Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) vans? válasza csab2 (#2000) üzenetére


vans?
őstag

Nekem is tetszik. Mennyi ido alatt ert ide? Csak mert van tapasztalatom a hongkongi free shipping-es rendelesekrol, egy honap atlagban...

hábm bábm

(#2002) kiszu válasza univerzita (#1986) üzenetére


kiszu
senior tag

És a pendrivera vagy sd kártyára,hogy másolsz 4 gigánál nagyobb mkv vagy bármilyen fileokat? Mert a filerendszer nem támogatja.

(#2003) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Na nekem is megjött a tokom, bár tablet az még nincs hozzá :)

A hátulja sima tpu műanyag, bár tapintásra nem tűnik gagyinak. A smartcover szerű cucc viszont jónak néz ki, anyagminőségileg kicsit talán roszabb, mint a smartcase volt, de 2800ft-ért nem rossz... Sőt a belső szövet része, ami a kijelzővel érintkezik még talán finomabb anyagból is van, mint az eredeti.

Vjszont nem tudom, hogy az a mágneses rész, amivel tapad az ipadra nem fogja koptatni a házat?

[ Szerkesztve ]

(#2004) csab2 válasza vans? (#2001) üzenetére


csab2
veterán

November 27-én vettem, tegnap (december 9.) érkezett meg. Free shipping volt, de a boríték szerint légi postával jött.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2005) univerzita válasza csab2 (#1999) üzenetére


univerzita
addikt

Nem tanultam magyar nelvet de a billentuzet sem magyar.

(#2006) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Bzzeg nemigaz, mire végigmegyek a megrendelés folyamatán Tré webshopban már megint nincs IPAD :W :W

Az ideg szétbax komolya mondom. Nevetséges ami a Trénél megy....1-2 darabokat kap egy ekkora cég, vagy mi van?! :(((

[ Szerkesztve ]

(#2007) Sify válasza GeneraL_XTX (#2006) üzenetére


Sify
senior tag

Miért nem próbálod meg telefonon megrendelni? Én is ott rendeltem meg.....kb. 5 perc alatt megvolt. Kedden megrendeltem pénteken már hozta a futár.

[link]

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#2008) vans? válasza csab2 (#2004) üzenetére


vans?
őstag

:Y Lehet, hogy en is raprobalok akkor, koszi a reszletes beszamolot. :)

hábm bábm

(#2009) GeneraL_XTX válasza Sify (#2007) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Úgy, h webshopon nem volt készleten?

Mit is rendeltél pontosan?

(#2010) vans? válasza GeneraL_XTX (#2006) üzenetére


vans?
őstag

Megeri ezt a szenvedest? Apple.hu-rol mar reg nalad lenne.

hábm bábm

(#2011) Sify válasza GeneraL_XTX (#2009) üzenetére


Sify
senior tag

Ipad 16 Gb Airt rendeltem de még a megjelenéskor! Szerintem egy próbát megér, ráadásul 30-as számról ingyenes a szám hívása.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#2012) GeneraL_XTX válasza Sify (#2011) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Megpróbáltam telefonon, azt mondta a pali h egy darab sics. Reggel kaptak párat, de már el is fogyott, a 16gigás is. Pedig abból volt vagy 10db.

(#2013) Sify válasza GeneraL_XTX (#2012) üzenetére


Sify
senior tag

:-( Hát ez tényleg szomorú...hogy karácsony előtt nem nagyon van készletük. Azt hinné az ember hogy ilyenkor legalább teli van a raktáruk, hiszen ilyenkor mindenki vásárol, az utolsó filléreket is elköltik.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#2014) csab2 válasza vans? (#2008) üzenetére


csab2
veterán

Szívesen, nincs mit. Azért írtam, mert sokan kérdezősködnek tokokról, gondoltam ez is segíthet.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2015) spawn21 válasza vans? (#2010) üzenetére


spawn21
veterán

Lehet Neked nem mindegy, hogy egyben adsz ki 220 ezret, vagy előfizuval 160-at. Nekünk, lehet Neki sem mindegy :U

iPhone 13p

(#2016) univerzita válasza kiszu (#2002) üzenetére


univerzita
addikt

Igen,amikor megvesel egy pendrivot akor talán FAT 32-re van formázva éss akkor nemlehet 4G nál nagyob filet rá tenni.Windovson kerestul átformázod NTFS-re. Igy már rá tuts tenni akár 15G filet.Termésetesen a Total Commanderel tuts rá másolni.A nagy 1 vagy 2TB merevlemezek iss NTFS-re vannak formatálva .

(#2017) Szecsy


Szecsy
aktív tag

Tegnap egyik kedves ismerosom szeretett volna ipadet! Nyilvan airt szeretett volna de pesten sehol sincs, igy 4-es retinat vett es az a kerdes h lehet hogy az 14000 draggabb mint az air?:D

(#2018) #99546112 válasza GeneraL_XTX (#2006) üzenetére


#99546112
törölt tag

Én sikeresen lecsaptam rá reggel, igaz fehér már nem volt :O így fekete lesz belőle, pénteken du vehetem át :) szóval hamarosan csatlakozom a táborhoz. ;) Addig hiperszupergyorsan kell egy átmeneti tokot vennem, hátha az ósönbe lesz akciósan valami hétvégén :Đ
De tényleg vicces ami a cégnél megy, nemtudom miért kinlódnak ennyit, pedig van bőven belőle.

(#2019) spawn21 válasza #99546112 (#2018) üzenetére


spawn21
veterán

A tok témában sajnos nem lesz egyszerű dolgod, mert sehol sem lehet kapni a gyárin kívűl értelmes tokot itthon. Rendeltem egyet online, ha megérkezik megírom a véleményem.

iPhone 13p

(#2020) #99546112


#99546112
törölt tag

Oké köszi. De csab írta azt a határidőszerű tokot, az tök jó, én amúgyis úgy szeretném használni hogy kiveszem belőle, max ha nem szeretném fogni, akkor állványként is funkcionáljon. De míg megjönne, addigis kellene valami, egyébként itthon tényleg semmi értelmes nincs hozzá :S 12k-t vagy 24-et biztos ki nem adok egy átkozott tokért...
Egyébként ha megrendelem ebay-ről, akkor paypallel azonnal kell fizetni, vagy utánvéttel is lehet?
--
Szecsy, a vicces az, hogy amikor én még a 4-esre pályáztam (ekkor még nem jelent meg az Air) akkor nálam egy ezressel került volna többe, mint most az Air, pedig az Air 100x jobb, najó erről még nemtudok nyilatkozni, hisz még nincs a kezemben, sőt a 4-est se nagyon fogtam a kezemben, de a videók-tesztek ill. vélemények alapján így van. Nemtudom miért kerülhet az többe, de ha egy 64GB-osat nézett akkor az valszeg azért, erre tudok még tippelni.
-------
General, az a 10db sztem kész vicc...

[ Szerkesztve ]

(#2021) Szecsy válasza #99546112 (#2020) üzenetére


Szecsy
aktív tag

Neeem! Ugyanugy mindketto feher 16 os cellular

[ Szerkesztve ]

(#2022) #99546112


#99546112
törölt tag

Találtam az edigitalnal pár tokot, ami míg megnem jön a normál, addig ez is jó lenne:
Ez pl álványos (tudom gagyi): [link]
Ez sem rossz, csak ez nem álványos: [link]

Szerintetek? :D

(#2023) Mela Kehes válasza #99546112 (#2022) üzenetére


Mela Kehes
addikt

A második nem rossz, nekem is hasonló van. Kicsit nagyobb mint kellene, de nem gáz.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#2024) #99546112


#99546112
törölt tag

2 hülye kérdés. Az air-hez lesz 4300Ft-os net&roll s csomagom, ami 8GB leforgalmazhatóságot ill. 21Mbit/sec-os sebességet ad. Namost ez a 21Mbit/sec ez már LTE azaz 4G igaz? Mert a rendelésnél a sim kártyához valami 3G van írva :O vagy ez nem lényeg?
Az adatforgalmat hol tudom majd nézni, kell rá külön app vagy a my-tmobile-n belül?

(#2025) GeneraL_XTX válasza #99546112 (#2018) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Végül nemrég én is tudtam rendelni egy 64GB-os verziót, a 32-esre nem volt idegem már várni, az a plusz ezres havonta már nem oszt nem szoroz, a plusz tárhely meg csak jól jöhet:)

Én is csak "űrszürkét" tudtam venni de nem baj, az előző is fekete volt :)

Az e-bay-es tok tegnap nekem megérkezett már hozzá, jövő7 hétfőn hozza a futár az Airt:)

(#2026) Gengi


Gengi
senior tag

Ha minden igaz én is tulaja leszek egy Air-nek hétvégén.

Nagyon nagy csata volt a tablet z és e között. Viszont döntöttem.

Olvastam régen "kevés a memória" hibát ez még aktuális ?

DLNA ? Hogyan működik egyáltalán valahogy működik rajta? Kvázi ennyi gyorsan :). Illetve még a legfontosabb, a dobozon rajta van a HW Seriall?

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#2027) Szecsy válasza #99546112 (#2024) üzenetére


Szecsy
aktív tag

Ha rakkatintasz a csomagra akkor bejon egy uj oldal es ott kiirja reszletesen es ott latod minek felel meg ez a gyorsasag! Te honlapjan persze

(#2028) erdoke válasza Gengi (#2026) üzenetére


erdoke
titán

"Kevés memória" furcsa módon a Safarival tűnik problémásnak, remélhetőleg a 7.1-ben javítják. Alternatív böngészővel (Mercury) nálam nincs gond iPad 3-4-hez viszonyítva.
UPnP működik megfelelő appal, de egy Apple TV egészen más élmény. :K
SN rajta van a dobozra ragasztott matricán.

A legjobb aláírás a héten

(#2029) csab2 válasza #99546112 (#2022) üzenetére


csab2
veterán

1. Az ebay-en egyből ki kell fizetni az árut, addig nem is postázzák.
2. A 2. általad linkelt toknál az amit én írtam szerintem sokkal szebb, igényesebb és olcsóbb is. Ráadásul az ilyen jellegű tokoknál szerintem tanácsos kimondottan az adott típushoz (jelen esetben az Airhez) valót választani, hogy ne lötyögjön benne.
[moderálva]

[ Módosította: radi8tor ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2030) plus44 válasza erdoke (#2028) üzenetére


plus44
veterán

Az a nagy probléma, hogy ez a low memory gond NEM csak a böngészőnél van jelen. Én főleg munkára használom a gépet, de próbaképpen felment rá 1-2 játék, amik bizony ki-ki lépegettek (pl. Fifa 14 és Anomaly 2), illetve ha valaki reprodukálni szeretné a jelenséget - garantálom, mindenkinek elő fog jönni - nyissa meg a Google Earth-t, menjen street view nézetbe, és kezdjen el haladni valamerre és 5-10 mp után jön is a low memory értesítés. Sajnos ez van, amikor 2-3 komolyabb alkalmazás fut a háttérben, már akadozik a rendszer, ha végleg elfogyott, akkor általában jön a crash, vagy az alma logó. Ezen sanszos hogy egy 7.1 nem fog segíteni.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2031) #99546112


#99546112
törölt tag

Másnál is van ilyen low memory hiba?

(#2032) erdoke válasza plus44 (#2030) üzenetére


erdoke
titán

Sanszos, hogy ha egyszer frissíti a Google a hulladékait, jobban fog működni. Június 26-i a legutóbbi frissítés az Earth-re. Szeptember eleje óta van kint a végleges iOS7 fejlesztőknek, max. 2 héttel később kint volt minden fontos info a nagyon új, 64 bites chipről is. 3 hónap alatt nagy bróker kaptál a guglitól, nem frissítést.
Apple Maps tudja a funkciót, ha az is ugyanazt produkálja, akkor reklamálj a hardver vagy az OS miatt.
Le merem fogadni, hogy az említett játékok fejlesztői is nagyon odatették magukat az optimalizálás terén....

Én töröltem mindent, amit még nem frissítettek az új vasakra és OS-re, van alternatíva bőven. Egyébként is jobban szeretem, ha egységes a dizájn, és a Google appok ebben nem jeleskednek, adatszolgáltatásra pedig inkább önkéntesen jelentkezek, ha olyanom van...

A legjobb aláírás a héten

(#2033) GeneraL_XTX válasza plus44 (#2030) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Minden eddigi csúcs apple cucc eddig egy giga memóriával jött még sincsenek ezekkel problémák.

iPad 3 pl ugyanúgy retina kijelzős, 1GB rendszermemóriával nem csinált túl sűrűn ilyeneket. Biztos vagyok benne, hogy ez inkább a programozók hibája, nem kompatibilis még minden ez új 64 bites soc-val.

Ez nem android, hogy valamelyik eszközön kevés a memória akkor ezt csinálja,itt mindent MAX 1GB memóriához írnak, mer a legtöbb készülékben ennyi van.

[ Szerkesztve ]

(#2034) GeneraL_XTX válasza #99546112 (#2031) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

igen, régebbi padeken is van, csak itt valamennyire sűrűbb.

(#2035) FLx válasza GeneraL_XTX (#2034) üzenetére


FLx
addikt

Nem sokkal sűrűbb, csak ipad 4 sose csinálta, ez meg naponta egyszer. :)

(#2036) GeneraL_XTX válasza FLx (#2035) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

dehogynem csinálta, max nem vetted észre. Naplóban az ipad3 is csinálta.

(#2037) FLx válasza GeneraL_XTX (#2036) üzenetére


FLx
addikt

Az jó, de legalább az alkalmazások nem omlottak össze.

(#2038) Blue@X


Blue@X
senior tag

Van egy érdekes hibám,lehet mar más is jelezte. Menj a beállításokba majd kétszer érintésd meg a Háttérkép és fényerő menüt. Voálá. Ez bug vagy feature?

(#2039) GeneraL_XTX válasza FLx (#2037) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Volt rá példa, bár valóban nem zavaróan sokszor.

(#2040) Sify válasza Blue@X (#2038) üzenetére


Sify
senior tag

Kipróbáltam....szerintem bug. :-)

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#2041) #99546112


#99546112
törölt tag

Mivel érdemes a kijelzőjét tisztítani? Az a zsírtaszító bevonat vagy mifene tulképp mire is jó? Nem lesz olyan maszatos, vagy ha maszatos akkor is könnyen csusszan az érintőfelület?

Egyébként sztem is a ios 7 miatt van low memory hiba, sőt biztos.

(#2042) csab2 válasza Sify (#2040) üzenetére


csab2
veterán

Szerintem is.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2043) plus44 válasza erdoke (#2032) üzenetére


plus44
veterán

Konkrétan a tipikus Infinity Blade sorozat aktuális ásza mellett mi az, ami még 64bitre lett optimalizálva?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2044) Sify válasza plus44 (#2043) üzenetére


Sify
senior tag

Oceanhorn..esetleg. Jó kis mászkálos game.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#2045) erdoke válasza plus44 (#2043) üzenetére


erdoke
titán

Játék ügyben ne engem kérdezz, mert csak pár apró logikaival vagy match-3-vel tolom időnként, de azok az appok, amiket rendszeresen használok, teljesen stabilak iOS 7 alatt iPad 2-től Airig bezárólag. Én inkább munkára, hírek és magazinok olvasására, ill. böngészésre vettem a korábbiakat, illetve vetettem most az Airt. Ezen tevékenységek közül egyedül a böngészés tűnik problémásnak, de Mercury alatt az is teljesen rendben van. Igaz, 3-4 fülnél többet ritkán hagyok nyitva, arra ott a History...

A legjobb aláírás a héten

(#2046) plus44 válasza erdoke (#2045) üzenetére


plus44
veterán

Ahogy írtam engem sem érdekel. Játékot csak próba képpen raktam ra a low memory miatt , azért írtam a példát hogy azon az egy programon kívül mar 64bitre fejlesztett/optimalizált programról nem tudok.

Szerk: tehát olyan nagyon nem lehet itt mindenre helyettes programot találni, hiszen az optimalizacio meg igen csak gyermek cipőben jár 64bit folden

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2047) makimakom


makimakom
aktív tag

ezt találtam, próbáljátok ki hátha segít a low memory-n

[ Szerkesztve ]

(#2048) GeneraL_XTX válasza makimakom (#2047) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Igen, ezek segíthetnek, de azért egy 150ezres cuccon nehogymár még én állítgassak :D

(#2049) #99546112


#99546112
törölt tag

189* :Đ naigen, telejsen jogos, én se fogok állítani rajta semmit, majd idővel javul ez sztem.

(#2050) plus44 válasza makimakom (#2047) üzenetére


plus44
veterán

Mondjuk a spotlight meg a mozgó háttér amúgy is gyilkolásra kerül legtöbbünknél szerintem egyből. Felesleges és/vagy teljes paraszvakítás (nem mellesleg húzza az akksit), de azért gáz, hogy lődd ki a háttérben futó alkalmazásokat. Gyakorlatilag dobd ki az Ipad-ed szofisztikáltabban.

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.