Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) vadászcsiga válasza rankesz (#5800) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs megoldás. Vagy megkeresed az előző tulajt vagy kuka. Ki kellett volna jelentkeznie find my iPhone-ból

(#5802) KZP válasza rankesz (#5800) üzenetére


KZP
őstag

Hűűű, hát erre akkor nincs ötletem, sorry... :U

(#5803) Isikamika válasza Szecsy (#5794) üzenetére


Isikamika
tag

Szín?ár?

(#5804) csab2 válasza Sur1G (#5775) üzenetére


csab2
veterán

Beállítások - face time - iphone mobilhívásokat kapcsold be mindkét eszközön!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#5805) siemenss65 válasza rankesz (#5800) üzenetére


siemenss65
tag

Ha pénzt adtál érte, az nem olyan jó. Ha nem, akkor próbáld meg a leggyakoribb 10 passwordöt, aztán annyi.

(#5806) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Most akkor megjelent a 8.0.1 vagy nem? En nem látom mert jb-zve van az air.

Vasinger az en emberem, megvárom míg ő mond véleményt. Legalább annyira kritikus mint én :)

[ Szerkesztve ]

(#5807) atees válasza vadászcsiga (#5806) üzenetére


atees
őstag

Meg jelent, felraktam air-re, eddig annyi, hogy talan gyorsabb

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#5808) Vasinger! válasza vadászcsiga (#5806) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Meg is jelent, meg nem is. Leszedték, mert több kárt okozott, mint hasznot...

Aztán, hogy most mi lesz az jó kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#5809) #99546112


#99546112
törölt tag

"Idő közben az Apple felfüggesztette a frissítéseket, várhatóan rövidesen orvosolják a problémát."

(#5810) legiaap válasza vadászcsiga (#5806) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam már fent is van.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5811) Süvi


Süvi
őstag

"Szakmai cikk":
"Nehogy frissítse az iOS8-at!"

IOS8 ról 8.01-re
"a mobileszköz nem találja a térerőt, és az ujjlenyomat-felismerő TouchID funkció sem működik"

Akkor Ipadra mehet? :)

[ Szerkesztve ]

(#5812) Szabikaa20 válasza Süvi (#5811) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Ez csak az iPhone 6 ra vonatkozik és a 8.0.1-re! :U

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#5813) Kerio válasza Süvi (#5811) üzenetére


Kerio
őstag

Nincs fent frissebb. Most néztem.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#5814) legiaap válasza Szabikaa20 (#5812) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt akartam írni én is. Mindenre mehet fel kivéve iPhone 6ra és a plusszosra. Bár most már törölték állítólag.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5815) erdoke válasza Süvi (#5811) üzenetére


erdoke
titán

Már nem elérhető a 8.0.1, levette az Apple. Tehát mindegy.

A legjobb aláírás a héten

(#5816) vadászcsiga válasza legiaap (#5810) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Bugok? Javítva?

erdoke
iPadről is?

[ Szerkesztve ]

(#5817) focvis válasza legiaap (#5814) üzenetére


focvis
veterán

Törölték, legalábbis nekem azt írja, hogy a 8.0-m naprakész.

(#5818) vadászcsiga válasza focvis (#5817) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Apple bakker...egyre komolytalanabb :N

(#5819) HardRic válasza vadászcsiga (#5818) üzenetére


HardRic
addikt

Röhej. És néhány almatroll még mindig azt szajkózza, hogy a lagdroidon még a szaggatás is szaggat, bezzeg az iOS, amikor nekem olyanokat csinál az Air hogy kiráz a hideg. Szanaszét szaggat a Safari, a spotlight search, kilépkednek a dolgok. Nexusokon meg 4.2 óta 60 fps minden. Durván szétesett valami az Apple-nél.

(#5820) erdoke válasza vadászcsiga (#5818) üzenetére


erdoke
titán

Nagyon gyorsan reagáltak, bő egy órával megjelenés után már nem verifikálták a letöltött frissítéseket.
Egy hipotézis, mi lehet.

(#5819) HardRic
A külsős alkalmazások kilépése OS kompatibilitási hiba, de gyorsan jönnek a frissítések, pl. ma az Időkép is kapott.
Akiknek sikerült telepíteni, többek között Safari javitásokról számoltak be.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#5821) Süvi válasza vadászcsiga (#5818) üzenetére


Süvi
őstag

a, Véletlenül szivárgott ki :) (elég gyors is volt)
b, Olyan nagy hibát tartalmaz, hogy .......

Lehet, hogy ezzel a frissítéssel pedig már az Ipad-ot is lehetne tölteni a mikróban :DDD

(#5822) Szabikaa20 válasza HardRic (#5819) üzenetére


Szabikaa20
őstag

"szaggatás is szaggat" hát ez jó... :DDD :DD :C
Fb-on azt írják hogy az iOS 8.0.1 javítja az Ip6+ nál a zsebben való elhajlást/elgörbülést is! :D

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#5823) Vasinger! válasza HardRic (#5819) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nekem iOS 8 óta eléggé elvágta magát az Apple. Nem vagyok semmilyen fan, azt szeretem és veszem ami számomra legmegfelelőbbet nyújtja, eddig az Apple tudott ilyet. Ha nem javítják gyorsan a legalapvetőbb és legidegesítőbb hibákat véges időn belül, nem csak én fogom itt hagyni őket, hanem sokan mások is.

Nem teljesen értem, hogy az ilyen egyszerű gondolatok, mint amit fentebb írtam nem jut el az ottaniak fejébe.

Ha ilyen bugok kerülnének az én cégemnél egy OS-be, addig nem mehetne haza senki se, amíg egytől egyig ki ne lennének javítva és még felvennék 2x ennyi programozót is.

[ Szerkesztve ]

(#5824) vadászcsiga válasza erdoke (#5820) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na es akkor most legiapnak nem hivatalos verzió van az air-jén? :D

Vasinger
Apple tisztában van vele hogy az iPadnek nincs értelmes vetélytársa. Addig azt csinál amit akar

[ Szerkesztve ]

(#5825) legiaap válasza vadászcsiga (#5824) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én különleges/egyedi lettem ezzel a frissítéssel.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5826) vadászcsiga válasza legiaap (#5825) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megvenném :DDD

(#5827) Sify válasza vadászcsiga (#5826) üzenetére


Sify
senior tag

Nekem is fent van a "nem hivatalos" ios a tabomon. Egyenlőre nálam működik rendesen, sőt mintha gördülékenyebb lenne. Főleg a Safarin érzek javulást.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5828) ZoliBen


ZoliBen
tag

Eladom az Air-emet, és beruházok inkább egy androidos gépre. Sajnálom az air-t de már az őrületbe kerget pár dolgával, ezért döntöttem a váltás miatt.

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#5829) vadászcsiga válasza ZoliBen (#5828) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor készülj fel az idegösszeomlásra mert droidon tized ennyi app van tabletre optimalizálva, ha mégis van nem kompatibilis a vasaddal.

(#5830) ZoliBen válasza vadászcsiga (#5829) üzenetére


ZoliBen
tag

Az igazat megvallva ami kell, az optimalizálva van, ami meg nem, hát azzal így jártam.

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#5831) KZP válasza ZoliBen (#5830) üzenetére


KZP
őstag

Én egy Nexus7 2013-ról váltottam Air-re, hát, nem mennék vissza androidra. Pedig a Nexus sem egy 20000 Ft-os kínai vacak volt...

(#5832) Sify válasza KZP (#5831) üzenetére


Sify
senior tag

Nekem is volt már pár droidos tabletem, de nem váltanék droidra. Bár megjegyezném, hogy egyik sem egy csúcs tablet volt. :-)

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5833) Kerio válasza ZoliBen (#5828) üzenetére


Kerio
őstag

Én Droidról váltottam Ipad Air-re. Ezelőtt 2008-ban volt Iphone telefonom. A mostani telefonom még androidos. De nagyon fontolgatom, hogy lecserélem Iphone-ra. Az őrűletbe kerget az Android. Egyre lassabb. Felforrósodik a készülék, gyorsan merűl az aksi. És persze nyomják ezeket a kamu "tisztító progikat". Nem a leggagyibb telefonom van.. Samsung galaxy S4

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#5834) vadászcsiga válasza Kerio (#5833) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezek iPhone-on is megvannak. Csöbörből vödörbe. iPhone-nak vannak alternatívái a másik oldalon nem is egy, de iPadnek nincs, ahhoz fejlesztői fronton is nagy erőket kellene bevetni droidon

(#5835) Kerio válasza vadászcsiga (#5834) üzenetére


Kerio
őstag

Volt nálam annó két hétig egy Iphone 4s. Stabilabb volt mint az android.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#5836) erdoke válasza vadászcsiga (#5834) üzenetére


erdoke
titán

Az "egyre lassabb" biztosan nem áll, néha hónapokig nem indítok újra iOS készüléket, es nem veszek észre különbséget. Forrósodik minden vékony készülék tud, ha nagy kijelző fényerő mellett a progit is pörgeti valami.

A legjobb aláírás a héten

(#5837) vadászcsiga válasza Kerio (#5835) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez igy totális általánosítás, tudjuk hogy androidnál ahány készülék annyi optimalizácio, szemben az iPhone-nal.

Erdoke
Hát már hogyne lassulna. iOS-sen maga az os lassítja a készüléket. Frissítés megnyom es kész is.

[ Szerkesztve ]

(#5838) erdoke válasza erdoke (#5836) üzenetére


erdoke
titán

Izé, forrósodni ill. a procit pörgeti valami... :B

A legjobb aláírás a héten

(#5839) Kerio válasza vadászcsiga (#5837) üzenetére


Kerio
őstag

Igen. Ez a baj. Nem egy hardverre írták az android op.rendszert. Szemben az Apple-vel. Az iOS-t csak a saját készülékére fejleszti az Apple. ;) Dobálják a gyártók az ilyen olyan négymagos sokmagos készülékeket. Holott az Android nem is használja ki a hardvert. :D Nem általánosítás amit írtam. Egy, elvileg nem is olyan rég még csúcskészülékről fejtettem ki a véleményem. ;)
Amint eladom, veszem az Iphone 5S-et. Nekem jobban bejön... Izlések és pofonok. :)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#5840) vadászcsiga válasza Kerio (#5839) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ki szerint csúcskészülék? Minden gyártó ezt mondja a saját készülékéről

(#5841) HUNPSP válasza vadászcsiga (#5840) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Üdvözlet urak! Mai nappal egy boldog Air tulajdonos lettem. Eredetileg Minit szerettem volna, utána a retinás Mini került a képbe, most pedig lehetőségek (megfelelő ajánlat, pontosabban) híján az Air maradt.
Egyelőre nem bántam meg, sőt. Az akksi eddig hihetetlen: 16:50-kor még biztosan 100%-os volt, akkor zajlott az adásvétel, mostanáig pedig egyetlen százalékot merült, bár való igaz ezt kis fényerőn és egyelőre csak beállítások, appok töltögetése mellett... tehát nem valami intenzív, de nekem nagyon tetszik ez a teljesítmény.
Egyébként fehér, mint az 5S-em. Kis család... eljött ez a pillanat is hogy most már ennek nevezzem őket... mai naptól kezdem a téma olvasását aktívan, örülök hogy egy kicsit másfajta Apple-ös társaságba is belecsöppentem, bár nevek alapján vannak itt ismerősök... :R

Szerk.: egy fóliát mindenképp szeretnék még. Van olyan, ami a hátlápra is "felragad"? Milyen márkát vagy lehetőséget ajánlatok ami nem csúcsminőség, de azért az alap, itthoni használat ellen mindenképp véd valamennyit? Mondjuk az iPhone-t se hordom kulccsal és egyebekkel, a legolcsóbb fólia is eddig 5 éven át különböző típusokon bőven elegendő volt (tokkal együtt).

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#5842) Süvi válasza HUNPSP (#5841) üzenetére


Süvi
őstag

Üdv!
Sok örömet hozzá!

(#5843) HUNPSP válasza Süvi (#5842) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Köszönöm szépen! Többek közt ezért a stílusért is szeretem ezt a közösséget. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#5844) spawn21 válasza Kerio (#5839) üzenetére


spawn21
veterán

Nem jó márkával álltalánosítasz, de nem baj. Van akinek nem jön be. Pedig nyugodtan ki merem jelenteni, már nem nehéz ezt a "stabilitást" nyújtania a droidnak.

iPhone 13p

(#5845) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

vadászcsiga: Na igen, szemben az iPaddel, az iPhone-nak lehetnek altarnatívái androidon, kijelző minőségben, sebességben és erőben, de nincs alternatívája OS-ben. Szinte egész nap iPadet használok, nem tudom elképzelni, hogy mellette driodos telefonom legyen. Annyival jobban, flottabbúl és szebben müködnek az alkalmazások iOS-en, hogy szinte fáj mikor nagy ritkán valami androidos cuccon kell használnom kedvenc appjaimat.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#5846) HUNPSP válasza Gadgetfan_ (#5845) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

2 hónapja tértem vissza iOS-re 1,5 év Androidozás után. Előzőleg több mint 4 évig csak iOS volt. Maradok az iOS-nél, de azt én is aláírom, hogy valami kezd szétesni náluk, nem olyanok, mint előzőleg.
Egyébként iPhone 5 és Galaxy Note 2 között vacilláltam, én @@@ akkor utóbbit választottam... legnagyobb előny a háztól házig 2 évig+ azt hiszem plusz két hónapig élő garancia volt. Egyébként vannak jó oldalai is, nagyon, de összességében olyan bugyuta dolgok vannak a rendszerben, hogy nem igazán mindennapi használatra való... hozzáteszem: sajnos.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#5847) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Csak, hogy én is közbeszóljak:

Elég sok tablet és telefon megfordul a kezem/szemem közt, minden platformból. Windows, iOS, Android tablet és mobil szinten is.

Tabletből egyértelműen nincs versenytársa, mobilból szerintem simán jobb már egy jól összerakott referencia modell droid, esetleg OPO/Gx széria, ha nem b@sznának rá egy ekkora nagy kijelzőt.

Ettől függetlenül, ha ezt sok bugot kiszednék iOS-ből, legalább azokat amik nagyon idegesítőek nagyon jó kis OS lenne belőle újra, amilyen iOS 6 idején volt.

Én reménykedem azért, hogy valami fog változni a 8.0.x-es frissítésekben, de legkésőbb itt is meghozza a váltást a 8.1, de az sajna soká van.

Egyébként most 1-2 hétig iPhone helyett Galaxy S4-em van, amíg gariban van az 5c, továbbra se értem miért jó ez a nagy kijelzős dolog, baromi kényelmetlen...az meg a másik hogy 4 magos közel csúcshardverrel ellátott telón legfrissebb KitKat-tel hogy tud néha olyan lagokat bejátszani, mint amit az Apple cuccok soha. Ettől függetlenül az appok közötti váltás érezhetően gyorsabb a nagy nyers erőnek és a sok RAM-nak és az akksi is sokáig bírja. De úgy kb. el is mondtam minden jó tulajdonságát.

[ Szerkesztve ]

(#5848) vans? válasza HUNPSP (#5841) üzenetére


vans?
őstag

Sok oromet hozza, udv. :) Mar csak a Mac hianyzik.

hábm bábm

(#5849) garambe válasza Vasinger! (#5847) üzenetére


garambe
tag

Hat akkor mar hozza szólnék én is.
Surface Prorol jöttem át airre, ami nagyon de nagyon hiányzik a multitasking és a képernyőn egyszerre több alkalmazás futtatasa. Bár az üzemi feje tényleg nagyon jó, a sebességetol viszont nem esek hanyatt, igazából jobbat vártam.

(#5850) Szecsy


Szecsy
aktív tag

Meg mindig aktualis a jokis eredeti smart case em ha vkinek felkeltette az erdeklodeset

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.