Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) #99546112


#99546112
törölt tag

Nekem nem, iPhone-ra is azt mondják hogy gyorsabban merül, pedig nem, sőt nálam míg itthon hagytam 1%-ot merült csak de még annyit se kb. I5S-en pöpecül megy az ios, viszont paden még mindig katasztrófa, ez ellen sürgősen tenni kellene valamit, mert ha látnatok hogy szaggat itt is írás közben az írás, az apple-nek ez elég ciki! Vagy az Air már nem is elég jó, venni kell új iPadet? xD

(#5702) vadászcsiga válasza garambe (#5699) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Érdekes, GM-el nekem jobb lett, ha vissza olvasol más is megerősítette

(#5703) garambe válasza vadászcsiga (#5702) üzenetére


garambe
tag

Nekem most látványosan rosszabb lett. Pedig 1 hetes a készülék.

(#5704) vadászcsiga válasza garambe (#5703) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Adj neki kis időt hagy álljon be

(#5705) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Nálam nem merül annyira

bendeguz_HUN

(#5706) #99546112


#99546112
törölt tag

Én me ezért vettem iPadet hogy egy sima fórumra írás is szaggasson? :D De lehet csak a safari lett iszonyat gáz.

(#5707) Urban Terror


Urban Terror
tag

Ha jól látom, akkor egyelőre még nem érdemes frissíteni 8-ra. :(( Azt hiszem akkor megvárom a következő verziót, vagy frissítek akkor, ha elözönlik a topikot a pozitív tapasztalatok.

(#5708) erdoke válasza #99546112 (#5706) üzenetére


erdoke
titán

Nálam nem szaggat a fórumra írás. Igaz, még nem próbáltam az új Safarit. Szerkesztési időn belül megnézem.

A legjobb aláírás a héten

(#5709) #99546112


#99546112
törölt tag

Nézd már meg légyszíves, én most pc-n keresztül a phone clean progival töröltem az előzményeket meg ezt azt és még nem néztem, de mindjárt meglesem. Fursca, nálam miért csinálhatja ezt. A multitasking előhívása nem működik neked fáziskéséssel? Felpöccintek és vagy 1sec múlva reagál, utánna egy másik ablaknál folyamatosabb, sűrűn döccen.

(#5710) focvis válasza #99546112 (#5706) üzenetére


focvis
veterán

Most tesztelem a friss telepítés után: nem szaggat szerencsére, talán kicsit laggol a gépelés. Századmásodperceket. Biztos reszelnek még rajta.

(#5711) Sify


Sify
senior tag

Valaki hasznalja ugy a gmail, hogy ketlepcsos azonositasa van? Miota beallitottam igy a gmailt a gyari mail app nem tolti le az uzeneteket. Azt irja, hogy nem jo a jelszo. Lehet ezzel kezdeni valamit? Most a gmail alkalmazast hasznalom de nem szipi nagyon. Es sajnos mas mail appal is ugyanez a problema.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5712) Blue@X válasza Sify (#5711) üzenetére


Blue@X
senior tag

Google oldalán generáltass alkalmazásfüggő jelszót hozzá, és minden jó lesz ;)
Google főoldal, Jobb oldalt ikonod -> Fiók -> Biztonság -> Alkalmazásjelszavak

(#5713) legiaap


legiaap
nagyúr

Ha itt fórumoztok és írtok fórumban, beklikkeltek a szövegmezőbe akkor annyira felugrik, hogy nem látszik a teteje, csak akkor mikor elkezdtek írni?
Másik, hogy mikor beszúrtok egy szmájlit akkor ugyanez lesz? Felugrik a tetejére úgy hogy nem látszik az eddig írt szöveg meg a beszúrt szmájli, csak akkor ha újra elkezdtek gépelni?

Előző szoftvernél nem volt ilyen.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5714) bferenc


bferenc
tag

Hát sok bajom nincs vele, de index.hun a képekett nem tölti be ha lejjebb megyek. A cikkben minden oké már. Nektek?

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#5715) Gadgetfan_ válasza Urban Terror (#5707) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Arra várhatsz, a fórumukra inkább csak az elégedtlenkedők írnak, az elégedett többség nem érzi szükségét, hogy leírja ha valami rendeltetésszerűen működik. :D

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#5716) Kyller


Kyller
senior tag

Nekem nem laggol az írás ide:) viszont marha gyorsan merül...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#5717) Sify válasza bferenc (#5714) üzenetére


Sify
senior tag

Nekem is ilyen. Beta alatt is ilyen volt.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5718) vadászcsiga válasza legiaap (#5713) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Miért nem tetted fel a GM-et mielőtt frissitettel? Ezek mind benne voltak abban is

(#5719) legiaap válasza vadászcsiga (#5718) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem vagy developer akkor hogy tenné fel a GM-et?
Na de amúgy ilyenek vannak nálad?
Vagy másoknál?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5720) focvis válasza bferenc (#5714) üzenetére


focvis
veterán

Ugyanezt tapasztalom én is. Először azt hittem, hogy a weblock (ad block ), de kikapcsoltam és úgy sincsenek képek az index nyitónapon, csak a az oldal felső részén. :F

Kérdés: ki lehet kapcsolni a Safariban a teljes képernyőt? Ha igen, hol? Kicsit zavaró. Koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#5721) vadászcsiga válasza legiaap (#5719) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A GM-hez nem kellett fejlesztonek lenni, megegyezett ezzel a végleges verzióval. Es igen ezek mnd megvoltak abban is. En kipróbáltam majd utolsó előtti nap visszaraktam a 712-t. Megvárom a 801-et mivel kva gyors es az akku idő is sokkal jobb de ezek a apró hibák nem hianyoznak

focvis
Nem lehet, ellenben van asztali nézet funkció ami rajtad nem segít :)
Cím sorra rábök, lehúz, es ott lesz

[ Szerkesztve ]

(#5722) legiaap válasza vadászcsiga (#5721) üzenetére


legiaap
nagyúr

Amúgy észrevettem az előbb, hogy ha meg akarok nyitni egy új lapot és előjön az új nézet akkor ott beakad azért.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5723) #99546112 válasza legiaap (#5722) üzenetére


#99546112
törölt tag

A safarival van a legtöbb gond egyébként. Mással nekem nem nagyon van gondom Paden.

(#5724) vadászcsiga válasza #99546112 (#5723) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én csak azt nem értem hogy egy ekkora cég, ennyi jó koponyával hogy adhat ki mittudomén hány béta után egy ilyen bugos os-t? Ha valaki a cégnél feltette a saját air-jére látnia kellett hogy bugos, vagy a fejlesztők b.sztak visszajelezni?

legiaap
Jobb volt az. Megváltás volt visszatenni a 712-t, a respring hirtelen már nem is annyira tragikus :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5725) legiaap válasza #99546112 (#5723) üzenetére


legiaap
nagyúr

De ez régen sem volt sokkal jobb. Nem értem miért nem foglalkoztak jobban vele.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5726) Vasinger! válasza vadászcsiga (#5724) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ezen én is elgondolkoztam, mint részben fejlesztő és informatikus. Nem fér a fejemben, hogy az ilyen hibák hogy maradhattak benne.

Én egyedül azt látom logikusnak, hogy tudtak róla és direkt hagyták bent: mert nem volt idő javítani még, vagy csak úgy...

(#5727) erdoke válasza #99546112 (#5709) üzenetére


erdoke
titán

Az oldal Safariban egyszerűen borzalmasan nézett ki, szét volt esve a hozzászólás ablak. Vissza iCab alá, minden klappol.
Újfent megerősítést nyert, miért nem használok Safarit immár 3,5 éve...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#5728) #99546112


#99546112
törölt tag

A vicc inkább az hogy mire a 7.1 is kijött, addigra már lassan jött a 8 :D nemtudom mikor fog jönni egy gyorsjavítás, de azt is megoldhhatnák hogy lehessen visszatenni előző os-t. Hivatalos apple fórumon én úgy tusom hogy folyamatosan kapják az infókat a hibákról, hó végén elvileg jön valami javítás, de szerintem az nemsokmindent fog tartalmazni. Animáció szaggatast kellene javítani meg a safarival kapcsolatos dolgokat, meg ami esetleg még van.
iphone-on tökéletes, iPad ezek szerint más tészta.
Ha nem szaggatna az írás akkor a fejem se fájna, az animációt majd javítják, mert amúgy gyorsabb is, nekem gyorsabban nem merül, bár egy százalékos érteket betehettek volna már a fényerőhöz is igazán. Az az érzésem hogy kaptunk egy csomó mindent, aztán mégse. :/ ha visszagondolok hogy a 7-es milyen jó volt... :( tanultam ebből, többet nem frisítek új verziónál.

(#5729) vadászcsiga válasza #99546112 (#5728) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En úgy tudom bevallottan nem olvassak a saját weblapjuk fórumát. Cook arra büszke hogy kevesebb frissítés jön mint Jobs idején. Tény hogy akkoriban sokkal több időközi frissítés volt egy főverziobol

[ Szerkesztve ]

(#5730) plus44 válasza #99546112 (#5709) üzenetére


plus44
veterán

Baromi idegesítő ez a több ujjas móka a késés miatt. Van itt még mit reszelni...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5731) #99546112


#99546112
törölt tag

Igen és egy prémium kategóriánál nem ezt várja az ember ennyi pénzért. Pár dolgot kéne csak javítani, nem lenne ez olyan vészes.

(#5732) KZP


KZP
őstag

Az iOS 8 GM augusztus 18-i dátumú. Tehát azóta hozzá sem nyúltak, pedig majdnem volt rá 1 hónapjuk. Kiadták változatlanul...

Egyébként nekem a GM verzió van fent, tiszta telepítéssel lett feltéve, de érezhetően gyorsabban merül az iPad, mint a pár hétig előtte használt 7.1.2-vel. :U

[ Szerkesztve ]

(#5733) erdoke válasza KZP (#5732) üzenetére


erdoke
titán

Merülésre már írtam egy másik topikban, hogy van egy rakás új funkció, amik alapból bekapcsolva települnek. Végig kell menni a helymeghatározás, értesítés, Continuity, stb. beállításokon, és csak ott engedélyezni, ahol többet ér az extra, mint az esetleges gyorsabb merülés.
Ami az OS fejlesztést illeti, mindig párhuzamosan dolgoznak a végleges és a következő verziókon, tehát amikor kiadták a GM-et, már folyt a meló a 8.0.1-en és a 8.1-en is! Ez minden komolyabb OS vagy program fejlesztésekor így működik.

A legjobb aláírás a héten

(#5734) KZP válasza erdoke (#5733) üzenetére


KZP
őstag

Végigmentem mindenen, az szokott az első lenni frissítés után. :K
És igazából használat közben merül gyorsabban, készenléti állapotban nem.

[ Szerkesztve ]

(#5735) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Másnál se működik az AirDrop iOS 8 alatt? Csináltam resetet mobilon es paden is.

(#5736) vadászcsiga válasza erdoke (#5733) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem tűnik túl logikusnak. Józan paraszti esszel én máshogy csinálnám.

(#5737) bferenc


bferenc
tag

Hát nekem kicsit csalódás az iOS8. Kicsit többet vártam tőle. Semmilyen nagy újítást nem hozott számomra ipaden. Gyors válasz se megy Facebookkal, de végre balról elhúzás jobbra normálisan működik Safariban. Safariban a sebesség szerintem csökkent és a billentyűzet is szétesik. Várom a swiftkey újdonságait, azt hogy elérjék az androidos szintet, mert androidon verhetetlen szerintem. Tehát várom az újításokat.

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#5738) Sify válasza Blue@X (#5712) üzenetére


Sify
senior tag

Köszönöm a segítségedet! Így tényleg működik!

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5739) Vasinger! válasza Vasinger! (#5735) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Most meg működik, nem értem.

Miért nem működött akkor amikor korábban próbáltam. Újraindítottam a mobilt és Padet is, BT on volt, Wifi nem volt bekapcsolva, de ha jól tudom, akkor AirDropnak pont ez a lényege...

(#5740) kori18t


kori18t
tag

Én le vagyok maradva,még csak a 7.1.1 van fenn,de már 7.1.2-re nem is tudnék frissíteni,egyből a 8-ast ajánlja fel.De lehet,hogy nem is nagyon kellene frissítenem még,a jelenlegi verzióval semmi gondom nincs.

(#5741) ZoliBen válasza kori18t (#5740) üzenetére


ZoliBen
tag

Nekem 7.1.1-en sok respring volt, amit a 7.1.2 megoldott. Frissítettem 8.0-ra, viszont annyira felcsesztem az agyamat, hogy visszaraktam a 7.1.2-t. Csalódás.

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#5742) #99546112


#99546112
törölt tag

IOS8 alatt mi bosszantott fel?!

(#5743) kori18t válasza ZoliBen (#5741) üzenetére


kori18t
tag

Nem tudom,mi az a respring.A 7.1.2 tökéletes volt?(külföldi oldalakon bugokról olvastam).Amúgy mindegy,mert már nemigen tudom felrakni....legalábbis így gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#5744) ZoliBen válasza kori18t (#5743) üzenetére


ZoliBen
tag

A respring annyit tesz, hogy crashel az ipad, és megjelenik az apple logo, mint amikor beindítod az ipdaded.

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#5745) kori18t válasza ZoliBen (#5744) üzenetére


kori18t
tag

Aha.Igaz,hogy még csak 4 hónapja van meg,de eddig egyszer sem volt ilyen crash/respring.

(#5746) Szabikaa20 válasza ZoliBen (#5741) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én egyenlöre maradok 7.1.2 nél amíg nem lesz javítva a 8-as...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#5747) ZoliBen válasza Szabikaa20 (#5746) üzenetére


ZoliBen
tag

Az igazat megvallva, engem eléggé szíven ütött, hogy kb nulla innovációt hoztak be, ami számomra használható lenne. Nem ezért vettem apple cuccot.

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#5748) erdoke válasza ZoliBen (#5747) üzenetére


erdoke
titán

Nekem hatalmas előrelépés, hogy a céges Exchange szerverre már be tudom állítani az automatikus választ, ha utazok. :))

A legjobb aláírás a héten

(#5749) Szabikaa20 válasza ZoliBen (#5747) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Biztos jó lesz majd pár javítás után!Egyenlöre a rövid akksiidöre is sokan panaszkodnak!Szerintem gyorsan kifog jönni valami javitocsomag is!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#5750) Vasinger! válasza Szabikaa20 (#5749) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Reméljük. De így pár nap elteltével egyre pozitívabb a megítélésem sebességben és akksi időben is minden eszközömön. Csak ilyen bugok ne lennének, hogy: 5 ujjas bezárás nem működik, Airdrop valamiért ma nem ment, meg ez:

Ezt random bedobja és nem értem miért. Mi adhatja ki ezt? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.