Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) HardRic válasza Süvi (#3999) üzenetére


HardRic
addikt

Telefont már én is vettem innen, de iPadet nem szeretnék, mert áfás számlát nem adnak, csak adásvételit, nekem meg kell. (Elszámolva olcsóbban is jövök ki, ha pl Aqua.hu-ról rendelem.)

(#4002) univerzita


univerzita
addikt

24me-smart-personal-assistant- nagyon jó naptár a stórból. Felraktam, azonnal átmásolta a magyar és slovák névnapokat a eredeti naptárból berakja a kontaktokot , sámokat stb.

(#4003) #99546112 válasza atees (#3993) üzenetére


#99546112
törölt tag

Neked simán belement? Ugyanez van nekem is feketében, de nem sikerült még beleilleszteni, kb már darabokra törik mire belepattentolom :O :S Ez normális jelenség? Ennyire feszes? :S Gondolom utánna max feszítővassal tudnám kiszedni belőle :D

[ Szerkesztve ]

(#4004) Urban Terror válasza HardRic (#3997) üzenetére


Urban Terror
tag

Ugyan ezt mondták nekem is GSMline-ban, de itt a kommentelők ezt cáfolták. Minden esetre nem mertem megvenni ilyen tengerentúli cuccot.

Legtisztább az lenne, ha valaki bemenne az Almához és egyértelműen megkérdezné.

(#4005) Urban Terror válasza univerzita (#4002) üzenetére


Urban Terror
tag

Hogyan lehet a magyar névnapokat elővarázsolni a naptárból?

(#4006) univerzita válasza Urban Terror (#4005) üzenetére


univerzita
addikt

Sehogy.Elösör a iPados naptárba be kell másolni a linket. A beálításoknál -Mail, naptár > hozzáadni > megjelenik a iCloud,Google stb és legalul a más> hozzáadni naptárt > végül megjelenik hogy Server és ide beírod:lka.hu/other/nevnap/

(#4007) Szecsy válasza univerzita (#4006) üzenetére


Szecsy
aktív tag

De ezt siman beirom es mukodik? Vagy most lehet en ertettelek felre illetve utana ki tudom tenni notification centerbe h mutassa?

(#4008) univerzita válasza Szecsy (#4007) üzenetére


univerzita
addikt

Ha a leírás szerint csinálod müködnie kell. A naptárba bemásolódnak a névnapok. Minden nap 9- ora körül gyenge hangal fidyelmestett és megjelenik a naptár hogy aznap kinek van névnapja. Nálam így müködik csak nálam a slovák névnapra figyelmesztet.

(#4009) atees válasza #99546112 (#4003) üzenetére


atees
őstag

Siman belemegy es feszesen rajta van!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#4010) Urban Terror válasza univerzita (#4006) üzenetére


Urban Terror
tag

Létrehoztak egy előfizetett naptárat ( ezt adta hozza) de azt írta ki, hogy nincs SSL, vagy mi. Linket beszúrtam, es létrehozott egy Lka nevű előfizetett naptárat.

[ Szerkesztve ]

(#4011) Urban Terror válasza Urban Terror (#4010) üzenetére


Urban Terror
tag

Működik :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4012) Gudy válasza focvis (#4000) üzenetére


Gudy
tag

kevés a 16 Gb? Én is most tervezek egy Air vételt, ezért kérdezem. Az a baj, hogy 16-32 között túl nagy az árdiffi.

(#4013) Urban Terror válasza Gudy (#4012) üzenetére


Urban Terror
tag

Eléggé sok kompromisszummal jár a 16-os. Alig van pár giga szabad hely egy üres 16-os AIR-en, én is leszedtem az alap progikból párat, hogy jobban elférjek (pl a hangszeres progit, de az iMovie is több száz mega) . 2-3 komolyabb játékot felteszel és utána már alig lesz helyed.

Példa: mikor jött a 7.1, a telepítéséhez kellett, ha jól emlékszem 2.7GB szabad hely. Ott sakkoztam, hogy mit töröljek le és film, vagy zene nem is volt a tabin.

El lehet lenni a 16-ossal, kompromisszumok árán, ha nem játszol komolyabb játékokkal és a zenét, filmet nem nagyon pakolsz fel rá, akkor simán.
De felraksz pár dolgot, főleg a kezdeti lendületet tudva, pikk-pakk megtelik.

(#4014) focvis válasza Gudy (#4012) üzenetére


focvis
veterán

Ugyanezért vettem én is 16-ost ;) előtte 32-esem volt, az bőséges is volt, én meg teleszemeteltem mindenféle akciós / ingyenes appal. Amikor váltottam a 16-osra, akkor automatikusan települt minden. Ki kellene takaritanom :U Gyárilag valami 12 GB a szabad hely, nekem ebből 2 van, meg kb. 6-7 Gb hülyeség.

(#4015) Szecsy válasza focvis (#4014) üzenetére


Szecsy
aktív tag

Nekem konkretan folyton helyhianyom van max 400mega a szabad ... 4.5 giga zene appok jatekok rajottem keves nagyon a 16,

(#4016) univerzita válasza Szecsy (#4015) üzenetére


univerzita
addikt

Ha zenére, filmekre,képekre kell plus hely( játékra nem jó) eszt egy hordozható wifis adathordozóval meg lehet oldani. És ahoz hozzá tuttok csatolni akár 64GB pendrivot.

(#4017) Szabikaa20 válasza Gudy (#4012) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Szerintem is keves a 16gb!Iden oktoberben ha kijön az uj cserelem 32-esre vagy 64-re majd meglassuk mire futtya! :U

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#4018) vans? válasza Szabikaa20 (#4017) üzenetére


vans?
őstag

"futtya" na ez kemeny :DDD

hábm bábm

(#4019) focvis válasza vans? (#4018) üzenetére


focvis
veterán

Bocs, dupla.

[ Szerkesztve ]

(#4020) focvis válasza vans? (#4018) üzenetére


focvis
veterán

Most nincs teljesen igazad, mert nem mindenki a NER keretében tanulja a magyar nyelvtant :N , lásd : adatlap (futja :B )

[ Szerkesztve ]

(#4021) #27813376


#27813376
törölt tag

Udv,

Mi lehet a gond a mellekleteknel szerintetek?
Ha ranyomok, nem csinal semmit, mintha inaktiv lenne az osszes levelemben:

(#4022) Szabikaa20 válasza vans? (#4018) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Mennyire tudtam hogy valaki belefog szólni!Tudom hogy nem futtya hanem futja,de ha észreveszed még szándékosan dupla tty-vel irtam,hogy azért is kihangsúlyozzam! :DDD

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#4023) vans? válasza Szabikaa20 (#4022) üzenetére


vans?
őstag

Nekem mindegy miert irtad igy, csak ezt igy leirva latni nem volt mindennapi. :DDD

hábm bábm

(#4024) erdoke válasza #27813376 (#4021) üzenetére


erdoke
titán

Alatta nincs olyan link, hogy teljes üzenet letöltése? Inkább azt nyomkodd.

A legjobb aláírás a héten

(#4025) #27813376 válasza erdoke (#4024) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nem ment a szerver a cégnél, már jó minden :)

(#4027) kori18t


kori18t
tag

Kulfoldon vagyok es mar nagyon gondolkodom egy Air vasarlasan.Ha egy 16GB-osat veszek,abbol mennyi hely kell az op.rendszernek?Igazabol semmi film vagy zene nem lesz ratoltve,netezni,gyerekem idonkenti fotozasara es videozasara kellene + raraknek nehany hasznos app-et.
De felek,hogy elobb utobb,igy vagy ugy keves lesz a 16.
A jo az egeszben,hogy forintba atszamolva 20 ezer a kulonbseg a 16 es 32 gigas kozott es meg a brutto arbol a vamon visszakapok 10%-ot.Tehat egy 16-os 110,egy 32-es 130 ezerbol jonne ki tisztan.Szerintetek?Amugy ez lenne az elso Apple gepem,de mivel jol megnyomkodtam 1-et vmelyik nap,szimpi lett egybol a cucc,a del-koreai droidos tab-ekkel egy lapon sem lehet emliteni.Ez teny.

(#4028) univerzita válasza kori18t (#4027) üzenetére


univerzita
addikt

130ér a 32- tes jó vétel.

(#4029) #27813376


#27813376
törölt tag

Van olyan alkalmazás amivel a megnyitott weboldalt pdf-ben el tudom menteni/küldeni?

Olyat keresek, ami beépül a böngészőbe a nyomtatókhoz.
Az nem jó, amit külön meg kell nyitnom, és a saját böngészőjébe újra be kell pötyögni az oldalt.
Pl. ez pont nem olyan ami nekem kell:

[ Szerkesztve ]

(#4030) univerzita válasza #27813376 (#4029) üzenetére


univerzita
addikt

http://www.technoduet.com/save-webpages-as-pdf-in-safari-on-ipad-without-third-party-apps/

(#4031) erdoke válasza #27813376 (#4029) üzenetére


erdoke
titán

Az iCab Mobile nevű böngésző tudja ezt is, sok más mellett.
Máskülönben az általad mutatott app elég profi cucc.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#4032) #27813376 válasza erdoke (#4031) üzenetére


#27813376
törölt tag

A Chrom-ot használom, mert a laptopom w8.1-es, így szinkronban vannak a jelszavaim.
Tudom h profi, fenn van a padomon nekem is. Azért nem volt jelen esetben jó, mert a vodás számlámat akartam letölteni, elküldeni a könyvelőnek, de pont azt nem engedte. Meg macera, külön megnyitogatom megint, belépek jelszóval, stb.

(#4030) univerzita: Kösz, ez egy értelmes leírás. Gugliban más ilyen oldalakat hozott, de egyik sem így írta le, most sikerült. :R

(#4033) erdoke válasza #27813376 (#4032) üzenetére


erdoke
titán

Nekem a T-s, UPC-s számlám, eleve PDF, bármelyik böngészővel kezelhető, Dropboxba továbbítható stb.

A legjobb aláírás a héten

(#4034) #27813376 válasza erdoke (#4033) üzenetére


#27813376
törölt tag

Sajnos a vodásat nem engedi.
Nem lett jó a lenti megoldás sem sajnos, csak Safari alatt működik, ott sem minden oldalnál.

(#4035) plus44


plus44
veterán

Ma egymás után 5-6x crash-elt a Mercury, azt hiszem pihentetem, mert nem akarta az igazságot. :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4036) erdoke válasza plus44 (#4035) üzenetére


erdoke
titán

Nekem ez az iCab Mobile bejött, egyre inkább ezt használom. El lehet molyolni a beállításaival, de megéri.

A legjobb aláírás a héten

(#4037) univerzita válasza plus44 (#4035) üzenetére


univerzita
addikt

Nekem iCabon nyitva jó néhány ablak de még nemvolt crash.

[ Szerkesztve ]

(#4038) Akve


Akve
tag

Szeretném a segítségeteket kérni.
Lenne lehetőségem ipad retina wi-fi+ 4G készülékem cserélni ipad airre, 10000 forint ráfizetéssel.
Szerintetek megérné? Az air wi-fi only bontatlan garis.
A minim telekomos függő az air független

[ Szerkesztve ]

Élek és élni hagyok.

(#4039) Szabikaa20 válasza Akve (#4038) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Szia!

Ha nincs szükseged a 4G re akkor csereld el!Az Air még szép hogy független ha Wi-Fi only! :DD (ez azt jelenti hogy nem megy bele sim-kártya[telefonkártya])Sim csak a 4G-s be megy!Es az Air nagyobb mint a mini retina...neked kell tudni mire fogod hasznalni,de en cserelnem!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#4040) univerzita válasza Akve (#4038) üzenetére


univerzita
addikt

Énis cserélném.De neked kell tudni hogy a mobilitás menyire fontos( naponta hordod magaddal) a 4G- ét mobilrol hot- spottal megoldod

(#4041) focvis válasza Akve (#4038) üzenetére


focvis
veterán

Szintén cserélném.

(#4042) #27813376 válasza Akve (#4038) üzenetére


#27813376
törölt tag

Speciel én nem cserélném a mobilnet miatt (nekem kell), de ha nem fontos, akkor mint mindenki más is írta, cseréld el. Márcsak azért is, mert egy függetlent később jobban el tudsz majd adni.

(#4043) perfecthet válasza Akve (#4038) üzenetére


perfecthet
csendes tag

Ipadben nincs függő.... :N :N
Tíltani sem tíltják,ugyanis értelmetlen lenne,mivel akár wifiről,akár hotspotról tudod használni továbbra is,nem veszti el a funkcióját,mint pl. egy iphone.
béke

(#4044) spawn21


spawn21
veterán

Nekem volna egy kis gondom.

Meg szeretném osztani a mobilnetem. A stúdiónkban meghalt a WiFi. A laptop rá csatlakozik,de nem megy semmi sem. De közben az ipaden tudom használni a netet. Mi lehet a baj?

iPhone 13p

(#4045) Gadgetfan_ válasza Akve (#4038) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Nincs függő iPad, a te retinásod is független. Szerintem csak akkor cseréld el, ha szükséged van a nagyobb kijelzőre.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#4046) Jeanne d'Arc

Én mindenképpen elcserélném, az air a legjobb gép amivel valaha dolgom volt :))

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4047) #27813376 válasza perfecthet (#4043) üzenetére


#27813376
törölt tag

Azt hittem a mobilnetest letithatja a halozatrol a szolgaltato. Persze wifin tud mukodni, de akkor rosszul tudtam, jo hir ez.

(#4048) HardRic


HardRic
addikt

Tegnap megrendeltem az Airt az Aquaból, írták hogy megjött a kiválasztott boltba, bemegyek, szálltólevélen, számítógépben benne van de nem találják. Azért az ilyen felbassza kicsit az embert. Remélem holnapra már összeszedik nekem valahonnan.

(#4049) Sify válasza erdoke (#4036) üzenetére


Sify
senior tag

A kiosk modbol hogyan lehet kilepni? Ra nem jovok!

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#4050) erdoke válasza Sify (#4049) üzenetére


erdoke
titán

Én még sose léptem bele, de a Settings - Account - Kiosk alatt nem lehet kikapcsolni?

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.