Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) focvis válasza HUNPSP (#5841) üzenetére


focvis
veterán

Szintén grat!

Xtremeguard fólia, regisztrálj és hamarosan kapod az emailt az aktuális akcióról, simán van 85% OFF is, megjön kb 1-2 héten belül. Nekem volt, de lusta voltam felrakni, saját tapasztalat alapján felesleges is.

(#5852) Kerio


Kerio
őstag

Letölthető a 8.0.2

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#5853) HardRic válasza Kerio (#5852) üzenetére


HardRic
addikt

Safari istenes lett, spotlight search nem szaggat. Fasza. Mentem vissza aludni.

(#5854) csab2 válasza HardRic (#5853) üzenetére


csab2
veterán

Igen, mintha a Safari picit gördülékenyebb lenne, habár még nem az igazi...

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#5855) vadászcsiga válasza HardRic (#5853) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kepfeltoltes.hu-ra, olx-re es ide ph-ra lehet képet feltölteni? Vaterán a termékfotoknál ha a teljes méretre böksz, majd újra rá bezárja a megnyitott tabot ahogy kell?

Megköszönöm aki kipróbálja ezeket.

(#5856) #99546112


#99546112
törölt tag

Tényleg javult a helyzet 802-vel, van még mit javítani mert az írás még szaggat, de a multitasking előhívása folyamatosabb. A legtöbb szaggatás ami már persze kevesebb lett, az safari alatt van.

(#5857) legiaap


legiaap
nagyúr

Ha a jobb felső sarokban lévő dupla ablakot megnyomom a safariban nem akad, viszont ha előjön ugye a 3D-s nézet és ott adok hozzá új ablakot, ahogy visszamegy rá ott még mindig szaggatós, nem folyamatos.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5858) Isikamika válasza Szecsy (#5850) üzenetére


Isikamika
tag

Akkor megint megkérdezem,milyen színű és mit gondoltál érte?

(#5859) HardRic válasza vadászcsiga (#5855) üzenetére


HardRic
addikt

A képfeltöltés megint megy, de azt írták is az update leírásában, hogy javították.
Vaterán a teljes méretnél új tab-ban nyitja meg a képet.

(#5860) HardRic


HardRic
addikt

Spotlight search eltüntetéskor ugyanúgy szaggat. Pedig esküszöm, frissítés után 10 perccel még jó volt, szép folyamatos.

(#5861) plus44


plus44
veterán

A spotlight mindig szaggat elsőre, utána ha egyből megpróbálod már folyamatos. Aztán 5-10 perc múlva megint akadni fog elsőre.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5862) vans?


vans?
őstag

Annyi negativumot irtok, hogy fel nem rakom a 8-at... Pedig iPhoneon nincs vele problemam.

hábm bábm

(#5863) HardRic válasza plus44 (#5861) üzenetére


HardRic
addikt

Az eltüntetés ( tehát nem keresek hanem kilépek) mindig szaggat.

(#5864) plus44 válasza HardRic (#5863) üzenetére


plus44
veterán

Most direkt megnéztem, teljesen folyamatos az animáció, de látunk már ilyet, hogy azonos készüléken, azonos szoftverrel egyik akad, másik nem. Btw, életemben 2x használtam a spotlight-ot.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5865) vadászcsiga válasza HardRic (#5859) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi. És vaterán ha ráböksz a képre bezárja az új tabot?

(#5866) HardRic válasza plus44 (#5864) üzenetére


HardRic
addikt

Én sokszor használom. Kipróbáltam hogy restore + új készülékként beállítás után is szaggat-e, és ugyanolyan. :(

(#5867) KZP válasza plus44 (#5864) üzenetére


KZP
őstag

Hát igen, én is kb. :D
Ez mekkora probléma egyeseknél. ;] Más rendszereken örülnének, ha csak ennyi hiba lenne.

(#5868) Vasinger! válasza Isikamika (#5858) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én írtam neked PÜ-t, de nem válaszoltál, ugyanis nekem is lenne egy eredeti fekete Smart Casem eladó, jóval az új ára alatt.

(#5869) plus44


plus44
veterán

Megőrült az Ipad-em. :D Aki nagyon vágja a meghülyült az Ipadem témát, segítsen már. Mi a jó halálért kell minden egyes alkalomma feljogosítanom a gépemet, amikor rádugom az Ipadet? Ugyanis ezt 5x játszhatom el, de basszus, minden egyes alkalommal miért kell? Iphone-nál ilyen probléma sosem volt, akkor kellett, amikor újraraktam a Windowst. Az ios8 óta, ez a 3. feljogosításom...

Második sokkal nagyobb probléma: hogy oldható meg, hogy ha rádugom az Ipadet a gépre, ne váltson automatikus át a gépem az Ipad 3g netére? Ugyanis, most is random megtette frissítés közben, jött is az üzenet a T-mob-tól, hogy akkor jöv. hónap 19-ig csapathatom neki 128kbps-mal... Nevetséges.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5870) plus44 válasza plus44 (#5869) üzenetére


plus44
veterán

A másodikra: gépre dugáskor a personal hotspot funkció automatikusan bekapcsol, ez lehet a baj szerintem, bár a kérdés továbbra is áll, miért?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5871) erdoke válasza plus44 (#5870) üzenetére


erdoke
titán

Ez valami beállítási gond a PC-n (iTunes-ban?), mert nekem még soha nem kapcsolt be, akkor se, ha az iOS eszközön aktív a hotspot funkció. Be kell hozzá lépnem a Personal Hotspot beállítási menüben.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#5872) Isikamika válasza Vasinger! (#5868) üzenetére


Isikamika
tag

Bocs nem vettem észre!

[ Szerkesztve ]

(#5873) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nekem GM-en Safariban a szövegkijelölés is bugos volt, egyszerűen nem tudtam egy szóra vagy szavakra szűkíteni a kijelölést, sokszor az egész bekezdést vagy a fel oldalt kijelölte. Volt hogy nem is akart kijelölni semmit hiába dupláztam a szövegre.
Kérdes: 8.0.2-ben ezt javítottak?

[ Szerkesztve ]

(#5874) erdoke válasza vadászcsiga (#5873) üzenetére


erdoke
titán

???
Azt hittem, kijelöléshez a szövegen hosszan kell nyomni, nem duplázni.

A legjobb aláírás a héten

(#5875) vadászcsiga válasza erdoke (#5874) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Összekevertem na :B droidon duplázni, iOS-en hosszan nyomni

(#5876) Vasinger! válasza vadászcsiga (#5873) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez most működik.

És a képfeltöltés is megy:

És ha már itt vagyunk: Nálatok is ennyit eszik a Skype háttérfolyamatként úgy, hogy nem is használom csak ritkán? :F Ez szerintem baromi sok. Ez a tegnapi 8.0-s állapot még egyébként.

Egyébként 8.0.2-n nem vettem észre bugot eddig (kop-kop). Többujjas gesztusok mennek, 2.4 GHz-en jó a Wifi és semmilyen program nem szaggat/lép ki. A multitasking 4 ujjas váltogatás is jóval smoothabb mint valaha is volt 7.1.2-n.

[ Szerkesztve ]

(#5877) vadászcsiga válasza Vasinger! (#5876) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi akkor azt hiszen holnap feltolom en is :R
Más negatívum? Neadjisten pozitívum? :D

[ Szerkesztve ]

(#5878) Vasinger! válasza vadászcsiga (#5877) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Módosítottam a hsz-em ha nem láttad volna, még annyit tennék hozzá hogy a renderelési szürke háttér is ritkábban jön elő, Safariban a fülválasztó animációs rész is javult, de talán az még nem 100%-os, de bőven elég már számomra ez az állapot is.

Pár nap múlva tudunk majd stabilitási és akksi időt is mondani, de szerintem ez már felrakható állapotú OS.

(#5879) legiaap válasza Vasinger! (#5876) üzenetére


legiaap
nagyúr

Amúgy ez a battery usage egy nagy baromság. Azt mutatja mit hány százalékban használtam. De engem az jobban érdekelne jelenleg mi az ami meríti. Azzal én is tisztában vagyok miket használtam. Egy grafikonnak is örültem volna, mint droidon az akku állapotárol.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5880) vadászcsiga válasza Vasinger! (#5878) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Utána olvastam, nagyon köszönöm a tesztet. Te vagy a előevőm :DDD

(#5881) Vasinger! válasza legiaap (#5879) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez szerintem akkor lenne így, ha nem lenne odaírva hogy háttértevékenység. Ugyanis ez azt jelenti, hogy nem használtam közvetetten, csak háttérben futott.

(#5882) vadászcsiga válasza Vasinger! (#5881) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A lényeg hogy 712-nél jobb.

(#5883) erdoke válasza legiaap (#5879) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem az akksi használatot mutatja. Amikor az Időkép falra a gépet, 20 % körül mutatott, pedig 2x2 percre indítottam el az alkalmazást. Ugyanígy, az öcsémnek a traffipax appra 54 %-ot mondott, és csak egyszer fél percre volt előtérben. Az 5S topikba linkeltem egy üzemidőt, azon a játék sokkal kevesebb ideig futott, mint amekkora arányban az akksit ette.

A legjobb aláírás a héten

(#5884) Kerio válasza vadászcsiga (#5875) üzenetére


Kerio
őstag

Droidon is hosszan kell nyomni a kijelöléshez..

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#5885) HUNPSP válasza vadászcsiga (#5882) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Jelenleg nekem is az van. Véleményeitek alapján a napokban felrakom. iPhone-on is le ragadtam 7.1.2-n, azt hiszem ideje frissíteni. :)

Ma vettem egy TPU tokot (mindig ilyesmi volt iPhone-on is, soha az életben nem volt gond vele, ráadásul 1-2 ezerből mindig megúszható - bár hozzáteszem én tok ellenére is úgy vigyázok ezekre mintha vadi újak lennének), plusz egy fóliát. Komolyan mondom az utóbbit egyszerűen lehetetlen feltenni... ez nyilván márka és minőség függő is, de valamiért ez nem akart sikerülni. Szifonon is sokszor megszenvedtem vele, de itt akkora a felület, hogy kb. lehetetlen megoldani por vagy kis szösz nélkül. Lehet hogy igazatok van és tényleg nem szükséges a fólia... ennyi bénázást nem ér.

focvis köszönöm szépen a segítséget, illetve vans, neked is a köszöntést. :)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#5886) Sify


Sify
senior tag

Nektek mukodik a Facebook app-ban, hogy ha a kepernyo tetejere bokok akkor a tetejere ugrik? Nekem ez nem mukodik meg safariban mukodik.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5887) vadászcsiga válasza Sify (#5886) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem működik :K

(#5888) vans? válasza vadászcsiga (#5887) üzenetére


vans?
őstag

Teged valamiert nagyon szeret a facebook app. Mit kell tennem, hogy engem is szeressen? :O

hábm bábm

(#5889) Kyller válasza Sify (#5886) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem se megy...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#5890) Kyller válasza Vasinger! (#5876) üzenetére


Kyller
senior tag

Többujajs gesztus nem megy most éppen... :W

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#5891) Vasinger! válasza Kyller (#5890) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A fene....pedig azt hittem ez javítva lett. Hála Istennek én még nem találkoztam azóta a buggal, mióta frissítettem.

(#5892) vadászcsiga válasza vans? (#5888) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem tudom de most 802-n is jó. Az 5 ujjas gesztus nálam is beakad néha

(#5893) #99546112


#99546112
törölt tag

Ma durván ledöbbentem. Kollégám, aki világéletében utálta az apple termékeket, vele eggyütt az ios-t és akinek az android volt az isten meg mittudomén, ma vett reggel egy Airt, átküldte kép formájában. Teljesen ledöbbentem, kérdeztem is az okát, és mondta h a rendszer maga nagyon bejön neki, maga a cucc is, meg úgy összességében minden. Enyhe túlzással mondta, h droid után olyan mintha egy trabiból egy ferráriba ült volna. Pedig nem gagyi cucca volt, a tavalyi galaxy tab-ja volt, meg most galaxy s5, de mondta kövi telója iPhone lesz, amint lejár a hűsége jövőre.
Nemhiába mondják hogy sok minden múlik egy os-en, meg a külső-belső minőségen is persze.

(#5894) spawn21 válasza #99546112 (#5893) üzenetére


spawn21
veterán

Egy kicsit túlzás a dolog, de kinek mi.

iPhone 13p

(#5895) vadászcsiga válasza #99546112 (#5893) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én ugyanilyen hirtelenséggel váltottam androidról iOS-re, majd vissza androidra (telefon tekintetében). Egyik napról a másikra és mindket váltás zökkenőmentes volt. Talán az iOS-re váltás súlyosabb volt mert anno zte blade-ről jöttem 3GS-re de idén év elején vissza droidra már semmi nehézséget nem jeletett. Aki szereti és érti ezt a témát attol szerintem nem olyan meglepő lépés ez. Kiváncsi a másik oldalra hogy objektív véleményt tudjon alkotni a két vezeto telefon OS-ről.

[ Szerkesztve ]

(#5896) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

Szerintetek baj ha egy sorozat részt megnéztem VLC-n és 23%ot merült a kis ipadem? Ios 802 van rajta :/

Kis Pál vagyok, na hali!

(#5897) vadászcsiga válasza hj.jani95 (#5896) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mit vártál hogy töltödjön közben?

(#5898) hj.jani95 válasza vadászcsiga (#5897) üzenetére


hj.jani95
aktív tag

Nem, csak nem emlékeztem hogy ennyit merült volna régebben...

Kis Pál vagyok, na hali!

(#5899) vans? válasza hj.jani95 (#5896) üzenetére


vans?
őstag

Ha egy 20 perces reszrol van szo, nem normalis szerintem.

hábm bábm

(#5900) matec7


matec7
tag

sziasztok, a hétvégén fogok venni egy ipad airt, 16 gigásat wifi onlyt. két kérdésem viszont lenne, remélem tudtok segtíeni:
bármilyen vezetéknélküli bill-el lehet használni? meg egérrel is?
illetve hogy pl a speedshopban meg megbízható helyeken 125 körül mozog, de van pár általam nem ismert bolt ahol 110-ért adják, de garanciával írják. na most ez ugyanaz az apple gari? ha igen miért olcsóbb ennyivel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.