Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) DaveN válasza vadászcsiga (#6398) üzenetére


DaveN
tag

Végre! :)
Köszi, hogy szóltál!

(#6402) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Azt majd sikerul az almanak megoldania, hogy ne toltson folyamatosan ujra a Safari akar ket oldalnal is, tovabba ne lagoljon a billentyuzet? Hihetetlen hogy durva hardver mellett nem kepesek vegre megoldani... A 8.1-t
et vartam, hogy na majd most. Hat nem, most sem... :(

(#6403) Vasinger! válasza vadászcsiga (#6397) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Vennék helyette egy másikat ennek az árából. Meg eladni úgy se mostanában tervezem... :N

Egyébként köszi a tippeket, felpakolom oda! :R

[ Szerkesztve ]

(#6404) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Hasznal valaki 7.1.2-öt és chromot?Tegnap nagyon sokszor kilépett!! Nem csak bizonyos oldalaknál,hanem akár mikor! A youtube meg nem 1x lefagyott!De annyira,hogy kemény reset-et kellett nyomni! :(

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6405) vadászcsiga válasza ForRedGlory (#6402) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Eddig még nem sikerült nekik, nem hiszem hogy ezután menni fog de én már így szoktam meg a safarit. Nagyobb gondnak tartok más problémákat a böngészőben mégpedig azért mert 6-ig teljesen jó volt és ami egyszer jó volt azt miért kell elbaltázni?

Szabikaa20
Sokáig használtam a 712-t, Chrome-ot kevésbé, YT-ot sokszor, de nálam egyik sem jelentkezett.
A YT biztos hogy frissült, a Chrome nem tudom de lehet hogy ezzel van összefüggésben.

[ Szerkesztve ]

(#6406) Szabikaa20 válasza vadászcsiga (#6405) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Nálam a YT épp most frissült lehet már jó lesz!Chrome ot nem látom,hogy frissült volna bár csak oktober 13-tól látom máig...abban nincs benne!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6407) tomi5244


tomi5244
őstag

Tervez itt valaki Air 2 vételt? #Erdoke? ;)

(#6408) vadászcsiga válasza tomi5244 (#6407) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Erdokenek veszik :D

(#6409) erdoke válasza tomi5244 (#6407) üzenetére


erdoke
titán

Most jöttem el attól a részlegtől, ahol októbertől mindenki kap iPadet. :DDD
Még reménykedek, hogy vagy decemberben, vagy januárban az új helyemen is futja majd, addig nem veszek. Nekem a Touch ID hiányzik nagyon, bár nem annyira, amennyire telefonon kellett. Kötelező az állandó, minimum 5 karakteres jelszó védelem a céges mobil cuccokon. :((
A mobilnetemre januárban írtam alá 2 évet, úgyhogy most az sem aktuális.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#6410) tomi5244 válasza erdoke (#6409) üzenetére


tomi5244
őstag

Ennél vékonyabb, könnyebb már nem hiszem, hogy lesz, a touch ID vonzó de engem a 2 giga RAM győzött meg. 2-3 évig tuti ki fog szolgálni. Remélem annyira nem vészes az aksi, mert ahogy olvastam kissé elmarad a tavalyi Airtől.

A plusz 15 ezer drágulás érzékenyen érint, főleg, hogy új smart cover is kell. :U

(#6411) siemenss65 válasza tomi5244 (#6407) üzenetére


siemenss65
tag

Én tervezek. Mondjuk elé kéne hogy vigyék az Airt amit most használok.

(#6412) tomi5244 válasza siemenss65 (#6411) üzenetére


tomi5244
őstag

Szintúgy, nekem a 4-et kell eladnom. Vidéki révén nem lesz annyira egyszerű.

(#6413) 206 cc válasza tomi5244 (#6407) üzenetére


206 cc
senior tag

Én tervezem, amint a T beletenné az otthoni net csomagjába már rendelném is....persze ha nem lesz akkor is veszek .
A sima air is megmarad ,mert család már szemet vetett rá😄

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#6414) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Az Air 2 is hajlik ;]

[ Szerkesztve ]

(#6415) Szabikaa20 válasza Vasinger! (#6414) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Akkor már legalább egy olcsóbb nem LTE verziót törött volna szét! :O :D

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6416) siemenss65 válasza Vasinger! (#6414) üzenetére


siemenss65
tag

Gyöngyöt a disznók elé, de komolyan...

(#6417) Alba Game


Alba Game
tag

Sziasztok! Egy kus gyorssegítséget kérnék.
Független gyári állapotú iPad Air WiFi+LTE, iOS 8.1, DIGI (Telenor) sim -el megy. Hogyan / hol tudom (ha egyáltalán tudom) bekapcsolni a WFi megosztását?
LTE on, bár a TelenorHU mellett a bal felső sarokban csak a 3G -t jelzi (de itt tuti van LTE is).
A beállítások menüben nincs Personal HotSpot vagy bármi hasonló sehol sem.
Plíz help !!! :R

(#6418) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Bekerült az ex-hez az air2,Mini 3 szinte mindenféle formában csak pont a sima 64gb space-grey air2 nem,mai nappal vége a 0% THM akciónak így most várhatok még 1-2 hónapot. :O :(((

[ Szerkesztve ]

(#6419) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Bocsi,rossz infó,most mar minden verzióban elérhető,folyamatosan töltöttek fel a honlapra.
Nem kene megvárni 1-2 magyar tesztet, mielőtt rendelek ?

(#6420) spawn21 válasza SonyNex7 (#6419) üzenetére


spawn21
veterán

Ugyan olyan lesz mint az Air, csak ujjlenyomat olvasóval. A belsőt meg nem hiszem hogy észre fogod venni.

iPhone 13p

(#6421) Vasinger! válasza spawn21 (#6420) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Azért ez nem teljesen így van. Azért a 2 GB ram és a jóval gyorsabb SoC biztos érezhető lesz, még ha nem is most, később biztosan.

A kijelző gap javításról és AC WiFi-ről nem is beszélve.

Én 100%, hogy 1-2 év múlva cseréltem volna Air 2-re, de az oldalsó kapcsoló eltűnése kiütötte a biztosítékot. :W

[ Szerkesztve ]

(#6422) spawn21 válasza Vasinger! (#6421) üzenetére


spawn21
veterán

Azt én sem értettem.

Mert nagyon megszoktam. Kifejezetten szeretem.
Szerintem a kettő giga ram hasznos lehet, de a többi olyan mint droidban a 800-801-805-810

iPhone 13p

(#6423) SonyNex7 válasza spawn21 (#6422) üzenetére


SonyNex7
senior tag

5s-en én is szeretem de nem hiszem hogy akkora jelentősége van tablagelen ,főleg hogy szoftveresen is egy mozdulat.Vasinger:ha most megszüntettek valszeg soha nem fog visszajönni
Simán össze lehet írni 7-8 dolgot-touchid,2gb ram,jobb kijelző,40%-al erősebb hardver,2,5 erősebb videó ,3 mag,vékonyabb,ac wi-fi,-amiben jobb de azért nem ártana 1-2 teszt főleg a MA-s.Biztos hogy hosszú távon előnyösebb .
A másik gond inkább az ár a sima air 32gb mar van 145e körül hivatalosan is,ami 60e különbség,és nem tudom hogy nekem ér-e annyit.
Na ha mar ennyit vártam akkor azt hiszem megvárom a decemberi akciókat,meg addigra lesznek jobb adatok,vélemények az air2-rol.

[ Szerkesztve ]

(#6424) spawn21 válasza SonyNex7 (#6423) üzenetére


spawn21
veterán

Ezek számomra nem hoznak olyan sokat. Az, hogy erősebb kihasználatlan egy jó darabig.
Touch íííD ok, de ezen nem lesz annyira kényelmes használni, az fix. Az AC wifi ok, 2 giga ram ok. Nekem csak kettő érdemleges dolog van benne.

Szoval megvárom az Air 3-at :DDD

iPhone 13p

(#6425) tomi5244


tomi5244
őstag

A Touch ID nem csak a képernyő feloldásánál lehet majd hasznos, ha jól tudom, már átadták a fejlesztőknek a hozzáférését így egyre több app-ba beépül majd, vagy akár netes bejelentkezéseket is eszközölhetünk majd vele. ebay, paypal, 1password stb

A tavalyi Air még november végén lehet akciós a fekete pénteken. De én úgy vagyok vele, lenyelem valahogy az idei modell árkülönbözetét és le lesz a gond 2-3 évig. :)

Az oldalsó némító gombot kb 3x használtam a 2 év alatt, úgyhogy az nekem nem fog hiányozni :D

T

[ Szerkesztve ]

(#6426) Vasinger! válasza SonyNex7 (#6423) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem, szoftveresen nem egy mozdulat. PDF olvasáskor ki akarod lockolni-> 2x kell felhúznod alulról a control centert, bekapcsolod, majd visszamész. Ez 4 érintés, az 1-hez képest nekem azért elég nagy különbség.

Nyilván későbbiekben se valószínű, hogy visszajön, de azért na...

spawn21.

Touch ID szerintem pont olyan jól használható lesz mint 5s-en. Feloldáskor legalább nem kell pötyögni mindig meg app vásárláskor sem. Ez pedig nálam elég sokszor előfordul.

[ Szerkesztve ]

(#6427) #99546112 válasza spawn21 (#6424) üzenetére


#99546112
törölt tag

Én is így vagyok ezzel!

(#6428) csab2


csab2
veterán

Én most nagy gondban vagyok. Eddig úgy voltam, hogy megveszem az új Air-t, de most meg afelé húzok, hogy eladom a mostani Air-t és veszek egy iPhone 6 Plus-t, mintegy kiváltva az iPad-et. Tanácstalan vagyok. :F

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6429) tomi5244 válasza csab2 (#6428) üzenetére


tomi5244
őstag

Nem tudom, hogy most milyen telód van de szerintem a 6 pluszt megbánnád. Telefonnak batár nagy, tabletnak meg kicsi. Én inkább hordozok magammal két eszközt mint, hogy valamelyik eszköz funkciója a másik rovására menjen. :) Ergo tabletnak - tabletet, telefonnak - telefont :)

[ Szerkesztve ]

(#6430) HardRic válasza csab2 (#6428) üzenetére


HardRic
addikt

Én is gondolkodtam phabletben, de az nem igazán váltja ki azt amire egy tabletet használok. Azt pedig mindenre használom ami nem munka vagy tanulás. Ezt elképzelni is rossz egy telefonnal. Persze, ha sokat utazol megfontolandó, de egyébként elvetném az ötletet.

(#6431) erdoke válasza HardRic (#6430) üzenetére


erdoke
titán

Én sokat utazok, de még így is inkább az Airt viszem magammal, mint egy Minit. A 6 Plus éppen utazáskor nem jó, mert olyankor gyakran csak az egyik kezem szabad, és értékes időt vesztenék, ha pl. reptéren két terminál között mindig meg kellene állnom, ha valami körülményesebb dolgot akarnék megnézni vagy megcsinálni telefonon. Terveim szerint a 6 + Air (2) kombinációnál fogok lehorgonyozni. Telefonból nagyobb, tabletből kisebb nem kell.

A legjobb aláírás a héten

(#6432) HardRic válasza erdoke (#6431) üzenetére


HardRic
addikt

Én sok buszozásra vagy metrózásra gondoltam, ilyen helyen inkább előveszi az ember a telefont, mint a tabletet.

(#6433) legiaap válasza csab2 (#6428) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem járnál jól szerintem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6434) vadászcsiga válasza erdoke (#6431) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Elképesztő problémáid vannak :D

(#6435) Vasinger! válasza vadászcsiga (#6434) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szerintem teljesen valós probléma. Minek veszel "mobilt"(=phabletet) ha nem tudod mobilként használni? Mert ha minden használatkor kell mindkét kezed, hogy csinálj rajta valamit, akkor az már nem mobil, közel sem. Nekem ezért ideális ennyire az 5-ös széria 4"-os mérete, mert amikor cipekedek, vagy tele a másik kezem, gond nélkül meg tudom nézni az e-mailemet, sőt még gépelni is tudok rajta, kényelmesen, anélkül hogy attól félnék, hogy kiesik a kezemből, vagy ne érjem el valamelyik sarkát a kijelzőnek.

(#6436) vadászcsiga válasza Vasinger! (#6435) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyrészt Erdoke érdekes figura, másrészt a fórumozás nem vesz el sok időt?

(#6437) erdoke válasza vadászcsiga (#6436) üzenetére


erdoke
titán

Ha úton vagyok, max. késő este szoktam fórumozni. Most pl. szabadságon vagyok, miután az elmúlt 8 héten szinte egyfolytában utaztam, és a következő 8 héten is folyamatosan úton leszek. A munkám miatt nálam ez úgy van, hogy ha ráérek, akkor az átlagnál több időm van fórumozni, de ha sűrű a meló, akkor napokig szinte semmi.
Utazáskor tényleg kifejezetten fontos az egykezes használat, volt már, hogy 5 hét alatt 24-et repültem...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#6438) legiaap válasza erdoke (#6437) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mit melózol amúgy ha nem titok, hogy ennyit vagy úton?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6439) tomi5244 válasza legiaap (#6438) üzenetére


tomi5244
őstag

Ez engem is érdekel régóta :B

[ Szerkesztve ]

(#6440) erdoke válasza legiaap (#6438) üzenetére


erdoke
titán

Technológiai szaktanácsadó vagyok biotechnológiai területen. Ipari gyártó ügyfelek folyamat optimalizálásában szoktam segédkezni.

A legjobb aláírás a héten

(#6441) Vasinger! válasza erdoke (#6437) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Akkor gondolom, Te nem félsz már a repüléstől :)

Jó lenne ha a repülőgép üzemmódot a készülékeimen valós helyzetben használhatnám én is :D

(#6442) legiaap


legiaap
nagyúr

Na elmondhatom, hogy a 8.1-el valamit elkeféltek az Airplay-el vagy csak szimplán a Spotify szar. Jó a netem, stabil de mikor kitolom tv-re a spotify-t szarrá akad.
:W
Agyam eldobom tőle.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6443) vadászcsiga válasza erdoke (#6437) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt még nem figyeltem meg de nem kételkedem. Az viszont feltűnik hogy általában erősen győzködöd magad miért kell neked a legújabb iKeszulek :D

Más. Majdnem beírtam hogy kidobom az airt a p.csában mert egy hosszú linkekkel telitüzdelt privát hsz közben megint lefagyott de rájöttem hogy csak itt PH-n csinálja. Régebben is voltak gondok, valamelyik főverzióban ha megnyitottuk a mobilarena.hu-t kidobott a springboardra. iPhone topikban én jöttem rá a bonyolult megoldásra, a prohardver.hu alól kell fórumozni :D

[ Szerkesztve ]

(#6444) Vasinger! válasza vadászcsiga (#6443) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nekem egyébként 8.1 óta lekopogom minden rendben van. Nem tudom, hogy miért, nem is akarok rájönni, csak használom :D

(#6445) legiaap


legiaap
nagyúr

Most komolyan nálatok a menüben lehúzható keresés működik?
Akár mit írok be, nem dobja fel, hogy keresés neten. Megőrít. Hasznalhatatlan szar az egész.
De bakker miért csak az Air szivat? 5S-n hiba nélkül megy.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6446) vadászcsiga válasza legiaap (#6445) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Menüben van keresés? Nem a Spotlight-ra gondolsz? Én az utóbbit már iPhone óta kikapcsolom, azzal is gyorsul a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#6447) erdoke válasza vadászcsiga (#6443) üzenetére


erdoke
titán

Törtenelmi és szín preferenciák miatt mindig is a PH felől fórumoztam, ezek szerint más előnye is van. Érdekes, mert a motorja elvileg ugyanaz a kettőnek. :F

A legjobb aláírás a héten

(#6448) vadászcsiga válasza erdoke (#6447) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A szín nálam is jatszik, a MA nyugtatóbb nekem. Tényleg lehet hogy kipróbálom a PH-t, lehet hogy ott nem lesznek fagyások.

[ Szerkesztve ]

(#6449) legiaap válasza vadászcsiga (#6446) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igen a spotlightra gondoltam. Semmit sem ér, bugos szar.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6450) Szabikaa20 válasza vadászcsiga (#6443) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én csakis Prohardver.hu-ról vagyok itt és sohase volt gond! :) De nálat észrevettem,ha linkelsz valamit a ph családból akkor mindig a mobilarénás jön ki...

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.