Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) szabogabor10 válasza legiaap (#6900) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam is jó iPad-en is. Érdekes.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6902) knyitogato válasza Chereiose (#6891) üzenetére


knyitogato
őstag

Én semmilyen. Anno az iPad4-et is mikrokarcmentesen adtam át a köv. tulajnak.

(#6903) hibavissza válasza KZP (#6813) üzenetére


hibavissza
veterán

Kingston wifi. 20 gigás full hd mkv és flac átmegy rajta az i pad-re? Van erre valami gyakorlati tapasztalat? Olvastam már pro-kontra mindent.

(#6904) atees


atees
őstag

Sziasztok! Használt már vki kínai "okosórát" iossel? Arra lennék kiváncsi, hogy van e olyan óra, amire az értesítések (sms, email) átmegy?
Köszi!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6905) l.sebestyen válasza Chereiose (#6891) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

semmilyent, felesleges, de komolyan, ha nem lánc kesztyűben használod nem karcolodik

(#6906) univerzita válasza hibavissza (#6903) üzenetére


univerzita
addikt

IPad topikban erdoke forumtárs válasza (4042)

(#6907) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Gondolom nem mondok újdonságot azzal hogy 8.2 betaban zeró változás van.

(#6908) erdoke válasza vadászcsiga (#6907) üzenetére


erdoke
titán

A5/A5X-en újabb gyorsulásról írnak, tehát főleg optimalizálás folyik. A .x alverzióban illene némi funkcionális bővülésnek is helyet kapni, de erről nem tudok.

A legjobb aláírás a héten

(#6909) hibavissza válasza univerzita (#6906) üzenetére


hibavissza
veterán

Ok, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#6910) legiaap válasza vadászcsiga (#6907) üzenetére


legiaap
nagyúr

:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6911) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Az előbb a bécsi MM-ben végre én is megnéztem a Z2 tabot meg az Air2-t de egyik sem győzött meg. Előbbin gagyi az android, olyan komolytalan persze ez csak az én véleményem, meg nem érzem fizikailag stabilnak. Kicsit beszorul a kanapé ilyen olyan réseibe pölö, és ketté is tört :D
Air2 meg háát...semmi különös.
Szakmai kritikámat olvasgattatok :DDD

(#6912) antibes2000


antibes2000
tag

sziasztok,
pár hete valamelyik ipad topicban volt egy vita arról, hogy a GB-ből, USA-ból hozott RÉGI ipad air-ekbe jó-e a magyar 4G-s SIM kártya.
sajnos nem találom sehol ezeket a kommenteket.
Tudtok esetleg segíteni, hogy mi a helyzet ezzel a kérdéssel?
Jó a magyar 4G-s SIM GB-USA Ipad Air1-be?
köszönöm

(#6913) focvis válasza antibes2000 (#6912) üzenetére


focvis
veterán

EU szabványt rendeltél, nem?
GB = EU szabvány.

Amúgy tudtommal Air (5th gen.) esetén csak a kínai piacos különül el; USA, EU egységes. [link]

(#6914) antibes2000 válasza focvis (#6913) üzenetére


antibes2000
tag

attól a vaterás hölgytől rendeltem, akivel Te is kapcsolatban vagy
igen, a termék lapon feltüntetetésre került, hogy EU szabvány
de ezek szerint a SIM szempontjából lényegtelen, hogy usa vagy eu

(#6915) focvis válasza antibes2000 (#6914) üzenetére


focvis
veterán

FONTOS! Szeretném tisztázni, hogy a Hölggyel mindössze annyi a "kapcsolatom", hogy 2 alkalommal rendeltem tőle iPadet, és ebből következően kétszer 5 percet találkoztam vele személyesen is.

Szerintem a legjobb áron tőle lehet iPadet venni, de ennyi, semmiféle kapcsolatot nem ápolok vele!

Mindenkinek szívesen megadom az elérhetőségeit PM-ben, de kezességet NEM vállalok érte! Előre kell utalni a vételárat és 1,5 hónap mire megérkezik a készülék.

Nekem mindkétszer jó tapasztalatom volt vele, de pl. laleh fórumtárs nem ajánlja.
.

[ Szerkesztve ]

(#6916) antibes2000 válasza focvis (#6915) üzenetére


antibes2000
tag

tiszta sor.
én is ilyen kapcsolatra gondoltam.
én döntöttem mellette, kockázat az enyém,
bízom benne, hogy velem is korrekt lesz.

(#6917) erdoke válasza vadászcsiga (#6911) üzenetére


erdoke
titán

Kivételesen én se reklamáltam volna, ha az Air 2 belsejét az Air dobozába pakolják, megtartva az Air akksiját is. Ha csak fel mm-t faragnak a vastagságon, minden tok kompatibilis maradhatott volna. Ki bánná azt az 1 mm-t, ha az üzemidő 40 %-kal hosszabb lenne?

A legjobb aláírás a héten

(#6918) barky


barky
tag

Ki milyen tokot használ hozzá ? :) Milyen alternatívákat érdemes megnézni ha nincs rá 25 ezre az embernek egy eredeti normális tokra :( :D

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6919) spawn21 válasza barky (#6918) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem egy Logitech billentyűs tok, és egy Smart case van.

iPhone 13p

(#6920) vadászcsiga válasza barky (#6918) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem ez van de szanaszét van, egyik sarka letörött, a kijelzore hajtható lap belső fele meg tiszta kosz a kezemtől ahogy használat közben hátrahajtva tartom az Airt.
20€-ért vettem de többet semmiképpen nem adnék egy ilyen tartóért főleg az utóbbi probléma miatt.

[ Szerkesztve ]

(#6921) bok92 válasza barky (#6918) üzenetére


bok92
addikt

Nekem egy smart cover van és az szerintem bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#6922) Chereiose válasza bok92 (#6921) üzenetére


Chereiose
addikt

Egyébként én is néztem már a Smart Covert, de csak úgy nem merem használni, mert félek, hogy karcolódik a háta. Bár nem tudom, de én féltem azért.

(#6923) vadászcsiga válasza Chereiose (#6922) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Arra való hogy ne az iPad karcolodjon

(#6924) bok92 válasza Chereiose (#6922) üzenetére


bok92
addikt

Használat közben úgyis hátra hajtod a tok részét.. Ha meg nem használod és ráhajtod a kijelzőre, akkor max kijelzővel lefelé rakod az asztalra le.

(#6925) Chereiose válasza bok92 (#6924) üzenetére


Chereiose
addikt

Ahha, de akkor annyi pènzből már lehet jobban megèri egy ozaki tok, ami vèdi elől-hátul.

Persze kinek mi :)

[ Szerkesztve ]

(#6926) Süvi válasza Chereiose (#6922) üzenetére


Süvi
őstag

Amikor még kínai Coverem volt a kínai Case helyett egy ilyet használtam, az áttetszőt, puha és nem karcolja a tok sem, könnyű, jól véd.

Ma láttam egy hallgatónál egy ilyet is, meglepően jónak tűnt, csak nekem gagyi a színe és a hátulja.

[ Szerkesztve ]

(#6927) barky


barky
tag

Ezen meditálgatok :)
[link]

illetve még ezen nem tudom mennyire lenne ez hasznos, bár árban mindenképp (ló..sz érte)
[link]

Elméletileg az elsőt hátra lehet úgy hajtani hogy az ne zavarjon és kényelmes is legyen akár játék közben vagy csak szimplán a kézben tartáskor... (míg az olcsóbbal ez nem tudom mennyire vitelezhető ki a valóságban)

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6928) Süvi válasza barky (#6927) üzenetére


Süvi
őstag

Szerintem a második nagy, vastag és nehéz.

(#6929) vadászcsiga válasza barky (#6927) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Első jó bár drága, a második gáz azzal a kivágott körrel.

(#6930) barky válasza Süvi (#6928) üzenetére


barky
tag

ha őszinte akarok lenne nekem se tetszik csak az ára :DD (meg a színe talán) :)

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6931) Chereiose


Chereiose
addikt

Èn először megvárom a kínai case-t, hátha használható jól, ha nem akkor ozaki :)

(#6932) vadászcsiga válasza Chereiose (#6931) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Milyet rendeltél?

(#6933) Chereiose válasza vadászcsiga (#6932) üzenetére


Chereiose
addikt

Már nem tudom a linkjèt, olyan mint az eredeti smart case, piros ès kínai :D

(#6934) tomi5244


tomi5244
őstag

Ozaki és társai még nem csináltak tokot az Air2-nek, ebből a szempontból tényleg negatívum a karcsúsítás az akksi időt is beleértve. Bár utóbbi most mintha jobban teljesítene. 30-40% fényerőn 18 órát ment el a vas :) De mindegy is mert az én használatom mellett 2 naponta kell tölteni. Nekem megfelel.

Visszatérve a tokokra, ebay-ről voltam kénytelen rendelni cirka 2 ezerért egy smart case jellegű tokot. Aztán ha tavaszra nagyobb lesz a választék akkor beruházok egy komolyabbra, feltéve ha a kínai tényleg nagyon kínai lesz :D

u.i. hétvégén skype-oltam kb másfél órát, kénytelen voltam maxra tekerni a hangerőt. Hát mit ne mondjak egy vibrátor is megirigyelné, annyira rezeg a hátulja. :) De ez tényleg csak magas hangerőn produkálja, sokszor 3-4 rovátkánál nem veszem hangosabbra és úgy tökéletes a hang és nincs rezonancia sem. De valljuk be ciki...

(#6935) spawn21 válasza tomi5244 (#6934) üzenetére


spawn21
veterán

Mivel minden este Skypolok ezért nekem egy napot sem bír ki az Air. A kettes ennyit se menne. Szóval, szerintem kár érte.

Életem legjobb tokja, az az Ozaky Y slim, vagy mi a neve volt. Amikor a 4-est használtam

iPhone 13p

(#6936) barky


barky
tag

Bluetothal lehet küldeni zenét illetve filmet a készülékre :F vagy Apple csak Appleel kommunikál ilyen téren ? tehát ez az út se járható bocsi az amatőr kérdésekért de tök kezdő vagyok benne meg van már a készülékem csak még nem bontottam ki mert (karácsonyi ajándék lesz) :((( Ebből kifolyólag még nem tudtam kideríteni netten pedig csak azt találtam hogy van benne bluetoth :)

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6937) vadászcsiga válasza barky (#6936) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még két Apple eszközzel sem lehet bt-n ilyeneket küldeni. Headset, bt-s hangszóró, asszem ennyi amire képes.

[ Szerkesztve ]

(#6938) barky válasza vadászcsiga (#6937) üzenetére


barky
tag

Hmm Ez az Apple érdkes egy eszköz lesz még mit tanulni azaz inkább tapasztalni :((( Fura hogy egy ilyen "modern" és drága holmi konkrétan netezésre alkalmas szinte csak én meg azt hittem (tudom templom..) hogy ez teljes mértékben kitud váltani egy laptopot, notebookot (a cd, dvd, írást leszámítva) kezdek rá ébredni hogy bilibe lóg a kezem :D

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6939) bok92 válasza barky (#6938) üzenetére


bok92
addikt

BT, mint fájl küldés?én azt droidon meg bb készüléken sem használtam. Én is laptop helyett használom de nem bántam meg.( ok azért otthon van PC ha mégis szükség lenne rá). Ott a WiFi vagy az adatkábel fájl küldésre.

(#6940) barky válasza bok92 (#6939) üzenetére


barky
tag

persze mindent meg lehet kerülni tény és való,mindig van egy kiskapu, csak furcsállom tényleg hogy egy ennyire egyszerű dolgot nem képes az eszköz végre hajtani... ha zenét hallgatok rajta és az megtetszik a barátnőmnek akkor konkrétan onnan nem tudom át küldeni peidg 2 érintés lenne hanem teljesen másként kell hozzá kezdeni majd... ez persze nem váló ok illetve tényleg nem vág senkit se a földhöz, de akkor is meglepő számomra :Y

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6941) bok92 válasza barky (#6940) üzenetére


bok92
addikt

Ez a kezdetektől így van, volt Apple háza táján. :)

(#6942) spawn21 válasza barky (#6940) üzenetére


spawn21
veterán

Airdropon sem lehet?

iPhone 13p

(#6943) vadászcsiga válasza barky (#6938) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem 99%-ban kiváltja. Egy wifis nyomtató megvételével most fejeztem be ezt a projektet. Routerre csatlakoztatott vinyó, azon az összes fajlom, iFiles-al tökéletesen elérem. Ennek segítségével még torrent is megy bár ritkán használom.
Wi-fi már mindenhol van, azon keresztül minden megy. Zenét meg minek átküldeni, ott van a spotify meg a YouTube. Elavult dolog a fájlküldözgetés. Droidos telómon sem használom.
Spotifyban zene megoszt, barinő máris hallgathatja, le is mentheti offline hallgatáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#6944) szabogabor10 válasza spawn21 (#6942) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem.

Egyébként én is Spotify előfizető vagyok, nagyon szeretem, nagyon kényelmes megoldás, és a minőség is teljesen okés.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6945) barky válasza vadászcsiga (#6943) üzenetére


barky
tag

ohh ez hasznos információ köszi :R elavult vagyok már úgy érzem pedig a koromhoz illően eléggé még benne kéne lennem ebben a "modern világban" elég fiatal vagyok még de nem vagyok ennyire kiterjedve a wifire igazából laptop. playstation, telefonokon kívül más eddig nem igazán szívta pc tv-re is utp kábellel mint asztali gépen úgy van rá kötve a net szóval nem váltottam még annyira erre a wifi mindient kivált a barinő dolognál meg már csak az lesz majd a kérdés kinél vagyunk :DD szegény még azt se tudja mi a hd és a crt között a különbség csak hogy a hd "színesebb" az ő szavaival élve :D

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#6946) Vasinger! válasza vadászcsiga (#6937) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Most én vagyok a hülye, de az AirDrop nem pont erre való? Azon lehet képet, videót, pdf-et ilyeneket küldeni gond nélkül Apple eszközök között.

(#6947) vadászcsiga válasza Vasinger! (#6946) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most akkor lehet vagy nem? Két ellentmondó állítás. Az működik bt-vel is?

(#6948) bok92 válasza Vasinger! (#6946) üzenetére


bok92
addikt

Igen, de ahhoz WiFi és Bluetooth is kell. Legalábbis én így tudom. :DDD

(#6949) legiaap válasza Vasinger! (#6946) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem airdrop funkcióval csak képet és videót lehet átküldeni de majd kijavítanak ha nincs igazam.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6950) vadászcsiga válasza bok92 (#6948) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor ugyanott vagyunk megint. Ha van wi-fi, AirDrop sem kell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.