzs (#6118) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

iTransmissionnel megy JB nélkül is a torrent (egy éve próbáltam, akkor ment).

(#6125) focvis válasza Arthuro_Adam (#6124) üzenetére


focvis
veterán

Ezt kipróbálnám én is, de ilyen néven nem találok alkalmazást az AppStoreban.

(#6126) HardRic válasza Arthuro_Adam (#6124) üzenetére


HardRic
addikt

Már nem lehet felrakni.

(#6127) v-paci


v-paci
aktív tag

Mostanában már nem jár ingyen a keynotes és társai az új ipad-ekhez? Tegnap vettem egy air-t és fizetősnek mutatja az alkalmazásokat... :F

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6128) atees válasza v-paci (#6127) üzenetére


atees
őstag

Zsír új ipad?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6129) v-paci válasza atees (#6128) üzenetére


v-paci
aktív tag

Igen, ezért nem is értem, hogy mi is van tulajdonképpen. Próbáltam már teljes visszaállítást, újra bejelentkezést, de semmi...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6130) focvis válasza v-paci (#6129) üzenetére


focvis
veterán

Csak az iPaden volt fólia, vagy a dobozán is? Előbbi esetben valaki akár regisztrálhatta is - ezzel ellőve - az ingyenes iWorks csomagot magának.

(#6131) v-paci válasza focvis (#6130) üzenetére


v-paci
aktív tag

Igen, közben kiderült, hogy ez történt sajnos. A garanciaidőt viszont talán elintézik... az ár meg kárpótol az elveszett alkalmazások miatt.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6132) Arthuro_Adam válasza HardRic (#6126) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Mit változtattak?

(#6133) HardRic válasza Arthuro_Adam (#6132) üzenetére


HardRic
addikt

Hiába állítottam vissza a rendszeridőt egyszerűen nem lehetett felrakni. Ha jól emlékszem a forrásoldallal volt valami gond, talán nem is volt elérhető a file amire rámutatott minden oldal ami feltelepítette volna. Ez pár hónapja volt, nem tudom mi változott azóta.

(#6134) Redeckt


Redeckt
tag

A JB nélküli torrentezésre (iTransmission) megoldás lehet, az emu4ios.net oldalon található, Emu4iOS Store telepítése.

Itt egy cikk, melyben az Emu4iOS Store -ban szintén elérhető iRec alkalmazás bemutatása során végig is vezetnek a telepítési procedúrán.
Persze az oldalon is feltüntetett dátum visszaállításra szükség lehet.

Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

(#6135) iEdina


iEdina
újonc

Sziasztok!

Lenne Hozzátok egy kérdésem :) nem igazán tudom mit tegyek, ebben szeretném a segítségeteket kérni.
Szeretnék venni egy Ipad Air-t a közeljövőben, azt nem tudom eldönteni hogy várjak-e az újra vagy elég nekem a sima is? Meg tudnám venni 110.000 Ft-ért, szerintem ennyit nagyon megérne. Az újban nem igazán érdekel a TouchID, szerintem már így is elég vékony, és én úgy gondolom ez is elég szép képeket készít :) A RAM az egyedüli ami talán egy kicsit érdekesebb lehet, de átlagos felhasználáson kívül 1-2 játék, videózás, fényképezés és netezés az amire én használnám. Szerintem erre ez is tökéletes lenne nekem!

Kérlek segítsetek, Kedes Ipad Air tulajdonosok!

Szép napot Mindenkinek! :))

(#6136) Vasinger! válasza iEdina (#6135) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én szerintem az Air hardveresen nagyon rendben van. Véleményem szerint még jó pár évig ki fog szolgálni. Ha touch ID valóban nem érdekel, akkor lehet jobb választás az Air. Azt mondjuk nem tudom, hogy megjelenéskor fogja e csökkenteni a régebbi szériák árait az Apple, mint a 6 megjelenésekor.

Ram az egy érdekes kérdés, nekem végig 900 Mb felett eszik az Air úgy is, ha nem fut semmi se előtérben, tehát ha 2 GB lenne, akkor valószínűleg azt is megenné gond nélkül, fura a memóriakezelése az iOS-nek, nem olyan egyszerű, mint Windowsnál.

[ Szerkesztve ]

(#6137) vans? válasza iEdina (#6135) üzenetére


vans?
őstag

Szerintem vedd az ujat Black Friday keretein belul, en is igy vettem tavaly. (137k a hivatalos storebol).

hábm bábm

(#6138) fila válasza iEdina (#6135) üzenetére


fila
senior tag

Nekem is hasonlón jár az agyam.
Viszont én úgy döntöttem még azt a pár napot kivárom míg kijön az új, és utána döntök.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#6139) garambe válasza vans? (#6137) üzenetére


garambe
tag

Black Friday nem csak amerikaban van?

(#6140) vans? válasza garambe (#6139) üzenetére


vans?
őstag

Az Apple itthon is meg szokta tartani. (meg sok mas ceg is)

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#6141) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Valakinek sikerült elsőre fóliát tenni a kijelzore? Vettem egyet tegnap az auchanban de ugy néz ki rajta mint a hányás :D

(#6142) iEdina válasza vadászcsiga (#6141) üzenetére


iEdina
újonc

Szia :)

Én is ezen tűnődtem, hogy hogy fogom rátenni buborékok nélkül a fóliát. Ezt a videót találtam a neten, ami nekem elég barátságosnak és egyszerűnek tűnik :)

Remélem tudtam segíteni ;)

[link]

(#6143) iEdina válasza Vasinger! (#6136) üzenetére


iEdina
újonc

Nagyon szépen köszönöm a választ, azt hiszem megveszem a sima Air-t :) Nem ér szerintem az új annyit amennyivel többe fog kerülni :) Már csak azt kell eldöntenem milyen színűt válasszak :) :R

(#6144) ForRedGlory válasza vadászcsiga (#6141) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vedd le es mosd le viz alatt. Siman probalkozhatsz utana ujra. En is igy tettem fel vagy ot proba utan :D

(#6145) vadászcsiga válasza iEdina (#6142) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lehet hogy barátságos de biztos vagyok benne hogy te sem fogod tudni elsőre így felrakni. Túl nagy felület ez ahhoz hogy 100%-ig kiküszöböljük a bubikat, a láthatatlan szöszökről nem is beszélve.

ForRedGlory
Az lesz, iPhone-nál is így csináltam anno és tökéletes lett, igaz kisebb felület.

[ Szerkesztve ]

(#6146) vadászcsiga válasza ForRedGlory (#6144) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez lett a megoldás. Visszahúztam, totál bevizeztem a kijelzőt és egy bankkártyával kipréseltem alóla a vizet. Tükör sima lett.

(#6147) Vasinger! válasza vadászcsiga (#6146) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

És milyen a felülete? Téged nem zavar, hogy nem üveg, hanem tapadós műanyag? Telefonomra raktam rá 1 hétig egy drága fóliát, nem 200 Ft-os Ebayeset, de borzasztó üveghez képest... Baromi pontatlan lesz tőle a kijelző és a színek is torzulnak.

(#6148) vadászcsiga válasza Vasinger! (#6147) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyelőre örülök magamnak, majd meglátom de én a telefonjaimra is mindig rakok fóliát az első perctől kezdve úgyhogy nem újdonság.

(#6149) atees


atees
őstag

Sziasztok! Handoff hivas ipadrol megy nektek? Smst tudok kuldeni, de hivni vmiért nem! Eddig működött
!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6150) legiaap válasza atees (#6149) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam okés a dolog.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.