Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) Urban Terror válasza legiaap (#6299) üzenetére


Urban Terror
tag

Ok, köszi! Most hosszabban nyomtam! :)

[ Szerkesztve ]

(#6302) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nos? 8.1 valakinél befigyel már?

(#6303) univerzita válasza vadászcsiga (#6302) üzenetére


univerzita
addikt

Én most töltöm.

(#6304) Szabikaa20 válasza vadászcsiga (#6302) üzenetére


Szabikaa20
őstag

10percenket nezegetem nem volt,most latom en is hogy mar fent van! :) Várom az észrevételeket!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6305) legiaap válasza vadászcsiga (#6302) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam már fent van.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6306) vadászcsiga válasza legiaap (#6305) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy jót vagy semmit :D

(#6307) #99546112


#99546112
törölt tag

Safari mégjobban szaggat amikor bezárnék egy ablakot :DDDDDDDDDD Totál vicc már ez... Nos akkor ez az icloud drive hogy is van? Hova tölthetem fel az összes képem, hogy nézhessem icloud-ból? Mondtam hogy nem lesz ilyen file kezelő szerűség.

(#6308) univerzita válasza #99546112 (#6307) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam felrakta a összes képet icloud- ba. Csak a baj hogy nemcsináltam albumokat és így nehéz megkeresni.

(#6309) #99546112


#99546112
törölt tag

Az oké hogy felrakta, viszont én úgy szeretném, hogy az eszközökön ne tárolja, csakis de csakis iCloud drive-ban! Ezt hogy lehet?! Illetve hogy megtudjam nézni majd pl iPhone-on is, letöltés nélkül.

(#6310) univerzita válasza #99546112 (#6309) üzenetére


univerzita
addikt

Nos a én bajom az hogy már nincs kép iPadon de iCloud drive - ban nemsikerült megtaláni a képeket pedig ott vannak. Én eszt a funkciót biztosan nemfogom használni. Inkáb manuálisan fogom megoldani.

(#6311) focvis


focvis
veterán

Urak!
Érdemes frissíteni, ki mit tapasztal?

(#6312) #99546112


#99546112
törölt tag

Gyorsabb, de a Safari szaggatása nem igazán javult, legalábbis nálam, de ha másnál nem így van az jelezze :D Mással amúgyse volt gondom, ill. semmi probléma nincs. Contiunity vagy mifene is tökéletes végre már!

(#6313) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Legiap? Nyilatkozz

(#6314) legiaap válasza vadászcsiga (#6313) üzenetére


legiaap
nagyúr

Semmi változást nem tapasztaltam eddig. Majd úgy is belököm ha valamit felfedezek.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6315) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Nálam a frissítés óta az index.hu nézhetetlen safarin, annyra akad, szaggat. Mercurival semmi baja. Ha így haladnak tovább többet nem veszek apple terméket.

[ Szerkesztve ]

(#6316) focvis


focvis
veterán

Bánja kánya, rátolom én is a 8.1-et.

Szerk.: ja mégsem, nincs letöltés vagy frissítés gomb. Lehet, hogy visszavonták? Vagy csak túlterhelt a szerver.

[ Szerkesztve ]

(#6317) atees


atees
őstag

Safari ugyanugy szar nálam!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6318) vadászcsiga válasza atees (#6317) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Déja vu érzésem van. Mintha a 7.1-et ugyanílyen messiásként várták volna és szart sem hozott : (

(#6319) legiaap


legiaap
nagyúr

Mi a francért nem tudtak egy appot kreálni az iCloud Drive-nak... :W
Ez így egy kalap sz@r. Fel sem tudom tölteni a fotóimat mert nem elég a hely. Vennem kéne. Nem lehet csak azokat feltölteni amiket akarom, de ha fel is megy nem látom őket. IPad-ról meg iPhone-ról nem lehet látni a felhőt. Még a Safari böngészőjében sem. Ez szánalmas.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6320) #99546112


#99546112
törölt tag

Na én is ezt mondom!!! Ennek így nemsok értelme van :DD Sejtettem hogy ez lesz egyébként, nagyon nagy dolgot nem is vártam. Pedig vettem volna tárhelyet is, de így ennek sem lenne értelme. Maradnak a képeim Box-ban, bár ott meg tök gáz, hogy az alkalmazáson belül, ha megnyitok egy képet, rossz minőségben jeleníti meg, csak ha egy kicsikét zoomolok akkor lesz eredeti minőségű, ezt sem értem igazán, de biztos.

(#6321) plus44


plus44
veterán

Ez az Icloud drive most akkor mi a szent élet? Mrt eddig volt az icloud, oda tolt fel mindent. Na most van a Drive, ami be van kapcsolva, most akkor oda tol fel mindent? Plusz van egy opció, az iCLOUDban, hogy feltölthetem oda a fotóimat is, ami alapból (nekem) off. Ha ezt bekapcsolom, akkor felmennek a képeim a Drive-ba. Ez mondjuk a 200 másik általam használt felhőszolgáltatás után minek kellene? Semmire. Nektek?

Egyébként a rendszer fél óra használat után gyors, a Safari oldalbezárása megakad, de csak az 1-2 után, mint a Spotlight amióta létezik. A multitask gyorsabb érezhetően, kíváncsi vagyok bemondja-e az unalmast, mint 8.0-tól. Más egyébként változatlan.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6322) univerzita válasza legiaap (#6319) üzenetére


univerzita
addikt

Pontosan ahogy írod. Én felraktam a képeket iPadról iCloud Drive-ra és most sehogy nemtalálom.Remélem valahogy ez megtekinthető, ha valaki rájött hogy kell,írjátok meg.

(#6323) vadászcsiga válasza #99546112 (#6320) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Filekezelőkkel mint pl az iFiles nem lehet megjeleníteni ezt a drive-ot?

[ Szerkesztve ]

(#6324) legiaap válasza #99546112 (#6320) üzenetére


legiaap
nagyúr

Vagy akkor legalább megoldották volna, hogy a telefonon a képeknél a third-party cloud appok beépüljenek és azokat lehessen látni. Na annak lett volna értelme.

iFiles-ben sem látni semmit.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6325) focvis válasza focvis (#6316) üzenetére


focvis
veterán

Frissítettem, eddig csak a Safarit próbáltam:
- index.hu nálam nem esik szét, eddig se esett;
- talán valamivel gyorsabb;
- amikor ide gépelek, akkor tovabbra is laggol egy keveset;
- összességében nem látok jelentős változást.

Megint kért 2,2 GB szabad helyet a 97 MB-os frissítésnek.

(#6326) #99546112


#99546112
törölt tag

Kiokosítottak iMagazinon, hogy nem úgy kell ezt az iCloud Drive-ot elképzelni ahogy azt mi gondoljuk. Nem olyan mint pl box vagy dropbox, nem is lesz olyan! Attól mert még feltöltjük képeinket pl online, nem lehet őket látni, csak ott tárolod de az eszközökön nem lehet megnézni. Ha úgy töktjük fel hogy pl ipaddel vagy iphone-al fotózunk, akkor nyílván az fel is töltődik cloud-ba, viszont ennyi. Az eszközökön ugyanúgy tárolva marad, mégha csökkentett minőségben is. Szóval vártunk a nagy semmire kb, bár én ezt sejtettem. Sokan félreértelmeztük ezt.

(#6327) atees


atees
őstag

És hol a filmtekercs?? Én azt nem látom, annyi végre jó, hogy az iphoneos képek megjelentek az ipaden. Drive sztem igazábol arra jó, hogy ipad iphone cuccok megjeleníthetők pcn vagy macen, de mobil eszközön sok értelmét nem látom, pedig direkt vettem 20gigát😡😡

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6328) HardRic


HardRic
addikt

Hehe, ez a 8.1 mekkora semmi :D Eredetileg azt írtam volna, hogy mekkora szar, de a szar az legalább valami.

(#6329) csab2


csab2
veterán

A Drive-ról eleve megmondták, hogy iOS-re nem úgy lesz, hogy fájlkezelővel lehet majd turkálni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6330) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Úgy látom maradok a 7.1.2-nél... :U a hetesnél(7.1) ugyan ez volt mikor kijött!Vártuk a megváltást,aztán kaptuk a nagy semmit!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6331) legiaap válasza csab2 (#6329) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ilyet nem mondtak. Annyit mondtak, hogy elérhető lesz minden mindenhol a tárhelynek köszönhetően. Ami nem teljesen igy van. Ez kb. a Mac-eseknek a legjobb, mert ott tényleg mindent látnak. De aki csak iPhone-t, iPad-et használ az látja a nagy semmit.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6332) nofi válasza legiaap (#6331) üzenetére


nofi
őstag

A legnagyobb előnye, hogy icloud.com-ról elérheted a fotókat, platformtól függetlenül. Ez persze messze van a filerendszerbe beépülő Google Drive-tól és Dropboxtól, de a semminél több.

Xbox GT: nozsolt

(#6333) legiaap válasza nofi (#6332) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja csak az icloud.com-ot nem tudod megnézni iPhone vagy iPad-ről.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6334) vadászcsiga válasza legiaap (#6333) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Dehogyisnem, asztali nézetben.
Év elején így költöztettem át icloudrol google keepbe a jegyzeteimet. Chrome-ban icloud megnyit, safariban meg g.keep webes nézete, majd 4 ujjas appvaltas és másolgatas. Melós volt de meglett.

[ Szerkesztve ]

(#6335) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani hogy az Air2 kb mikortól elérhető pl.UK-ben? vagy Németország is jó.... :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#6336) legiaap válasza 206 cc (#6335) üzenetére


legiaap
nagyúr

UK-ban már most is lehet venni/rendelni 2-4 napos kiszállítással az appstore-ból.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6337) 206 cc válasza legiaap (#6336) üzenetére


206 cc
senior tag

Köszönet!
Már csak embert kell találnom aki hozna egyet nekem... :F :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#6338) Apooca


Apooca
tag

Sziasztok !
Vettem ma egy Ipad Airt, kezdem belakni.... Lenne kérdésem, hátha tud valaki segíteni.
Facebook alkalmazást nem hajlandó telepíteni, azt mondja már nem elérhető. helyette van egy másik, Pages a neve, ez valami Facebookra optimalizált alkalmazás a leírása szerint, de....
Nekem két profilom van, és ebból csak az egyikre hajlandó bejelentkezni, ráadásul nem a privátomra, hanem a cégesre. A két profil között sehogyan sem tudok váltani, azaz csak pont a cégeset tudom így használni. Böngészővel persze minden o.k. Nem tudom van -e még valakinek két profilja, de minden ötletet szívesen veszek.
köszi: Apooca

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#6339) Apooca válasza Apooca (#6338) üzenetére


Apooca
tag

O.K. most már letudtam tölteni a Facebook alkalmazást, azzal minden rendben :)

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#6340) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Na akkor én is leírnám a tapasztalataimat 8.1-ről:

Érezhetően gyorsult összességében a készülék, animációk ettől függetlenül néha-néha még mindig szaggatnak.

AirDrop működik, FB app néha nem indul el elsőre.

Safari: Renderelési problémák vannak továbbra is(szürke négyzetek), nagyon gyors lett, de ez lehet placebo, bent tartja a memóriában a megnyitott lapokat amíg nem indul el valami nagyobb memóriaigényes app pl.: Játék.

Egyelőre ennyi. Akkuidő és stabilitás idővel kialakul.

Azért többet vártam volna a frissítéstől, de azért javult a helyzet egyelőre, reméljük ez nem lesz rosszabb később és jönnek elő újabb hibák.

iDrive meg nem igazán értem miért olyan jó, ebben a formában nekem nem tetszik.

(#6341) vadászcsiga válasza Vasinger! (#6340) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én még várok pár napot, hétvége felé még édeklődnék hogy muzsikál

(#6342) csab2 válasza legiaap (#6331) üzenetére


csab2
veterán

Igen, ez igaz. Így akarnak a Mac felé terelni. Engem sikerült. Kb. két hete vettem egy Macbook Air-t. Nem vagyok egy kocka, de nekem Windowson közel sem volt meg ez az élmény, mint most, hogy minden ott van minden eszközön: levelek, üzenetek, kontaktok, jegyzetek, emlékeztetők, naptárbejegyzések. És ehhez jön még most a Numbers, Pages, fotók. Már csak meg kell tanulnom kezelni ezeket. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6343) legiaap válasza csab2 (#6342) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem mondom, hogy nem fogok sose venni Mac-et, de ezzel engem teljesen másfelé terelnek.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6344) vans?


vans?
őstag

Mindig ennyire idegesito volt egy alverzio frissites is, hogy 2,2 GB hely kell neki OTA? Mert nem igy emlekszem...

hábm bábm

(#6345) univerzita


univerzita
addikt

Úgy tünik beigazolódik a 2GB ram,a három mag még hab a tortán.Jövöre váltok,mivel kivették a 32-est muszáj lesz 64-est.

(#6346) vadászcsiga válasza vans? (#6344) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az x.1-esek mindig nagyobbak kicsit de ekkora helyigény tényleg sok

(#6347) vans? válasza vadászcsiga (#6346) üzenetére


vans?
őstag

Raadasul mindezt ugy, hogy valami 94 megara irja az update meretet.

hábm bábm

(#6348) plus44


plus44
veterán

16gb-os , space grey, Wifi-lte modell eladó! :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6349) vadászcsiga válasza plus44 (#6348) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Attól függ. Hányás iOS-sel? :D

(#6350) plus44 válasza vadászcsiga (#6349) üzenetére


plus44
veterán

Na igen. :D Bár nekem most 8.1-gyel sincs (egyelőre) semmi bajom. Ettől függetlenül cserélve lesz a 2-re.

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.