Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) Szabikaa20 válasza Vasinger! (#5750) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hát nekem egyenlöre az olvasottak alapján egyáltalán nem szimpatikus a 8-as...Nem tölthetö le?Ez mit akar jelenteni? :F

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#5752) vans? válasza Vasinger! (#5750) üzenetére


vans?
őstag

AirDrop nalam sem megy...

hábm bábm

(#5753) Vasinger! válasza vans? (#5752) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Csodás...akkor remélem ebből a bszott sok eladott i6-ból befolyó pénzt jó fejlesztőkre költik el majd és kidobják nemsokára a 8.0.1-et.

Szabikaa20:

Passz, ezt akarom én is kideríteni.

[ Szerkesztve ]

(#5754) spawn21


spawn21
veterán

Nem olvastam mostában tül sokat. De észrevette valaki, hogy hiába két különböző sim van a tabletben és a telefonban, viszont ha csörög a mobilom akkor a tableten is fel tudom venni. Ha mondjuk otthon hagytam a telefont.

Ma vettem észre először.

iPhone 13p

(#5755) vans? válasza spawn21 (#5754) üzenetére


vans?
őstag

Continuity. Mac-en is mukodik.

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#5756) spawn21 válasza vans? (#5755) üzenetére


spawn21
veterán

Ha nem volna nekem gyenge a macbook (játék), vennék is egyet

iPhone 13p

(#5757) erdoke válasza spawn21 (#5754) üzenetére


erdoke
titán

Elvileg csak BT hatótávolságon belül és azonos WiFi hálón működik, nem? Illetve októbertől a jó öreg SMS-t is meg lehet majd válaszolni iPadről és Macről.

A legjobb aláírás a héten

(#5758) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ha nem lenne ilyen dög drága még vennék is egyet: [link]

(#5759) spawn21 válasza erdoke (#5757) üzenetére


spawn21
veterán

ezt még nem figyeltem meg. Ma vettem észre. miközben a kávémat szürcsölgettem az ágyban , a telefon kint a kabátomban, tab a kezemben és egyszer csak csörög

iPhone 13p

(#5760) plus44


plus44
veterán

Nekem viszont csak rossz tapasztalatom van az ios8-ról. Érezhetően megakad néha, a többujjas műveletek konkrétan teljesen rosszak, az még egy dolog, hogy van egy jó másodperc késése, de van, hogy egyáltalán nem működik, újraindítás, jobb esetben a funkció ki-be kapcsolása oldja csak meg... Merülni nem merül jobban, szerintem koppra ugyanolyan, mint előtte...Eddig megbántam a frissítést. (najó, a diktálás azért nem rossz...)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5761) erdoke válasza spawn21 (#5759) üzenetére


erdoke
titán

Nem csak csörög, simán hívni is lehet róla! Egyszerűen bementem a névjegyzékbe, és rányomtam a telefon gombra a szám mellett. Az,iPhone szépen rendezi a hívást a háttérben.
Eddig is az iPad volt az elsődleges eszközöm, ezek után ki se kell vennem a telefont a tokjából, csak ha nagyon mozgok.

A legjobb aláírás a héten

(#5762) vadászcsiga válasza erdoke (#5761) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Es az iPadre dugott mikrofonos fűtéssel lehet dumálni?

(#5763) erdoke válasza vadászcsiga (#5762) üzenetére


erdoke
titán

Biztosan lehet a hangszóróján is, én éppen egy BT fülessel néztem előtte YT videót, és simán ment. Azt is kipróbáltam, hogy az iPhone-on folytatom a tableten megkezdett hívást, teljesen jól működött.
Screenshot

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#5764) vadászcsiga válasza erdoke (#5763) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja tényleg, létezik már a fulesnél modernebb dolog is :B

(#5765) legiaap válasza erdoke (#5761) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ezt majd kipróbálom.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5766) erdoke válasza vadászcsiga (#5764) üzenetére


erdoke
titán

Modern vagy nem, kipróbálni nem nagyon tudom, mert ahhoz az iPhone doboza kellene. Vagy mikrofon nélküli vezetékes fülesem van, vagy BT.

A legjobb aláírás a héten

(#5767) spawn21


spawn21
veterán

Állandóan kidob a böngészőből, mctube is. Nagyon reméslem orvosolják a dolgot. A nagy apple egy rendes szoftvert nem tud kiadni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#5768) nofi


nofi
őstag

Az miért van, hogy 5S-nél iOS 8 elhozta a beépülő fotós szűrőket, de Air-en nem látok ilyen beállítást?
Elég fura, hogy próbálom QWERTY-ről QWERTZ-re állítani a billentyűzetet és nem akarja megérteni :(

Xbox GT: nozsolt

(#5769) csab2 válasza erdoke (#5761) üzenetére


csab2
veterán

Nagyon állat! Ráadásul 4s-sel is működik, pedig az előzetes hírek szerint ezt nem vártam.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#5770) Süvi


Süvi
őstag

Vastag, drága, nehéz, de ütésálló tok, elég komolynak néz ki.
Link1
link2

[ Szerkesztve ]

(#5771) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Sziasztok!

Mióta feltettem az ios8-at, azóta a 4 és 5 ujjas mozdulatok nagyon nem akarnak működni. Safarinál konkrétan folyton ez van. Másnál is van ilyesmi jelenség, vagy csak engem tisztel meg az air ezzel a "feature"-el?!

(#5772) vadászcsiga válasza BrandonXXV (#5771) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mindenkinél ilyen

(#5773) BrandonXXV válasza vadászcsiga (#5772) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Köszi a választ!
Ez azért elég gáz az apple-től,nem?!

(#5774) vadászcsiga válasza BrandonXXV (#5773) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Már megszoktam tőlük. Figyelni kell, nem azonnal felrakni az új verziót és el lehet kerülni az ilyeneket. Most már te is megtanultad csak ne felejtsd el.
Kb 200 000 Ft-omba került ezt a tudást megszerezni (2 iPhone) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5775) Sur1G válasza csab2 (#5769) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Feltettem 4S re és Air-re is az iOS8-at, mit kell még beállítani, hogy működjön?

(#5776) BrandonXXV válasza vadászcsiga (#5774) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Basszus, ez tök alapnak kellene lennie, hogy működjön egy ilyen felületen a több ujjas gesztusvezérlés, úgy gondolom...

(#5777) Vasinger! válasza Sur1G (#5775) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Közös iCloud ID és Wifi hálózat, Facetime, Bluetooth: ON

BrandonXXV:

Igen, ezt szerintem mindenki így látja. Ha hamarosan a 8.0.1-ben ezt javítják elnézem utólag....

[ Szerkesztve ]

(#5778) Sur1G válasza Vasinger! (#5777) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Érdekes nekem nem megy valamiért. Kell hozzá iCloud Drive vagy a sima is jó hozzá? 4S-en nincs ilyen handoff beállítás, de előttem valakinek ez működik, úgy olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#5779) KZP válasza BrandonXXV (#5771) üzenetére


KZP
őstag

Nálam semmi baj nincs a többujjas vezérléssel, most direkt kipróbáltam itt, a Safariban. :K
2 vagy 3 ujj: kicsinyítés/nagyítás
4 vagy 5 ujj: be lehetne zárni a Safarit

(#5780) Vasinger! válasza Sur1G (#5778) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ja egy kimaradt, a beállításokban is be kell kapcsolnod a Hands off-ot az általános részben.

vadászcsiga:

Remény hal meg utoljára.... :U

[ Szerkesztve ]

(#5781) vadászcsiga válasza Vasinger! (#5777) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Régi motoros vagyok, hidd el egyik problémát befoltozzák, jön egy másik.

(#5782) BrandonXXV válasza KZP (#5779) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Nálam teljesen random jön elő a dolog. Mikor feltettem az új rendszert, semmi ilyen nem tűnt fel. Aztán használat közben többször is, először azt hittem elromlott a gépezet... Most jelen pillanatban tökéletesen működik, tegnap,este viszont egyátalán nem akarta az igazat. Teljesen felhúztam magam rajta, már a kijelzőt püföltem, hogy műkodj, műkodj... 😃
Ez már már olyan érzés volt, mint mikor androidos tabletet használtam rövid ideig. Na azt 5 perc után össze tudtam volna törni!

(#5783) atees


atees
őstag

Én meg olyan hibát vettem észre a safariban, hogy ahogy egy oldalt pörgetek lefelé és rajta hagyom az ujjam ( nyomom a kijelzőt) elfehéredikmaz oldal. Egyre viccesebb dolgok jönnek elő 😂😂

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#5784) BrandonXXV válasza Vasinger! (#5777) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Én nem vagyok annyira elnéző, ha belegondolok, nem egy 20e Ft-os kínai androidos csodáról beszélünk. Ráadásul, addig ne tegyenek bele mindenféle új funkciót, míg az "alap" dolgok nem működnek 1000%-osan. Eddig azért szerettem az apple-t és az ios-t, mert tette a dolgát, nem kellett bosszankodni hasonló apróságokon. Egyre kritikusabb vagyok az almás céggel szemben, pedig 2 iphone, egy ipad air és egy macbook air is van a családban és nagyon csipázom mindet.

(#5785) vadászcsiga válasza BrandonXXV (#5784) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mindig is ilyen volt. iOS 4-5-6 mindegyik. Sorozatosan voltak olyan verziók amik bugosak voltak. Merülés, stb

(#5786) focvis


focvis
veterán

Tkp. én egész elégedett vagyok az iOS 8-cal, igaz számomra (Androidot és WP-t használok telefonban) sok újat nem hozott, de talán kevésbé merül játéknál (Asphalt). Vannak csodás új emojik is 👍 💩

(#5787) #99546112


#99546112
törölt tag

Utólag én is elnézném nekik, ha javítanák a bugokat, de sztem nagyobb dolgokat javítanak majd 801-ben, nem a kissebbeket" amik a felhasználói élményt rombolják.

(#5788) spawn21 válasza BrandonXXV (#5784) üzenetére


spawn21
veterán

Ez így van. Szeretem az Air-t, de eléggé zavarnak a hibák.
Az a baj mikor ezeket a nyilvánvaló dolgokat is képtelenek elismerni az emberek.

iPhone 13p

(#5789) erdoke válasza vadászcsiga (#5785) üzenetére


erdoke
titán

Én 4.3 óta vagyok iOS-en, az első kivételével volt/van minden iPad + i4S-5-5S. Az OS maga soha nem szívta durván az akksimat, viszont alapértelmezettként lehetővé tett olyan újdonságokat, amik igen. Ezeket megtaláltam, kilőttem, és voilá, a gond megoldódott. Minden főverzió frissítés után érdemes átnézni a beállításokat, és a változtatások után nyomni egy restartot.
Bugok vannak, de a legtöbbet gyorsan javítják, akár heteken belül. Valamiért a Safarit nem sikerül megfelelő szintre felküzdeni, azokat a fejlesztőket kellene leginkább lapátra tenni...

A legjobb aláírás a héten

(#5790) vadászcsiga válasza erdoke (#5789) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tudom neked minden jó minden szép, köszi. Én 4.0.1 óta vagyok ios-en, az utolsó használható verzió a 4.2.1 volt iphone-ra, azóta olyan banális visszatérő hibákat csinálnak pl a safariban hogy a hajam égnek áll.

(#5791) erdoke válasza vadászcsiga (#5790) üzenetére


erdoke
titán

Ha elolvastad, amire válaszoltál, akkor meglehetősen értelmetlenre sikerült valamelyikünk hozzászólása...

A legjobb aláírás a héten

(#5792) spawn21 válasza erdoke (#5791) üzenetére


spawn21
veterán

Most a safarival kezd a türelmem elszállni. Mert hogy a szaggatás (igen is szúrja a szemem) és kilépkedést ne fogja egy HR megoldani.

De biztosan hamarosan jön a foltozás és az appok javítása is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#5793) erdoke válasza spawn21 (#5792) üzenetére


erdoke
titán

Safarira folyamatos a panasz már egy éve. Bár eredetileg más okból, de én nem használom, és ez elég kényelmes áthidaló megoldás lehet másoknak is. Mercury, iCab is meg tud nyitni vágólapon levő linket, ez a legnagyobb kényelmetlenség a default Safarihoz képest, viszont tudásban más liga mind a kettő.

A legjobb aláírás a héten

(#5794) Szecsy


Szecsy
aktív tag

Tudom hogy nem engedelyezett dolog de mivel van egy eredeti smart caseem airhez akit erdekel esetleg

(#5795) vadászcsiga válasza erdoke (#5791) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Reakciós vagyok :DDD

(#5796) #99546112 válasza spawn21 (#5792) üzenetére


#99546112
törölt tag

Egyet értek veled! Egy apple terméken nem ez az elvárandó, pláne nem egy Airen, iphone-on minden oké.

(#5797) rankesz


rankesz
veterán

Sziasztok!

Hozzám került egy Air, de nem tudom factory reset-elni mert kéri az Apple ID-t amit az előző gazdája benne hagyott. Az előző gazdáját nincs esélyem elérni... :( Szívás van? Vagy ilyenkor mi a teendő?

(#5798) atees


atees
őstag

Megjött a bill hétvégén csinálok egy kis leírást.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#5799) KZP válasza rankesz (#5797) üzenetére


KZP
őstag

DFU mód, aztán az iTunes-ban helyreállítás! :K

(#5800) rankesz válasza KZP (#5799) üzenetére


rankesz
veterán

Kéri hogy aktiváljam az előző tulaj apple id-jével... Find my iphone miatt :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.