Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) lajbi101


lajbi101
tag

Én sem miért nem lesz. Mini 3 retinárol azt mondom ok ne legyen mert szinte semmi új. De air meg air 2 között azért igen

(#6802) erdoke válasza vadászcsiga (#6800) üzenetére


erdoke
titán

Arra nyomj, hogy Mégse/Cancel. Egyébként a rázás miatt csinálja, valahol lehet kapcsolni.

A legjobb aláírás a héten

(#6803) vadászcsiga válasza erdoke (#6802) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tudom csak nyaggatom a rendszert :D Egyáltalán miert jön elő akkor ha nem gepelek, csak olvasgatok egy weboldalt? Mindegy ez van ezt kell megszoknunk csak az bosszant évek óta hogy ha valami egyszer már jó volt miért kell elb.szni? IOS 6-ra számomra tökéletesre csiszolták a safarit, igaz nem volt full screen, de szinte már csak az hiányzott.

(#6804) Jeanne d'Arc

Tegnap megnéztem az air 2- őt. Nem húztam fel teljesen a csúszkát a hangeronél inkább félúton volt es nagyon rezonalt szinte bele remegett a gép. Gondoltam hogy váltani fogok de amennyit ra kene dobni +ba nekem nem éri meg. Tavaly a sima air sokkal jobban tetszett. :U

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6805) Szabikaa20 válasza Jeanne d'Arc (#6804) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Idén még en sem cserélek! :N

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6806) Vasinger! válasza Jeanne d'Arc (#6804) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Azta, ez azért durva... Lehet hogy nekem Air 3 lesz csak belőle, ha valóban ilyen. Legkorábban jövőre váltok, ha lesz jó alternatíva. Azért elbírnám a Touch ID-t és a 2 GB ramot is, a kijelzőről nem is beszélve...

(#6807) Jeanne d'Arc válasza Vasinger! (#6806) üzenetére

En is elbirnam, meg eleve úgy álltam hozza hogy lehet sokan eltúlozzák, de nagyon meglepődtem. Azért ha ennyi pénzért veszel valamit akkor az tényleg legyen minőségi.
Maximum ha valaki nagyon olcsón hozzam vágja akkor lesz ilyenem.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6808) Jojo5


Jojo5
őstag

Én meg most szeretnék venni iPad-et, az Air2 2 GB Ram miatt és a javított kijelző miatt impozáns volt számomra , de lehet kéne még 1 idényt várnom, főleg, hogy telefont is most szeretnék venni és ott is megy a rágódás részemről... :F

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6809) Szabikaa20 válasza Vasinger! (#6806) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Szintén zenész! :K Én sokat használom a kamerát is nekem az is elöny lenne!Na meg 3mag azert lehet vlamait még dob rajta...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6810) Speccy


Speccy
senior tag

Ahogy írtam korábban, én nemrég vettem egy Air 2-t, előtte két és fél évig egy Ipad 3-ot nyúztam, utóbbi még most is megvan, teszteltem is egy kicsit a kettőt egymás mellé téve, szerintem egyáltalán nem vészes a hangszóró az Air 2-esen, persze a kisebb vastagság miatt valóban nem szól olyan jól, tehát pl : hangos zenére nem ajánlott, de általános célra használva nem lehet zavaró szerintem.

There is hope!

(#6811) DaveN válasza univerzita (#6740) üzenetére


DaveN
tag

Köszi a segítséget!

(#6812) barky


barky
tag

Elvileg a héten érkezik az Air-em (2 szerintem kicsot drága még majdnem 2xer annyi de nem tud 2xer annyit szerintem) új vagyok a témában ez lesz az első tabletem(ipadem) ehhez az eszközhöz perifériákat mennyire lehet csatlakoztatni? Gondolok itt pl pendrive, hdd, (külső) hdtv hdmi kimenet stb? Illetve torrentezni lehet a készülékkel? (utorrent, bittorrent) kezeli rendesen?

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6813) KZP válasza barky (#6812) üzenetére


KZP
őstag

Amiket felsoroltál, azok közül semmit sem lehet hozzá csatlakoztatni. :DDD
Esetleg ez a kis kütyü segíthet valamennyit ezen a problémán.
A torrent, az talán működik a megfelelő klienssel.
TV-hez AppleTV segítségével lehet csatlakoztatni, de van rá olcsóbb megoldás is, ha jól tudom...

[ Szerkesztve ]

(#6814) barky válasza KZP (#6813) üzenetére


barky
tag

Az jól hangzik :DD

Ezek szerint jobban jártam volna ha inkább egy laptop vagy notebookra ruházok be :) bár sejtettem hogy ez a veszély fent áll de ha már torrent oldalt kezel és tudok le és feltölteni akkor már jó vagyok igazából csak a filmek miatt érdekel a dolog hogy kvázi tudjak rajta filmet nézni (ne csak neten) hanem letöltve is legyen..

köszi a válaszodat :D

a kingston cucc egész hasznos az "apple tv-ért" nem fizetnék egy forintot se de az előző kis szerkezet valóban nagyon hasznosnak és praktikusnak tűnik (bár internet nélkül csak egy kis doboz) :))

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6815) univerzita válasza barky (#6812) üzenetére


univerzita
addikt

Lehet már megfelelö pendrive-ot is használni( méreg drága!!!). Tehát marad a külsö wifi hdd. Torrentezni már nem lehet 8.1 alatt. A Kingstonhoz nemkel internet!

[ Szerkesztve ]

(#6816) HardRic válasza barky (#6814) üzenetére


HardRic
addikt

Ha a torrent és a filmek a legfontosabbak, akkor android lenne a te világod, ott van minden: sd kártya, pendrive, torrent kliens, széles kijelző...

(#6817) focvis válasza barky (#6814) üzenetére


focvis
veterán

Őszintén remélem, hogy nem fogsz csalódni az iPadben mert igen jó kis cucc!

Nekem ezt a torrent dolgot még nem sikerült összehoznom vele :( . Androidos telefonon gond nélkül megy, Lehet, hogy inkább droidos táblát kellene nézned. Magam is eltöprengek ezen időnként, ott kb. minden funkcióra találsz megoldást.

Szerk. HardRic megelőzött a gondolattal. @Hardric: nekem a szélesvászon pont nem hiányzik. :)

[ Szerkesztve ]

(#6818) KZP válasza barky (#6814) üzenetére


KZP
őstag

Szerintem net nélkül is hasznos a Kingston, mert abba tudsz pendrive-ot dugni, aztán wifin keresztül lejátszhatod róla a filmet az iPad-en. De ezt csak elméletben mondom, én még nem próbáltam. :)
De jó kis szerkezet az Air, nem fogod megbánni. Ez a torrent dolog nekem is újdonság...

(#6819) univerzita


univerzita
addikt

A torrent klienset még 7.1 alatt lehetett telepíteni( nekem a iPhone4-esen rajtavan a iTransmission és müködik). A 8.1 már nem engedi.

(#6820) barky válasza univerzita (#6815) üzenetére


barky
tag

miért nem kell hozzá internet ezt nem egészen értem ? :( ez nem egy router amihez kell net és úgy megosztja azt ? :o :( sík hülye vagyok úgy néz ki ehhez :))

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6821) barky válasza HardRic (#6816) üzenetére


barky
tag

telefonba jó felső kategóriában de tabletben nem kéne semmi pénzért sem android mondom ezt úgy hogy androidot használok mióta létezik jelenleg is egy Sony Z2-m van.

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6822) KZP válasza barky (#6820) üzenetére


KZP
őstag

Olvasd el ezt. :)
Bár a torrent ettől még nem fog menni. :D

(#6823) barky válasza focvis (#6817) üzenetére


barky
tag

Minőségben semmi képen sem fogom megbánni szerintem... bár a filmek tényleg kellenének rá :( ez az ami miatt kéne az egész készülék de mindenféle képen ipadet akarok venni mert tudom hogy ez minőségi cucc :)

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6824) univerzita válasza barky (#6820) üzenetére


univerzita
addikt

Ahogy KZP forumtárs írta a kingstonba berakod a penrivot és mint egy router ö létrehoz neked egy wifi hálozatot( nem neten keresztül!!) Ahoz akár hárman is csatlakozhattok ( bizonos távolságon belül ). Helyesírásér elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#6825) barky válasza KZP (#6822) üzenetére


barky
tag

Köszii szépen :DD

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6826) barky válasza univerzita (#6824) üzenetére


barky
tag

Azta így még világosabbá vált a dolog (bár azért a linket is elolvasom) KZP linkelte ) :) valóban nagyon hasznos ketyere ez a kis masina :D

Köszi szépen neked is a segítséget :R :)

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6827) Süvi válasza barky (#6826) üzenetére


Süvi
őstag

Ha otthon több eszköz lesz majd, érdemes lesz elgondolkozni egy komolyabb NAS-on.
Én most vettem egy Synology-t (volt már másfajta is), de ez a készülék szerintem a nas-ok Ipadja.
8 alkalmazása van ipadra
Amire neked kellene mindent tud:
- szinkronizálás
- ipadról torrent
- Cloud
- videó streamelés, transzkódolás
-mindent másol
-Itunes-t ki lehet iktatni.
-stb.

Nem egy árban van az említett készülékkel, csak azért írtam, ha valaki otthoni rendszerfejlesztésben gondolkodik.

(#6828) bok92 válasza Jeanne d'Arc (#6804) üzenetére


bok92
addikt

Nekem nem okoz gondot ez a "remegés". Kétségtelen hogy van, kár is lenne tagadni, viszont engem nem zavar. Otthon van egy Bt hangfalam, útközben pedig ott a fülhallgató... Ha pedig ezek nélkül hallgatnék zenét vagy bármit a hangerő fele elég,mert így is elég hangos. Ráadásul akkor hátrahajtom a Smart case tokot és már alig érezni. Szerintem hiba lenne ha csak ez miatt nem vennéd meg. :) én nem bántam meg.

(#6829) focvis válasza Süvi (#6827) üzenetére


focvis
veterán

Mi a konkrét típus? Már töprengek rajta egy ideje :)

(#6830) bok92 válasza bok92 (#6828) üzenetére


bok92
addikt

*smart cover

(#6831) Süvi válasza focvis (#6829) üzenetére


Süvi
őstag

Mi az Ipad, a transzkódolás, a plex és hogy sokáig jó legyen egy play! modellt vettünk (214play).
De a Syno-ban az a jó, hogy mindegyik készülékére ugyan azt csomagot adja (plex, transzkódolás kivétel), tehát már az olcsóbb 213j, 115j, 214se készülék is rendkívül felhasználóbarát. (Korábban WDMycloud volt, de azt messze meghaladja stabilitás, tudás stb. tekintetében, az kb az 1/10-ét tudja.

Nagyon szívesen elküldöm privátban annak a fórumtársnak az elérhetőségét, aki elég jó áron hozta kb. -10%, regisztrációs kártyával, garanciával, stb.

(#6832) Chereiose


Chereiose
addikt

Kíváncsi leszek, hogy pénteken lesz-e akció Ipad-re, iphone-ra biztosan lesz.
Mondjuk ha Ipad-re is csak 10K, akkor nem egy nagy akció, mert máshol (MM) alapból 120 az Air, store-ban meg 130.

Egyébként megéri innen PH-ról venni egy megbízható személytől, ha mondjuk 110K-ért árulja? Boltban 120, nem tudom...Biztosra akarok menni, persze nem gondolom, hogy kamu lenne akinek van 500+ értékelése...

[ Szerkesztve ]

(#6833) Jeanne d'Arc válasza bok92 (#6828) üzenetére

Van benne valami, de max 90- ért tudom eladni az air-t egy air2 meg minimum 130k. Szóval +40.000 Ft nekem nem éri meg jelenleg főleg hogy változik az ára szerencsére. Remelem valaki januárban eladja olcsón mert kell neki a pénz. Tavaly is így vettem az air-t. :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6834) focvis válasza Süvi (#6831) üzenetére


focvis
veterán

Hú, köszönöm - meguguliztam - szép ára van! :Y De nagyon komoly cuccnak tűnik, jobb ha még töprengek rajta. :D

@Chereiose: én simán megvenném a HA-n 110-ért, egy jó értékelésű eladótól. Viszed a pénzt, ha látod, hogy sértetlen csomagolású akkor kifizeted. Akár ki is bonthatod a pénz átadását követően az eladóval közösen.

De többször linkeltem itt, hogy van még jobb áron is,de ahhoz előre kell utalni és 1,5 hónap mire kézbe veheted.

(#6835) Chereiose válasza focvis (#6834) üzenetére


Chereiose
addikt

Nyáron láttam, sok ember árult bontatlanul 110 körül, de most meg mindenki Air 2-őt árul, az Air meg ritka lett, szóval lehet kénytelen leszek boltban venni picit drágábban.
Ha találok a kövi 2-3 hétben itt valamit jó áron, akkor nem tétlenkedek, ha nem akkor marad az MM :)

Érdekes, Edigital visszaemelte az árat 130-ra :U

[ Szerkesztve ]

(#6836) bok92 válasza Chereiose (#6835) üzenetére


bok92
addikt

Azért, mert véget ért a csodálatos black Friday akciójuk... :DDD

(#6837) Chereiose válasza bok92 (#6836) üzenetére


Chereiose
addikt

Szerintem nem BF-es volt, mert előtte is meg utána is 120 volt még :U

(#6838) barky válasza Süvi (#6827) üzenetére


barky
tag

Fogalmam sincs mi az a NAS :((

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6839) Süvi válasza barky (#6838) üzenetére


Süvi
őstag

Akkor még lehet, hogy nincs rá szükség :), vagy igény már van, csak még nem fogalmazódott meg.

http://www.nasszerver.hu/index.php/hu/2012-01-19-18-46-05/1-mi-is-az-a-nas

[ Szerkesztve ]

(#6840) barky válasza Süvi (#6839) üzenetére


barky
tag

Most már értem hogy mi is ez :) köszönöm az útbaigazítást :) Eltudnék használgatni egy ilyen eszközt de lényegében nincs rá szükségem...pláne igy magán személyként

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6841) legiaap


legiaap
nagyúr

Tennétek egy szívességet nekem. Csekkoljátok már le, hogy a Safari megnyitja-e nálatok a crackberry.com oldalát?!
Nálam elkezdi tölteni azt kiírja, hogy nem tudja megnyitni és ezért újra próbálkozik majd megint ugyanazt dobja és a végén nem nyitja meg. Más böngésző megnyitja persze.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6842) siemenss65 válasza legiaap (#6841) üzenetére


siemenss65
tag

Nálam nincs probléma. Bejön, lehet görgetni, nagyítani, minden oké.
air1

[ Szerkesztve ]

(#6843) bok92 válasza siemenss65 (#6842) üzenetére


bok92
addikt

Itt is minden ok. :K

(#6844) vadászcsiga válasza legiaap (#6841) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itt is jó

Én az interfacelift.com-al vagyok igy, b.szik megnyitni míg másnak jó

[ Szerkesztve ]

(#6845) Apooca válasza legiaap (#6841) üzenetére


Apooca
tag

Nálam is minden rendben.....

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#6846) knyitogato


knyitogato
őstag

Egyszerűen imádom ezt a gépet, könnyű, gyors, szép, 146k volt a 64 gigás, Citipontokkal pedig ebből még lejött nekem 20ezer...tökéletes döntés volt. Best buy.

(#6847) legiaap válasza vadászcsiga (#6844) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor nem értem mi a baja és miért jó nálatok...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6848) Ferko75HUN válasza legiaap (#6847) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Szellem a gépben. :)

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#6849) focvis válasza legiaap (#6847) üzenetére


focvis
veterán

Nálam is megnyílik, tehát nem a Weblock miatt van nálad a hiba.

(#6850) spawn21 válasza legiaap (#6847) üzenetére


spawn21
veterán

Mindehol más van.

Nekm a Youtube app egy hulladék. Leszedtem majd mctube, az meg folyton crashel. Nem tudok nyugodtam videót keresni, mert állandóan (minden alkalommal amikor keresek) bezárja az alkalmazást.

Holnap megjön lg gpad majd megnézem azon is vannak egy ilyen kis idegesítő bugok

iPhone 13p

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.